KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

KOCKICAAA - Kocka do kocke kockicaaa

+30
Ninche
anasrce
pluton1
bulevarka
maki79
ragaco
PalcicaBg
tuli
Dacaa
JocY
Strumfeta78
kockicaaa
Tinche
MAAKKI
pegaz
Hugolina
KoMetaK
laKole
lelas
dragana76ns
bak
fight&faith
SoJa
OKacica
zvoncica36
BiKsi :)
Niny
leptirko82
fmala
noja
34 posters

Strana 1 od 6 1, 2, 3, 4, 5, 6  Sledeći

Ići dole

KOCKICAAA - Kocka do kocke kockicaaa Empty KOCKICAAA - Kocka do kocke kockicaaa

Počalji od kockicaaa 14/11/2013, 13:24

Virim virim i mucim se da vidim da l se ovako otvara dnevnik. U braku smo skoro cetiri godine a zajedno osam godina.  Stimulacija zapoceta 30.10. Ceo postupak smo radili u Visegradskog ISCI metod. Dijagnoza moga muza je oligoastenoteratozoosepermia, mada se tokom postupka videlo da ni ja nisam sjajna odnosno da mi jedan jajnik ne reaguje na stimulaciju uopste. Betu vadim sledece srede.Ali kao sto rekose na nekoj od strana  ovo je jedna utakmica i sto vise puta sutiras vece su sanse da pogodis mrezu. A ja bih dodala i to da je bitan igrac, trener ali i cela ekipa.
kockicaaa
kockicaaa

Broj poruka : 201
Godina : 42
Location : Kragujevac
Datum upisa : 18.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

KOCKICAAA - Kocka do kocke kockicaaa Empty Re: KOCKICAAA - Kocka do kocke kockicaaa

Počalji od noja 14/11/2013, 13:36

Saljemo  za Kragujevac ravnicarskeee roda roda roda roda otvaraj prozoreeee
Navijamo za veliku betu !
noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 46
Location : tamo gde Dunav teče
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

KOCKICAAA - Kocka do kocke kockicaaa Empty Re: KOCKICAAA - Kocka do kocke kockicaaa

Počalji od fmala 14/11/2013, 14:04

Nek sreda bude najsrecnija u zivotu celom!
fmala
fmala

Broj poruka : 1989
Datum upisa : 25.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

KOCKICAAA - Kocka do kocke kockicaaa Empty Re: KOCKICAAA - Kocka do kocke kockicaaa

Počalji od leptirko82 14/11/2013, 14:05

Kockice, zelim ti da se ovaj dnevnik zavrsi sa veeelikom betom!!!!!
roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda 
Evo jos ravnicarskih rodica!!!
leptirko82
leptirko82

Broj poruka : 2897
Godina : 42
Datum upisa : 30.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

KOCKICAAA - Kocka do kocke kockicaaa Empty Re: KOCKICAAA - Kocka do kocke kockicaaa

Počalji od kockicaaa 14/11/2013, 14:15

Citala sam vto  dnevnike i vidim da su sve bile zivcane ko ja lol!  Da mi je bar da sreda dodje odmah sutra pa da znam na cemu sam. Jel da placem il da se smejem. Paranoisem i vec mislim da nisam trudna, da nema nista od ovoga.
kockicaaa
kockicaaa

Broj poruka : 201
Godina : 42
Location : Kragujevac
Datum upisa : 18.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

KOCKICAAA - Kocka do kocke kockicaaa Empty Re: KOCKICAAA - Kocka do kocke kockicaaa

Počalji od fmala 14/11/2013, 14:19

Hahhaha, ako cemo sudit po optimizmu, trudna si Very Happy
fmala
fmala

Broj poruka : 1989
Datum upisa : 25.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

KOCKICAAA - Kocka do kocke kockicaaa Empty Re: KOCKICAAA - Kocka do kocke kockicaaa

Počalji od leptirko82 14/11/2013, 14:21

Kockice, lepo ti Malisa kaze!!!!
leptirko82
leptirko82

Broj poruka : 2897
Godina : 42
Datum upisa : 30.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

KOCKICAAA - Kocka do kocke kockicaaa Empty Re: KOCKICAAA - Kocka do kocke kockicaaa

Počalji od leptirko82 14/11/2013, 14:24

leptirko82
leptirko82

Broj poruka : 2897
Godina : 42
Datum upisa : 30.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

KOCKICAAA - Kocka do kocke kockicaaa Empty Re: KOCKICAAA - Kocka do kocke kockicaaa

Počalji od kockicaaa 14/11/2013, 14:30

Sto reko mm svako ima svoj zadatak u ovome a tvoj je da se naucis strpljenju. Pa kud majku mu da se ovako ucim v .
kockicaaa
kockicaaa

Broj poruka : 201
Godina : 42
Location : Kragujevac
Datum upisa : 18.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

KOCKICAAA - Kocka do kocke kockicaaa Empty Re: KOCKICAAA - Kocka do kocke kockicaaa

Počalji od Niny 14/11/2013, 14:52

Srećno otvaranje dnevnika i da bude ogromna beta roda beta roda beta roda beta roda beta 

Kod kog si dr radila?
Niny
Niny

Broj poruka : 3309
Godina : 46
Location : Bgd
Datum upisa : 16.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

KOCKICAAA - Kocka do kocke kockicaaa Empty Re: KOCKICAAA - Kocka do kocke kockicaaa

Počalji od BiKsi :) 14/11/2013, 14:54

Kockice, nek bude dobitni postupak i lepa trocifrena beta. Napisi gde si radila vto, u kojoj klinici, i slicno, sto vise info, zarad drugih koji citaju. Pisi kako se osecas, oko cega se tripujes, i to pomaze drugima. Very Happy

Samo si trebala u naslovu prvo svoj nik napisati, pa onda naslov dnevnika, ispravice to administrator ako ti ne umes.
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

KOCKICAAA - Kocka do kocke kockicaaa Empty Re: KOCKICAAA - Kocka do kocke kockicaaa

Počalji od zvoncica36 14/11/2013, 14:58

Niny ::Srećno otvaranje dnevnika i da bude ogromna beta roda beta roda beta roda beta roda beta 

Kod kog si dr radila?
ŽPošto su lepe rode da ih iskoristim.Navijam za ogromnu betu.

zvoncica36

Broj poruka : 2090
Datum upisa : 23.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

KOCKICAAA - Kocka do kocke kockicaaa Empty Re: KOCKICAAA - Kocka do kocke kockicaaa

Počalji od OKacica 14/11/2013, 15:00

Kockice, srecno otvaranje dnevnika i da bude bebicetno!!!

wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd 
beba u kolicima beba u kolicima 
OKacica
OKacica

Broj poruka : 1352
Location : Beograd
Datum upisa : 13.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

KOCKICAAA - Kocka do kocke kockicaaa Empty Re: KOCKICAAA - Kocka do kocke kockicaaa

Počalji od SoJa 14/11/2013, 15:01

Kockice, srećno otvaranje dnevnika! Neka ti se u Sredu zavrti u glavi od trocifrene bete!!! igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice 
pa da bude veseloooooo!!!!! igra igra igra igra igra igra igra 
Evo, ja ti šaljem rode sa juga Very Happy roda roda roda roda roda roda 
ljubav

SoJa

Broj poruka : 2029
Godina : 47
Datum upisa : 02.08.2013

Nazad na vrh Ići dole

KOCKICAAA - Kocka do kocke kockicaaa Empty Re: KOCKICAAA - Kocka do kocke kockicaaa

Počalji od kockicaaa 14/11/2013, 15:04

Radila sam u Visegradskoj kod dr Vidakovic. A kako se osecam.... Menjam raspolozenje iz minuta u minut. Prvo se tripujem da nisam trudna a onda bih zapalila pa se setim da mozda jesam trudna pa ne zapalim. Onda kazem sebi e nema  veze ako nisi trudna idemo dalje...Joj majko mila samo se mislim sto ne dodje sutra sreda pa da odmah znam jel jesam il nisam  lol!  A isla bih i na posao al ne daju kazu ima virusa poceo sarlah, a ja ne mogu u kuci. Pa onda trazim po vasim dnevnicima da vidim koje ste siptome imale da vidim je l imam i ja v v v v v  pa se onda sama sebi smejem .A danas nemam nikakve siptome...pa onda reko nisi trudna.Pobedila sam jel da?
kockicaaa
kockicaaa

Broj poruka : 201
Godina : 42
Location : Kragujevac
Datum upisa : 18.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

KOCKICAAA - Kocka do kocke kockicaaa Empty Re: KOCKICAAA - Kocka do kocke kockicaaa

Počalji od leptirko82 14/11/2013, 15:10

Sasvim je normalno da menjas raspolozenja. Danas mozda nemas simptome, a sutra ces ih vec imati. Strepnja, strah, zelja, plus hormoni razni, pa onda i trudnicki=ubitacna kombinacija!!!lol! lol! lol!
leptirko82
leptirko82

Broj poruka : 2897
Godina : 42
Datum upisa : 30.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

KOCKICAAA - Kocka do kocke kockicaaa Empty Re: KOCKICAAA - Kocka do kocke kockicaaa

Počalji od zvoncica36 14/11/2013, 15:18

kockicaaa ::Radila sam u Visegradskoj kod dr Vidakovic. A kako se osecam.... Menjam raspolozenje iz minuta u minut. Prvo se tripujem da nisam trudna a onda bih zapalila pa se setim da mozda jesam trudna pa ne zapalim. Onda kazem sebi e nema  veze ako nisi trudna idemo dalje...Joj majko mila samo se mislim sto ne dodje sutra sreda pa da odmah znam jel jesam il nisam  lol!  A isla bih i na posao al ne daju kazu ima virusa poceo sarlah, a ja ne mogu u kuci. Pa onda trazim po vasim dnevnicima da vidim koje ste siptome imale da vidim je l imam i ja v v v v v  pa se onda sama sebi smejem .A danas nemam nikakve siptome...pa onda reko nisi trudna.Pobedila sam jel da?
Moja komšinica čeka blizance.Do pozitivne bete izludela je sve oko sebe,uključujući i mene.Pošto je čitala simptome trudnoće tripovala se da nije trudna.Ona nije imala nijedan simptom trudnoće.Svako jutro,a i sad pije jutarnju kafu.Jede baš sve i nema gađenje na mirise.Ima od samog početka(odmah sutradan od et) svaki dan normalnu probavu.Nije imala bolne grudi niti tamnije bradavice niti promene na stomaku,a u njenom stomaku kuckaju dva srca.Jedino je imala jednu noć malo muku i temperaturu 36.9 što ništa ne znači.Ona se ne oseća trudno.Kad je bila implantacija 7-9dan od et(tako joj Sonja napisala)imala je par kapi krvi(sukrvice) i malo joj je utrogestan izgledao zelenkast.Čak je imala i stomačni virus praćen dijarejom(pokupila na dečijem rođendanu) i sve je ok sa bebama.

zvoncica36

Broj poruka : 2090
Datum upisa : 23.02.2012

kockicaaa likes this post

Nazad na vrh Ići dole

KOCKICAAA - Kocka do kocke kockicaaa Empty Re: KOCKICAAA - Kocka do kocke kockicaaa

Počalji od kockicaaa 14/11/2013, 15:21

Ma meni su grudi bolne i velike. Izasle mi bubuljice. To je ono što je sigurno
A cini mi se da mi sve mirise pojacano,a juce me je probadalo kroz stomak ko da me neko nozem ubada.A mozda i zripujem zato sto zelim dma budem trudna
kockicaaa
kockicaaa

Broj poruka : 201
Godina : 42
Location : Kragujevac
Datum upisa : 18.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

KOCKICAAA - Kocka do kocke kockicaaa Empty Re: KOCKICAAA - Kocka do kocke kockicaaa

Počalji od zvoncica36 14/11/2013, 15:29

kockicaaa ::Ma meni su grudi bolne i velike. Izasle mi bubuljice
Pa i to mogu da budu dobri simptomi trudnoće.Sad kad si spomenula bubuljicu setila sam se da je ona mene udavila njenom ''menstrualnom bubuljicom''.Pred menstruaciju joj izlazi bubuljica iza uha.Sad se pojavila i prošla,ali menstruacija nije došla.Sve smo različite i simptomi trudnoće zavise od žene do žene.Neke imaju sve simptome,neke neki,a neke kao moja komš.nijedan.Potrudi se da budeš u društvu voljenih ljudi,da čitaš i šetaš.Biće sve ok.

zvoncica36

Broj poruka : 2090
Datum upisa : 23.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

KOCKICAAA - Kocka do kocke kockicaaa Empty Re: KOCKICAAA - Kocka do kocke kockicaaa

Počalji od fight&faith 14/11/2013, 15:54

Kockice
roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda

fight&faith

Broj poruka : 1852
Location : Beograd
Datum upisa : 17.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

KOCKICAAA - Kocka do kocke kockicaaa Empty Re: KOCKICAAA - Kocka do kocke kockicaaa

Počalji od bak 14/11/2013, 17:42

Kockice radost radost radost radost radost radost radost 
roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda 
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

KOCKICAAA - Kocka do kocke kockicaaa Empty Re: KOCKICAAA - Kocka do kocke kockicaaa

Počalji od kockicaaa 15/11/2013, 11:45

https://www.youtube.com/watch?v=1yh-oidUIPM
 Nisam nervozna, danas sam super  igracice igracice igracice igracice .Od simptoma nema nista osim boluckanja u stomaku i pojacanog sekreta.
kockicaaa
kockicaaa

Broj poruka : 201
Godina : 42
Location : Kragujevac
Datum upisa : 18.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

KOCKICAAA - Kocka do kocke kockicaaa Empty Re: KOCKICAAA - Kocka do kocke kockicaaa

Počalji od SoJa 15/11/2013, 21:48

Kockice, samo opušteno igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice 
roda roda roda roda roda roda roda roda
 vv bb d vv bb d vv bb d

SoJa

Broj poruka : 2029
Godina : 47
Datum upisa : 02.08.2013

Nazad na vrh Ići dole

KOCKICAAA - Kocka do kocke kockicaaa Empty Re: KOCKICAAA - Kocka do kocke kockicaaa

Počalji od BiKsi :) 16/11/2013, 00:16

Prashiiiim! vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv 
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

KOCKICAAA - Kocka do kocke kockicaaa Empty Re: KOCKICAAA - Kocka do kocke kockicaaa

Počalji od leptirko82 16/11/2013, 08:37

Kockice, dobro jutro!
Kako si danaske?
leptirko82
leptirko82

Broj poruka : 2897
Godina : 42
Datum upisa : 30.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

KOCKICAAA - Kocka do kocke kockicaaa Empty Re: KOCKICAAA - Kocka do kocke kockicaaa

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 1 od 6 1, 2, 3, 4, 5, 6  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu