KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

KOMETA-ceka malu Kometicu

+96
Xena
cufta
PalcicaBg
anasrce
ganedina
Botox
d77
dusa71
Sofija Veks
pluton1
brinbili
red
sareni leptir
ragaco
Strumfeta78
lenjivica
insomnia
hocukusurnecuzvaku
kockicaaa
Star77
JocY
bulevarka
Ninche
saritam
menora72
penelope
era
Ambra
snedra
Tinche
Mirjana
lolipop
medolino
bobica83
filipa.panko
pegaz
hany
buby
Erata
plavaptica
djole42
tetreb
Sofka
Orline
pcelica
InNaturaVeritas
ivka
bubi80
Ema78
tuli
Crvic
cici
Endzi
cicsa80
Vuchica
lenabeograd
BiKsi :)
bibi.libi
Marie
MAAKKI
noja
fight&faith
dr mali pariz
Struzzo
caci
dragana76ns
labradorka
leptirko82
ninica2
nina :)
fmala
JAmajka
lelas
missile
lilya
laKole
zvoncica36
LaFolie
OKacica
twinsi
bak
Simona
SoJa
SannI-AlL
Stenli
zoxa
maus
dacans
Niny
Gral
SladZana
heart84
Klarica
saska1
Shizika
KoMetaK
100 posters

Strana 21 od 29 Prethodni  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 25 ... 29  Sledeći

Ići dole

kometa - KOMETA-ceka malu Kometicu - Page 21 Empty Re: KOMETA-ceka malu Kometicu

Počalji od tuli 22/11/2013, 12:14

Draga, polovina prošla g 
Druga će proletiti, čim krenete da opremate kutak za bebana, prosto proleti.
Uživajte u maženju trudnica
tuli
tuli

Broj poruka : 3308
Datum upisa : 24.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

kometa - KOMETA-ceka malu Kometicu - Page 21 Empty Re: KOMETA-ceka malu Kometicu

Počalji od Niny 22/11/2013, 13:50

Bravo za polovinu trudnoće osmeh srce  Ova druga polovina će još brže proći bebe  ljubav ljubav ljubav
Niny
Niny

Broj poruka : 3309
Godina : 46
Location : Bgd
Datum upisa : 16.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

kometa - KOMETA-ceka malu Kometicu - Page 21 Empty Re: KOMETA-ceka malu Kometicu

Počalji od leptirko82 22/11/2013, 15:04

Tvoje reci stvaraju divan prizor.
Uzivajte u drugoj polovini, i neka ti prodje lepo, kao i prva!
leptirko82
leptirko82

Broj poruka : 2897
Godina : 41
Datum upisa : 30.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

kometa - KOMETA-ceka malu Kometicu - Page 21 Empty Re: KOMETA-ceka malu Kometicu

Počalji od Vuchica 22/11/2013, 20:07

Cestitam za jubilej....ode pola trudnoce! Zelim ti da se jednako dobro osecas i u drugoj polovini osmeh srce 
Ziveli!
Vuchica
Vuchica

Broj poruka : 3208
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 09.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

kometa - KOMETA-ceka malu Kometicu - Page 21 Empty Re: KOMETA-ceka malu Kometicu

Počalji od fight&faith 22/11/2013, 22:29

Sretna polovina trudnoće Kometak!
ljubav

fight&faith

Broj poruka : 1852
Location : Beograd
Datum upisa : 17.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

kometa - KOMETA-ceka malu Kometicu - Page 21 Empty Re: KOMETA-ceka malu Kometicu

Počalji od KoMetaK 22/11/2013, 22:44

Hvala vam mile moje! ljubav ljubav 
Prodje polovina a ja je ne osetih! Shocked Neka samo i ostatak bude ovakav, ja cu biti prezadovoljna! yes 

Danas mi stigli rezultati, sve je manje vise ok, osim eritrocita koji su malkice snizeni (3.74, a normalno je 3.80-4.90), hematokrita (33,3%, a ref. vr. 34-45%) i imam candidu i lactobacile u brisu! Rolling Eyes Mada, tako sam i pretpostavila, posto sam imala pojacan belicast sekret. Videcu u ponedeljak sta ce mi dr reci. Za ovaj laktobacil nema crvene tackice koja znaci da nije u redu, ne znam da li je normalno da se ima u trudnoci ili ne i nema antibiograma. Od kad se ispirem sodom bikarbonom, bolje sam, ali sam rezultat radila pre toga.

Sto se tice TSH, nisu mi uradili, iako sam im dala papir, uradili mi FSH! Kreteni! Sutra idem da se bocnem opet za TSh. APTT i PTT su mi dobri, a D-dimer mi je 658 (ref.do 900 za moju nedelju trudnoce).
Glukoza 76 ( ref. 60-110), rezultati urina OK, toxoplazmu nemam.

Da zapisem sve ovde, jer cu posle zaboraviti. Danas se osecam pomalo trudno, jer se malisa non stop vrpolji po stomaku, a posebno je reagovao na decije pesmice i tatin glas. Very Happy Citah da bi sad trebalo da cuje i da prepoznaje mamin glas, ne znam da li prepoznaje i muziku i tatu, ali djuska, a meni lepo! srca srca 

U ponedeljak imam kontrolu kod mog gise, u utorak morfoloski UZ (sta god to znacilo osim ozbiljnog finansijskog dranja!) pa cu videti sta mi predlaze moj dr i sta kaze drugi cika dr za bepca. Very Happy 


Sve vas ljubim i grlim i vucem za nosice sve radilice, cekalice, sve one koje imaju zelju da postanu trudne! Moja prasina je magicna, pa vas posipam njome! Very Happy vv vv vv vv vv vv vv 
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

kometa - KOMETA-ceka malu Kometicu - Page 21 Empty Re: KOMETA-ceka malu Kometicu

Počalji od BiKsi :) 23/11/2013, 00:18

Zar i ti sine Brute zapati kandidu smaračicu! Jbg! D dimer bi valjalo da ide dole, hoćeš li koga konsultovati oko toga?

Krvna slika od druge polovine pa nadalje baš rapidno počne da pada, bar je kod mene tako bilo, a skontah i kod mnogih. Beba sve više vuče, šta se može.

Gde pročitah da si pisala za razvlačenje po krevetu i spavanje, nije bitno, i ja se stalno pitam da li će nam dete dosaditi, danas sam baš smarala Rodjenog, kažem mu, da li će nas razdvojiti u krevetu, da li ćemo se on i ja udaljiti jedno od drugog, a on ni pet ni šest kaže, pa već nas razdvojilo! :) Sve češće Rodjeni spava u sobici, zbog mog ustajanja po hiljadu puta, i nameštanja i širenja po francuskom, naročito kad radi, da bi se odmorio. Nema više seksa zbog kandide i skraćenog grlića, pa se samo pomalo njušimo, da se ne potpalimo!lol! I tako! :) Sto puta sam se pitala da li je sa mnom sve u redu kad tako razmišljam?!Rolling Eyes

A što se tiče navike oko spavanja, ja sam se drala od istog, a sad zbog gorušice mnogo ranije ustajem, i mnogo manje spavam, pa sam se već vala i navikla. Kad Rodjeni radi noćnu, dolazi ujutru oko pola, i zatekne me budnu kako bauljam po kući, bude sav u čudu, kao, šta će biti da si ti ustala?! Biće gorušica i tako.
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

kometa - KOMETA-ceka malu Kometicu - Page 21 Empty Re: KOMETA-ceka malu Kometicu

Počalji od OKacica 23/11/2013, 08:58

Au kometice, proslo pola as!

Zelim ti da i druga polovina bude ovako lepa kao i prva!!!

poljubac poljubac 
OKacica
OKacica

Broj poruka : 1352
Location : Beograd
Datum upisa : 13.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

kometa - KOMETA-ceka malu Kometicu - Page 21 Empty Re: KOMETA-ceka malu Kometicu

Počalji od Stenli 23/11/2013, 09:30

Kometice, neka ti druga polovina bude jos lepsa i laksa. Sto se krvne slike tice, meni su vec neko vreme hematokrit, hemoglobin i eritrociti blago snizeni, dr mi kaze da je to sasvim normalno.
Kazu da uskoro beba pocinje da reaguje na muziku i glasove!
Uzivaj!
Stenli
Stenli

Broj poruka : 533
Location : Beograd
Datum upisa : 21.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

kometa - KOMETA-ceka malu Kometicu - Page 21 Empty Re: KOMETA-ceka malu Kometicu

Počalji od bulevarka 24/11/2013, 22:43

Kometice srećna ti prva polovina trudnoće , sada sledi druga uzbudljivija i lepša manje mučnina, više pokreta i osećaja koji ti govore da ćeš za par meseci biti mama jednog slatkog dečaka.
Uživaj u narednim danima i pomazi mi puno tog malog bebana .
Cmokić vejikiiiiiiii
srcasti poljupci 
bulevarka
bulevarka

Broj poruka : 836
Godina : 44
Location : Novi Sad
Datum upisa : 16.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

kometa - KOMETA-ceka malu Kometicu - Page 21 Empty Re: KOMETA-ceka malu Kometicu

Počalji od KoMetaK 25/11/2013, 02:23

Hvala vam jos jednom drage moje! Da sve koje cekaju na trudnocu docekaju 20. nedelju trudnoce sto pre! igracice igracice igracice 

Nama je danas bila slava, tj. to je moja slava devojacka, a posto mm nema slavu, slavimo je kao nasu. Danas je bio Mratindan ili sv. Stefan Decanski. Veceras smo razmatrali ime Stefan ili Stefano, pa, mozda se odlucimo i za to ime do kraja. Ne mogu da kazem da mi se posebno svidja i da mi je u favoritima, ali zbog slave i zbog toga sto su nas prosle godine u Koporinu blagosiljali sa - dace Bog da bude musko i da se zove Stefan (po sv. despotu Stefanu Lazarevicu kome je posvecen manastir) mozda se i odlucimo za ovo ime. Ima jos vremena.

Ja sam danas spremala rucak, bili su samo S&S, nismo ni prethodnih godina zvali rodjake, pa ni ove, obelezimo dan, presecemo kolac i to je to. Posto moja sveki ne zna obicaje, donela mi je bodic za bepca, koji je presladak, iako ga mozda nece moci ni da obuce, jer je broj 50, ali se njoj dopao, bio jedini broj, pa ga kupila. Very Happy Ja sam juce jedva odolela da ne kupim dzemperic na romboide za dogodine, jer me je odusevio, pa gledala sve velicine, planirala za jesen ili prolece i odustala na kraju jer i dalje ne shvatam da sam trudna. Embarassed 

Veceras se bebac javio i tati! osmeh srce osmeh srce Tata se pretvorio u baricu, pa je hteo da malisa lupka opet i opet, ali se malisa zainatio i samo mu se javio 2-3 puta. Smorio ga cale! lol! lol! Sad ga vec osecam lepo i djuska najvise uvece i pred spavanje, mada mi ne pravi probleme oko spavanja jos uvek (srecom!). Very Happy Very Happy 

Evo i pokloncica od bake
kometa - KOMETA-ceka malu Kometicu - Page 21 944769_10152023962398256_2114719563_n
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

kometa - KOMETA-ceka malu Kometicu - Page 21 Empty Re: KOMETA-ceka malu Kometicu

Počalji od buby 25/11/2013, 09:39

pocela kupovina...kako je to lepo,tako sam i ja u trudnoci sa Dunjom...oko 6og meseca vec krenula polako....do kraja 8og sam sve vec kupila,narucila...samo cekala princezu,sve oprala,ispeglala i danima otvarala komodu i divala se...uzivajte srca1 
buby
buby

Broj poruka : 4093
Godina : 45
Datum upisa : 19.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

kometa - KOMETA-ceka malu Kometicu - Page 21 Empty Re: KOMETA-ceka malu Kometicu

Počalji od noja 25/11/2013, 09:55

Stefanoo srca1 srca1 srca1 
noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 45
Location : tamo gde Dunav teče
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

kometa - KOMETA-ceka malu Kometicu - Page 21 Empty Re: KOMETA-ceka malu Kometicu

Počalji od fmala 25/11/2013, 09:58

Srecna slava! Svidja mi se sto to obelezite bez pompe i u krugu porodice, fazon je da se porodica prosiri i bude sto vise najblizih za stolom osmeh srce 
Muzevljeva baba nije slavila slavu ali smo se cesto okupljali kod nje, sve ukupno, porodice njene tri cerke sa po dvoje dece, muzevima i unucima preko 20-oro clanova, najblizih!

Joj, te br.50 su skroz male, jos kad se operu budu mozda za prvu nedelju i posle vec ne vredi, bar ne uz siroki povoj, ne znam kako to ide kod vas, ali ako ne stavis jos tih sto pelena detetu u gace, mozda uspes da uslikas bebu u tome babi za ram Very Happy
fmala
fmala

Broj poruka : 1989
Datum upisa : 25.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

kometa - KOMETA-ceka malu Kometicu - Page 21 Empty Re: KOMETA-ceka malu Kometicu

Počalji od Niny 25/11/2013, 10:42

Srećna slava Metice ljubav Ime Stefan ili Stefano je baš, baš lepo srca srca srca Navijam da se za njega odlučite likeit 

Bodić je meden, šteta što je mali, ali će moći barem u početku da ga nosi bebe
Niny
Niny

Broj poruka : 3309
Godina : 46
Location : Bgd
Datum upisa : 16.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

kometa - KOMETA-ceka malu Kometicu - Page 21 Empty Re: KOMETA-ceka malu Kometicu

Počalji od tuli 25/11/2013, 12:23

srca srca srca srca srca srca srca 
Draga, rasatopih se....
Eto ukapirala i ti konačno da si trudnica,pa odustala od kupovine džempera Very Happy 
Videćeš kad se rodi, samo bebanu ćeš kupovati....ja sam se tek nedavno vratila u stvarnost, i shvatila da i meni, još uvek nešto treba Rolling Eyes 
Ime koje god da izaberete, biće baš ono pravo, od Boga i dete će ga voleti Very Happy 
Uživaj u trudnovanju sreca
tuli
tuli

Broj poruka : 3308
Datum upisa : 24.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

kometa - KOMETA-ceka malu Kometicu - Page 21 Empty Re: KOMETA-ceka malu Kometicu

Počalji od leptirko82 25/11/2013, 12:27

Srecna slava!
Bodic je presladak!!!
leptirko82
leptirko82

Broj poruka : 2897
Godina : 41
Datum upisa : 30.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

kometa - KOMETA-ceka malu Kometicu - Page 21 Empty Re: KOMETA-ceka malu Kometicu

Počalji od fight&faith 25/11/2013, 12:33

Meta sretna slava! čestitamo Stefan ili Stefano je, po mom mišljenju, baš lepo ime. Very Happy  Poklončić od bake je divan. srca

fight&faith

Broj poruka : 1852
Location : Beograd
Datum upisa : 17.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

kometa - KOMETA-ceka malu Kometicu - Page 21 Empty Re: KOMETA-ceka malu Kometicu

Počalji od OKacica 25/11/2013, 12:39

Koporin je pelep manastir, bila sam tamo pre par godina... Kao sto vec neko rece, ko god ime da izabarete bice pravo za vasu bebu i najlepse osmeh srce .
OKacica
OKacica

Broj poruka : 1352
Location : Beograd
Datum upisa : 13.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

kometa - KOMETA-ceka malu Kometicu - Page 21 Empty Re: KOMETA-ceka malu Kometicu

Počalji od KoMetaK 25/11/2013, 13:08

tuli ::
Eto ukapirala i ti konačno da si trudnica,pa odustala od kupovine džempera Very Happy 
Videćeš kad se rodi, samo bebanu ćeš kupovati....ja sam se tek nedavno vratila u stvarnost, i shvatila da i meni, još uvek nešto treba Rolling Eyes 
Nije draga dzemperic bio za mene, nego za malisana, taaako meden i minijaturan! srca srca Za sebe vise nista i ne gledam, osim sto sam narucila pre nedelu dana i danas mi je stigla bluzica. osmeh srce osmeh srce Iako sam narucila L velicinu (koju inace kupujem sad u trudnoci i sve mi je veliko), ipak su brojevi blesavi, pa mi je bluzica taman za sada, ne znam koliko cu jos dugo moci da je nosim. Rolling Eyes  Nego, nema veze, uzivacu i ovih mesec-dva u nosenju. osmeh srce smajli angel Taman da mi vidite i stomacic! Very Happy 

kometa - KOMETA-ceka malu Kometicu - Page 21 1465101_10152024848908256_1710025683_n kometa - KOMETA-ceka malu Kometicu - Page 21 1482829_10152024849808256_3546980_n
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

kometa - KOMETA-ceka malu Kometicu - Page 21 Empty Re: KOMETA-ceka malu Kometicu

Počalji od leptirko82 25/11/2013, 13:12

Joj stomacka lepog! A maja je hit!!!
leptirko82
leptirko82

Broj poruka : 2897
Godina : 41
Datum upisa : 30.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

kometa - KOMETA-ceka malu Kometicu - Page 21 Empty Re: KOMETA-ceka malu Kometicu

Počalji od LaFolie 25/11/2013, 14:37

Srecna slava!!! Stomacic ti je hit!! ja sam pored tebe ko tenkic Very Happy
A ime je mnogo lepo...
srcasti poljupci 
LaFolie
LaFolie

Broj poruka : 3412
Datum upisa : 20.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

kometa - KOMETA-ceka malu Kometicu - Page 21 Empty Re: KOMETA-ceka malu Kometicu

Počalji od nina :) 25/11/2013, 14:39

srecna slava
stefan m ije lepo ime ili cak stefano kao ga vi u italiji zovete ,da sam na tvom mestu bas bi mu to ime i dala pogotovo sto su ti rekli u manastiru da ces dobiti sina i da ce se zvati stefan ,jer sam cula da je manastir koporin jako puno podario potomstva kad je nekom procitana molitva.ali ipak je to vasa stvar kako se dogovorite za ime ali ja se nebi dvoumila oko imena
bodic je presladak
nina :)
nina :)

Broj poruka : 5182
Godina : 48
Datum upisa : 06.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

kometa - KOMETA-ceka malu Kometicu - Page 21 Empty Re: KOMETA-ceka malu Kometicu

Počalji od buby 25/11/2013, 14:48

Shocked h  gde je tebi stomace bre...
salim se al ja definitivno ne smem da se slikam..ja sam sad kao u sedmom..znas kad mi je pupak onako vec ispao,al to me brine da mi ne izadje tu neka kila,jer tacno je to sve zbog prve trudnoce i sto sam sa dunjom imala veliki stomak...al blago tebi..nista f 
buby
buby

Broj poruka : 4093
Godina : 45
Datum upisa : 19.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

kometa - KOMETA-ceka malu Kometicu - Page 21 Empty Re: KOMETA-ceka malu Kometicu

Počalji od SannI-AlL 25/11/2013, 14:51

Meta,lepotuška maja,
Srećna ti Slava!osmeh srce 
Ja sam da se vaš sin zove Stefano king .
Stomače je prelepo naočare 
a maja je fantastična.Oduševila me.Oću i ja tak'u maju Rolling Eyes Wink 
Ljubim te u stomače,a taja nek ga pomazi jedared i za mene kad bude lovio sina Wink 

srcasti poljupci cveće cveće cveće 
SannI-AlL
SannI-AlL

Broj poruka : 1531
Godina : 53
Datum upisa : 02.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

kometa - KOMETA-ceka malu Kometicu - Page 21 Empty Re: KOMETA-ceka malu Kometicu

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 21 od 29 Prethodni  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 25 ... 29  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu