KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Februarska budjenja iz zimskog sna :)

+38
Sofka
ZarPtica
Shizika
JocY
JAmajka
caci
Republica
emilie
LaFolie
twinsi
Tinche
KoMetaK
ganedina
ivanicasale
maus
missile
dacans
lelas
ragaco
jelena*mama2andjela*
SoJa
cicsa80
Botox
Ema78
MAAKKI
HappyGirl
penelope
nina :)
Sofija Veks
cufta
bak
hocukusurnecuzvaku
Niny
djole42
Endzi
leptirko82
SladZana
Vuchica
42 posters

Strana 16 od 19 Prethodni  1 ... 9 ... 15, 16, 17, 18, 19  Sledeći

Ići dole

Februarska budjenja iz zimskog sna :) - Page 16 Empty Re: Februarska budjenja iz zimskog sna :)

Počalji od leptirko82 23/2/2014, 21:21

Drage moje Kutanjke, jako mi je bilo lepo i stvarno sam srecna sto sam vas upoznala! Bas sam pod utiscima!!!!
leptirko82
leptirko82

Broj poruka : 2897
Godina : 41
Datum upisa : 30.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

Februarska budjenja iz zimskog sna :) - Page 16 Empty Re: Februarska budjenja iz zimskog sna :)

Počalji od SladZana 23/2/2014, 21:22

Bravo za Cecu, Noleta, Kutak, sve nas  bb bb bb love 
SladZana
SladZana

Broj poruka : 2915
Godina : 40
Datum upisa : 23.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Februarska budjenja iz zimskog sna :) - Page 16 Empty Re: Februarska budjenja iz zimskog sna :)

Počalji od Vuchica 23/2/2014, 21:30

Tinche ::Drage moje, nas divni decak Nole je izvukao srecnu dobitnicu a to je

Svetlana Pavic - Ceca797!


Ceco, cestitamo! Slike i VK su  na temi gde su i ostala druzenja.

Ko je bio da druzenju a nema dozvolu neka pise Happy ili meni na pp da istu dobije. 


Dogovor je da video klip samog izvlacenja bude i javno postavljen, ali to cu vec prepustiti Happy da odluci gde ce ga nakaciti.
1000x BRAVO ZA KUTAK!!!

Ceco, neka je sa srecom!!!!
Vuchica
Vuchica

Broj poruka : 3208
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 09.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Februarska budjenja iz zimskog sna :) - Page 16 Empty Re: Februarska budjenja iz zimskog sna :)

Počalji od hocukusurnecuzvaku 23/2/2014, 21:41

Tinche ::Drage moje, nas divni decak Nole je izvukao srecnu dobitnicu a to je

Svetlana Pavic - Ceca797!


Ceco, cestitamo! Slike i VK su  na temi gde su i ostala druzenja.

Ko je bio da druzenju a nema dozvolu neka pise Happy ili meni na pp da istu dobije. 


Dogovor je da video klip samog izvlacenja bude i javno postavljen, ali to cu vec prepustiti Happy da odluci gde ce ga nakaciti.

 vv vv vv vv vv čestitamo bb bb bb bb bb 
hocukusurnecuzvaku
hocukusurnecuzvaku

Broj poruka : 1595
Godina : 41
Location : Beograd
Datum upisa : 03.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Februarska budjenja iz zimskog sna :) - Page 16 Empty Re: Februarska budjenja iz zimskog sna :)

Počalji od Ema78 24/2/2014, 01:02

hocukusurnecuzvaku ::
Tinche ::Drage moje, nas divni decak Nole je izvukao srecnu dobitnicu a to je

Svetlana Pavic - Ceca797!


Ceco, cestitamo! Slike i VK su  na temi gde su i ostala druzenja.

Ko je bio da druzenju a nema dozvolu neka pise Happy ili meni na pp da istu dobije. 


Dogovor je da video klip samog izvlacenja bude i javno postavljen, ali to cu vec prepustiti Happy da odluci gde ce ga nakaciti.

 vv vv vv vv vv čestitamo bb bb bb bb bb 

I ja se pridruzujem cestitkama... roda roda roda 


Bas mi je krivo sto sam morala relativno kratko da ostanem, tako da sledeci put vodim Petra sa sobom, da mogu sa svima lepo da se ispricam i upoznam. Mislila sam i veceras da ga povedem, jer bas voli guzvu i ljude, ali zaspao je neposredno pred moj polazak, i bilo mi je zao da ga budim.A sa druge strane,  nije lose da vreme provodi sa tatom, budan ili ne, jer ga ionako skoro i ne vidja. mada, posledice druzenja sa tatom su takve da je zaspao tek oko 23h... v 

Ljubim vas sve, odoh i ja u krevet, pocinje nesto da me boli glava, nadam se da se necu ujutru probuditi sa naduvenim ocima i zapusenim sinusima. Uvece idem na zumbu...cvrsto sam resila da se jos vise ukocim...
Ema78
Ema78

Broj poruka : 4233
Location : Beograd, Srbija
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Februarska budjenja iz zimskog sna :) - Page 16 Empty Re: Februarska budjenja iz zimskog sna :)

Počalji od leptirko82 24/2/2014, 06:11

Ema, ljubi nasmejanka, guzu medenu. Pasce zumba veceras, ne sumnjam.
Ja se osecam kao da sam mamurna. Pijem espresso u jednoj pekarici, pa posle idem dalje. Jps uvek sam pod utiskom od sinoc. Kutak je cudo!
leptirko82
leptirko82

Broj poruka : 2897
Godina : 41
Datum upisa : 30.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

Februarska budjenja iz zimskog sna :) - Page 16 Empty Re: Februarska budjenja iz zimskog sna :)

Počalji od SladZana 24/2/2014, 07:57

Dobro jutro. Ovdje je osvanulo  sunny 

Ja nikako da krenem za sportom pa sve i da cu se jos vise ukociti od njega  Embarassed 

Februarska budjenja iz zimskog sna :) - Page 16 9hs2



Meni je danas guzva, u 11h imam kontrolnu posjetu projektu, do tada moram sve da sredim da bude cakum pakum.  Laughing 
SladZana
SladZana

Broj poruka : 2915
Godina : 40
Datum upisa : 23.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Februarska budjenja iz zimskog sna :) - Page 16 Empty Re: Februarska budjenja iz zimskog sna :)

Počalji od cufta 24/2/2014, 08:06

BRAVOOOOOOOOOO!

CECO, neka ti je sa srećom. Kakva dobra fora da Nole izvlači!. Bravo za sve i za celu akciju!
cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Februarska budjenja iz zimskog sna :) - Page 16 Empty Re: Februarska budjenja iz zimskog sna :)

Počalji od missile 24/2/2014, 08:37

Jutro!!!

CECO, čestitam!!!!!  Very Happy Nek ti ovaj postupak bude onaj pravi!!!!  bebe bebe 

Leptiriću, u prirodi si još lepša i draža nego na slikama, i meni je jako milo što sam te upoznala. I ti si jedna od onih koje kao da poznajem dugo, dugo..  osmeh srce 

Ema, deluješ 10 godina mladje!!!!  sestro slatka I ti si u prirodi super, i baš si me pozitivno iznenadila!!!  yes 

I ostale koje sam upoznala, baš mi je drago, hvala Parižanki što je došla, izgleda ko grom! Hvala Mimi što je zvala i pričala s nama, hvala Noletu što je doneo sreću Ceci!  osmeh srce 

Odoh da vidim slike, i stavim one sa mog aparata, KISS od mene!!!!
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Februarska budjenja iz zimskog sna :) - Page 16 Empty Re: Februarska budjenja iz zimskog sna :)

Počalji od bak 24/2/2014, 09:28

Dan jutra!

Vidim bilo divno druzenje, izabrana dobitnica prve donacije Kutka, sve prsti od srece i radosti!  radost radost radost radost radost 

Ja sam bolje, resila sam se hemomicicnia bar mi se mucnika smanjila, doduse kasljem ko... al dobro.

Mima zeno ziva li si?

Idem da gledam slike jopet  osmeh srce 
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Februarska budjenja iz zimskog sna :) - Page 16 Empty Re: Februarska budjenja iz zimskog sna :)

Počalji od cufta 24/2/2014, 10:22

MAUUUUUUS! Odoh i ja da gledam slike
cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Februarska budjenja iz zimskog sna :) - Page 16 Empty Re: Februarska budjenja iz zimskog sna :)

Počalji od maus 24/2/2014, 11:43

cufta ::MAUUUUUUS! Odoh i ja da gledam slike

Ehhheeeeeeej Cufto probi mi usi Wink 

Dobar dan zene!

Prvo da cestitam Ceci g g g g g g g g g g Zelim ti svu srecu u postupku i da se zavrsi jednom dobrom betom igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice 

Zao mi je sto juce nisam mogla doci. Imala sam volju i zelju ali nisam imala vremena. Ana je imala u 13h test plivanja, sta je sve naucila za proteklih 5 meseci. Oduzilo se do skoro 15h i to mi je bilo kasno da krenem put Bg-a.

Bakisa draga jbm mu misa, nisam htela, majke mi Very Happy Ajd` brzo ozdravi.

SlaDzo da sve na poslu danas prodje savrseno.

Cufto, priupita za za planove prolecne.Vako, idemo Gredom:
1. razrojiti min 15 kosnica
2. naci coveka koji ce izorati i istanjirati zadnji deo placa gde planiram na jesen posaditi jos 500 sadnica kupina(100 sadnica zasadjeno pre 2 nedelje)
3.uzivati u prolecu punim plucima

Ema bice vam super na moru. I ja jedva ceka avgust i nase MLJETOVANJE.

Maaki da brzo ozdravis.

Sofija, jako mi se svidja singl tvog drugara.

Leptirko i ja sam svaki put danima pod utiskom posle Kutanjskog druzenja.

Evo nesto predivno za kraj mog posta

http://www.b92.net/superzena/porodica.php?yyyy=2014&mm=02&nav_id=815817
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Februarska budjenja iz zimskog sna :) - Page 16 Empty Re: Februarska budjenja iz zimskog sna :)

Počalji od Sofija Veks 24/2/2014, 12:17

Dobro jutro drage!

Veselo na Kutku - vidim palo izvlacenje srecne dobitnice, druzenje...milina :) Drago mi je da je bilo tako veselo, nadam se da vam se na nekom sledecem i ja pridruzim...

Zagrljaj veliki i naravno podnevna kafica!  Very Happy 
Sofija Veks
Sofija Veks

Broj poruka : 2743
Location : Beograd
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Februarska budjenja iz zimskog sna :) - Page 16 Empty Re: Februarska budjenja iz zimskog sna :)

Počalji od leptirko82 24/2/2014, 12:25

Miss, ja sam isto juce imala utisak da se znamo godinama!!!
Stigla sam kuci. Danas sam celi dan kao mamurna, a juce nisam pila, casna pionirska! Ono u flasici je stvarno bila voda!
Cekam da ispratim dragog na posao. On je nocas stigao u 2, pun utisaka. Mimoisli smo se juce za dlaku. Zao mi je sto i on nije uspeo da vidi i oseti tu energiju!
leptirko82
leptirko82

Broj poruka : 2897
Godina : 41
Datum upisa : 30.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

Februarska budjenja iz zimskog sna :) - Page 16 Empty Re: Februarska budjenja iz zimskog sna :)

Počalji od Ema78 24/2/2014, 15:14

Dobar dan... i ja sam mm udavila utiscima i fotografijama, pobegao glavom bez obzira....

A ja danas uspela da usisam, obrisem prasinu, oribam kupatilo, prostrem ves... ne znam sta mi bi...a posto P. spava namazacu i nokte !!!! Jupiiiii...

Sto se tice zumbe, hm... ne dopada mi se. Jeste da sam se godinama bavila plesom, ali za mene je ples uvek bio umetnost pokreta, a ovo mi je vrckanje, treskanje pozadinom i grudima. OK, preznojim se ja, sto i jeste poenta, ali nije mi to to. Generalno, ici cu i dalje , jer mi je blizu i odgovara mi termin, ali cim malo smrsam ( da se ne lazemo jedno 6-7 kg), vraticu se u teretanu, jer sam sebe pronasla u tome.


Jao Maus sto ti zavidim i na pcelama , i na kupinama... moji su sve to nekad imali, i vocnjake, i mali povrtnjak,  i jedno 20 kosnica...I dalje imamo zemlju, ali  vise nema ko to da obradjuje, svako zivi na svojoj strani sveta, potpuno razlicitim stilovima zivota.  A izgleda da cemo morati taj plac da prodamo, jer na susednoj njivi planiraju da izgrade azil za pse.  Nekad je to bilo mirno selo, a sada vec vidim da ce biti raseljeno. Sto se tice azila, potpisujem da ce biti u pitanju tesko pranje para i da ce zivotinje ziveti u nehumanim uslovima. A o  higijeni ne smem ni da pomislim. Kao neko ko se bas bavi psima, znam koliko je to posla, i nema sanse da taj azil bude zaista odrzavan kako treba.
Ema78
Ema78

Broj poruka : 4233
Location : Beograd, Srbija
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Februarska budjenja iz zimskog sna :) - Page 16 Empty Re: Februarska budjenja iz zimskog sna :)

Počalji od Sofija Veks 24/2/2014, 15:19

Ema

Ako volis teretanu, mozda da se okusas u kik-boksu? Ja treniram kik-boks u kombinaciju sa teretanom, oko 75 min 2-3 puta nedeljno, otprilike prvo trcim na trade-milu 15-ak min, pa pola sata teretana i pola sata kik-boks, uz opustanje na kraju. Dosta je dinamicno, nikada dosadno, vreme proleti, a zategnes bukvalno svaki delic tela...moja topla preporuka ako te uopste tako sto privlaci :)
Sofija Veks
Sofija Veks

Broj poruka : 2743
Location : Beograd
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Februarska budjenja iz zimskog sna :) - Page 16 Empty Re: Februarska budjenja iz zimskog sna :)

Počalji od hocukusurnecuzvaku 24/2/2014, 16:53

Dančić ženskaći  sunny 
Konačno stigoh ranije sa posla, taman toliko da ja postavim sto za ručak  lol! lol! lol! 
Ubi me ova nova funkcija, ali sam od danas rešila da pustim mozak na pašu, jer je činjenica da ja ne mogu da ispravim krive drine za par nedelja, a krivljene su mesecima...to sam danas skontala, al' dok dođe iz goozice u glavu, to je kod mene baš dug proces  lol! lol! lol! 
Prijatno popodne vam želim, lepe moje  ff 
hocukusurnecuzvaku
hocukusurnecuzvaku

Broj poruka : 1595
Godina : 41
Location : Beograd
Datum upisa : 03.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Februarska budjenja iz zimskog sna :) - Page 16 Empty Re: Februarska budjenja iz zimskog sna :)

Počalji od leptirko82 24/2/2014, 17:09

Kusurko moj lepi, drago mi je sto si donela takvu odluku!
Ja soliram, gledala novu epizodu The walking dead. Idem da prozujim po dvoristu dok mrak ne padne.
leptirko82
leptirko82

Broj poruka : 2897
Godina : 41
Datum upisa : 30.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

Februarska budjenja iz zimskog sna :) - Page 16 Empty Re: Februarska budjenja iz zimskog sna :)

Počalji od Ema78 24/2/2014, 18:29

Sofija Veks ::Ema

Ako volis teretanu, mozda da se okusas u kik-boksu? Ja treniram kik-boks u kombinaciju sa teretanom, oko 75 min 2-3 puta nedeljno, otprilike prvo trcim na trade-milu 15-ak min, pa pola sata teretana i pola sata kik-boks, uz opustanje na kraju. Dosta je dinamicno, nikada dosadno, vreme proleti, a zategnes bukvalno svaki delic tela...moja topla preporuka ako te uopste tako sto privlaci :)

Moja " teretana" je imala slicnu dinamiku... trcanje ( ili nesto slicno tome), vezbe snage i na kraju doooobro istezanje. O kik boksu nisam razmisljala nikada ali generalno volim dinamicne treninge. Verovatno bi mi bio blizi nego zumba.

Inace, ja nisam nikad bila mrsavica, izgledala sam otprilike kao devojka sa tvog avatara, sa mozda malo vecom guzom...volim bre kada sam misicava...
Ema78
Ema78

Broj poruka : 4233
Location : Beograd, Srbija
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Februarska budjenja iz zimskog sna :) - Page 16 Empty Re: Februarska budjenja iz zimskog sna :)

Počalji od Sofija Veks 24/2/2014, 19:52

Obline su super  Very Happy 

Ja imam nekih 3-4kg viska, nista strasno, uglavnom od celodnevnog sedenja na poslu, a malo i otkako smo kupili auto, pa ne jurcam toliko za gsp-om i mini-busevima  Very Happy Zato mi kik-box super dodje, on je kardio, pa ne sparingujem ni sa kim, vec rukavicama i nogama po vreci  lol! Doduse, mm-u se vise dopadam sa ovih +3-4kg, al' mi zene uvek hocemo jos neki kg manje  igra 
Sofija Veks
Sofija Veks

Broj poruka : 2743
Location : Beograd
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Februarska budjenja iz zimskog sna :) - Page 16 Empty Re: Februarska budjenja iz zimskog sna :)

Počalji od leptirko82 24/2/2014, 20:11

Ema, super izgledas, zeno draga, prirodna si, imas odlicnu visinu, obline. Nema sikiriki, postici ces efekat koji zelis, jer kao sto Sofi rece, nikad nismo zadovoljne. Kad sam imala 60, bila sam sebi debela. A sta cu sad sa 10 kila viska? Sad sam sebi bas simpaticna.  lol!  lol!  lol!
leptirko82
leptirko82

Broj poruka : 2897
Godina : 41
Datum upisa : 30.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

Februarska budjenja iz zimskog sna :) - Page 16 Empty Re: Februarska budjenja iz zimskog sna :)

Počalji od hocukusurnecuzvaku 24/2/2014, 20:41

leptirko82 :: Sad sam sebi bas simpaticna.  lol!  lol!  lol!


 lol! lol! lol!  b  b  b  b  b  lujko  lol! lol! lol! 
hocukusurnecuzvaku
hocukusurnecuzvaku

Broj poruka : 1595
Godina : 41
Location : Beograd
Datum upisa : 03.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Februarska budjenja iz zimskog sna :) - Page 16 Empty Re: Februarska budjenja iz zimskog sna :)

Počalji od medolino 24/2/2014, 22:26

Dobro vece  Very Happy  Neke cure nas znaju a neke mozda ne  Wink 
Svratila sam da cestitam Ceci i da joj pozelim da se uskoro svi mi radujemo sa njom  osmeh srce 

Ostale devojke ljubimo sve i mislimo na sve vas iako nas dugo nema na forumu... Uglavnom smo dobro,vrtiguzi rastu,vec imaju godinu dana i svakim danom su aktivniji i neuhvatljivi,zaista sam ih razmazila pa me sada samo pogledaju ispod oka,nasmeju se i zezaju  Wink  Ja sam dobro, moram biti dobro  Very Happy  cekam jos jednu terapiju i nadam se poslednju  Very Happy 

Ljubimo vas puno, puno  srcasti poljupci srcasti poljupci srcasti poljupci i zelimo sto vise pozitivnih beta i lepih bebica  poljubci poljubci poljubci
medolino
medolino

Broj poruka : 2604
Godina : 36
Datum upisa : 26.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Februarska budjenja iz zimskog sna :) - Page 16 Empty Re: Februarska budjenja iz zimskog sna :)

Počalji od SladZana 24/2/2014, 22:27

Draga mnogomi je drago sto si se javila, posebno sa vijestima da si dobroi da se volite i uzivate  ljubav jos malo i sve proslo  poljubac i naravno srecan 1. rodjendan  bb bb bb 
SladZana
SladZana

Broj poruka : 2915
Godina : 40
Datum upisa : 23.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Februarska budjenja iz zimskog sna :) - Page 16 Empty Re: Februarska budjenja iz zimskog sna :)

Počalji od Shizika 24/2/2014, 23:59

Medolino  zagrljaj  , veoma mi je drago da si dobro. Sretan prvi rodjendan tvojim djechacima!
 vv  x  d  x  vv 
bak ::Ja sam bolje, resila sam se hemomicicnia bar mi se mucnika smanjila, doduse kasljem ko... al dobro.
Bravo za oporavak. Izvini za komentar o kashlju, meni nova usporedba.    cvet 
SladZo, kako proshla kontrolna posjeta?
Cufto, shta mislish da obojish prostor u pistachio zeleno?  likeit 
Pisale ste o teretanama i slichnim nachinima odrzhavanja kondicije, meni to sa jakim impaktom nishta ne prija, vracala sam se sa vjezhbi razdrazhljiva i puna agresivnosti. A od Tai Chi sam odustala zbog blama jer imam jako loshu koordinaciju.
 sreca 
Shizika
Shizika

Broj poruka : 5408
Godina : 54
Datum upisa : 14.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Februarska budjenja iz zimskog sna :) - Page 16 Empty Re: Februarska budjenja iz zimskog sna :)

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 16 od 19 Prethodni  1 ... 9 ... 15, 16, 17, 18, 19  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu