KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

+67
Star77
Mili2
Mili
neris8
Sofija Veks
mamadabudem
d77
karakaca
jelena*mama2andjela*
caci
Likoli
ivka
anasrce
veki1
smarija
Ninche
Erata
zvoncica36
Orline
tetreb
ChillyVilly
kockicaaa
makica1984
buby
Vuchica
KoMetaK
mrsbg
ninica2
Ema78
MAAKKI
Klarica
JocY
lilly13
pluton1
dragana76ns
Botox
hocukusurnecuzvaku
noja
neca73
lenabeograd
BiKsi :)
Stenli
fmala
lelas
Endzi
bulevarka
cufta
fight&faith
saska1
missile
leptirko82
cicsa80
ragaco
SladZana
zoxa
bak
ganedina
SoJa
PalcicaBg
Niny
Strumfeta78
Simona
vivijen
lenjivica
Struzzo
LaFolie
nina :)
71 posters

Strana 23 od 40 Prethodni  1 ... 13 ... 22, 23, 24 ... 31 ... 40  Sledeći

Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 23 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od neca73 29/3/2014, 10:17

Stenli preslatki su bomboncici.
Endzi Maja je prava lepotica, super prilika za mog deckonju  Very Happy.
Buby jos maloooooo Very Happy.
neca73
neca73

Broj poruka : 1452
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 23.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 23 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od lelas 29/3/2014, 10:49

Neco,bravo za deckonju.Sad pustencija i uzivancija! srca srca srca srca srca 
Buby,srecan ulazak u deveti i kad dodje vreme za porodjaj neka sve protekne lagano i skolski! srca  srca  srca  srca  srca  srca 
Stenli,tvoja deca su premedena.izljubi ih da puca! srca srca srca srca srca srca 
lelas
lelas

Broj poruka : 1644
Datum upisa : 18.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 23 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Endzi 29/3/2014, 12:03

Buby  queen queen jos malooooo,ja vec imam osjecaj kao da sam se porodila prije pola godine,a ne prije 19 dana...dani lete brzo,a noci u dezurstvu  lol! nikad da prodju  lol! ...Stenli je pravi primjer,kao da je juce bilo,a bebironi mali najsladji  smajli angel smajli angel  vec dva mjeseca...medenjaci mali...Ostale trudnjace  Wink Wink   zagrljaj zagrljaj zagrljaj  Inace -nisam vjerovala,al mi nedostaje stomacina,i onaj osjecaj pomjeranja bebe unutra...
Endzi
Endzi

Broj poruka : 646
Godina : 46
Datum upisa : 30.06.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 23 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od SladZana 29/3/2014, 12:13

Neco bravo za momka  srca 

Stenli divota jedna  ljubav ljubav 

Endzi izljubi Maju za mene nekoliko puta kao da sam ja tu  srca1 

Trudnjace drage  d 
SladZana
SladZana

Broj poruka : 2915
Godina : 40
Datum upisa : 23.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 23 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sofija Veks 29/3/2014, 12:26

Stenli ::Puno pozdravljamo sve devojke, novim trudnicicama cestitamo, ako smo propustili i saljemo vam zagrljaje. Pratimo vas iako ne stizemo da se javimo i navijamo za sve. Mi smo napunili dva meseca i krenuli sa babom u setnju.
Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 23 213n5t5

Stenli

Lepote medene parve!!! Jooj kako su preslatki, da se stopi nacisto!!!

 srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca 
Sofija Veks
Sofija Veks

Broj poruka : 2743
Location : Beograd
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 23 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Botox 29/3/2014, 13:08

joj kakve su secerleme Kosta i Ana :) misici maleni :)

buby, tebi se primaklo fino, druga trudnoca, moze to i prirodno za cas posla hihi :)

ostale cure pozdravljam
mi u sredu imamo kontrolu , ginekoloski pregled, onda u cetvrtak kod stojica privatno na euz, i tako, pa cu pisati malo sta je bilo :)
malo me frka hvata, presli smo pola, a od juce osecam neke kontrakcije, kao sa Vladetom, pa me bas zanima sta kaze moj grlic na to sve
Botox
Botox

Broj poruka : 4342
Godina : 38
Location : Novi Sad
Datum upisa : 10.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 23 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od KoMetaK 29/3/2014, 13:36

Kosta i Ana su pravi medenjaci!  srca srca srca srca srca srca Vec 2 meseca?!  Shocked 

Buby, srecan ti ulazak u 9. mesec, neka se sprema organizam, sto kaze Botox, mozes ti to i prirodno!  Very Happy 

KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 23 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od ganedina 29/3/2014, 16:55

Stenli , poslala sam ti por. na tel, ne znam da li si je dobila.

Zeno, rodila si 2 andjela, ne zna se koje je lepse . Kosta je pljunuti tata , a i Ana lici na svog batu , prelepa je , bice prelepa devojka . Ne znam da li si svesna koliko si srecna.

nadam se da tvoji sesrtici obozavaju bebe i da su bebe ozdravile od grcica .

ljubim te puno a jos vise tvoje andjelcice , tako da puca .
ganedina
ganedina

Broj poruka : 1049
Location : Beograd
Datum upisa : 17.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 23 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od lenabeograd 29/3/2014, 20:13

Stenli ::Puno pozdravljamo sve devojke, novim trudnicicama cestitamo, ako smo propustili i saljemo vam zagrljaje. Pratimo vas iako ne stizemo da se javimo i navijamo za sve. Mi smo napunili dva meseca i krenuli sa babom u setnju.
Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 23 213n5t5divni  osmeh srce suuuuuu

lenabeograd

Broj poruka : 1921
Godina : 40
Location : Dusseldorf
Datum upisa : 26.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 23 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od hocukusurnecuzvaku 29/3/2014, 20:17

Kosta i Ana su dva medenjaka  srca srca srca srca srca srca srca srca srca osmeh srce osmeh srce 
hocukusurnecuzvaku
hocukusurnecuzvaku

Broj poruka : 1595
Godina : 41
Location : Beograd
Datum upisa : 03.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 23 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od BiKsi :) 29/3/2014, 23:41

Stenli, njih dvoje su medenjaci plavooki! Šećeri!  srca srca srca srca srca srca srca srca srca  Kako se snalaziš, imaš li pomoć?
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 23 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od zvoncica36 30/3/2014, 09:34

Stenli PRESLATKI SU,ali je Ana ipak lepša.

zvoncica36

Broj poruka : 2090
Datum upisa : 23.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 23 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od zvoncica36 30/3/2014, 09:36

I Ana i Maja su prelepe.Nadam se da sam ubola imena naših bebica.Ljubim ih sve.

zvoncica36

Broj poruka : 2090
Datum upisa : 23.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 23 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Niny 31/3/2014, 09:21

Stenli, pravi su medenjaci  srca srca srca srca srca srca srca
Niny
Niny

Broj poruka : 3309
Godina : 46
Location : Bgd
Datum upisa : 16.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 23 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sofija Veks 31/3/2014, 10:17

Stenli, koji trip - sanjala sam nocas da sam upoznala tebe, i tvoje medenjake Anu i Kostu! Sa sve tvojim nadimkom i njihovom fotkom tako sam sanjala hehe!
Sofija Veks
Sofija Veks

Broj poruka : 2743
Location : Beograd
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 23 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od ragaco 2/4/2014, 10:17

Zdravo,okruglice drage!
Nešto smo utihnule ovde...
Ja da prijavim uredan OGTT  Very Happy 
Bila sam jutros i kod interniste,šalje me dalje kod kardiologa zbog tahikardije.
Popila sam u ordinaciji terapiju između dva EKG-a,ali mi baš nešto i ne vrši posao.
A taman sam mislila još sutra u DZ da uzmem potvrdu za školicu za trudnice,pa sam slobodna do kraja aprila,ali eto ne da mi se...
Ljubim vas sve puno!!!!

ragaco

Broj poruka : 1821
Godina : 43
Location : Beograd
Datum upisa : 28.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 23 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od BiKsi :) 2/4/2014, 11:49

Ragacoo, bravo za ogtt. Krivo mi za te tahikardije. Nego, kakva li je tebi štitna žlezda? Hoće ta lupanja i od nje?! Još malo pa dvocifreno brojiš! Kako je to meni uvek bilo onako wau, a kad pogledaš, to je više od 3 meseca, al psihološki mnogo mi nekako značilo! Ne znam da li i druge cure imaju taj trip!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 23 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Botox 2/4/2014, 12:38

ginekoloski sam obavila, sve ok za sada, grlic razmeksan, dug 2 cm, bla bla, utrogestan i dlaje i pp povecati dozu... i tako, nisam presrecna zbog duzine grlica, msm ok sve, ali valjda strah da se ne porodim ranije ko s vladetom se polako pojavljuje :)

sutra uvece kod stojica na euz... javljam se tada
ljubimo vas sve
Botox
Botox

Broj poruka : 4342
Godina : 38
Location : Novi Sad
Datum upisa : 10.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 23 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od noja 2/4/2014, 12:53

Ragaco ja sam imala ta lupanja jer mi je bio uvek puls 100 i preko navikla sam a ekg uredan a kakav je tvoj ekg ? 
Bokice cuvaj se koliko mozes angazuj Vladetu neko da ti pricuva...
Blizanci su premedeni a Sofija takvi ce biti i tvoji ♡♡
Ljubim debele
noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 45
Location : tamo gde Dunav teče
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 23 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od ragaco 2/4/2014, 16:37

Botox,imaš već iskustva sa tim,e sad to je i prednost i mana.
Dobro je što su ti povećali Utro,pretpostavljam da imaš i savet o mirovanju,mada je to sigurno malo teže izvesti sa malim detetom.
Šta kažu za kontrolu grlića?
Možda da se češće pogleda,pa da se na vreme reaguje nekim serklažom ako bude neophodno,a?
Bixi,imam i ja taj dvocifreni trip  Very Happy Very Happy 
U principu,imam ja slične probleme nekoliko godina u nazad,štitna ok,imam i terapiju,ali i očekivala sam da se pogorša u trudnoći,to je i normalno,koliko ja znam,još kad dodam i anemiju i želudac koji sad stoji visoko i pritiska gde inače ne bi,ali kaže dr da ne tražim alibi,nego bolje da pogleda kardiolog.
Ni EKG nije bio dobar jutros,a ja sam popila terapiju kod kuće,puls 138-150.
E ,posle mi dadoše još jednu dozu,pa je spao na 116.
Onda je naravno spao i pritisak,odmah sam se bacila u krevet i evo sad ustadoh.
Odoh sutra po novi uput,eto proverićemo i to...meni je najvažnije da je bebac ok,a naravno treba i ja da budem dobbro da bi njemu bilo dobro.

ragaco

Broj poruka : 1821
Godina : 43
Location : Beograd
Datum upisa : 28.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 23 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od BiKsi :) 2/4/2014, 22:29

Ragaco, naravno, poslušaj dr, nek te posluša kardiolog, da budeš mirna. Ja sam samo par puta imala ta lupanja, baš je neprijatan osećaj. Posle ogtt sam bila na ivici da se onesvestim, to mi je tek bio grozan osećaj. Kad si nemoćan, a osećaš da se gubiš... Znači dvocifreni trip i kod tebe, he he, razumemo se dakle!

Botox, uh, i ja bih bila ufrčena, jer sam isto tako prošla sa Arsom. Kakva je šansa da više miruješ, s obzirom na Vladetu?!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 23 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od smarija 3/4/2014, 09:27

cure meni je sutra 9-ta nedelja trudnoce i javlja mi se bol u krstima.Citam na forumu da je to normalno ali me interesuje da li je bol prisutna konstantno ili se javlja na momente.
smarija
smarija

Broj poruka : 73
Location : BL
Datum upisa : 13.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 23 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od fmala 3/4/2014, 09:52

Kakva dva medenjaka, Kosta i Ana, predivni su!  osmeh srce osmeh srce 

Botox, drzim fige i mislim na tebe! Bice sve ok!

Ostale trudnicice, sve vas ljubimo Boris cupavih ramena i ja!
fmala
fmala

Broj poruka : 1989
Datum upisa : 25.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 23 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od BiKsi :) 3/4/2014, 11:27

Smarija, normalno je, nekad boli manje nekad više, al s početka više, jer ti se sad razmeštaju kosti, tj. karlica, pa je i bol prisutnija. Kasnije boli zbog težine i pritiska bebe. A kasnije boli i pubična kost i sve ostale koske, čisto da znaš ako se budeš osećala kao pregažena!  lol! Sve je to normalno! lol! 
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 23 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od smarija 3/4/2014, 12:23

Biksi mnogo ti hvala na odgovoru uhvatila me panika i strah jer su ove nedelje meni krizne zbog pobacaja,a prije 7 dana se bol javljala povremeno a zadnja 2 dana vise je prisutna.
Kazem ja juce svom dragom da trudnoca boli a on me u cudu gleda . ljubav 
smarija
smarija

Broj poruka : 73
Location : BL
Datum upisa : 13.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 23 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 23 od 40 Prethodni  1 ... 13 ... 22, 23, 24 ... 31 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu