KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa

+56
micaubica83
dragana76ns
Ancica 87
AriesGirl
peki78
annci
KoMetaK
Niny
d77
lela1984
ChillyVilly
mamadabudem
Vecka
nadalica
natural123
ivanicasale
makac71
missile
ganedina
bezdan
logona
kockicaaa
LEPTIR
Mirjana
Erata
neca73
insomnia
Ninana
bak
bundevica
Petkana
JocY
fight&faith
laKole
korpica
jovanka.draskic
BiKsi :)
noja
Smrdica
boni m
PalcicaBg
Sofija Veks
lenjivica
ragaco
LaFolie
hocukusurnecuzvaku
Crvic
anasrce
lelas
fmala
saska1
Vuchica
SoJa
MAAKKI
leptirko82
SladZana
60 posters

Strana 26 od 40 Prethodni  1 ... 14 ... 25, 26, 27 ... 33 ... 40  Sledeći

Ići dole

VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa - Page 26 Empty Re: VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa

Počalji od Niny 16/6/2014, 09:26

Anči, srećno danas, da bude  iznenađenje 

Soja, bravo za vešticu, neka je stigla sad pa neće neko vreme  yes
Niny
Niny

Broj poruka : 3309
Godina : 46
Location : Bgd
Datum upisa : 16.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa - Page 26 Empty Re: VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa

Počalji od SoJa 16/6/2014, 09:55

Meta, dogovoreno! Ne smemo da omanemo, inače ćemo ostati bez noseva kad se ponovo vidimo sa D77 Very Happy
Bak, doći ću ja u Zemun da šetamo stomake pored keja. Ja sam dosta vtremena provodila u Zemunu, ali dok sam bila deCa Very Happy
Hvala na bodrenju cure, nadam se da neću da omanem, bar što se jć tiče Wink

Anči  wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd 

SoJa

Broj poruka : 2029
Godina : 47
Datum upisa : 02.08.2013

Nazad na vrh Ići dole

VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa - Page 26 Empty Re: VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa

Počalji od annci 16/6/2014, 10:07

Sojcice, Kometice, brzo nam zatrudnite! Vidite kako nam se d77 razgoropadila! Ostacete bez nosica  lol! lol! lol! lol! 

Meni potvrdili veceras u 19 UZ. Drzte fige da padnem u nesvest od iznenadjenja  poljubci 
annci
annci

Broj poruka : 1805
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 14.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa - Page 26 Empty Re: VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa

Počalji od d77 16/6/2014, 11:07

Annci, navijam jakooo za lepe vesti, veceras  igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice 

d77

Broj poruka : 1742
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa - Page 26 Empty Re: VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa

Počalji od annci 16/6/2014, 19:50

Drugari, nista ovog puta  Crying or Very sad . Ona mukica na levom porasla sa 9 na 10. (Ili je ostao isti, tesko je izmeriri bas u mm). Na desnom su se pojavila neka 2 nova, ali oni miruju i kaze da su neupotrebljivi.

Dogovorile smo se da dodjem u sledecem ciklusu. Ja se bome iznenadih. U frontu i jevremovoj ne rade postupke u julu i avgustu. Ona u julu radi. Ali u julu hoce da probamo skroz "na suvo". Bez ikakvih lekica da dodjem 9 dc.
Taman cu tada piti dhea i ostale dodatke vec 2 meseca. Pa mozda i pomognu...

Ljuuubim vas sve!
annci
annci

Broj poruka : 1805
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 14.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa - Page 26 Empty Re: VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa

Počalji od hocukusurnecuzvaku 16/6/2014, 19:56

Annci  igracice igracice igracice igracice igracice  za jul, moj omiljeni mesec , možda postane i tvoj  love 
hocukusurnecuzvaku
hocukusurnecuzvaku

Broj poruka : 1595
Godina : 41
Location : Beograd
Datum upisa : 03.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa - Page 26 Empty Re: VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa

Počalji od saska1 16/6/2014, 20:58

Anci navijamo za juli da bude sve savrseno a do tad se dopinguj vitaminima i dhea srecno.
Sojice da ovaj mjesec bude bad onako kako zelis drzim fige.
saska1
saska1

Broj poruka : 2530
Datum upisa : 04.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa - Page 26 Empty Re: VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa

Počalji od BiKsi :) 16/6/2014, 21:29

Ancci, nek jul bude tvoj!

Sojce, cekamo taj osmi dan, i mantramooooo!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa - Page 26 Empty Re: VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa

Počalji od Sofija Veks 16/6/2014, 21:38

BiKsi :) ::Ancci, nek jul bude tvoj!

Sojce, cekamo taj osmi dan, i mantramooooo!

 smiledraw 

 poljubac   poljubac 
Sofija Veks
Sofija Veks

Broj poruka : 2743
Location : Beograd
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa - Page 26 Empty Re: VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa

Počalji od ganedina 16/6/2014, 21:38

Annci, navijamo za sledeci mesec I nove , lepe folikule .

SoJa , da se uskoro bure folikul spremam za prirodnjak .

Saska , ti vise neces imati tih problema I jurnjavu za folikulima, ti si nam vec trudnica, nasa najsvezija . Bravo I cestitam .
ganedina
ganedina

Broj poruka : 1049
Location : Beograd
Datum upisa : 17.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa - Page 26 Empty Re: VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa

Počalji od SoJa 16/6/2014, 21:42

Anči, poslušaj Saškicu, dobar vitaminski doping i biće pravi ciklus u Julu  yes radost radost 

Hvala na bodrenju, videćemo šta ćemo videti Very Happy , odavno nisam pratila svoj prirodni ciklus, bez stimulacije, pa ne znam šta da očekujem... Jaaaoooo, bre! Nisam nervozna, samo se šalim Wink

Stisak  d

SoJa

Broj poruka : 2029
Godina : 47
Datum upisa : 02.08.2013

Nazad na vrh Ići dole

VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa - Page 26 Empty Re: VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa

Počalji od BiKsi :) 16/6/2014, 22:35

Sojče, očekuj nekoliko folikula, od toga jedan sa jajnom ćelijom, koja će se zaljubiti u gosn pravog spermića, i onda će ti vratiti jedan divni embrion, koji će biti vaša bebica kroz 8.5 meseci, može?!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa - Page 26 Empty Re: VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa

Počalji od SoJa 16/6/2014, 22:46

BiKsi :) ::Sojče, očekuj nekoliko folikula, od toga jedan sa jajnom ćelijom, koja će se zaljubiti u gosn pravog spermića, i onda će ti vratiti jedan divni embrion, koji će biti vaša bebica kroz 8.5 meseci, može?!

Joj, dušo moja draga, ma može, sve se slažem i da znaš da te sad jako stiskam da pucaju koske, eto!

SoJa

Broj poruka : 2029
Godina : 47
Datum upisa : 02.08.2013

Nazad na vrh Ići dole

VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa - Page 26 Empty Re: VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa

Počalji od d77 17/6/2014, 09:31

BiKsi :) ::Sojče, očekuj nekoliko folikula, od toga jedan sa jajnom ćelijom, koja će se zaljubiti u gosn pravog spermića, i onda će ti vratiti jedan divni embrion, koji će biti vaša bebica kroz 8.5 meseci, može?!
 smiledraw 
Ancci, navijam jako za jul mesec konfete konfete konfete konfete konfete 

d77

Broj poruka : 1742
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa - Page 26 Empty Re: VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa

Počalji od annci 17/6/2014, 10:25

E, ovako, da neku slucajno ne zaboravim:

Biksi,  srcasti poljupci 

Sofija,  srcasti poljupci

Ganedina,  srcasti poljupci 

D77,  srcasti poljupci 

HKNZ, ja sam rak, draga. Julsko dete. Jedan od mojih omiljenih meseci. Ne bi bilo lose da donese neki dobar folikulic....I tebi jedan  srcasti poljupci 

Saskice, tebe i bebicu/bebice posebno  poljubci poljubci poljubci zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje 


Sojce,  srcasti poljupci , cekamo strpljivo 8 dan. Kada pada?
annci
annci

Broj poruka : 1805
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 14.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa - Page 26 Empty Re: VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa

Počalji od ganedina 17/6/2014, 11:56

Annci, samo ti nastavi da se dopinguješ sa svim onim suplementima sto ti rekla Kopitovićka i jul mora da bude tvoj, dobitni mesec .

I ja ću u četvrtaka nadam se otići do Kopitovićke, zakazala sam onomad u dr. Ilić . Baš me zanima šta će reći meni kao beznadežnom slučaju , kojoj ni 1 od 6 IVF do sad nije uspela . iako su bili dobri i endo i embrioni . Jako me zanima da čujem njin komentar na celu moju priču i dosadašnju borbu. Takođe ću da je pitam da li i ja mogu da uzimam DHEA, Q 10, pšeničnu travu i šta već sve što je vama davala , možda i ćorava matora koka nakon toga snese još koje jaje , ili bar pomogne smrzlicama da ne pomegnu od mene glavom bez obzira .

Nego, nema nam Makac71 nikako da se javi da vidimo šta bi na kraju s njom i njena 3 divna folikula, da li je snela svoja jaja kod Stojkovića u Leskvcu i da li su se uz njegovu pomoć iz njih ispilela lepa dečica ?!
Makac71, javi se da znamo šta je bilo, mislimo na tebe .
ganedina
ganedina

Broj poruka : 1049
Location : Beograd
Datum upisa : 17.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa - Page 26 Empty Re: VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa

Počalji od bak 17/6/2014, 12:10

Annci, mislim da sam te sinoc videla? Visoka zgodna lepa plavusa? Sad sam skontala tek....

U svakom slucaju, mislim da je pravi pud pred tobom  yes 

Ganedina, i ja jedva cekam sta ce reci u tvom slucaju. U svakom slucaju te nece lagati, reci ce ti otvoreno sta misli i nudi  yes 
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa - Page 26 Empty Re: VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa

Počalji od ganedina 17/6/2014, 12:26

Bak , i ja to očekujem od nje . Zato i odvajam od mojih usta u ovoj celoj mojoj situaciji i besparici da bih se videla s njom i čula njen komentar i predlog, ma kakav god on bio . Mislim da sam jako pogrešila što to nisam uradila mnogo ranije , već posle prve neuspešne donacije sa blastama u junu 2013.Nadala sam se uspehu u novembarskom FET-u ne znajući ni tada da imam problem sa IR, koji sam baš neposredno posle i tog neuspeha otkrila. dalje sam se nadala sigurno uspešnoj sledećoj donaciji , jer sam 3 meseca prethodno bila na metforminu i hrono ishrani . I onda to u martu opet ćirak . Neverovatno . Nestrpljivo čekam četvrtak i 19,20 h. A iza toga treba da usledi i susret sa našom divnom Kometom. Jedva čekam četvtak . 
Potajno se nadam da će mi Kopitovićka reći da i ja probam da pijem te čuvene suplemente, pa možda i napravim još koji folikul za IUI ili prirodnjak, što bi bilo savršeno uz naš savršeni spermogram .
ganedina
ganedina

Broj poruka : 1049
Location : Beograd
Datum upisa : 17.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa - Page 26 Empty Re: VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa

Počalji od d77 17/6/2014, 14:31

Ganedina, navijam jakooo za lepe vesti  zagrljaj ...a IR ces morati da regulises.

d77

Broj poruka : 1742
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa - Page 26 Empty Re: VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa

Počalji od ganedina 17/6/2014, 14:39

Draga D77,

Ja sam na terapiji za IR od 02.decembra 2013. god neprekidno, nastavila sam i posle neuspešnog martovskog ET da pijem Glukofaž 1000+500 mg i nadam se da sam je bal malo do sada regulisala, a i jako sam smršala , iako baš puno jedem . Valjda će mi Kopitovićka sada reći šta i kako dalje, nadam se možda i nekom prirodnjaku (možda sa klomifenom i malo menopura ) .
ganedina
ganedina

Broj poruka : 1049
Location : Beograd
Datum upisa : 17.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa - Page 26 Empty Re: VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa

Počalji od d77 17/6/2014, 14:57

Ganedina, za IR mislim da je bolje naci dobrog endokrinologa, jer ginekolozi ne poznaju ovu materiju...moras imati i pravilne obroke na 3h, izbaci hleb i testa u potpunosti i mora doci do poboljsanja. I mene ceka OGTT avgusta meseca, pa cemo videti.

d77

Broj poruka : 1742
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa - Page 26 Empty Re: VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa

Počalji od SoJa 17/6/2014, 16:08

annci ::Sojce  srcasti poljupci , cekamo strpljivo 8 dan. Kada pada?

Opet je mene za.ebala  veštica kašnjenjem od 4-5 dana... Dakle, svi ovi naši lekari 26. idu na neki kongres, šta već, a meni bi u tom periodu trebalo da bude A i ET, tako da baš za tih nekoliko dana koliko je kasnila, ne mogu da se uklopim ni u ovom ciklusu.

SoJa

Broj poruka : 2029
Godina : 47
Datum upisa : 02.08.2013

Nazad na vrh Ići dole

VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa - Page 26 Empty Re: VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa

Počalji od ganedina 17/6/2014, 17:03

D77, bila sam na najrigoroznijoj mogucoj dijeti pred poslednji ET, jela samo po tablici sa najmanjim GI, tonus hleb itd I nista. Posle negativne bête nastavila sam da pijem Glukofaz, ali vise uopste na pazim sta jedem tj., jedem sve redom ,sve slatkise, ama bas sve jer necu vise sebe da mucimi budem zeljna mnogo toga .

SoJa, mozda ipak stignes da se uklopis sa prodnjakom I njihovim kongresom .
ganedina
ganedina

Broj poruka : 1049
Location : Beograd
Datum upisa : 17.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa - Page 26 Empty Re: VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa

Počalji od annci 18/6/2014, 10:51

Bak  poljubci 
Koliko puta li se sretnemo po raznim cekaonicama...svaka od nas...tako sam se u februaru mimoisla sa Niny u jevremovoj....tada me je posle neuspesne aspiracije prepoznala po suzama kada sam izasla iz lifta...a jesi li sedela sa dragim preko puta nas ili sa strane? Imala si sive pantalone-trenerku? Ne znam kako se zove ova moderna garderoba  Very Happy 

annci
annci

Broj poruka : 1805
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 14.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa - Page 26 Empty Re: VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa

Počalji od annci 18/6/2014, 11:18

Ganedinice, draga moja, ja ti sutra drzim fige iz sve snage. Na poslu sam upisala 19.ganedina  srce 
Jedva cekam da vidim sta ce ti reci Kopitovicka....


Sojce, cek da vidimo kako ce se stvari odvijati. mozda se i uklopis... poljubac 
annci
annci

Broj poruka : 1805
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 14.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa - Page 26 Empty Re: VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 26 od 40 Prethodni  1 ... 14 ... 25, 26, 27 ... 33 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu