KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

KOMETA-ceka malu Kometicu

+96
Xena
cufta
PalcicaBg
anasrce
ganedina
Botox
d77
dusa71
Sofija Veks
pluton1
brinbili
red
sareni leptir
ragaco
Strumfeta78
lenjivica
insomnia
hocukusurnecuzvaku
kockicaaa
Star77
JocY
bulevarka
Ninche
saritam
menora72
penelope
era
Ambra
snedra
Tinche
Mirjana
lolipop
medolino
bobica83
filipa.panko
pegaz
hany
buby
Erata
plavaptica
djole42
tetreb
Sofka
Orline
pcelica
InNaturaVeritas
ivka
bubi80
Ema78
tuli
Crvic
cici
Endzi
cicsa80
Vuchica
lenabeograd
BiKsi :)
bibi.libi
Marie
MAAKKI
noja
fight&faith
dr mali pariz
Struzzo
caci
dragana76ns
labradorka
leptirko82
ninica2
nina :)
fmala
JAmajka
lelas
missile
lilya
laKole
zvoncica36
LaFolie
OKacica
twinsi
bak
Simona
SoJa
SannI-AlL
Stenli
zoxa
maus
dacans
Niny
Gral
SladZana
heart84
Klarica
saska1
Shizika
KoMetaK
100 posters

Strana 12 od 29 Prethodni  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 20 ... 29  Sledeći

Ići dole

kometa - KOMETA-ceka malu Kometicu - Page 12 Empty Re: KOMETA-ceka malu Kometicu

Počalji od caci 12/10/2013, 22:00

trudnica poljubac 
caci
caci

Broj poruka : 4530
Godina : 42
Location : Tetovo,Macedonija
Datum upisa : 22.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

kometa - KOMETA-ceka malu Kometicu - Page 12 Empty Re: KOMETA-ceka malu Kometicu

Počalji od LaFolie 12/10/2013, 22:10

Mata, super ideja za pranje voca :)
A farmerke sa pojasom sam i ja kupila bas kada sam bila isto toliko trudna srca 
Ljubac za tebe i malu drugaricu ljubav 
LaFolie
LaFolie

Broj poruka : 3412
Datum upisa : 20.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

kometa - KOMETA-ceka malu Kometicu - Page 12 Empty Re: KOMETA-ceka malu Kometicu

Počalji od KoMetaK 12/10/2013, 22:34

Ja kupih danas trudnicke pantalone, helanke i kosulju, posto su rasprodali bluzice koje su bile fenomenalne. Stvarno je mnogo lakse sa njoma, bar na probu, jos imaji pojaso, pa stite bubrege, a ja to mnogo volim. Tesko cu se posle odvici ovakvih pantalona! lol! lol! 
Siz, vrlo su slicne ko ove sto si mo predlozila. Bas imaju svakojake pantalone i veli izbor za trudnoce u HM. Ima o elegantih i sportskih samo sto su tanke za leto, pa kupih farmerke, deblje, za hladno vreme. Very Happy 
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

kometa - KOMETA-ceka malu Kometicu - Page 12 Empty Re: KOMETA-ceka malu Kometicu

Počalji od JAmajka 12/10/2013, 23:16

Da i ja zavirim ovde... Čitam kupuje se garderoba za trudnice:0098: good job ...koliko dugo si to čekala...uživaj draga.Baš sam srećna zbog tebe.Čuvaj i ljubi kometicu srcasti poljupci srcasti poljupci srcasti poljupci 
JAmajka
JAmajka

Broj poruka : 1906
Location : BG
Datum upisa : 25.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

kometa - KOMETA-ceka malu Kometicu - Page 12 Empty Re: KOMETA-ceka malu Kometicu

Počalji od Shizika 13/10/2013, 00:03

Vidim KoMeta da zhivish u farmerkama, ove poslovnog izgleda su 30% vuna, ali je ostatak pretezhno poliester. Jeste H&M ima dosta praktichnih stvari i uglavnom u prirodnim materijalima i pristojnim cijenama. Ja sam za zimu imala njihove samtarice, jedino me nakon nekog vremena pocheo zatezati shav koji spaja taj elastichni pojas sa donjim dijelom hlacha. Ako nije pretjerano hladno, najbolje je u haljini. d 
Shizika
Shizika

Broj poruka : 5408
Godina : 54
Datum upisa : 14.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

kometa - KOMETA-ceka malu Kometicu - Page 12 Empty Re: KOMETA-ceka malu Kometicu

Počalji od lilya 13/10/2013, 04:25

Molim da dokumentujes kupovinu yes
lilya
lilya

Broj poruka : 4742
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 07.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

kometa - KOMETA-ceka malu Kometicu - Page 12 Empty Re: KOMETA-ceka malu Kometicu

Počalji od fight&faith 13/10/2013, 12:17

Meta dobro je da si poslusala devojke i kupila pantalone za trudnica sada ce stomak brze da ti raste, pa ce bebica taman imati dovoljno mesta.

fight&faith

Broj poruka : 1852
Location : Beograd
Datum upisa : 17.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

kometa - KOMETA-ceka malu Kometicu - Page 12 Empty Re: KOMETA-ceka malu Kometicu

Počalji od penelope 13/10/2013, 12:51

Veliki poljubac za sve trudnice, obožavam ove stranice. ljubav 

Negde se pričalo o velikim stomacima, al' ja ne stigoh da se uključim u diskusiju, pa sad htedoh da kažem da sam ja imala oooogroman stomak. Termin mi je bio sredinom novembra, a već u avgustu su svi mislili da sam u devetom meecu. Shocked Još plus mi je jedna drugarica bila takođe trudna i blizu su nam bili termini, a ona skoro da nije ni imala stomak 6 meseci. Posteljica mi je bila na prednjem zidu i beba skroz napred i visoko. Moja baka me je pitala da li sam sigurna da nisu blizanci. Very Happy To me je tad nešto baš sekiralo, sećam se, ali bezveze, jer sam se osećala super, nisam osećala nikakvu težinu, niti me je šta bolelo.
Uživajte u diiiivnom periodu! trudnica
penelope
penelope

Broj poruka : 329
Godina : 42
Location : Bačka
Datum upisa : 07.06.2011

Nazad na vrh Ići dole

kometa - KOMETA-ceka malu Kometicu - Page 12 Empty Re: KOMETA-ceka malu Kometicu

Počalji od SannI-AlL 13/10/2013, 13:07

Meta pala kupovina trudničkih stvari srca srca srca 
Oćemo i mi dokumentovano. yes 
Dečak,devojčica ..ma to je sad nebitno.Nek je živo i zdravo i srećno.
Ljubim te puno a bebu najviše srcasti poljupci srcasti poljupci srcasti poljupci 
Szeretlek nagyon, és a legtöbb baba!

Slabo divanim maDŽarski,al' ipak znam po nešto Wink ...
cveće cveće cveće 
SannI-AlL
SannI-AlL

Broj poruka : 1531
Godina : 53
Datum upisa : 02.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

kometa - KOMETA-ceka malu Kometicu - Page 12 Empty Re: KOMETA-ceka malu Kometicu

Počalji od penelope 13/10/2013, 19:20

Ja napisah post ovde, umesto na Desavanjima. Embarassed 

Svejedno, ljubim i Kometu i Kometicu ili Kometička. Wink 
penelope
penelope

Broj poruka : 329
Godina : 42
Location : Bačka
Datum upisa : 07.06.2011

Nazad na vrh Ići dole

kometa - KOMETA-ceka malu Kometicu - Page 12 Empty Re: KOMETA-ceka malu Kometicu

Počalji od tuli 13/10/2013, 19:34

Pala kupovina, jedino lepše od toga je kupovina za bebanu d 
poljubci
tuli
tuli

Broj poruka : 3308
Datum upisa : 24.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

kometa - KOMETA-ceka malu Kometicu - Page 12 Empty Re: KOMETA-ceka malu Kometicu

Počalji od lelas 14/10/2013, 14:56

Kometak ,samo da vas ljubim puno!ljubav bravo za kupovinu trudnickih stvari osecaces se lepo u njima.Procitah na jutrima da je majstor izasao iz stana,sve popravio,tako da mozes da se bacis na ucenje i da ti vreme brzo prodje!Ucite i uzivajte!
lelas
lelas

Broj poruka : 1644
Datum upisa : 18.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

kometa - KOMETA-ceka malu Kometicu - Page 12 Empty Re: KOMETA-ceka malu Kometicu

Počalji od Crvic 14/10/2013, 21:10

Dečak ili devojčica, biće mali učenjak bez sumnje, od malih nogu sluša predavanja s mamicom Very Happy 
Svaka čast za sve!
Crvic
Crvic

Broj poruka : 267
Datum upisa : 26.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

kometa - KOMETA-ceka malu Kometicu - Page 12 Empty Re: KOMETA-ceka malu Kometicu

Počalji od Niny 15/10/2013, 11:47

Bravo za kupovinu trudničkih stvarčica likeit b b b b

Poljubac za bebu i mamu vrednicu ljubav ljubav
Niny
Niny

Broj poruka : 3309
Godina : 46
Location : Bgd
Datum upisa : 16.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

kometa - KOMETA-ceka malu Kometicu - Page 12 Empty Re: KOMETA-ceka malu Kometicu

Počalji od OKacica 15/10/2013, 19:48

Jeeee, pala je kupovina igracice igracice igracice igracice igracice 
OKacica
OKacica

Broj poruka : 1352
Location : Beograd
Datum upisa : 13.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

kometa - KOMETA-ceka malu Kometicu - Page 12 Empty Re: KOMETA-ceka malu Kometicu

Počalji od lenabeograd 15/10/2013, 19:56

Juhuuu:aa2:  radost

lenabeograd

Broj poruka : 1921
Godina : 40
Location : Dusseldorf
Datum upisa : 26.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

kometa - KOMETA-ceka malu Kometicu - Page 12 Empty Re: KOMETA-ceka malu Kometicu

Počalji od leptirko82 15/10/2013, 19:58

Kometo, svetska zeno, svaka cast na energiji! Tvoje bebence je proputovalo, vec postalo ucenjak, kakav prenatalni zivot!
Nadam se da si izasla na kraj sa onim terminima socioloskim, ako sam dobro shvatila!
Uzivaj, mazi stomu!
leptirko82
leptirko82

Broj poruka : 2897
Godina : 41
Datum upisa : 30.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

kometa - KOMETA-ceka malu Kometicu - Page 12 Empty Re: KOMETA-ceka malu Kometicu

Počalji od tetreb 16/10/2013, 07:40

Meto svaka ti čast stvarno za to treba dosta energije,svidja mi se ta kupovina trudničkih stvari jeeeeeeeee
ljubim bebili ljubav  i mamu vrednicu pametnicu osmeh srce 
tetreb
tetreb

Broj poruka : 671
Godina : 43
Location : Beograd
Datum upisa : 09.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

kometa - KOMETA-ceka malu Kometicu - Page 12 Empty Re: KOMETA-ceka malu Kometicu

Počalji od KoMetaK 16/10/2013, 17:51

Evo i mene u svom dnevniku, svrtela se malo "kuci" lol! lol! 
Najpre da vam se zahvalim sto me obilazite, svracate, iako mene nema mnogo cesto ovde. d ljubav 

Ajte, posavetujte me da li sam odlepila ili nisam. Ja sam danas osetila nesto, sto prvi put osecam, a sve mislim rano je da osetim pokrete bebe u 14. nedelji. Posle rucka sam imala predavanja, izvalih se u stolici  i ispruzih noge, i onda je nesto pocelo da me golica na 2-3 cm iznad pubicne kosti. Kao leptirici, sto neko rece. trajalo je 10-tak minuta, zagolica me 10-20 sekundi, pa stane pa posle 10-20 sekundi opet. Da li je moguce da osecam bepca?

Inace sam danas po prvi put i obukla trudnicke pantalone (dokumentovacu kasnije). JEste da mi je lakse u njima, ali... ili sam se zeznula pa kupila broj vece (a kupila sam namerno, da mogu da ih nosim do kraja) ili mi je stomak mali pa nema sta da ih drzi, sve vreme sam ih nesto povlacila na gore i imala utisak da mi doope viri, iako je nemoguce zbog pojasa koji imaju. Zalih se kolegi, a on mi rece da kupim tregere, i to cu i uraditi cim naletim na njih! yes Shvatih da sa tregerima mogu da nosim i ostale pantalone i dalje, mene je stezao kais najvise, a na ovim trudnickim ne znam da li ima smisla da stavljam kais, jer im je struk nizak zbog ovog pojasa. Ja sam navikla da nosim dublje pantalone, pa mozda treba samo da se naviknem.

Dobro sam i dalje, hvala Bogu, 23. imam zakazano kod mog ginekologa, pa cu videti sta on kaze. Moracu da uradim i rezultate u ponedeljak i da mu ponesem, cisto da vidim kakvo je sad stanje sa TSH, D-dimerom, trombocitima... i ostalim starima koje se normalno proveravaj uejdnom mesecno u trudnoci.
Mislim da sam pisala vec da imam sve cesce napade gladi i da jedem vise puta dnevno. SInoc okrenuh kucu da nadjem nesto sto mi se jede, Fmala pomenu da je pravila spanac, imam spanac, ali mi falilo nesto drugo.. jos je pomenula i ustipke, a nemam kvasac da ih pravim, sanjala sam ih nocas! lol! lol! Sad sam kupila brasno, ali nemam kvasac opet, ne znam da li moze bez njega, mrzi me da silazim po kisi d oprodavnice.

Evo da vidite kako mi stoji stomak u novim pantalonama! Very Happy I dalje imam utisak da sam samo naduvena i umisljena trudnica Embarassed Embarassed 
kometa - KOMETA-ceka malu Kometicu - Page 12 1391816_10151920759833256_654679774_n

Vucem za nosic sve cekalice, a posebno vucem Tulicku, posto je negde izrazila zelju!!! vv vv vv vv vv vv vv 
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

kometa - KOMETA-ceka malu Kometicu - Page 12 Empty Re: KOMETA-ceka malu Kometicu

Počalji od fight&faith 16/10/2013, 18:00

Trudnicice nasa lepa super su ti pantalone, ali stomacic je ipak lepsi. Wink   Bravo za prve pokrete bebe. srca srca srca

fight&faith

Broj poruka : 1852
Location : Beograd
Datum upisa : 17.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

kometa - KOMETA-ceka malu Kometicu - Page 12 Empty Re: KOMETA-ceka malu Kometicu

Počalji od leptirko82 16/10/2013, 18:58

Divan ti je stomacic, kao kolacic!
Super ti stoje pantalonice!
Bravo za divno bebece golicanje!!!
leptirko82
leptirko82

Broj poruka : 2897
Godina : 41
Datum upisa : 30.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

kometa - KOMETA-ceka malu Kometicu - Page 12 Empty Re: KOMETA-ceka malu Kometicu

Počalji od bak 16/10/2013, 19:15

Ja dosla procitala i otisla, sad sam ukapirala Embarassed 

Divno ti je stomace, pravo trudnicko smajli angel 

Imas 23. kontrolu? To znaci da ces opet na put v Naj..si kad se bebac rodi, nece stajati ni sekunde  b 

Ljubim
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

kometa - KOMETA-ceka malu Kometicu - Page 12 Empty Re: KOMETA-ceka malu Kometicu

Počalji od KoMetaK 16/10/2013, 19:22

bak ::Ja dosla procitala i otisla, sad sam ukapirala Embarassed 

Divno ti je stomace, pravo trudnicko smajli angel 

Imas 23. kontrolu? To znaci da ces opet na put v Naj..si kad se bebac rodi, nece stajati ni sekunde  b 

Ljubim
Bak, nije to nista, idem 19. vracam se 24. pa idem 31-vracam se 7. nov. pa idem 16 opet kuci i krajem novembra se vracam ovde. Embarassed Sve sto sam htela da isplaniram da bude lakse, ispalo je komplikovanije Rolling Eyes  Ja sam lepo rekla, vratice mi sve sto sam mu radila dok je bilo u stomaku! Nece se zaustaviti!!! Rolling Eyes lol! lol! lol! Mi smo vec isplanirali da maja dolazimo sa bebom ovde opet, imam zavrsni ispit, tako da joj ne nedostaju putovanja kad se rodi!!! lol! lol! lol! Vuceeeeeem vv vv vv vv vv vv vv 


F&F, hvala draga! Da sto pre kupis i ti trudnicke pantalone i da gledamo tvoj stomacic!! vv vv vv vv vv vv vv 

Leptirko, duso, hvala ti! Divim ti se, svuda te ima i sve stignes. Vucem jaaaako za nosic!!! vv vv vv vv vv vv vv
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

kometa - KOMETA-ceka malu Kometicu - Page 12 Empty Re: KOMETA-ceka malu Kometicu

Počalji od lelas 16/10/2013, 19:32

KoMetak ,mazi to lepo stomace i bebca u njemu sto se golicanjem javlja.I to se javlja kako treba posle rucka a na predavanjima.Bebac ce biti naucnik,gurman i pravi mali skituljko.Naviko se jos dok je bio u stomaku.srca 
lelas
lelas

Broj poruka : 1644
Datum upisa : 18.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

kometa - KOMETA-ceka malu Kometicu - Page 12 Empty Re: KOMETA-ceka malu Kometicu

Počalji od Erata 16/10/2013, 19:54

Kometo, ja mislim da si osetila svoju bebicu prvi put, jeeeeeee. Bas tako opisuju, kao leptiric, ili neka mala ribica. To je to :)
A za tvoju bebu ne moze da bude rano, gde da bude rano, proputovala pola Evrope!
Verovatno si se vec snasla, moze hleb bez kvasca, takozvani bezkvasni hleb, nije los, malo je sabijen :)
Stomak je kao bombonica, a ti si prava trudnica. I bas ti je lep stomak, kao upisan Wink 
Ali ti ces poverovati tek kada uzmes bebu u ruke. Turbo kometicu! smajli angel 
Erata
Erata

Broj poruka : 2458
Datum upisa : 21.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

kometa - KOMETA-ceka malu Kometicu - Page 12 Empty Re: KOMETA-ceka malu Kometicu

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 12 od 29 Prethodni  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 20 ... 29  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu