KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+51
JednaSova
Crvic
Smrdica
missile
Ninche
lilly13
boni m
cicsa80
bulevarka
Stenli
fmala
atomski mrav
Strumfeta78
jelena*mama2andjela*
fight&faith
lenjivica
BiKsi :)
KoMetaK
ivanicasale
noja
ariadne69
ganedina
JocY
bak
Endzi
makica1984
karakaca
luckystar74
lelas
Jecka
korpica
mimi982
Afrodita
suzanasakii
leptirko82
OKacica
Vilhelmina
LaFolie
MAAKKI
Sofija Veks
ragaco
saska1
hocukusurnecuzvaku
PalcicaBg
SoJa
Vuchica
SladZana
anasrce
sareni leptir
d77
Niny
55 posters

Strana 2 od 40 Prethodni  1, 2, 3 ... 21 ... 40  Sledeći

Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 2 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Vilhelmina 22/1/2014, 16:29

zdravo cure! <3 nisam svracala bas bas bas dugo! ....htela bih samo da pitam ako znate da mi kazete da li se u Visegradskoj prvo pije jedan mesec kontraceptivna pilula pre samog procesa ili proces odmah krece? hvala unapred na odgovoru
Vilhelmina
Vilhelmina

Broj poruka : 237
Location : BG
Datum upisa : 06.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 2 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od hocukusurnecuzvaku 22/1/2014, 16:33

Vilhelmina dobro se ti nama vratila  sunny 
Ja kad sam radila VTO u Višegradskoj bila sam mesec dana na Mikroginonu,pa na Diferelinu, pa sam drugi dc krenula sa stimulacijom.
hocukusurnecuzvaku
hocukusurnecuzvaku

Broj poruka : 1595
Godina : 41
Location : Beograd
Datum upisa : 03.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 2 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Vilhelmina 22/1/2014, 16:41

hvala ti puno na odgovoru, znaci od kad si se javila na kliniku 2 meseca si pila kontraceptiv i tek onda krenula sa stimulacijom? meni rekli da se javim za nedelju dana na kliniku pa se pitam nece li valjda odmah krenuti sa stimulacijom? kakva su ti iskustva sa Visegradske generalno?
Vilhelmina
Vilhelmina

Broj poruka : 237
Location : BG
Datum upisa : 06.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 2 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od OKacica 22/1/2014, 16:44

Vilhelmina ::zdravo cure! <3  nisam svracala bas bas bas dugo! ....htela bih samo da pitam ako znate da mi kazete da li se u Visegradskoj prvo pije jedan mesec kontraceptivna pilula pre samog procesa ili proces odmah krece? hvala unapred na odgovoru

Zdravo draga, zavisi od slucaja do slucaja, neke devojke koje su bile samnom su pile kontraceptive, ja recimo nisam, nego sam primala diferelin a posle i gonal.
OKacica
OKacica

Broj poruka : 1352
Location : Beograd
Datum upisa : 13.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 2 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od hocukusurnecuzvaku 22/1/2014, 16:47

Ne,ne, mesec dana kontracepcije,pa Diferelin, ne znam tačno od kog dana ciklusa, i onda krece stimulacija.
Ja sam bila kod Prof Tulića, i jako sam bila nezadovoljna, prvo što čovek mumla sebi u bradu,a drugo, osećala sam se kao statistički podatak. Dakle, nemam dobro iskustvo, ali ima ženica koje su bile zadovoljne i super su prošle, kao i svuda uostalom. Ja navijam da ovaj put bude bebićetan  igracice igracice igracice 
hocukusurnecuzvaku
hocukusurnecuzvaku

Broj poruka : 1595
Godina : 41
Location : Beograd
Datum upisa : 03.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 2 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od OKacica 22/1/2014, 16:49

hocukusurnecuzvaku ::Ne,ne, mesec dana kontracepcije,pa Diferelin, ne znam tačno od kog dana ciklusa, i onda krece stimulacija.
Ja sam bila kod Prof Tulića, i jako sam bila nezadovoljna, prvo što čovek mumla sebi u bradu,a drugo, osećala sam se kao statistički podatak. Dakle, nemam dobro iskustvo, ali ima ženica koje su bile zadovoljne i super su prošle, kao i svuda uostalom. Ja navijam da ovaj put bude bebićetan  igracice igracice igracice 

Potpisujem
OKacica
OKacica

Broj poruka : 1352
Location : Beograd
Datum upisa : 13.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 2 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Vilhelmina 22/1/2014, 16:49

znaci odmah su krenuli sa stimulacijom kod tebe?
Vilhelmina
Vilhelmina

Broj poruka : 237
Location : BG
Datum upisa : 06.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 2 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od OKacica 22/1/2014, 16:51

Prvo diferelin, od sredine jednog ciklusa, pa od 7dc je krenula stimulacija gonalom. Diferelin je supresiv, nije stimulacija.
OKacica
OKacica

Broj poruka : 1352
Location : Beograd
Datum upisa : 13.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 2 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od leptirko82 22/1/2014, 16:57

Juhuuu, koraci, zivo, zivo! Bice veseo februar!!!
Lelo, izvestaj diiiiivan!
Vilhelmina, drago mi je da te vidim opet na ovim stranicamA!
D77, misa mu, bice bolje! Navijam za to!
Brbljiva, znas da navijam jako za tvoj pocetak i najbolji ishod!
Ljubim sve ove moje trudnjace koje ce to i potvrditi za koji dan!
leptirko82
leptirko82

Broj poruka : 2897
Godina : 41
Datum upisa : 30.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 2 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od leptirko82 22/1/2014, 16:57

Juhuuu, koraci, zivo, zivo! Bice veseo februar!!!
Lelo, izvestaj diiiiivan!
Vilhelmina, drago mi je da te vidim opet na ovim stranicamA!
D77, misa mu, bice bolje! Navijam za to!
Brbljiva, znas da navijam jako za tvoj pocetak i najbolji ishod!
Ljubim sve ove moje trudnjace koje ce to i potvrditi za koji dan!
leptirko82
leptirko82

Broj poruka : 2897
Godina : 41
Datum upisa : 30.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 2 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od suzanasakii 22/1/2014, 17:18

yes  i ja od sutra pocinjem da pupim
 igra  pocinjem sa stimulacijom

 cvet srecno svim pupoljcima a onima koje su vec procvetale da uzivaju u svom prolecu.
suzanasakii
suzanasakii

Broj poruka : 77
Datum upisa : 18.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 2 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Vilhelmina 22/1/2014, 17:27

hvala vam svima, drage moje ...mene sve ovo ispunjava ogromnim dusevnim bolom... eto...zelim vam svima srecu
Vilhelmina
Vilhelmina

Broj poruka : 237
Location : BG
Datum upisa : 06.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 2 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od suzanasakii 22/1/2014, 17:33

Počalji od Vilhelmina Danas u 17:27 hvala vam svima, drage moje ...mene sve ovo ispunjava ogromnim dusevnim bolom... eto...zelim vam svima srecu ::

Ne tuguj Vilhelmina...nije lako ali se sve izdrzi...Vidi koliko imas saborkinja...mnogo je lakse kad se malo druzis sa koracaljkama...Ovde mozes ostaviti svaku brigu ali isto tako podeliti i svoju radost kad ugledas  beta 
suzanasakii
suzanasakii

Broj poruka : 77
Datum upisa : 18.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 2 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od hocukusurnecuzvaku 22/1/2014, 17:35

Suzanasaki  sretan početak da bude bebićetan  navijači2 navijači2 navijači2 

Draga Vilhelmina, sa takvim stavom nikako ne smeš da uđeš u postupak, moras biti pozitivna i da veruješ u uspeh. Glavu gore draga moja, osmeh na lice, radost u srce, nije to najgore što nam se dešava. Sve se ovo na kraju isplati, kad budeš u narušju držala jednu malu čupavicu  d 
hocukusurnecuzvaku
hocukusurnecuzvaku

Broj poruka : 1595
Godina : 41
Location : Beograd
Datum upisa : 03.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 2 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ragaco 22/1/2014, 17:36

Suzanasaki,Vilhemina-srećnooooo!!!!
Jocy,navijam od sveg srca za tebe!
Leptirko  osmeh srce 

ragaco

Broj poruka : 1821
Godina : 43
Location : Beograd
Datum upisa : 28.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 2 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od suzanasakii 22/1/2014, 18:19

Hvala na lepim zeljama  sreca 
suzanasakii
suzanasakii

Broj poruka : 77
Datum upisa : 18.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 2 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Afrodita 22/1/2014, 18:51

Drage moje, vidim da se ovde brzim koracima ide ka  beba beba beba beba 
Vrlo sam srecna sto ima toliko novosti i sto su te novosti uglavnom lepe. :)
ja sam danas bila do klinike i rekose mi da cekam sledecu menstruaciju, kao ne radi im neki aparat, bla, bla....Vec vam je jasno da se radi o drzavnoj klinici..:)) Nego, cekacemo, sta imamo drugo....Proci ce i taj mesec :) Pa tamo krajem fenruara nadam se da ce aparat biti u funkciji, koji god da je u pitanju. :)) Taman cu da resim jedan problemcic, nesto me pecka i mislim da mi se bestiija eherihija vratila-nije bas sada trebala....mmmm
Afrodita
Afrodita

Broj poruka : 312
Godina : 41
Location : Beograd
Datum upisa : 22.07.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 2 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od leptirko82 22/1/2014, 18:52

Rale, ljubim te, vesela trudnice!
Vilh, duso, poseti savetovaliste, pokusaj najpre da pronadjes mir. Ne kazem da je pozitiva jedini recept za uspeh, ali znaci za mentalno zdravlje.
A sada moram da izjavim da JAKO VOLEEEEM Kusurka, moju lepu generaciju!!!
KusKus, trudnice, poskocicu, zaigracu, juhuhuuuu!!!
leptirko82
leptirko82

Broj poruka : 2897
Godina : 41
Datum upisa : 30.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 2 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od hocukusurnecuzvaku 22/1/2014, 19:09

leptirko82 ::
A sada moram da izjavim da JAKO VOLEEEEM Kusurka, moju lepu generaciju!!!
KusKus, trudnice, poskocicu, zaigracu, juhuhuuuu!!!
 srca srca srca srca srca love srca srca srca srca srca 
  poljubci poljubci poljubci poljubci poljubci 
hocukusurnecuzvaku
hocukusurnecuzvaku

Broj poruka : 1595
Godina : 41
Location : Beograd
Datum upisa : 03.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 2 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od PalcicaBg 22/1/2014, 20:37

Suzanasaki zelim ti srecan pocetak,nek sve ide kao po loju...
Kusurko kako je?Kad ces da vadis betu?
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 2 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od mimi982 22/1/2014, 20:52

Drage devojke, zna li neko da li u Visegradskoj daju da se inekcije nose u svoj grad ili moram uzeti stan u Beogradu za vreme stimulacije za vto?
mimi982
mimi982

Broj poruka : 10
Datum upisa : 22.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 2 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od hocukusurnecuzvaku 22/1/2014, 21:02

Palčice  trudnica  pada mi da radim 30. imam još vremena  lol! lol! lol! 

Mimi dobro nam došla  cvet 
Možeš da nosiš samo Diferelin,pre početka same stimulacije,posle moraš biti svaki dan na klinici.
hocukusurnecuzvaku
hocukusurnecuzvaku

Broj poruka : 1595
Godina : 41
Location : Beograd
Datum upisa : 03.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 2 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od mimi982 22/1/2014, 21:07

ali ja to nemam, ima gonal menopur i cetrotide, kratak protokol krece mi sada sa prvom menstr 3 februara, bas su me zbrzili, ne mogu da se snadjem,  a jos ako treba i stan a tek su mi pre par dana rekli da je kratki protokol!. Znaci ja moram biti u Bg svih 15 dana....
mimi982
mimi982

Broj poruka : 10
Datum upisa : 22.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 2 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od hocukusurnecuzvaku 22/1/2014, 21:27

Aha, ti si već dobila šemu. Moraš biti ovde jer je na drugi dan vađenje krvi i UZ.Jedino ako bi se sa njima dogovorila da taj dan kad nemaš ništa samo terapiju nosiš kući, pitaj kad kreneš sa stimulacijom,ma da znam da su devojke praktikovale da budu ovde.

Imaš pp.
hocukusurnecuzvaku
hocukusurnecuzvaku

Broj poruka : 1595
Godina : 41
Location : Beograd
Datum upisa : 03.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 2 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od korpica 22/1/2014, 23:12

Koraci samo da vas sve puno pozdravim i pozelim srecu u koracima ka bebama
Kusurko,Palcice,kako teku dani?
Mislim na vas i navijam jako
Suzanasaki,srecan pocetak
Lelas,mislim i na tebe i navijam
Nece mi nesto smajlici
Mima,napisah ti vec na drugoj temi,sad vidim da si na kratkom protokolu.Nece ti dati terapiju da nosis.Prvo,svaki drugi dan ces biti obavezna da ides ujutru na uz i vadjenje krvi,drugo,bez obzira na sve to,opet ti nece dati terapiju da nosis.Sta znam,meni su bar rekli,davali su pre pa su imali nekih nepravilnosti u davanju,sto meni i nije logicno,al dobro
Poz
korpica
korpica

Broj poruka : 2143
Godina : 42
Datum upisa : 30.01.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 2 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 2 od 40 Prethodni  1, 2, 3 ... 21 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu