KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Februarska budjenja iz zimskog sna :)

+38
Sofka
ZarPtica
Shizika
JocY
JAmajka
caci
Republica
emilie
LaFolie
twinsi
Tinche
KoMetaK
ganedina
ivanicasale
maus
missile
dacans
lelas
ragaco
jelena*mama2andjela*
SoJa
cicsa80
Botox
Ema78
MAAKKI
HappyGirl
penelope
nina :)
Sofija Veks
cufta
bak
hocukusurnecuzvaku
Niny
djole42
Endzi
leptirko82
SladZana
Vuchica
42 posters

Strana 4 od 19 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5 ... 11 ... 19  Sledeći

Ići dole

Februarska budjenja iz zimskog sna :) - Page 4 Empty Re: Februarska budjenja iz zimskog sna :)

Počalji od SladZana 3/2/2014, 20:38

Maki je strasna faca, ima divne okice  likeit 

Bakisa  usne 
SladZana
SladZana

Broj poruka : 2915
Godina : 40
Datum upisa : 23.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Februarska budjenja iz zimskog sna :) - Page 4 Empty Re: Februarska budjenja iz zimskog sna :)

Počalji od MAAKKI 3/2/2014, 21:00

Tek sad vidim da nema mog posta od danas, a svasta bila napisal.  Rolling Eyes nema veze/

Kusurko predivni ste mi neka tako bude jos dugo, dugo, puno ljubavi vam zelim  osmeh srce 

MAAKKI
MAAKKI

Broj poruka : 4783
Godina : 56
Location : ravnica
Datum upisa : 08.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Februarska budjenja iz zimskog sna :) - Page 4 Empty Re: Februarska budjenja iz zimskog sna :)

Počalji od hocukusurnecuzvaku 3/2/2014, 21:08

Hvala vam drage moje na lepim željama, divne ste  poljubci poljubci poljubci 
Maakki mila Maki je  love love love sreca 
hocukusurnecuzvaku
hocukusurnecuzvaku

Broj poruka : 1595
Godina : 41
Location : Beograd
Datum upisa : 03.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Februarska budjenja iz zimskog sna :) - Page 4 Empty Re: Februarska budjenja iz zimskog sna :)

Počalji od KoMetaK 3/2/2014, 21:24

Da se upisem i ja u februar!

Neka je srecan svima i da sto manje bude zima,
da bete budu sto vece a cure pucaju od srece,
da su zdrava deca i da ih prati sreca,
da trudnice uzvaju i izvoljevaju,
da vas vole i da vas mole,
da vas ljube i da vas ne izgube....  lol!  lol! 

Misu, j..mu misa! Da ozdavis sto pre!
Kusurko, divna si mlada! Prelepo izgledas! NEka vas Bog blagoslovi!
Caci, kako si? Videh da si imala intervenciju, sve ok sad?
Cuftice, srecan rodjendanac sa malim zakasnjenjem i ovde Lucijani!

Stiskam vas i ljubim sve odreda!

KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Februarska budjenja iz zimskog sna :) - Page 4 Empty Re: Februarska budjenja iz zimskog sna :)

Počalji od Sofija Veks 3/2/2014, 21:43

Maki je Ljubav! Pravi lepotan!! <3
Sofija Veks
Sofija Veks

Broj poruka : 2743
Location : Beograd
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Februarska budjenja iz zimskog sna :) - Page 4 Empty Re: Februarska budjenja iz zimskog sna :)

Počalji od leptirko82 3/2/2014, 22:16

Maki je predivan, ima dobre i mile oci!
leptirko82
leptirko82

Broj poruka : 2897
Godina : 41
Datum upisa : 30.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

Februarska budjenja iz zimskog sna :) - Page 4 Empty Re: Februarska budjenja iz zimskog sna :)

Počalji od Tinche 4/2/2014, 07:49

Dobro jutro u februaru!!! :)))




Potpisujem zelje i zeljice i navijam jako za svaciju srecu. Dodala bih da nekako imamo vise vremena za sve...meni vreme uzasno fali ovih dana. E, da, i da se onaj vetar ne ponovi...grozno je bilo.



Ja volim februar, oduvek sam ga volela. Wink




Misu, zeno draga, kako si danas??? Bolje, verujem da si mnoooogo bolje!

Kusurko, cestitam mila! Divni ste. Obozavam vencanja! Ja bi nase ponavljala svake godine!  lol! 
Leptirko, jel se bolje spavalo nocas?

Cufticeeeee!!! Srecan ti cerin rodjis i ovde! Zvao Batak pesmicu da peva, nije se Luci javljala! :PNeka, bice prilike usi da joj izvuce.
Soja, juzno moje devojce! Jedva cekam leto i tvoje rukutvorine za Tejkicu. Hocu i onakvu kapicu, al to na jesen... :)
Dacoooo! Srecno danas seki na asp! Nek zurka bude uspesna! Ljubi decicu, zdravu! pupupu sto bi babe rekle
Happyska, volem te bre! I grlim uskoro!
Bak, tek sad videh. Imam ja karticu. Nadam se da si zavrsila...sl put zovi mila. 
Maki, slicke su prelepe, savrseni zimski momenti. Ali njuskica mi je najlepsa...dusa jedna, kako te samo gleda tim milim okama. 
Kometak moj mili...ljubimo te duso, i grlimo jaaaaako!



Deca mi budna, puzic spava. neka ga, ustajao je on ovih dana...
Odoh dorucak da pravim! Ljubac za sve redom!!!


ja bih sad jednu bas ovakvu
Februarska budjenja iz zimskog sna :) - Page 4 Soymilk_coffee_art_flickr_user_avlxyz_2
Tinche
Tinche

Broj poruka : 6399
Godina : 45
Location : bgd
Datum upisa : 08.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Februarska budjenja iz zimskog sna :) - Page 4 Empty Re: Februarska budjenja iz zimskog sna :)

Počalji od twinsi 4/2/2014, 08:26

Dobro jutro drugari!

Da se i ja konačno upišem u februaru. Potpisujem sve što se poželjele  yes 

Kod mene gužva na poslu i u kući, klinci sve zahtjevniji pa ne stižem da vam se javim.

Misu nadam se da si sada dobro, ljubim te i grlim jako.

Lucija srećan ti rođendan draga djevojčice  love 

Kusurko neka vam je sa srećom, preslatki ste oboje   srca  srca  srca  

Leptirko baškariš se kod mame, uživaj.

Daco navijam za seku danas!

Caci kako si draga?

Ja danas idem sa A na orl da zakažemo operaciju krajnika i nadam se da će ovaj put uspjeti da je završe. E je imala prvo šivenje glavice, dva konca. Koliko je mirna čudi me da je tek sada.

Ljubim vas sve do jedne!
twinsi
twinsi

Broj poruka : 384
Godina : 47
Location : Podgorica
Datum upisa : 12.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Februarska budjenja iz zimskog sna :) - Page 4 Empty Re: Februarska budjenja iz zimskog sna :)

Počalji od hocukusurnecuzvaku 4/2/2014, 09:19

Dobro jutro  sunny 
Tinche ta kafica je mmmm  love love love 
Ja se javih na posao da ću početi od ponedeljka da radim posle 2 meseca ladovanja Razz 
Sve vas  zagrljaj  i želim vam lep dan  d  d  d 
hocukusurnecuzvaku
hocukusurnecuzvaku

Broj poruka : 1595
Godina : 41
Location : Beograd
Datum upisa : 03.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Februarska budjenja iz zimskog sna :) - Page 4 Empty Re: Februarska budjenja iz zimskog sna :)

Počalji od Endzi 4/2/2014, 09:25

Dobro jutrooooo  sunny  sunny  sunny Tinche i ja sam musterija za kaficu,bas ljepo izgleda... Wink  zagrljaj  zagrljaj
Endzi
Endzi

Broj poruka : 646
Godina : 46
Datum upisa : 30.06.2013

Nazad na vrh Ići dole

Februarska budjenja iz zimskog sna :) - Page 4 Empty Re: Februarska budjenja iz zimskog sna :)

Počalji od missile 4/2/2014, 09:38

Jutro!

Nadam se da ste bolje od mene, ja sam fizicki u autu (ali ne u automobilu), stomak probada, glava boli, malaksala... nadam se da me ne hvata neki virus affraid 
BAK, jel si resila problem? Ja nemam te drangulije, al vidim i Tinche ti je tu.
Daco, javljaj kako je tvoja seka prosla!
Twinsi, tebi zelim da ti decica u februaru zavrse sa tim cudesima i operacijama i sivenjima!!! Drzimo fige da Andrej pokaze kakav je junak  igra 
I vi, i sve ostale, lep dan, Mima da sto pre bude bolje. decicu ljubite u moje ima, ja vam sad masem
 ff
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Februarska budjenja iz zimskog sna :) - Page 4 Empty Re: Februarska budjenja iz zimskog sna :)

Počalji od SoJa 4/2/2014, 09:52

Jutro, cure  sunny sunny sunny 

Tinche, kafica je divna, i tata bi sine  Very Happy
A leto i sandalice i ja jedva čekam, mogu da zamislim lepotu kad ih obuje  srca srca srca 

Sinoć sam na Skajpu pričala sa malenom mojom, a ona kao med, sa dva repića, istopih se. Kažem bratu da mi je dovede, jer dolazi poslom, a on kaže da je hladno i da ne može sad i o njoj da ramišlja. Poludela sam c affraid i tako bih ga boks boks boks Pritom napolju  sunny sunny sunny A tako sam se uželela moje dušice malene  Crying or Very sad 

Sad ću da se bacim na čišćenje  Wink 

Lep dan želim i ljubim vas sve u kompletu  ljubav

SoJa

Broj poruka : 2029
Godina : 47
Datum upisa : 02.08.2013

Nazad na vrh Ići dole

Februarska budjenja iz zimskog sna :) - Page 4 Empty Re: Februarska budjenja iz zimskog sna :)

Počalji od bak 4/2/2014, 10:39

Dan jutra!

Divne zene! Problem je resen 99% onaj jedan je uvek moguc  Rolling Eyes 
A, jutros sam trazila karticu za net u mojoj banci, nece vise Bak biti bez osnovnog sredstva za zivot  Laughing 

Izvinite sto nemam sad vremena za detaljno pozdravljanje Embarassed 

Ljubim sve  osmeh srce 
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Februarska budjenja iz zimskog sna :) - Page 4 Empty Re: Februarska budjenja iz zimskog sna :)

Počalji od dacans 4/2/2014, 10:52

I ja ljubim i pozdravljam sve..sto Bak kaze...trebalo bi vas izmisliti da vas ne daj boze nema.. osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce 
Hvala za navijanje..ispratih sestricu i zeta..i sad cekam..grickam nokte i mantram..samo mantram molitva molitva molitva 
odoh..imam posla..i to mi je spas...a javicu se ja vec
LJUBIIIIIIM
dacans
dacans

Broj poruka : 926
Godina : 50
Location : Novi Sad
Datum upisa : 25.05.2012

Nazad na vrh Ići dole

Februarska budjenja iz zimskog sna :) - Page 4 Empty Re: Februarska budjenja iz zimskog sna :)

Počalji od maus 4/2/2014, 11:19

Oooooo zene drage gde ste?

Evo mene, pridigla se iz mrtvih. Gde ja stadoh, mm produzio i jauce od jutros. Ipak njega vise boli i OVO je grip, kod njega. Ja sam imala samo malu prehladu i mene nije bolelo kao sto njega boli i mnogo vise slina ima no sto smo Ana i ja zajedno imale. Pred polazak na posao sam prosiktala da se ni slucajno ne ponovi proslogodisnja januarska kuknjava. U protivnom pakujem stvari i sa Anom odlazim od kuce jedno mesec dana. Samo je zatreptao dugim trepavicama...

DACA TETKA:aa7: igracice igracice igracice igracice igracice  DACA TETKA:aa7: igracice igracice igracice igracice  DACA TETKA:aa7: igracice igracice igracice igracice DACA TETKA:aa7: igracice igracice igracice igracice igracice DACA TETKA:aa7: igracice igracice igracice igracice igracice 

Bak vec ti rekoh. Moja usluga je 100 evrica Razz 

Miss mila ljubim da sto pre ozdravis.

Soja da daaaaaaaaa letooooooooooooooo

Twinsi da oiperacija prodje sto bezbolnije.

Tino tvoja kafa i miris i ukus mmmmmmmmmmmmmmm

Joj kakav je maki...presladak je skroz!

Meta mila moja kako lepa pesmica Very Happy 

Vucice dooobar vic, dobar!

Leptirko salji malo te pite.

SlaDZo zeno gde si ti ovih dana?

Cicsa mila kako sam te pozelela...

Sve vas skupa ljubim i grlim. Na poslu sam, jos uvek kasljem i polako mi se vraca apetit.

maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Februarska budjenja iz zimskog sna :) - Page 4 Empty Re: Februarska budjenja iz zimskog sna :)

Počalji od Sofija Veks 4/2/2014, 12:12

Drage moje

Dooobroo jutrooo!  Very Happy 

Meni je moje pocelo jos od 6 ujutru  Shocked 

Pisala sam malocas na koracima, ali rekoh da i ovde podelim sa vama :)

Elem, mi smo jutros radili ASA test na Torlaku (imunoloski uzroci infertiliteta).

MM se smorio za sve pare, i rekao sledeci put nece nikakva drzavna testiranja affraid Ranije smo spermogram radili u Jevremovoj, pa tamo dobiju zaseban sobicak sa prigusenim svetlima i sa zanimljivim inspirativnim muskim casopisima Wink a na Torlaku stres oko parkinga, ogroman red iako smo dosli pre nego su otvorili, i ono sto je mm-u najgore palo - uzorak smerme se daje u obicnom hladnom WC-u gde je red ogroman (svi za istu stvar;)) i gde se vrata ne zakljucavaju. Jos se niotkud pojavi neka baba i odmah za bravu, i ne cuje mene gde jos vicem da ne otvara jer je zauzeto, niti kuca, nego odmah ulazi. MM se oduzeo, sva ga volja prosla Rolling Eyes I baba pose ceka, ja joj kazem da muskarci tu daju uzorke. Izadje mm nekako, drugi muskarac koji je cekao kaze babi da udje ona, pa ce onda on, a ona kaze "idi sinko ti prvi, ovaj 10 minuta nije izlazio, mora da mnogo smrdi"! Ne zna covek da li da se smeje, ili da place lol!
Sofija Veks
Sofija Veks

Broj poruka : 2743
Location : Beograd
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Februarska budjenja iz zimskog sna :) - Page 4 Empty Re: Februarska budjenja iz zimskog sna :)

Počalji od bak 4/2/2014, 12:45

E Sofija, sve je to nasa tuzna stvarnost  No 

Ja resila problem! Hvala svim zenama na ponudama, provizijama Razz , savetima! Da vas nije...
Moje sluzbeno  vođenje ljubavi putovanje moze da pocne  Embarassed 
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Februarska budjenja iz zimskog sna :) - Page 4 Empty Re: Februarska budjenja iz zimskog sna :)

Počalji od Sofija Veks 4/2/2014, 12:53

Vala bas, Bak!

Super sto si uspela, sada poleci, zeno draga!  Wink 
 good job 
Sofija Veks
Sofija Veks

Broj poruka : 2743
Location : Beograd
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Februarska budjenja iz zimskog sna :) - Page 4 Empty Re: Februarska budjenja iz zimskog sna :)

Počalji od missile 4/2/2014, 13:03

maus ::
Miss mila ljubim da sto pre ozdravis.
Ma samo trenutna slabost!  yes 

bak ::
Moje sluzbeno  vođenje ljubavi putovanje moze da pocne  Embarassed 
Kad kreces?
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Februarska budjenja iz zimskog sna :) - Page 4 Empty Re: Februarska budjenja iz zimskog sna :)

Počalji od Niny 4/2/2014, 13:10

Bak srećan put i da uživaš sa mužićem  osmeh srce 

Cmok, cmok svima  ljubav ljubav ljubav ljubav
Niny
Niny

Broj poruka : 3309
Godina : 46
Location : Bgd
Datum upisa : 16.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Februarska budjenja iz zimskog sna :) - Page 4 Empty Re: Februarska budjenja iz zimskog sna :)

Počalji od cufta 4/2/2014, 15:14

Ijaoooo Sofija....... kako smo do ovde dogurali.......nepovratno...... mm se još uvek sa radošću seća Jevremove i te sobe.... lol! 
A baba.........uh.......a gde je baba pošla da je pita čovek?!

Bak  queen  idi tamo i ljubaviši se....


ŽENE STARIJE OD 40 GODINA

Jedan je stariji, iskusni (PAMETNI) muškarac rekao: Što sam stariji, to više poštujem žene starije od 40 godina. Evo nekoliko razloga:

Žena starija od 40 godina te nikada neće probuditi usred noći da bi te pitala: "O čemu razmišljaš?" ...jednostavno je to ne zanima.

Kada žena starija od 40 godina ne želi gledati utakmicu, ona ne sedi pored tebe kukajući. Ona će se zabaviti nečim drugim, nečim za što je raspoložena. Najčešće je to nešto mnogo zanimljivije od utakmice.

Žena starija od 40 godina samu sebe dovoljno poznaje da bi znala, tko je, što je, što želi i od koga želi.

Samo mali broj žena starijih od 40 godina zanima što ti o njima misliš.

Žene starije od 40 zrače ponosom. Retko će ti napraviti scenu usred opere ili restorana, ali ako si zaslužio, neće oklevati da te upucaju iz pištolja ako su sigurne da bi mogle proći nekažnjeno. S godinama žena postaje vidovita.

Ženi starijoj od 40 ne trebaš govoriti o tome što si učinio - ona već zna.

Žena starija od 40 izgleda sjajno kada nanese drečavo crveni ruž, što ne možete tvrditi za većinu mlađih žena.

Čim muškarac dobije prve bore, za njega je žena starija od 40 daleko seksipilnija od mlađe.

Starije žene su iskusnije i otvorenije. One ti kažu pravo u lice kada se ponašaš kao idiot. Nikada se ne moraš pitati na čemu si kod nje.

Da, mnogo je razloga zašto poštujem žene starije od 40 godina. Na žalost, obrnuto ne važi... Na svaku sjajnu, inteligentnu, vrelu ženu stariju od 40, dolazi jedan "ostatak nečega" debelog trbuha u žutom šorcu, koji zbog dvadesetdvogodišnje konobarice pravi majmuna od sebe!....



cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Februarska budjenja iz zimskog sna :) - Page 4 Empty Re: Februarska budjenja iz zimskog sna :)

Počalji od cufta 4/2/2014, 15:28


Mujo i Fata su u braku već nekoliko godina, i jednog dana počnu oni razgovor uz jutarnju kavu o bračnim problemima. Nakon par minuta Mujo upita Fatu:
- Dobro, Fato, što bi ti napravila kad bi saznala da te ja varam s drugom?
Fata se zamisli i odgovori:

- Bogami, Mujo, stavila bi to u novine.
Mujo se nasmije i reče:

- E, Fato, taman bi to novine objavile
A Fata će na to:

- Bi Mujo, sigurno!
Mujo se još jače nasmije i upita:

- Pa šta bi napisala?
Fata ga mirno pogleda i reče:

- Mujina sahrana će se održati sutra u 15 sati na gradskom groblju!
cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Februarska budjenja iz zimskog sna :) - Page 4 Empty Re: Februarska budjenja iz zimskog sna :)

Počalji od LaFolie 4/2/2014, 15:57

Sofija Veks ::Ranije smo spermogram radili u Jevremovoj, pa tamo dobiju zaseban sobicak sa prigusenim svetlima i sa zanimljivim inspirativnim muskim casopisima ;)a na Torlaku stres oko parkinga, ogroman red iako smo dosli pre nego su otvorili, i ono sto je mm-u najgore palo - uzorak smerme se daje u obicnom hladnom WC-u gde je red ogroman (svi za istu stvar;)) i gde se vrata ne zakljucavaju. Jos se niotkud pojavi neka baba i odmah za bravu, i ne cuje mene gde jos vicem da ne otvara jer je zauzeto, niti kuca, nego odmah ulazi. MM se oduzeo, sva ga volja prosla  Rolling Eyes I baba pose ceka, ja joj kazem da muskarci tu daju uzorke. Izadje mm nekako, drugi muskarac koji je cekao kaze babi da udje ona, pa ce onda on, a ona kaze "idi sinko ti prvi, ovaj 10 minuta nije izlazio, mora da mnogo smrdi"! Ne zna covek da li da se smeje, ili da place  lol!

  b  b  b 

mm spremi golisave tete na telefonu i ponese slusalice  f 
LaFolie
LaFolie

Broj poruka : 3412
Datum upisa : 20.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Februarska budjenja iz zimskog sna :) - Page 4 Empty Re: Februarska budjenja iz zimskog sna :)

Počalji od LaFolie 4/2/2014, 15:58

Cufto, mnogo ti je dobro ovo sa tetama od 40 godina, pogotovo deo gde ih ne zanima sta muskarac misli i o cemu razmislja   b  b  b  b  b 
LaFolie
LaFolie

Broj poruka : 3412
Datum upisa : 20.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Februarska budjenja iz zimskog sna :) - Page 4 Empty Re: Februarska budjenja iz zimskog sna :)

Počalji od leptirko82 4/2/2014, 17:14

Dobar dan,mada mrak vec pada. Jos danas sam kod mame. Muz se smeje , jer ga ubih raspitivanjem za zivuljke moje. Odmorih se,naspavah. Ljubnucu vas sve kolektivno. Ne mogu duze iz tehnickihh razloga!!!
leptirko82
leptirko82

Broj poruka : 2897
Godina : 41
Datum upisa : 30.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

Februarska budjenja iz zimskog sna :) - Page 4 Empty Re: Februarska budjenja iz zimskog sna :)

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 4 od 19 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5 ... 11 ... 19  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu