KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+61
sareni leptir
mamadabudem
fight&faith
Strumfeta78
bulevarka
Jecka
Crvic
Petkana
fmala
annci
Olja-B
MAAKKI
korpica
Afrodita
Ema78
tatjana2
masato
JednaSova
zoxa
BiKsi :)
KoMetaK
noja
lenjivica
suzanasakii
Endzi
SladZana
ChillyVilly
maus
LaFolie
Ninana
Ninche
lilly13
Mika
makica1984
JocY
Likoli
Vuchica
luckystar74
cicsa80
karakaca
laKole
malena 92
lelas
Star77
SoJa
bak
missile
Niny
ganedina
ragaco
jovanka.draskic
PalcicaBg
saska1
hocukusurnecuzvaku
Sofija Veks
anasrce
leptirko82
d77
atomski mrav
ivanicasale
jelena*mama2andjela*
65 posters

Strana 24 od 40 Prethodni  1 ... 13 ... 23, 24, 25 ... 32 ... 40  Sledeći

Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 24 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Niny 17/2/2014, 11:26

Šetam, šetam, svaki dan  b b b b b 

Danas je 4ds i popodne je uz pa ćemo videti kako napredujemo  d d d
Niny
Niny

Broj poruka : 3309
Godina : 46
Location : Bgd
Datum upisa : 16.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 24 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sofija Veks 17/2/2014, 11:28

Niny

 igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice 

U kojoj klinici radis, negde mi promaklo?

 b b b b b b b 
Sofija Veks
Sofija Veks

Broj poruka : 2743
Location : Beograd
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 24 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Niny 17/2/2014, 11:30

U Jevremovoj, kod prof. Tulića
Niny
Niny

Broj poruka : 3309
Godina : 46
Location : Bgd
Datum upisa : 16.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 24 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sofija Veks 17/2/2014, 11:30

sreca   ljubav 
Sofija Veks
Sofija Veks

Broj poruka : 2743
Location : Beograd
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 24 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Niny 17/2/2014, 11:32

Hvala  Sofi love
Niny
Niny

Broj poruka : 3309
Godina : 46
Location : Bgd
Datum upisa : 16.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 24 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od PalcicaBg 17/2/2014, 11:32

Niny drzim palceve draga  poljubci poljubci poljubci 
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 24 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Niny 17/2/2014, 11:47

Hvala drugarice moje  srcasti poljupci srcasti poljupci srcasti poljupci srcasti poljupci srcasti poljupci
Niny
Niny

Broj poruka : 3309
Godina : 46
Location : Bgd
Datum upisa : 16.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 24 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lelas 17/2/2014, 12:35

Ostadoh duzna da napisem cenu postupka u PFC.Znaci ,sto se cene tice i vise su nego fer.Nama je ceo postupak izasao 2750 evra,znaci aspiracija,transfer,produzena kultivacija do 4 dana i zamrzavanje.Znaci poskupeli su ali ne mnogo.nama su prosle godine poslali cenovnik od 2459 evra a sad smo platili vise za 290 evra.
lelas
lelas

Broj poruka : 1644
Datum upisa : 18.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 24 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od luckystar74 17/2/2014, 15:04

Da vas pitam, treba 8dc da radim FHS,LH i Estradiol... da li on posle stimulacije treba da raste ili da pada... koje su optimalne vrednosti?
Inace ja se osecam kao pijana da li je od vremena ili hormona ne znam....
luckystar74
luckystar74

Broj poruka : 501
Datum upisa : 20.12.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 24 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Ninana 17/2/2014, 16:15

Niny i Sovo, pozdravlja vas drugarica po bockanju, i ja sam u toj fazi  Very Happy Very Happy Devojke, navijam za sve vas koje ste u akciji  radost  radost  radost  igracice  igracice  igracice  Mnoge od vas su pisale o vremenu izgubljenom zbog loših saveta, nestručnost ili neposvećenosti lekara, sporosti, kako god... I ja sam 4 godine "izgubila" u čekanju, radeći uzaludne i uvek dobre briseve i slušajući kako se treba opustiti ili kako će se trudnoća desiti kada se najmanje nadaš... Onda sam krenula u akciju, promenila lekara, uradila HSG, onda čekanje od 6 meseci, kažu mnoge nakon toga zatrudne prirodnim putem, ja nisam. Nakon toga 3 inseminacije, neuspešne. Onda par meseci skupljanja snage pa akcija oko papira za VTO, bila sam presrećna kad je konačno stiglo pozivno pismo! Sada sam na bockanju, konačno  Very Happy Samo kada bih mogla nekako da eliminišem stres i opustim se... Razmišljam o bolovanju kad krene stimulacija, kakva su vaša iskustva? Svakako ću morati pred aspiraciju jer ću posle ET morati da ležim i čuvam se bar nedelju dana, zar ne?
Ninana
Ninana

Broj poruka : 149
Datum upisa : 23.12.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 24 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sofija Veks 17/2/2014, 17:04

Ninana

Ja sam do sada uzimala odmor, i planiram tako sl. put, jer na poslu nisu upoznati sa "mojom situacijom". Ali kada ne bih uspela da uzmeme odmor, svakako bih uzela bolovanje. Mislim da dobijes u ovoj fazi 4 nedelje...
Sofija Veks
Sofija Veks

Broj poruka : 2743
Location : Beograd
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 24 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Ninana 17/2/2014, 17:22

Hvala draga Sofija  osmeh srce  Kod mene ne postoji mogućnost uzimanja godišnjeg u ovom periodu godine pa ću morati na bolovanje, to znači da će svi saznati u kakvoj sam akciji, ali šta je tu je. Samo mi je trebala potvrda od drugih koračaljki da je ok otići na bolovanje tj. da je to nužda, a ne hir pošto sam se naslušala (i nisam prećutala) takvih komentara kada su druge koleginice iz istih razloga uzimale bolovanje, neki ljudi misle da su pokupili svu pamet sveta i ako su on bez problema pravili i rađali decu da su ostali razmaženi kad se čuvaju. Uff baš se razbesnim, ne znam da li mi možda mikroginon i diferelin doprinose ovakvom raspoloženju? Hvala vam što imam s kim da podelim ova osećanja  srca1 srca1 srca1 d
Ninana
Ninana

Broj poruka : 149
Datum upisa : 23.12.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 24 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od leptirko82 17/2/2014, 17:25

Ninana,uzmi bolovanje i nemoj ni da razmisljas o zluradim komentarima. Niko ne zna kako je u tudjoj kozi, mada to ne sprecava silne komentare. Najvazniji je tvoj cilj, a drugi nek izvine.
leptirko82
leptirko82

Broj poruka : 2897
Godina : 41
Datum upisa : 30.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 24 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Ninana 17/2/2014, 17:34

Hvala na savetu Leptirko, generacijo Very Happy Tako i ja mislim  boks , ali se na momente obeshrabrim i klonem duhom. Mora se biti pozitivan  poljubci 
Ninana
Ninana

Broj poruka : 149
Datum upisa : 23.12.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 24 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od jovanka.draskic 17/2/2014, 20:32

Petkana, dobrodošla,zelim ti da sto pre budes ponosna i najsrecnija mamika.zao mi je zbog vaseg velikog gubitka,ali sam isto tako sigurna da ce ovaj put biti uspesan igracice radost 
Ivanice,Niny,Ninana navijači2 navijači2 
jovanka.draskic
jovanka.draskic

Broj poruka : 212
Godina : 34
Location : čačak
Datum upisa : 31.05.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 24 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od jovanka.draskic 17/2/2014, 20:34


ChillyVilly, puno srece i napred i nikom nedozvoli da ti usporava put ka sreci

Drugarice ko dolazi u nedelju na druzenje?
jovanka.draskic
jovanka.draskic

Broj poruka : 212
Godina : 34
Location : čačak
Datum upisa : 31.05.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 24 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od annci 17/2/2014, 21:19

Drage koracaljke, ja primih poslednje boce danas.
E2 je porastao preko 1700 (valjsa je to ok vrednost?), jedan folikulic 16, drugi 19. I to je to. Sutra ranom zorom STOP. Preksutra aspiracija. Kad bi dobili sve celijice...ih!
annci
annci

Broj poruka : 1805
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 14.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 24 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od annci 17/2/2014, 21:25

luckystar74 ::Da vas pitam, treba 8dc da radim FHS,LH i Estradiol... da li on posle stimulacije treba da raste ili da pada... koje su optimalne vrednosti?
Inace ja se osecam kao pijana da li je od vremena ili hormona ne znam....

Draga, sve tabele su mi na poslu, pa cu proveriti sutra i javljam ti svoje vrednosti. E2 mora da raste, u to aam sigurna. I on hoboriima li jc ili ne. Lh bi trebalo da pada. Sta on govori, to vec zaboravih.

Prolece opija, draga...a i malo nam je avima do hormona....

Ko sto obecah....:
3 dc LH 9,6; E2 <70
7 dc LH 5,2; E2 320
9 dc LH 4,8; E2 663
10 dc LH 5; E2 1010 -uveden pored menopura i Cetrotide,
Posle toga vise mi nisu kontrolisaliLH, samo E2, koji sve vreme raste...
Ovo su moji rezultati sa po 2 ampule menopura dnevno. Doduse, slicna stvar je bila i prosli put sa mnoooogo manjojm stimulacijom, tako da ti verovatno nisam bas merodavna.



Poslednji izmenio annci dana 18/2/2014, 09:26, izmenjeno ukupno 1 puta
annci
annci

Broj poruka : 1805
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 14.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 24 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od jovanka.draskic 17/2/2014, 21:30

Anci igracice igracice navijači2 navijači2  bice to lepe jc i embrioni, jos malo pa si nam  trudnica 
jovanka.draskic
jovanka.draskic

Broj poruka : 212
Godina : 34
Location : čačak
Datum upisa : 31.05.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 24 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od annci 17/2/2014, 21:36

Kad ponosno prosetam stomavic..... likeit 
annci
annci

Broj poruka : 1805
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 14.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 24 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ivanicasale 17/2/2014, 23:25

annci ::Drage koracaljke, ja primih poslednje boce danas.
E2 je porastao preko 1700 (valjsa je to ok vrednost?), jedan folikulic 16, drugi 19. I to je to. Sutra ranom zorom STOP. Preksutra aspiracija. Kad bi dobili sve celijice...ih!

Annci ja sada sam primaila stop.U sredu aspiracija.Meni je endo 10.6 folikuli 17,18,19,imam jedan od 23mm ali on propada danas sam primila 150ij Puregona i sada sam stopirna.Pa drzim nam fige da bude sve ok i da nam se ispuni najveca zelja  smajli angel
ivanicasale
ivanicasale

Broj poruka : 2280
Godina : 36
Location : Zajecar
Datum upisa : 28.09.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 24 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od jovanka.draskic 17/2/2014, 23:38

Ivanice  igracice igracice radost poljubac 
jovanka.draskic
jovanka.draskic

Broj poruka : 212
Godina : 34
Location : čačak
Datum upisa : 31.05.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 24 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Jecka 18/2/2014, 00:40

Drage devojke, dugo me nije bilo ali sam vas pratila koliko sam mogla. Vidim ima i novih koracaljki. Svakoj zelim da sto pre dodje do cilja.
Zao mi je jako zbog svih negativnih beta ali devojke glavu gore i samo napred u nove pokusaje a i pobede, mora sreca biti i na vasoj strani, samo hrabro. Sve vas puno  d 
Nisam svaku pojedinacno spomenula, puno vas je  Wink  ali vas sve pratim i mislim na vas.
Ja sam na kontraceptivnim pilulama Legravan i u cetvrtak idem na VMA na uz pa da vidimo dal pocinjemo i kad sa bockanjem. Radila sam i neke analize, krvnu sliku i sve je ok. Tsh je 2.72 pa me zanima vase misljenje, jel to ok da se krene sa bockanjem? Ja sam inace od avgusta pod terapijom zbog tada povecanog tsh, pijem Euthyrox 25 i nekako taj tsh drzim pod kontrolom.
Sve vas puno  zagrljaj 
Druzicemo se sad vise posto imam vremena pa vam od mene sleduje bezrezervna podrska do ispunjenja vasih ciljeva. ljubav 
Jecka
Jecka

Broj poruka : 31
Godina : 40
Datum upisa : 18.12.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 24 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ChillyVilly 18/2/2014, 00:43

Ninana,ako si u mogucnosti da uzmes bolovanje,uradi to...na kraju krajeva,ljudi ce uvek komentarisati,a narocito su na meti komentara bas oni koji se trude da svima ugode.Ja sam uvek vise razmisljala o drugima nego o sebi,potrosila sam silnu energiju da uvek budem korektna prema svima,umesto da sam se cuvala za ono sto mi tek predstoji.
Zelim ti puno srece,skoncentrisi se na ono sto ti je najvaznije,za ostalo te bas briga....
Annci,Ivanice,samo napred,navijam  igracice igracice 
ChillyVilly
ChillyVilly

Broj poruka : 140
Godina : 46
Location : Beograd
Datum upisa : 03.02.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 24 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sofija Veks 18/2/2014, 01:05

Drage moje

Ima li koja od vas br. tel. od Danicinog muza (zaboravih mu ime) iz Praga? Znate li za koliko para on vozi od aerodroma do grada?

 cvet 
Sofija Veks
Sofija Veks

Broj poruka : 2743
Location : Beograd
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 24 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 24 od 40 Prethodni  1 ... 13 ... 23, 24, 25 ... 32 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu