KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

+50
ganedina
Crvic
Simona
nina :)
PalcicaBg
Sofija Veks
JocY
makica1984
Struzzo
vivijen
penelope
cicsa80
dragana76ns
fight&faith
saska1
bak
noja
zoxa
SladZana
MAAKKI
*AIDA*
Gral
bulevarka
leptirko82
Klarica
lelas
tetreb
pluton1
Niny
lenabeograd
kockicaaa
hocukusurnecuzvaku
zvoncica36
ivka
Ninche
bebica mala
SoJa
Vuchica
fmala
ragaco
Strumfeta78
KoMetaK
BiKsi :)
Stenli
Endzi
Republica
LaFolie
Botox
buby
saritam
54 posters

Strana 2 od 40 Prethodni  1, 2, 3 ... 21 ... 40  Sledeći

Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 2 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od fmala 22/12/2013, 19:51

Pa, ako nece niko, mogu ja, valjda cu umeti.
fmala
fmala

Broj poruka : 1989
Datum upisa : 25.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 2 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Vuchica 22/12/2013, 20:06

Biksic, jesi li upisala na listu svoj KINDER SURPRISE?  bebe 

evo, ja se prijavljujem za azuriranje liste, ali tek tamo u 2014. kad Fmala bude imala pune ruke posla ... bebe   Very Happy 
a ako se ne bunite rado bih vas zamenila i u TD...  osmeh srce
Vuchica
Vuchica

Broj poruka : 3208
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 09.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 2 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od SoJa 22/12/2013, 20:43

LaFolie ::e da se smejete malo
mm je bas zbunjen, isli smo na razgovor za maticne celije, ljudi mu kazu da upise ime oca i majke dok ja potpisujem ugovore, da napise JMBG i jedan i drugi , na sta on kaze "ali ja ne znam JMBG roditelja" a zena mu kaze "VI STE RODITELJI"  lol!

 lol! lol! lol! 
Ja se sita nasmejem kad ovde virnem Very Happy Lude ste skroz, sigurno je od hormona  lol! lol! lol! 
Ljubim vas sve i grlim jaaakoooo  d 

SoJa

Broj poruka : 2029
Godina : 47
Datum upisa : 02.08.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 2 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od bebica mala 23/12/2013, 11:15

.
KoMetaK ::Super Buby za sina i dobre rezultate! Uzivaj!

Saritam, srecan ualzak u 34. nedelju! Sitno brojis i ti!  osmeh srce osmeh srce 

Stenli, i ti si blizu, bravo za kilazu!

Kockice, normalna je nervoza, ali, ako ti je za utehu, brzo prodje, za dan-dva!  yes 

Lafe, sta radi Anci? Koji organ trenutno pomera?  Laughing 

Endzi, uzivaj u setnjama pored mora, kakvo spavanje?!  lol! 

Gral, kako si ti? nema te!

Ragaco, hoces li otvarati trudnicki ili ces se svercovati ovde?

Strumfetice, kako si ti?

Bebice, kako guras ti? Kod tebe se bas priblizilo!

Tetreb, nema ni tebe, kako si? Jel pocinjes da osecas bebu? Sta nosis ti?

Ljubac za sve kolektivni!  ljubav  ljubav  ljubav  love 



kometak draga dobro sam guram imam bolove u rebrima.a svi nam govore da se priblizava ,samo ja i mm jos nismo svijesni toga.

Jedva cekamo da ugledamo i zagrlimo nase blago,a sve nesto govorimo jos je rano ima vremena.Neznam kako ovdje racunaju ali od pocetka racunaju
mi je termin 7 februar.

Pozdrav za sve trudnice ,okruglice,lepotice ljubim vas.
bebica mala
bebica mala

Broj poruka : 749
Godina : 48
Location : france
Datum upisa : 27.01.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 2 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Ninche 23/12/2013, 11:38

LaFolie ::e da se smejete malo
mm je bas zbunjen, isli smo na razgovor za maticne celije, ljudi mu kazu da upise ime oca i majke dok ja potpisujem ugovore, da napise JMBG i jedan i drugi , na sta on kaze "ali ja ne znam JMBG roditelja" a zena mu kaze "VI STE RODITELJI"  lol!

da je ovo na Facebooku, sad bih lajkala Very Happy
Ninche
Ninche

Broj poruka : 1085
Godina : 52
Datum upisa : 11.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 2 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od ivka 23/12/2013, 12:00

Trudnicice  ff 

stalno ne stizem da sve iscitam, ali prestajem da radim od petka, pa cu valjda sve nadoknaditi  d 

bebice nesto mi je taj 7.2. daleko ti i ja bi trebalo da imamo isti termin....mada je i moj pomeran nekoliko puta.... cvet 
ivka
ivka

Broj poruka : 666
Godina : 45
Location : Beograd
Datum upisa : 27.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 2 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od zvoncica36 23/12/2013, 15:31

Da li jedete suvo grožđe za dobru rastegljivost materice i stomaka?Čula sam po 10-ak zrna svaki dan.

zvoncica36

Broj poruka : 2090
Datum upisa : 23.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 2 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od bebica mala 23/12/2013, 15:39

ivka ::Trudnicice  ff 

stalno ne stizem da sve iscitam, ali prestajem da radim od petka, pa cu valjda sve nadoknaditi  d 

bebice nesto mi je taj 7.2. daleko ti i ja bi trebalo da imamo isti termin....mada je i moj pomeran nekoliko puta.... cvet 

Bas tako Ivka,meni je transfer bio 10 05. A aspiracija 07 05.Od 07 05 do 07 02 to je 9 puna mijeseca.Dr misli da ce ici do kraja jer je beba dosta  
visoko za sada.

Pozdrav trudnice i pusa ljubav
bebica mala
bebica mala

Broj poruka : 749
Godina : 48
Location : france
Datum upisa : 27.01.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 2 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od LaFolie 23/12/2013, 21:06

da li imate kontrakcije s vremena na vreme? ja sam veceras imala 2 puta, mislim da mi se svakog dana desi bar jedna....
LaFolie
LaFolie

Broj poruka : 3412
Datum upisa : 20.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 2 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od hocukusurnecuzvaku 23/12/2013, 21:20

LaFolie ::e da se smejete malo
mm je bas zbunjen, isli smo na razgovor za maticne celije, ljudi mu kazu da upise ime oca i majke dok ja potpisujem ugovore, da napise JMBG i jedan i drugi , na sta on kaze "ali ja ne znam JMBG roditelja" a zena mu kaze "VI STE RODITELJI"  lol!

 lol! lol! lol!   king   lol! lol! lol! 
hocukusurnecuzvaku
hocukusurnecuzvaku

Broj poruka : 1595
Godina : 41
Location : Beograd
Datum upisa : 03.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 2 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Stenli 23/12/2013, 22:13

Da, danas sam bas imala dosta kontrakcija, nisam uopste ustajala iz kreveta, osim do toaleta.
Stenli
Stenli

Broj poruka : 533
Location : Beograd
Datum upisa : 21.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 2 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od LaFolie 23/12/2013, 22:21

Da li te zaboli stomak ili ih osecas kao blage menstrualne bolove?
LaFolie
LaFolie

Broj poruka : 3412
Datum upisa : 20.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 2 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Stenli 23/12/2013, 23:02

Nista vise nije blago:-) bas se stomak stegne i zaboli. Meni je inace jako tvrd stomak i napet, ali se sada bas zgrci pa opusti ceo, za razliku od toga kada se stegne deo kad oni naprave neko brdasce. Danas ceo stomak na levom kuku, tamo su se danas preselili;-)
Ranije nisam bila sigurna sta je sta. Sada dosta bole i prepone i karlica, pretpostavljam da je ona tako namestena da pritiska glavom dole.
Stenli
Stenli

Broj poruka : 533
Location : Beograd
Datum upisa : 21.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 2 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od LaFolie 23/12/2013, 23:04

Mene boli kao da sam vozila neudoban bicikl vec mesec dana; a smizla je okrenuta na dole....
LaFolie
LaFolie

Broj poruka : 3412
Datum upisa : 20.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 2 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od BiKsi :) 23/12/2013, 23:07

Jes jes, boli i sve više i više kako koja nedelja odmiče! Ja sam se osećala totalno razhebano tamo dole. A pritom guza bila kod mene dole nogama.
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 2 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od saritam 24/12/2013, 08:42

LaFolie ::da li imate kontrakcije s vremena na vreme? ja sam veceras imala 2 puta, mislim da mi se svakog dana desi bar jedna....

Ja ne znam koliko sam ja merodavna da odgovorim s obzirom da ih ja imam od davno po ceo dan, ali bukvalno. Od 28. nedelje je normalno da ih osetis sve cesce, tako su meni vise njih rekli. Ono sto treba da ti je bitno jeste kako i da li one uticu na grlic. Ako grlic ostaje cvrst i zatvoren, pa cak i ako se minimalno pocne skracivsti, znaci da ti te kontrakcije ne stete. Ovo su meni doktori rekli s obzirom na to koliko sam ih ja imala i stalno trcala u bolnicu. Pij tecnosti puuuuno, Mg, to je moja terapija.

saritam

Broj poruka : 190
Datum upisa : 02.07.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 2 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od saritam 24/12/2013, 08:46

Stenli ::Nista vise nije blago:-) bas se stomak stegne i zaboli. Meni je inace jako tvrd stomak i napet, ali se sada bas zgrci pa opusti ceo, za razliku od toga kada se stegne deo kad oni naprave neko brdasce. Danas ceo stomak na levom kuku, tamo su se danas preselili;-)
Ranije nisam bila sigurna sta je sta. Sada dosta bole i prepone i karlica, pretpostavljam da je ona tako namestena da pritiska glavom dole.


Stenli, od kad ti je tako, jesi bila kod dr? I kako ti se drzi grlic?
Verovatno je i kod tebe, kao i kod LaFolie samo lazna kontrakcija u pitanju. Probaj da meris na koliko se javljaju.

saritam

Broj poruka : 190
Datum upisa : 02.07.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 2 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od saritam 24/12/2013, 08:47

BiKsi :) ::Jes jes, boli i sve više i više kako koja nedelja odmiče! Ja sam se osećala totalno razhebano tamo dole. A pritom guza bila kod mene dole nogama.

Meni obe nogama dole.  Laughing Laughing 

saritam

Broj poruka : 190
Datum upisa : 02.07.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 2 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od LaFolie 24/12/2013, 08:52

Mene nocas probudila kontrakcija... Srecom samo 1
LaFolie
LaFolie

Broj poruka : 3412
Datum upisa : 20.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 2 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Stenli 24/12/2013, 08:58

Bila Sarita u petak, grlic se skratio na 1 cm, ali je zatvoren, a ona se okrenula i lepo namestena za vaginalni porodjaj, sto kaze moj dr :-)
Rekao mi je da samo mirujem, pa cemo se videti posle Bozica da vidimo kako stoje stvari. Bitno je da sada mirujem, jer su oni ipak sve tezi i tezi, pa je i pritisak veci.
Stenli
Stenli

Broj poruka : 533
Location : Beograd
Datum upisa : 21.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 2 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od saritam 24/12/2013, 09:12

Stenli ::Bila Sarita u petak, grlic se skratio na 1 cm, ali je zatvoren, a ona se okrenula i lepo namestena za vaginalni porodjaj, sto kaze moj dr :-)
Rekao mi je da samo mirujem, pa cemo se videti posle Bozica da vidimo kako stoje stvari. Bitno je da sada mirujem, jer su oni ipak sve tezi i tezi, pa je i pritisak veci.


Samo miruj, onda. I izbegavaj lezanje na ledjima. Kad su tebi rekli da je termin|? Do koje nedelje misle da bi trebalo da izguras? Meni pominju 37. nedelju. Ne znam da li je to 36. + ili 37.+

saritam

Broj poruka : 190
Datum upisa : 02.07.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 2 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Stenli 24/12/2013, 09:22

Ja mislim da ti je to 36+, u svakom slucaju sto duze to bolje.. Meni je rekao da u 34+ idem na pregled, pa cemo onda da vidimo. Ako budem mogla da guram jos posle toga super, a termin mi je u startu bio 24 februar
Stenli
Stenli

Broj poruka : 533
Location : Beograd
Datum upisa : 21.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 2 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od saritam 24/12/2013, 11:01

Stenli ::Ja mislim da ti je to 36+, u svakom slucaju sto duze to bolje.. Meni je rekao da u 34+ idem na pregled, pa cemo onda da vidimo. Ako budem mogla da guram jos posle toga super, a termin mi je u startu bio 24 februar


Sto duze to bolje, tako da nam je najbolje da odmaramo. Gde se ti poradjas?

saritam

Broj poruka : 190
Datum upisa : 02.07.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 2 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od hocukusurnecuzvaku 24/12/2013, 11:23

Koliko ovde ima divnih bebica  sunny  ja samo da vas sve  zagrljaj  i pomazim po tibama  srca 
hocukusurnecuzvaku
hocukusurnecuzvaku

Broj poruka : 1595
Godina : 41
Location : Beograd
Datum upisa : 03.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 2 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od saritam 24/12/2013, 11:39

hocukusurnecuzvaku ::Koliko ovde ima divnih bebica  sunny  ja samo da vas sve  zagrljaj  i pomazim po tibama  srca 

 ljubav ljubav ljubav 

saritam

Broj poruka : 190
Datum upisa : 02.07.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 2 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 2 od 40 Prethodni  1, 2, 3 ... 21 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu