KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+51
JednaSova
Crvic
Smrdica
missile
Ninche
lilly13
boni m
cicsa80
bulevarka
Stenli
fmala
atomski mrav
Strumfeta78
jelena*mama2andjela*
fight&faith
lenjivica
BiKsi :)
KoMetaK
ivanicasale
noja
ariadne69
ganedina
JocY
bak
Endzi
makica1984
karakaca
luckystar74
lelas
Jecka
korpica
mimi982
Afrodita
suzanasakii
leptirko82
OKacica
Vilhelmina
LaFolie
MAAKKI
Sofija Veks
ragaco
saska1
hocukusurnecuzvaku
PalcicaBg
SoJa
Vuchica
SladZana
anasrce
sareni leptir
d77
Niny
55 posters

Strana 29 od 40 Prethodni  1 ... 16 ... 28, 29, 30 ... 34 ... 40  Sledeći

Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 29 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ragaco 1/2/2014, 14:55

E,to već zavisi od slučaja do slučaja i o tome treba da razgovaraš sa lekarom koji te vodi.

ragaco

Broj poruka : 1821
Godina : 43
Location : Beograd
Datum upisa : 28.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 29 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od fight&faith 1/2/2014, 15:36

Lela i Palcice drzim fige za velike bete.  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda 

Kusurko, mlada, cestitam!  srca  srca  srca  srca  srca  srca  srca  srca  srca  srca 

D77 ne znam sta da ti kazem. Bas mi je zao sto si slabo odreagovala na stimulaciju. Mi sa malim rezervama smo zaista specificni slucajevi. Mislim da kod nas prvo mora da se, pored hormona, radi UZ 2 dc da bi se video broj antralnih folikula u tom ciklusu i samim tim da li je on dobar za bilo kakvu stimulaciju. Jer ako u nekom ciklusu imamo samo jedan ili dva antralna folikula, mozda je bolje sacekati povoljniji ciklus. Onda se, koliko sam ja shvatila, ide ili na jaku stimulaciju ili na slabu sa klomifenom ili femarom uz dodatak menopura i cetrotida. Mislim terapija koji si ti dobila, nije najbolji izbor za nas koje imamo slabe rezerve.

U guzvi sam nekoj na poslu, ali mislim na vas i navijam za svaki novi korak.

 d

fight&faith

Broj poruka : 1852
Location : Beograd
Datum upisa : 17.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 29 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od jelena*mama2andjela* 1/2/2014, 16:07

Kusurka draga cestitam ljubav

jelena*mama2andjela*

Broj poruka : 968
Godina : 37
Location : Novi Sad
Datum upisa : 04.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 29 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ivanicasale 1/2/2014, 17:05

Zvako srecno sutra love love love love love verujem da ce vasa ljubav da nadjaca ovo glupo i hladno vreme.Zelim vam da prvu godisnjicu braka ne docekate sami vec sa barem jednom bebicom jer to zasluzujes. bravo bravo bravo bravo bravo bravo bravo bravo bravo bravo 
ivanicasale
ivanicasale

Broj poruka : 2280
Godina : 36
Location : Zajecar
Datum upisa : 28.09.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 29 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sareni leptir 1/2/2014, 17:15

zene ,imamo li temu o najjeftinijim labovima u bg ? mene zanima koja je najeftinija la u bg ? ja upravo izvukla spisak i cene koje mene zanimaju ...po meni ispada da je definitivno najjeftiniji KONZILIJUM (gde je to ,na Slaviji ) ? ja sa nekad tamo isla ,,ako je to to .....zanimaju me cene prvenstveno onih gena LAIDEN,PAI ...
 ako neka malo vise nesto zna o tome neka napise .
inace se Vase BG ,cene u labovima znatno razlikuju od nasih i totalno su jeftinije za po 700,800 din po analizu pojedine ! a to je priznacete ,velika razlika .
 ja sam pogledala cene Biomedice ,Neolab-a,Konzilujum-a.ima li jos koja a da je dobra ?
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 29 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ragaco 1/2/2014, 18:34

Brbljiva,to je u principu to,Konzilijum i Beomedica su najbolji izbor,imaju obe punktove i na Slaviji,u blizini Hrama sv. Save.

Cene su niže zato što je konkurencija jaka,labova ima na svakom ćošku ovde...

ragaco

Broj poruka : 1821
Godina : 43
Location : Beograd
Datum upisa : 28.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 29 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ragaco 1/2/2014, 18:36

D77,čeka te PP.

ragaco

Broj poruka : 1821
Godina : 43
Location : Beograd
Datum upisa : 28.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 29 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sareni leptir 1/2/2014, 18:41

hvala ragaco ,,,moj izbor je Konzilijum ,,,kao i ranije .hvala puno 
 palcice ,gde si ?! 
d 77 ,kakva ti je odluka za dalje ?!
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 29 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od JocY 1/2/2014, 18:42

Brbljiva ja kad sam radila te analize ispalo mi najpovoljnije u Konzilijumu al ti proveri pozovi vise laboratorija pa uporedi samo izdiktiras te analize i oni ti kazu cenu.

D77 Kao neko sa losijom rezervom JC reci cu ti isto sto i devojke sacekaj povoljniji ciklus tako sam i ja za Prag dobila 4 jc i 4 embriona idemo bas sad da vratimo ta dva zamrznuta koja su ostala.

Palcice drzim fige draga da je sve u redu  zagrljaj 

E sad sto se mene tice situacija je znatno bolja endo 10,5 dr kaze da je dobar, zakazan je transfer za 6. februar kupili smo karte za avion 4. i rezervisali hotel.
Bas sam uzbudjena i jedva cekam. Samo mi malo nije prijatno da lazem na poslu jer nisam takva osoba, ali je ipak tako bolje da ne znaju da idem na transfer jer sam se prethodni put gadno opekla pa ne bi da rizikujem. Za njih idem na neku intervenciju  Rolling Eyes 
Jedva cekam zlatni Prag i moje zlacane embrione  radost radost 
JocY
JocY

Broj poruka : 2090
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 20.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 29 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sareni leptir 1/2/2014, 19:21

gledala sam cenovnik ispisala sce analize ,koje mislim da ce mi jos trebati iz sva tri laba i na kraju se ispostavilo da je Konzilijum najjeftiniji,,a isto tako i lab Beograd (mada ne vidim da oni rade LAIDEN ,PAI ).
 samo jos neznam koliko u Konzilijumu kosta OGTT TEST sa insulinima ,,to jos neznam kako se racuna i koliko merenja rade ..eto ako ce nekome koristiti info ,definitivno najjjeftini j Konzilujum,a uporedila sam mnoge analize pocev od obicne kks ,tsh ,,pa do d-dimera,,gena idr imunoloskih analiza .
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 29 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od PalcicaBg 1/2/2014, 19:28

Jocy draga nek je sa srecom! Smrzlici su pravi borci,nema zezanja s njima.  lol! 
Brbljiva ja uvek idem u Biomedicu i prezadovoljna sam.Zavisi koja je analiza u pitanju,ali uglavnom su rezultati gotovi za manje od 2 sata,posalju mi na mail i meni super.  Laughing 
Bas sam se smorila danas,muzic mi je jos sinoc poslom otisao u Vojvodinu da vadi ove zavejane i sad su oni zavejani tamo i ne mogu nazad.Pitanje je dal ce i sutra doci...  Crying or Very sad 
Em se sekiram sto je tamo,em mi je tesko sto nije pored mene u ovim trenucima neizvesnosti,pogotovo sutra kad ponavljam betu.
Bas sam  tuga 

Inace fizicki sam ok,ne osecam nikakve bolove,krvarenje staje cini mi se...
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 29 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od JocY 1/2/2014, 19:31

Uh Palcice bas nezgodno, valjda ce i ovaj prokleti vetar stati vise... A za sutra drzim fige najjace  zagrljaj 
JocY
JocY

Broj poruka : 2090
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 20.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 29 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sareni leptir 1/2/2014, 19:34

ne kazem ja da bIOMEDICA nije ok ,,ali je znatno jeftiniji Konzilijum ,a tek od naseg laba ovde ,,po 700-800 din je razilika u ceni ko sto rekoh ,...
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 29 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sofija Veks 1/2/2014, 19:44

Hvala puni drage moje na svim korisnim savetima u vezi endometrijuma, slusam i primenjujem!  Very Happy 

Inace, etoda se upisem da sam nakon Erate (gde je ona, btw, poslednji post joj je bio pre mesec dana, a vidim da je u medjuvremenu bila i tokom januara logovana, bas nesdostaje!) i Ganedine, isla i ja na pregled kod Dr Zorice Corac, odlucih se da promenim moju dosadasnju doktorku, i zaista sam prezadovoljna i njome i njenim sestrama. Pune strpljenja (sto moja prethodna nije nimalo bila), znanja, topline (sto je meni puno znacajno), tako da sam veoma pozitivno obradovana, hvala Erati na toploj preporuci  cvet 

Kusurko, udavaco nasa, uzivaj u crkvenoj svadbi darling!! Steta sto nemamo ovde neki znak za mladu Wink Grl & ljub za uzivanciju!

Palcice

Eh stres do stresa, uh bas gde se i to sa tm zalomilo...bice sve ok tamo, vidim da ih polako sve oslbadjaju zavejane, misli na tvoju mrvicu u tibici  usne 
Sofija Veks
Sofija Veks

Broj poruka : 2743
Location : Beograd
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 29 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od SoJa 1/2/2014, 20:06

Palčice, ničeg goreg nema od tih toplo-hladnih obloga, taman se obraduje čovek, nešto bzvz iskrsne, pa opet tako u krug... Ja se nadam da će ova drama da se završi najlepšim mogućim scenarijom  beba pa da sve ovo ostaviš iza sebe... Znam da je još teže sad kada dragi nije pored tebe, ali mi smo tu za tebe da te bodrimo  vv vv vv 

JocYka, uskoro si nam i ti  trudnica Navijam jako za tvoje smrzliće, kao što reče Palčica, borci su to  yes 

Kusurko, jeeeeejjjj, sutra je tvoj dan  igra igra igra igra sreca ljubav ljubav ljubav 

Cure, ljubim vas sve i navijam jako  navijači2 navijači2 navijači2 za svaki korak

Atomski, srećno i vama  navijači2 navijači2 navijači2 beta beta beta 

SoJa

Broj poruka : 2029
Godina : 47
Datum upisa : 02.08.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 29 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ganedina 1/2/2014, 20:47


Sofija , drago mi je da si i ti bila kod dr. Corac i da si veoma zadovoljna njome . I ja sam nju odabrala i kad krenem sa stimulacjom icicu kod nje da me ona prati do odlaska u Prag .
ganedina
ganedina

Broj poruka : 1049
Location : Beograd
Datum upisa : 17.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 29 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od PalcicaBg 1/2/2014, 21:10

Devojke jel ta dr ginekolog?Izvinite nisam upucena.Jel se bavi samo sterilitetom ili?Moze na pp gde radi i koliko su konsultacije sa UZ-om?
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 29 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sofija Veks 1/2/2014, 22:25

Palcice

Poslah ti pp. cene su standsrdne, ja sam radila milion stvari, pa ne znam koliko je samo UZV...
Sofija Veks
Sofija Veks

Broj poruka : 2743
Location : Beograd
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 29 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od hocukusurnecuzvaku 1/2/2014, 23:01

JocY baš se radujem tvom odlasku po eskimčiće, jedva čekam da nam budeš  trudnica ljubav 
Palčice nadam se da će mužić brz doći, sve je nekako lakše u dvoje  srca srca srca 
Sofi super što je ta doktorka takva, takav je i moj ginekolog i ja ga prosto obožavam, ponekad mi je žao što se ne bavi sterilitetom,ali svakako će mi voditi trudnoću i poroditi me  sunny 
Sve vas do jedne  ljubav  hvala na lepim rečima  love 
hocukusurnecuzvaku
hocukusurnecuzvaku

Broj poruka : 1595
Godina : 41
Location : Beograd
Datum upisa : 03.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 29 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od PalcicaBg 2/2/2014, 08:00

Hvala Sofija  ljubav  Provericu dr,pa javljam utiske za koji dan...  yes 
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 29 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od hocukusurnecuzvaku 2/2/2014, 08:19

Palčice navijam i nadam se danas lepo uduplanoj beti  b b b b b 

Sve vas  ljubav  i mislim na vas  d d d 
hocukusurnecuzvaku
hocukusurnecuzvaku

Broj poruka : 1595
Godina : 41
Location : Beograd
Datum upisa : 03.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 29 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od PalcicaBg 2/2/2014, 10:00

Dala krv,rezultati oko 14h.Ja sam se pomirila sa tim da nema nista,samo cekam potvrdu pa da prekinem sa terapijom.Dobila sam Valjevo,cucemo se oko 11 da i doktor odobri prekidanje terapije ako beta i dalje sporo raste ili pada.
Nisam tuzna,srecna sam zbog svojih smrzlica i jedva cekam da idemo po njih.
Vama hvala na podrsci,uz vas je sve lakse...  ljubav   d 
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 29 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od SladZana 2/2/2014, 10:31

Draga Palcice ja se i dalje nadam i navijam da ne mndras da prekidas terapiju   osmeh srce 
SladZana
SladZana

Broj poruka : 2915
Godina : 40
Datum upisa : 23.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 29 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od boni m 2/2/2014, 11:13

palcice ne gubi nadu......cekamo te rezultate pa da se radujemo zajedno vv b 
boni m
boni m

Broj poruka : 187
Godina : 41
Location : mladenovac
Datum upisa : 21.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 29 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od JednaSova 2/2/2014, 11:16

Drage, jedno pitanje - je li neka od vas imala povisen holesterol dok je pila Ciklu ili neke druge hormonske tabletice, pre postupka vto? Ja sam na drugoj kutiji Cikle, ocekujem da pocnem sa bockanjem negde sredinom februara, a juce sam uzela rezultate krvi i malo mi je povisen holesterol...meni, koja nikada sa tim nisam imala problema. Ako je neko imao slicno iskustvo, neka se javi. Pozdrav :)
JednaSova
JednaSova

Broj poruka : 245
Godina : 50
Datum upisa : 11.12.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 29 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 29 od 40 Prethodni  1 ... 16 ... 28, 29, 30 ... 34 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu