KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+55
nina :)
ivi
LaFolie
Lyanna
Crvic
djole42
Vuchica
zvoncica36
lenjivica
ninica2
SannI-AlL
cicsa80
InNaturaVeritas
Dacaa
anasrce
Ema78
Jelica
AriesGirl
ms_do
bulevarka
PalcicaBg
Bekanicaa
Ninche
BiKsi :)
leptirko82
dragana76ns
ragaco
midori
Ambra
neca73
Erata
labradorka
fmala
OKacica
JocY
laKole
ariadne69
KoMetaK
MAAKKI
SoJa
sareni leptir
pegaz
saska1
Endzi
lilya
tatjana2
dusa71
noja
fight&faith
Sofija Veks
Niny
bak
Stenli
lelas
d77
59 posters

Strana 19 od 40 Prethodni  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 29 ... 40  Sledeći

Ići dole

korak po na putu do betge - Korak po korak na putu do bete + - Page 19 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od anasrce 12/9/2013, 14:48

Ragaco i meni su se kao premisljali zbog supruga jer sam ima 3 razl nalaza ali kad su me pitali ko vam je rekao da ga radite ja kazem dr Arsic, onda su rekli ako je ona trazila onda sigurno ima razlog i pustili me.. a za Ydeleciju su mi rekli da vidim posle nalaza kariotipa sa dr dal ce trebati da odmah ne dajem 11000 koliko kosta kod njih.

Okacice bas mi je zao.. a da ponovi nalaz u nekoj dr lab? Ja sam radila vag bris u Clinica nova pokazao bakt, a u Konzilijumu ponovljen sterilan! Nek uradi jos negde ne gubi nadu! osmeh srce radost 
anasrce
anasrce

Broj poruka : 444
Location : Beograd
Datum upisa : 15.07.2013

Nazad na vrh Ići dole

korak po na putu do betge - Korak po korak na putu do bete + - Page 19 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od anasrce 12/9/2013, 14:50

fight&faith ::
Svidja mi se tvoj pristup stvarima. likeit
Trudim se i dajem sve od sebe da tako bude! Hvala ti osmeh srce 
anasrce
anasrce

Broj poruka : 444
Location : Beograd
Datum upisa : 15.07.2013

Nazad na vrh Ići dole

korak po na putu do betge - Korak po korak na putu do bete + - Page 19 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od OKacica 12/9/2013, 14:50

Anasrce, veliki je broj u pitanju pa mislim da nema smisla ponavljati...

Devojke, da li neko ima iskustva sa ovim slucajem, da li ce nas odloziti dok se ne otarasimo bestija ili ispadamo iz procedure sa obzirom da je ovo VTO o trosku RFZO-a?
OKacica
OKacica

Broj poruka : 1352
Location : Beograd
Datum upisa : 13.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

korak po na putu do betge - Korak po korak na putu do bete + - Page 19 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od anasrce 12/9/2013, 14:54

Uf bas mi je zao.. Nadam se da vas samo odloziti..zagrljaj 
anasrce
anasrce

Broj poruka : 444
Location : Beograd
Datum upisa : 15.07.2013

Nazad na vrh Ići dole

korak po na putu do betge - Korak po korak na putu do bete + - Page 19 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ragaco 12/9/2013, 14:54

Okacice,ima vremena za lecenje dok stigne na red njegov "doprinos"!
Ma ne znam ni ja sta im je bilo,mozda im dosao dan da budu strogi.Trazili su nam i nalaz hormona mm,pa kako je i to bilo ok,pokazase nam vrata.Uglavnom,platismo,uradismo i mirna Backa!
A za uput nije bilo problema,mada je moja dr za te stvari sjajna-trazili iz Fronta?Evo uputa,znaju oni sta rade!

ragaco

Broj poruka : 1821
Godina : 43
Location : Beograd
Datum upisa : 28.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

korak po na putu do betge - Korak po korak na putu do bete + - Page 19 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od fight&faith 12/9/2013, 14:55

Okacice, verovatno ce mu u NF dati neku terapiju. Secam se da su muzu jedne zenice, kad je u toku postupka otkriila da mu se vratila neka bestija, dali nekoliko jakih injekcija i resili problem. Inace dobili su decaka iz prvog pokusaja. U najgorem slucaju, malo ce odloziti postupak.

fight&faith

Broj poruka : 1852
Location : Beograd
Datum upisa : 17.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

korak po na putu do betge - Korak po korak na putu do bete + - Page 19 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ragaco 12/9/2013, 14:56

Ma kakvo ispadanje,Okacice,bez panike!Eto Vuchici prosle god. odlozili za mesec dana jer nije nalaz hormona bio ok da se pocne sa stimulacijom.

ragaco

Broj poruka : 1821
Godina : 43
Location : Beograd
Datum upisa : 28.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

korak po na putu do betge - Korak po korak na putu do bete + - Page 19 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od fight&faith 12/9/2013, 14:58

U svakom slucaju niko te nece izbaciti. Dva puta sam radila VTO u NF i nikada nikog zbog toga nisu izbacili. Jedino su jednom izbacili jednu devojku jer nije dobro reagovala na terapiju. Rekli joj da je za donaciju i slicno. Kako sam se odusevila kad sam cula da je u sledecoj VTO dobila decaka i devojcicu. Very Happy

fight&faith

Broj poruka : 1852
Location : Beograd
Datum upisa : 17.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

korak po na putu do betge - Korak po korak na putu do bete + - Page 19 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od OKacica 12/9/2013, 15:03

Devojke, hvala vam, zaista ste divne... Pokusavam da budem razumna ali stvarno nam se u poslednje vreme desavaju samo neke gluposti... Hvala vam puno d ...
OKacica
OKacica

Broj poruka : 1352
Location : Beograd
Datum upisa : 13.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

korak po na putu do betge - Korak po korak na putu do bete + - Page 19 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od fight&faith 12/9/2013, 15:03

I meni su kao poor responderu pretili izbacivanjem u prvoj VTO  (Ela. G) kao trosim puno ampula, premasila sam prosek potrosnje predvidjen po osobi i sl. A ja se dosetim i kazem, da ima mnogo devojaka koje zbog policisticnih jajnika trose manje doze, tako da taj visak moze da se preusmeri na slucajeve kao sto je moj. Upalilo je! Medjutim, gorepomenutu devojku je vec bila otkacila par dana ranije.

fight&faith

Broj poruka : 1852
Location : Beograd
Datum upisa : 17.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

korak po na putu do betge - Korak po korak na putu do bete + - Page 19 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od OKacica 12/9/2013, 15:05

Hvala F&F, mi smo odabrali Visegradsku, ali mi je svakako bitno da znam sta se desava ako sve nije sterilno...
OKacica
OKacica

Broj poruka : 1352
Location : Beograd
Datum upisa : 13.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

korak po na putu do betge - Korak po korak na putu do bete + - Page 19 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Erata 12/9/2013, 15:08

Evo ja se uputih po upute, drzite mi fige. Naravno nemam zakazano, jer bih i to cekala mesec dana, nego cu da se uvalim kao uvek. I ja mislim da te nece odbiti. Bekanice carice svaka cast, na putu je i gospodin Pravi, sigurna sam u to!
Erata
Erata

Broj poruka : 2458
Datum upisa : 21.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

korak po na putu do betge - Korak po korak na putu do bete + - Page 19 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od OKacica 12/9/2013, 15:09

Erata, srecno!!! Kod moje dr u dz se ceka mminimum 15 dana a i onda kad dodjes gledaju sto pre da ti vide ledja...
OKacica
OKacica

Broj poruka : 1352
Location : Beograd
Datum upisa : 13.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

korak po na putu do betge - Korak po korak na putu do bete + - Page 19 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od anasrce 12/9/2013, 15:13

Erata srecno i pokazi zube ako treba!

Okacice, izgleda da ce biti sve ok samo veruj! osmeh srce 
(vec sam pisala o filmu Tajna Ronde Bern, pogledaj ga na You tube)
anasrce
anasrce

Broj poruka : 444
Location : Beograd
Datum upisa : 15.07.2013

Nazad na vrh Ići dole

korak po na putu do betge - Korak po korak na putu do bete + - Page 19 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od OKacica 12/9/2013, 15:14

Hvala Anasrce... Obicno posle nekih komplikacija i trzavica sve ispadne dobro zagrljaj !
OKacica
OKacica

Broj poruka : 1352
Location : Beograd
Datum upisa : 13.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

korak po na putu do betge - Korak po korak na putu do bete + - Page 19 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od anasrce 12/9/2013, 15:16

Tako je ljubav 
anasrce
anasrce

Broj poruka : 444
Location : Beograd
Datum upisa : 15.07.2013

Nazad na vrh Ići dole

korak po na putu do betge - Korak po korak na putu do bete + - Page 19 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od OKacica 12/9/2013, 15:19

fight&faith ::I meni su kao poor responderu pretili izbacivanjem u prvoj VTO  (Ela. G) kao trosim puno ampula, premasila sam prosek potrosnje predvidjen po osobi i sl. A ja se dosetim i kazem, da ima mnogo devojaka koje zbog policisticnih jajnika trose manje doze, tako da taj visak moze da se preusmeri na slucajeve kao sto je moj. Upalilo je! Medjutim, gorepomenutu devojku je vec bila otkacila par dana ranije.
F&F, ti i ja bismo bile odlican tim na VTO, ti poor ja PCO, pa nek cik probaju nesto da nam kazu osmeh srce ...

Salu na stranu, na sta to lici pretiti nekom da "trosi vise nego st je predvidjeno po osobi", strasno... Super si se setila da joj kazes!
OKacica
OKacica

Broj poruka : 1352
Location : Beograd
Datum upisa : 13.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

korak po na putu do betge - Korak po korak na putu do bete + - Page 19 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od fight&faith 12/9/2013, 15:21

OKacica ::
F&F, ti i ja bismo bile odlican tim na VTO, ti poor ja PCO, pa nek cik probaju nesto da nam kazu osmeh srce ...
Slazem se! likeit

Sretno Erata!

fight&faith

Broj poruka : 1852
Location : Beograd
Datum upisa : 17.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

korak po na putu do betge - Korak po korak na putu do bete + - Page 19 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lilya 12/9/2013, 16:08

OKacica ::Devojke, hvala vam, zaista ste divne... Pokusavam da budem razumna ali stvarno nam se u poslednje vreme desavaju samo neke gluposti... Hvala vam puno d ...
Mi smo imali neko sra..ce u spermokluturi i to uopste nije bilo bitno za postupak. Dali mu neki antibiotik i to je to. U Pragu opet nesto imao, nista mi nisu ni dali. Rekli su da oni sve to lepo preciste pre oplodnje i da nema potreba za terapijom. Prema tome nemoj se sekirati bez potrebe.

Vec mi je jasno da ako budemo hteli, kariotipe cemo o svom trosku raditi. Ne znam samo kako misle da jedan dan dodjemo da caskamo, a sledeci da nam uzmu krv. Ko da ja sedim kuci i strikam Rolling Eyes
lilya
lilya

Broj poruka : 4742
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 07.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

korak po na putu do betge - Korak po korak na putu do bete + - Page 19 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od leptirko82 12/9/2013, 16:13

Okačice, mora biti sve ok.
Kad je frka, onda je baš frka. Znaš i sama da je stres čudo. Držim ja tebi fige da budeš debelica uskoro! zagrljaj
leptirko82
leptirko82

Broj poruka : 2897
Godina : 41
Datum upisa : 30.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

korak po na putu do betge - Korak po korak na putu do bete + - Page 19 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od anasrce 12/9/2013, 16:15

lilya ::

Vec mi je jasno da ako budemo hteli, kariotipe cemo o svom trosku raditi. Ne znam samo kako misle da jedan dan dodjemo da caskamo, a sledeci da nam uzmu krv. Ko da ja sedim kuci i strikam Rolling Eyes
To sam i ja mislila, na srecu uspeh nekako da se organizujem!
Ali evo vec 2 nedelje ne uspevam da pokupim rezultat jer traze da dodjes licno od 13-13.30h jer samo tad izdaju rezultate, a ako ne mozes moze neko drugi umesto tebe ali sa overenim ovlascenjem iz suda il opstine lol! 
anasrce
anasrce

Broj poruka : 444
Location : Beograd
Datum upisa : 15.07.2013

Nazad na vrh Ići dole

korak po na putu do betge - Korak po korak na putu do bete + - Page 19 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lilya 12/9/2013, 16:22

anasrce ::
lilya ::

Vec mi je jasno da ako budemo hteli, kariotipe cemo o svom trosku raditi. Ne znam samo kako misle da jedan dan dodjemo da caskamo, a sledeci da nam uzmu krv. Ko da ja sedim kuci i strikam Rolling Eyes
To sam i ja mislila, na srecu uspeh nekako da se organizujem!
Ali evo vec 2 nedelje ne uspevam da pokupim rezultat jer traze da dodjes licno od 13-13.30h jer samo tad izdaju rezultate, a ako ne mozes moze neko drugi umesto tebe ali sa overenim ovlascenjem iz suda il opstine lol! 
Zezas affraid 
Da li je moguce? Za jedno vadjenje krvi, ja treba tri puta da se mlatim do Instituta?! Pa da niko sem njih nigde ne radi pa moze da se mlati i ja svasta pitam v
lilya
lilya

Broj poruka : 4742
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 07.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

korak po na putu do betge - Korak po korak na putu do bete + - Page 19 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od OKacica 12/9/2013, 16:26

lilya, leptirko i ostale devojke ljubav 
OKacica
OKacica

Broj poruka : 1352
Location : Beograd
Datum upisa : 13.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

korak po na putu do betge - Korak po korak na putu do bete + - Page 19 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od anasrce 12/9/2013, 16:28

Meni je to postala anegdodta, sita sam se ismejala kad mi je to rekla  b Procedura im je ravna SF filmovima Very Happy
anasrce
anasrce

Broj poruka : 444
Location : Beograd
Datum upisa : 15.07.2013

Nazad na vrh Ići dole

korak po na putu do betge - Korak po korak na putu do bete + - Page 19 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od leptirko82 12/9/2013, 16:30

anasrce ::Meni je to postala anegdodta, sita sam se ismejala kad mi je to rekla  b Procedura im je ravna SF filmovima Very Happy
Čitam i ne verujem. Stvarno nisu normalni!!!!
leptirko82
leptirko82

Broj poruka : 2897
Godina : 41
Datum upisa : 30.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

korak po na putu do betge - Korak po korak na putu do bete + - Page 19 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 19 od 40 Prethodni  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 29 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu