KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+51
JednaSova
Crvic
Smrdica
missile
Ninche
lilly13
boni m
cicsa80
bulevarka
Stenli
fmala
atomski mrav
Strumfeta78
jelena*mama2andjela*
fight&faith
lenjivica
BiKsi :)
KoMetaK
ivanicasale
noja
ariadne69
ganedina
JocY
bak
Endzi
makica1984
karakaca
luckystar74
lelas
Jecka
korpica
mimi982
Afrodita
suzanasakii
leptirko82
OKacica
Vilhelmina
LaFolie
MAAKKI
Sofija Veks
ragaco
saska1
hocukusurnecuzvaku
PalcicaBg
SoJa
Vuchica
SladZana
anasrce
sareni leptir
d77
Niny
55 posters

Strana 30 od 40 Prethodni  1 ... 16 ... 29, 30, 31 ... 35 ... 40  Sledeći

Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 30 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od PalcicaBg 2/2/2014, 11:23

Stigao rezultat...8.6 je beta. Znala sam da nema nista. Idemo dalje u nove pobede...
Ljubim vas sve drage moje,jos jednom hvala na podrsci.  zagrljaj 
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 30 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lelas 2/2/2014, 11:36

E Palcice,bas mi je zao ljuta sam  nemam nista pametno da kazem osim da te zagrlim jako zagrljaj zagrljaj zagrljaj 
odboluj i  onda sto pre po eskimcice,to su pravi borci!!!
lelas
lelas

Broj poruka : 1644
Datum upisa : 18.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 30 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od saska1 2/2/2014, 11:41

Palčice uf baš mi je žao  ff a tako sam vjerovala, navijam za smrzliće da uskoro odete po njih
saska1
saska1

Broj poruka : 2530
Datum upisa : 04.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 30 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ragaco 2/2/2014, 11:43

Palčice,žao mi je mila...opet sam se,kao i sve ovde,nadala da će se mali žilavko izboriti.
Ostaju smrzlići i to dve ture!Biće brzo bebica!
Nadam se da će mužić što pre uspeti da se probije kroz snežne nanose,da se zagrlite i nastavite dalje sa verom i nadom da će se već sledećeg puta ostvariti vaš san!
Ljubim te!!!

ragaco

Broj poruka : 1821
Godina : 43
Location : Beograd
Datum upisa : 28.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 30 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ragaco 2/2/2014, 11:45

Sovo,hoće holesterol često da skoči od kontracepcije i hormonske terapije,nemoj da brineš.
Još malo pa kreće bockanje,jeeeeeeeee!!!!

ragaco

Broj poruka : 1821
Godina : 43
Location : Beograd
Datum upisa : 28.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 30 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od PalcicaBg 2/2/2014, 11:59

Hvala vam drage moje,nisam tuzna,stvarno nisam...Ocekivala sam ovakav ishod i drago mi je sto je beta naglo pala,bilo bi mi jos gore da je opet kilavo porasla.
Ocekujem muzica danas,kaze da je nesto bolja situacija.
Ljubim vas sve i grlim  d 
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 30 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sareni leptir 2/2/2014, 12:14

palcice ,a tako sam verovala u Valjevski rad ! Embarassed  tuga  poljubac
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 30 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od PalcicaBg 2/2/2014, 12:17

Brbljiva ja ne sumnjam u njihov rad i njihovu strucnost,oni su zaista dali sve od sebe,za njih imam samo reci hvale.Ovo sto se desilo je jednostavno visa sila.
Bez zaljenja samo,jer ni meni nije zao,mnogo mi znaci sto znam da se nesto desilo,svaki sledeci put je samo veca sansa.A ja verujem u nase smrzlice i cim se telo oporavi od hormona eto nas opet u Va po njih.
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 30 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od leptirko82 2/2/2014, 12:19

Palcice, samo cu da te poljubim. Tesko da mogu da zalim jake ljude koji veruju u dobro, a ti si jedna od njih.  zagrljaj  poljubac
leptirko82
leptirko82

Broj poruka : 2897
Godina : 41
Datum upisa : 30.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 30 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Endzi 2/2/2014, 12:20

PalcicaBg ::Stigao rezultat...8.6 je beta. Znala sam da nema nista. Idemo dalje u nove pobede...
Ljubim vas sve drage moje,jos jednom hvala na podrsci.  zagrljaj 
 zagrljaj  zagrljaj  zagrljaj  zagrljaj  idemo dalje -sve do  trudnica  trudnica  trudnica  trudnica  trudnica  trudnica  trudnica  trudnica  trudnica
Endzi
Endzi

Broj poruka : 646
Godina : 46
Datum upisa : 30.06.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 30 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sareni leptir 2/2/2014, 12:29

PalcicaBg ::Brbljiva ja ne sumnjam u njihov rad i njihovu strucnost,oni su zaista dali sve od sebe,za njih imam samo reci hvale.Ovo sto se desilo je jednostavno visa sila.
Bez zaljenja samo,jer ni meni nije zao,mnogo mi znaci sto znam da se nesto desilo,svaki sledeci put je samo veca sansa.A ja verujem u nase smrzlice i cim se telo oporavi od hormona eto nas opet u Va po njih.
daj boze da je tako i da ti sl put uspe ...
 i ja sam tako mislila ,i svi su mi govorili -dobro da je uspelo .-- a eto ja dogura i do trece vto ,nazalost ..svi se mi nadamo uspehu .... sve smo jake i jesmo za zaljenje a i nismo ,jer smo jake !
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 30 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ganedina 2/2/2014, 12:31

Palcice , bas mi je zao sto mali borac ipak nije dobio ovu bitku . Ali me raduje to sto si ti ipak jedna izuzetno jaka zena , sto gledas u buducnost put svojih smrzlica i znas da se ovaj put ipak nesto desavalo i sto tako jako verujes u njih . To je u svakom slucaju najbolje razmisljanje . Sad se lepo dobro odmori , napravi jednu pauzicu od minimum 3 meseca , mozda da to vreme iskoristis da odradis jos neke analize koje nisi do sada . Pa tamo negde s dolaskom lepog vremena odes u Valjevo po svoju decu .

Grlim te jako .
ganedina
ganedina

Broj poruka : 1049
Location : Beograd
Datum upisa : 17.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 30 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od fmala 2/2/2014, 12:38

Palcice, mnogo mi je zao, bas sam verovala da ce biti sve ok. Ali svaka cast za snagu i stav, pobedices ti vrlo brzo!
 grljenje 
fmala
fmala

Broj poruka : 1989
Datum upisa : 25.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 30 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od jelena*mama2andjela* 2/2/2014, 12:42

palcice draga zao mi je,saljem ti veliki  zagrljaj ali sledeci put je vas,navijam za to.

jelena*mama2andjela*

Broj poruka : 968
Godina : 37
Location : Novi Sad
Datum upisa : 04.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 30 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od PalcicaBg 2/2/2014, 12:43

Brbljiva razumem da hoces da me utesis,ali kad bi malo bolje procitala to sto pises shvatila bi da ne radis to na pravi nacin.I ovo nije prvi put,dva puta sam precutala,ali ovaj stvarno ne mogu,izvini...
Genedina  zagrljaj 
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 30 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od korpica 2/2/2014, 13:08

Stvarno sam bila u velikim obavezama i nisam stigla pre da se javim
Eto,odmah jedno veliko razocarenje No 
Palcice,zao mi je,neznam ni sama sta bih ti vise rekla,tako sam verovala da ce se mrvica izboriti
Samo cu da te jako zagrljaj 
Tesko je,znam,ali vidim da si ti jaka zenica,da neces odustati a i cekaju te smrzlici
Mala pauza pa po njih,ima da sledeci put uspe
korpica
korpica

Broj poruka : 2143
Godina : 42
Datum upisa : 30.01.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 30 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od JocY 2/2/2014, 13:08

Palcice svaka implantacija je dobar znak, ja na svoju jedinu trudnocu koja se zavrsila spontanim tako gledam, ne razmisljam o njoj sa tugom nego mi ona daje nadu da ce biti nekad... Kad se jednom zakacilo i drugi put ce samo treba strpljenja i vere.  zagrljaj 

Brbljiva samo cu reci da ti nik zaista pristaje, brbljas a ne razmisljas sta ces da tresnes. Malo empatije prema drugima stvarno nije na odmet, veruj mi...
JocY
JocY

Broj poruka : 2090
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 20.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 30 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od SladZana 2/2/2014, 13:14

Palcice draga idemo dalje u nove pobjede  zagrljaj poljubac 
SladZana
SladZana

Broj poruka : 2915
Godina : 40
Datum upisa : 23.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 30 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ivanicasale 2/2/2014, 13:19

Palcice stvarno mi je zao Sad  nadala sam se da ce se ipak izboriti,ali kao sto kaze imas smrzlice pa uskoro po njih,bice sve ok.Samo nema odustajanja zagrljaj  te jako,jako...
ivanicasale
ivanicasale

Broj poruka : 2280
Godina : 36
Location : Zajecar
Datum upisa : 28.09.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 30 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od PalcicaBg 2/2/2014, 13:23

Korpice,Jocy grlim najjace  zagrljaj zagrljaj 
Ja sam svoje otplakala jos pre bete,tako da sam danas potpuno smirena.Cim je krenulo ono braonkasto par dana pred betu znala sam da nece izaci na dobro,jednostavno sam znala.Svaka od nas najbolje poznaje svoje telo,pa tako i ja...
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 30 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Vuchica 2/2/2014, 13:55

Palcice, super si ti. I pametna si zenica, znas da se jedino tako moze, hrabro napred  love

Ako je za neku utehu, kad vec nije ovog puta bilo sudjeno, dobro je da je samo otislo i da je beta pala brzo. Da li si se javila u Valjevo, i hoces li ici na kontroloni UZ?
POlljubac  poljubci
Vuchica
Vuchica

Broj poruka : 3208
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 09.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 30 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od KoMetaK 2/2/2014, 13:59

Palcice, mila, zao mi je jako! Verovala sam da ce se mrvica izboriti. Drago mi je da si jaka i da trezveno gledas na sve. Kao sto rekose cure, dobro je da se nesto desavalo. Ja nisam shvatila najbolje sta je BO, tj. kad kazu da je BO a kad da je spontani, ali mi se cini da je ovo kod tebe BO jer je beta slabo rasla pa pala. Imas smrzlice, veruj mi, to mnogo znaci, pa ces za par meseci po njih.

Lelas, navijam da su se mrvice vec prikacile za mamu a da za par dana sam to potvrdis.  igracice igracice igracice igracice 

D77, mislim da su ti se jajnici maklice olenjili sa kontraceptivima i da to definitivno ne odgovara njima. Pogledaj temu chat na kutku, tu su cure pisale o stimulaciji za poor respondere, pa popricaj sa Kopitovickom o tome. Nadam se da su se ipak pokrenuli, ako ne bolje je i prekinuti.

Brbljiva, a jesi li razmisljala mozda da ti poslenji postupak nije uspeo zbog ureoplazme? Ili zbog trombofilija? Ili zbog insulinske rezistencije? Nisu uvek lekari krivi i svemocni. Ja sam imala 6 postupaka, ali za onih 5 neuspesnih nisam krivila lekare jer su davali sve od sebe. U 5. postupku u Pragu sam imala sve uradjene analize, adekvatnu terapiju, pa nije uspelo. I prvi spontani koji si imala, nisu krivi lekari koji su radili VTO, mozda sii i tad imala ureoplazmu, a sigurno si imala mutacije i nisi imala terapiju kako treba. Ni meni ne moze da bude krvi niko za spontani u 6. mesecu, desilo se, boli, ali moram dalje. Nisu lekari krivi, neke stvari se jednostavno desavaju!

CUre, bockalice, posto pisem post pola sata, zaboravih ko je sve u postupku, pa navijam za sve vas i uspesne postupke!!!  igracice igracice igracice igracice 
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 30 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od PalcicaBg 2/2/2014, 13:59

Da Vucice,a i nije bila neka beta,da se ne lazemo  lol! 
Ici cu na ultrazvuk sledece nedelje kod dr gde je bila Sofija,ne mogu da idem za Valjevo po ovom vremenu.Cula sam se danas sa sestrom u Va,javice mi se dr danas da vidi kakvo je stanje sa betom,ali nema sta,jasno je,tako da sam ja vec prekinula terapiju.
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 30 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Vuchica 2/2/2014, 14:00

A sada i ja moram ovde da odgovorim Brbljivoj, jer mi je postavila pitanje na temi koja nije nemenjena za caskanje. Ako mozes, Brbljiva, izbrisi to pitanje sa teme OGTT, da ne bih ja ispala nepristojna sto nisam odgovorila. Nemoj da se ljutis, ali moramo da vodimo racuna da ne zatrpavamo teme.

Moj sledeci korak je operacija zucne kese, nadam se sledece nedelje cu to resiti. U svakom slucaju, pisacu sta se desava.
Vuchica
Vuchica

Broj poruka : 3208
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 09.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 30 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sareni leptir 2/2/2014, 14:02

ne razumem sta sam lose rekla ....ako kazem da mi je zao ,dobijem kritiku ,ako kazem da me ne zanima -dobijam kritiku da sam sebicna i da ne pomazem savetima dr devojkama(kao sto me je zvoncica prekorila,ranije ) ...sta je dobro da se kaze onda ,ako ne prihvatate razlicita misljenja ,ne razumem ?" ovde smo svi razlicisti ,nikog nadam se da nisam uvredila .
  to sto mi je nick tako nazvan ,to je zbog moje iskrenosti ...nista drugo .
evo ,ostavicu prostora dr devojkama koje su vise pozeljnije na ovom forumu i koje se stalno javljaju .vidim da su pojedine cure samo ponekad ovde ,citajuci -a ne ucestvuhucu u diskusiji .tako je najbolje .pa evo neka par devojaka vode forum onda ...hvala svakako na druzenju .
 palcice i ostale koje misle da sam ih uvredila (a nisam -odgovorno tvrdim !) -izvinite .
povlacim se i ostavljam vas  u Vasoj diskusiji ...jocy ,palcice ...
uostalom ima i dr foruma ....sa mnogo vise slobode ,...


Poslednji izmenio BRBLJIVA76 dana 2/2/2014, 14:07, izmenjeno ukupno 1 puta
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 30 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 30 od 40 Prethodni  1 ... 16 ... 29, 30, 31 ... 35 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu