KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

KOMETA-ceka malu Kometicu

+96
Xena
cufta
PalcicaBg
anasrce
ganedina
Botox
d77
dusa71
Sofija Veks
pluton1
brinbili
red
sareni leptir
ragaco
Strumfeta78
lenjivica
insomnia
hocukusurnecuzvaku
kockicaaa
Star77
JocY
bulevarka
Ninche
saritam
menora72
penelope
era
Ambra
snedra
Tinche
Mirjana
lolipop
medolino
bobica83
filipa.panko
pegaz
hany
buby
Erata
plavaptica
djole42
tetreb
Sofka
Orline
pcelica
InNaturaVeritas
ivka
bubi80
Ema78
tuli
Crvic
cici
Endzi
cicsa80
Vuchica
lenabeograd
BiKsi :)
bibi.libi
Marie
MAAKKI
noja
fight&faith
dr mali pariz
Struzzo
caci
dragana76ns
labradorka
leptirko82
ninica2
nina :)
fmala
JAmajka
lelas
missile
lilya
laKole
zvoncica36
LaFolie
OKacica
twinsi
bak
Simona
SoJa
SannI-AlL
Stenli
zoxa
maus
dacans
Niny
Gral
SladZana
heart84
Klarica
saska1
Shizika
KoMetaK
100 posters

Strana 7 od 29 Prethodni  1 ... 6, 7, 8 ... 18 ... 29  Sledeći

Ići dole

kometa - KOMETA-ceka malu Kometicu - Page 7 Empty Re: KOMETA-ceka malu Kometicu

Počalji od Vuchica 23/9/2013, 23:17

radost radost radost radost radost radost bravo, bravooo za chiccitu!
Vuchica
Vuchica

Broj poruka : 3208
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 09.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

kometa - KOMETA-ceka malu Kometicu - Page 7 Empty Re: KOMETA-ceka malu Kometicu

Počalji od KoMetaK 24/9/2013, 02:01

Cao zene, izvinjavam se sto me nije bilo celog dana, ja tek sad udjoh u kucu! Embarassed lol! Ceo dan u NS-u ko na traci sa lekarima, vidjanje sa Dragancetom, brzinsko stiskanje sa Menorom i ljubac SOnji i ganjanje sa Dacom od klinike do klinike da se vidimo, pa smo isli na krem-pite na Petrovaradin, pa u BG kad smo dosli da se vidimo jos jednom i pozdravimo sa mladencima. Jos sam vozila celog dana, da me ne bi nervirali ostali vozaci i saputnici, lakse mi je da vozim ja. Tako da se svima koji su mi poslali sms izvinjavam unapred sto nisam odgovorila ni na jedan, jer mi se telefon ispraznio dok sam ganjala mape Novog Sada da stignem sa jednog dela grada na drugi i kad sam stigla da odgovorim, riknula mi baterija Rolling Eyes 

U 12. 10 sam imala zakazano kod Novakovke. Sve je detaljno pogledala, preplakala sam pola UZ-a, jedva nesto i videh. Sve je zbog mm-a pricala na engleskom, a on je trebao da snimi ceo UZ, ali ne verujem da imamo vise od 1 minuta snimka! lol! lol! Ustajao je, gledao u jedan pa u drugi monitor, ukljucivao, iskljucivao tel i na kraju me uhvatio za nogu i zevao u monitor. Nas chicco je odlicno, sve je na svom mestu, "veliki" smo 4.6 cm, sve mere su odlicne i sve sto treba je formirano. Gledali smo i mozak, i srculence, i kosti, rebarca, femur, nosnu kost, vratni nabor, kicmu, prstice, sve unutrasnje organe... i onda je dr pokazala na neku horizontalnu liniju i rekla trebalo bi da bude devojcica, jer je ta linija horizontalna (to je neka polna zlezda ili nesto drugo, ne shvatih) a ako ide ka navise, onda je decak. Mi smo se samo gledali sa ocima punim suza, jer mi se sve cini da se nasi snovi ostvaruju polako. osmeh srce osmeh srce smajli angel smajli angel 
Poslala nas je u lab da dam krv za Free BhCG i Papp-a test i to je stiglo u 18h, i dok sam bila kod Miticke Novakovka me je vec zvala i rekla da su rezultati fenomenalni, rizici minimalni i da je jedini rizik koji je veliki zbog godina, ali da ne brinem sve je ok, posto su vratni nabor i nosna kost OK. Preporucila mi je i novu metodu umesto amnio ili horionskih cupica, koja se radi iz krvi majke a koja sa 99,8% utvrdjuje anomalije i totalno je neinvazivna. Rade je cak i u BG-u, ali kosta 1000 eura, u Sloveniji je 600, pa cemo mozda i skoknuti do Maribora da je uradimo. Mada sam ja opustencija i ja verujem da ce sve biti u redu sa Chiccom nasim malenim.
Inace, jedva joj je izmerila neke protoke i jos nesto, jer se nije smirivala! lol! lol! Pitala je na koga ce biti bebac, jer je ovako zivahan, ja sam samo rekla - na mamu! Rolling Eyes Embarassed lol! lol! J...ace nam cvorka kad poraste!!! lol! lol! Ja je jos zovem Kometica, izgleda da cu dobiti to sto trazim!

Samo da zapisem i mere i rizike ovde da se nadju:

Free BhCG - 34,4
PAPP-A - 2009
CRL-46.6mm
BPD - 15mm
HC - 57mm
AC - 50mm
FL - 4.7mm
NT - 1.1 mm
Srce kucka 166/min

Inicijelni rizik (godine) - 1:58
Trizomija 21(Down) - 1:3617
Trizomija 18-33- 1:138040

U 17h sam imala zakazano kod Kopitovicke, nije me gledala na UZ, cisto da znate!!! lol! lol! lol! Ona je stvarno zena kraljica!! Kad sam dosla, sve je vec znala sta je bilo sa rezultatima dabl testa i samo je rekla to je odlicno. Pricasmo o svacemu i ja je na kraju i ne pitah za utrogestan a ni za UZ! Embarassed Embarassed Za glukofage m ije rekla da ga izbacim za nedelju dana, za eutirox da nastavim sa 75 samo jer mi je TSh od ponedeljka 0.9. Vise ne znam ni sta smo pricale, samo mi je u jednom trenutku prisla i zagrlila me jako! Shocked queen queen queen Rekla mi je da ce sve to ici kako treba do kraja jer sam pozitivna i da ne brinem, da mogu sve i da skitam i da radim, cak i da se sexam!!!! lol! lol! 

Posle Kopitovicke me je Daca sprovela do Miticke, i ona je pogledala sve rezultate, rekla da sa clexanom mogu da nastavim do 12 nedelje i da ga ukinem posle i da nema potrebe da pijem nista drugo, cak ni da kontorlisem d-dimer i ostale stvari vise, osim ako bas insistiram. I d-dimer je bio u granicama normale u subotu, tako da je sve pod kontorlom za sada.

E sad malkice o druzenju u NS-u, koje je bilo predivno, samo sto je trajalo jako kratko.
Posle laba smo otisli do Draganceta i njm, jos sam ja povela i svoje dvoje matore dece, pa smo joj pravili guzvu svo petoro! lol! lol! Nisu hteli da sede i cekaju negde drugde, sve ih valjda strah da nesto ne propuste. Dragance nas nahranila po PS-u, i previse, ali ajde.. Ja sam morala da vidim sve sto je spremila za bebice, pa sam zavirila u svaki kutak i samo bih joj ljubila predivan stomacic!!! osmeh srce osmeh srce smajli angel Kakav je ona zmaj od zene, svaka cast! Hvala draga jos jednom na sveeeemu, a posebno na belugi!!! Mislicu na tebe i Sofku i Mitra kad god ih budem koristila!!! osmeh srce osmeh srce osmeh srce I da, nase jace polovine se nadjose, jedva nas je izbacila iz kuce!!! lol! lol! ljubav 

Samo sam posle nje protrcala sa stisnem mladu mamicu - Menoru i da virnem i vidim Sonju, koja je spavkala kao andjelak!!! smajli angel smajli angel smajli angel smajli angel Kao lutka je, jos je lepsa u prirodi, a kosica ce joj biti jos malo za snalice i repice. Samo sam je malo mazila po glavi, ali mi je bil odovoljno. osmeh srce osmeh srce ljubav 

E onda sam jurila kod Kopitovicke, stigoh, ne znam gde sam, neko me zove, okrenem se - Daca i Mina, ljubnuh ih na najbrzu mogucu brzinu i uleteh kod Kopitovicke, a njih ostavih da cekaju, e onda me je otpratila do Genezisa i opet ostale da cekaju. Uspele smo da ugrabimo pola sata da se vidimo u kaficu posle, samo mi zao sto nisam imala vise vremena, da se Mina medenica raskravi, pa da je izgnjavim posteno jer mi je ko lutka!!! Malo se igrala sa mojim srednjim i velikim detetom (mm i moj svekar), ali su morale da odu zbog spavanjca. Vazno mi je da sam ih ljubnula i stisla jes' da sam ih maltretirala da me ganjaju po gradu. lol! lol! Nadam se da ste mi ljubnule Andreja i taju! Very Happy ljubav 

Idem da spavam, ujutru se selim na sever, idem u Budimpestu. Ne znam ni kad, nista nisam organizovala, ni prevoz! Ujutru cu!

Ljubim vas sve odreda i izvinite sto me nema na drugim stranama, preterah ovde sa izvestajem, pa mi ne osta vremena ni za citanje. Embarassed Embarassed Od cetvrtka cu citati, kad se vratim za IT. ljubav ljubav ljubav
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

kometa - KOMETA-ceka malu Kometicu - Page 7 Empty Re: KOMETA-ceka malu Kometicu

Počalji od Erata 24/9/2013, 06:39

Kometa divan izvestaj, sjajna energija, uzivate u svakpm delicu ostvarenog sna. Citam sa mobilnog, u troli na putu za posao, a u grlu mi stoji knedla puna suza radosnica. Presrecna sam zbog vas! Ljubim tu malu kometicu najvecu srecicu i neka uziva u maminoj tibi i svim putesestvijama.:***
Erata
Erata

Broj poruka : 2458
Datum upisa : 21.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

kometa - KOMETA-ceka malu Kometicu - Page 7 Empty Re: KOMETA-ceka malu Kometicu

Počalji od dacans 24/9/2013, 08:15

Napisah poruku i ode...popizdecu, nemam vremena za drugu..samo da napišem Mina je oduševljena tvojom dečicom..taji je odmah rekla"David i deda su bili kao deca jer su lupali po stolovima i duvali u flaše" b  b  b  b v v v i pričala je da su brojali na engleskom, ali na nekom drugom engleskom a ne na onom na kojem ona broji:aa69: v v  b  b  b queen queen ...njoj je sad svaki strani jeyik engleski:lol!: lol! lol! 
Ljubim vas jaaako..izgledaš sjajno, sve sam te vec ishvalila..blistas...ali NEMA PUŠENJA...bem mu miša:x Mad Mad Mad Wink Wink Wink osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce 
dacans
dacans

Broj poruka : 926
Godina : 50
Location : Novi Sad
Datum upisa : 25.05.2012

Nazad na vrh Ići dole

kometa - KOMETA-ceka malu Kometicu - Page 7 Empty Re: KOMETA-ceka malu Kometicu

Počalji od hany 24/9/2013, 08:29

bravo za malu kometicu igra 
hany
hany

Broj poruka : 2048
Datum upisa : 14.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

kometa - KOMETA-ceka malu Kometicu - Page 7 Empty Re: KOMETA-ceka malu Kometicu

Počalji od lelas 24/9/2013, 09:26

Bravo za malu Kometicu I njenu mamu!osmeh srce osmeh srce 
lelas
lelas

Broj poruka : 1644
Datum upisa : 18.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

kometa - KOMETA-ceka malu Kometicu - Page 7 Empty Re: KOMETA-ceka malu Kometicu

Počalji od SoJa 24/9/2013, 09:33

Meta, svaka ti čast, koliko energije samo imaš! Veoma mi je drago zbog tebe, što konačno uživaš u ispunjenju svog sna. I svaki put kad čitam tvoje postove, naviru mi suze... Mnogo te jako zagrljaj Moram da dodam, muž i svekar su ti king 
ljubav 

SoJa

Broj poruka : 2029
Godina : 47
Datum upisa : 02.08.2013

Nazad na vrh Ići dole

kometa - KOMETA-ceka malu Kometicu - Page 7 Empty Re: KOMETA-ceka malu Kometicu

Počalji od Klarica 24/9/2013, 10:01

Divno Kometice ljubav 
Klarica
Klarica

Broj poruka : 522
Location : Novi Sad
Datum upisa : 28.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

kometa - KOMETA-ceka malu Kometicu - Page 7 Empty Re: KOMETA-ceka malu Kometicu

Počalji od bak 24/9/2013, 10:03

Uf, ja se umorih dok sam procitala lol! 

Samo sam upamtila da je beba sjajna i da ce biti na mamu! Da si videla divne zene i decu, ostalo sam pozaboravljala osmeh srce 
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

kometa - KOMETA-ceka malu Kometicu - Page 7 Empty Re: KOMETA-ceka malu Kometicu

Počalji od Niny 24/9/2013, 10:39

Kometa, ti baš ne umeš da miruješ lol! Divan izveštaj srca srca srca srca  vv vv vv vv 

Kometica će biti nemirko na mamu bebeosmeh srce ff  osmeh srceff   osmeh srce ff
Niny
Niny

Broj poruka : 3309
Godina : 46
Location : Bgd
Datum upisa : 16.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

kometa - KOMETA-ceka malu Kometicu - Page 7 Empty Re: KOMETA-ceka malu Kometicu

Počalji od JAmajka 24/9/2013, 10:52

Divno,divno...raduje me da je sve o.k.Čuvaj svoju kometicu i nastavite sa "zujanjem"-sad imaš i zvaničnu dozvolu od dr.cveće cveće 
JAmajka
JAmajka

Broj poruka : 1906
Location : BG
Datum upisa : 25.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

kometa - KOMETA-ceka malu Kometicu - Page 7 Empty Re: KOMETA-ceka malu Kometicu

Počalji od lilya 24/9/2013, 10:59

Ipak ne stigosmo da se vidimo Sad 

Jbg, draga, izvini, nemam pojma sta mi juce bi. Kazu ljudi, desava se Rolling Eyes 

Divan izvestaj, bice to prelepa devocica. Mogu samo da mislim koliko ste se topili na UZ.

Nista, moracemo mi do VE da bi se lepo stisnuli yes
lilya
lilya

Broj poruka : 4742
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 07.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

kometa - KOMETA-ceka malu Kometicu - Page 7 Empty Re: KOMETA-ceka malu Kometicu

Počalji od bubi80 24/9/2013, 13:50

Cestitam Meta malu Kometicu! bebe angel 

Divan izvestaj jako mi je drago zbog tebe!

bb bb bb bb vv vv vv vv d d d d
bubi80
bubi80

Broj poruka : 521
Godina : 43
Datum upisa : 07.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

kometa - KOMETA-ceka malu Kometicu - Page 7 Empty Re: KOMETA-ceka malu Kometicu

Počalji od BiKsi :) 24/9/2013, 13:55

Divota i lepota! Topljenje i raspilavljivanje!

Bravo i za odličan dabl i za super uz, koji je po meni ipak merodavniji mnogo.

Ipak je ciculjka, omanuh u proceni! :)

Mada imam neki trip da kad je veći broj otkucaja srca da je cura, a kad je manji da je dečko, naravno, to je samo moj trip! :)

Cica se već vrcka po stomaku, što me nešto ne čudi, na koga li je!lol! 

Uživanjac kao i do sada, nek sve bude lagano, i ne viči ko ja da se ne osećaš trudnom, da te ne spiči gorušica ko mene!lol! 

Veliki stisak šaljem kompletno otkačenoj talijansko-srpskoj porodici! Vi ste totalni šou svi zajedno!

BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

kometa - KOMETA-ceka malu Kometicu - Page 7 Empty Re: KOMETA-ceka malu Kometicu

Počalji od pegaz 24/9/2013, 15:20

poljubac 
pegaz
pegaz

Broj poruka : 694
Datum upisa : 27.12.2011

Nazad na vrh Ići dole

kometa - KOMETA-ceka malu Kometicu - Page 7 Empty Re: KOMETA-ceka malu Kometicu

Počalji od Klarica 24/9/2013, 17:15

Biksi to za otkucaje nije trip, moja dr. je na prvom UZ, otkucaji su bili 164, odmah rekla-evo još jedne devojčice Laughing Navodno, dečaci manje a devojčice više otkucaja.. ali verovatno i nije neko pravilo-ima izuzetaka..Al eto kod mene je bila u pravu osmeh srce 
Klarica
Klarica

Broj poruka : 522
Location : Novi Sad
Datum upisa : 28.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

kometa - KOMETA-ceka malu Kometicu - Page 7 Empty Re: KOMETA-ceka malu Kometicu

Počalji od Shizika 24/9/2013, 23:38

Divan izvjeshtaj. likeit  Sve kako treba, opushtencija, nemash izgovor da pushish. Wink  Ovo ja kao starija teta dopushtam sebi da te ukorim.
A putujuci cirkus, svi se do kraja sedmice vracate u IT? Very Happy 
Ljubimo mamu i 'vojchicu
ljubav 
Shizika
Shizika

Broj poruka : 5408
Godina : 54
Datum upisa : 14.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

kometa - KOMETA-ceka malu Kometicu - Page 7 Empty Re: KOMETA-ceka malu Kometicu

Počalji od SannI-AlL 24/9/2013, 23:51

Shizika ::Divan izvjeshtaj. likeit  Sve kako treba, opushtencija, nemash izgovor da pushish. Wink  Ovo ja kao starija teta dopushtam sebi da te ukorim.
A putujuci cirkus, svi se do kraja sedmice vracate u IT? Very Happy 
Ljubimo mamu i 'vojchicu
ljubav 
Šiz mislimo isto.Ja ću ko i Daca i Šiz da te na***kam za te cigare.Ali ,ajd da oprostim po koju,samo mi nemoj reći da su žuti prsti ko pre Mad c 
A za 'vojčicu principessu love igra likeit sreca naočare 
Leteći 'Talijani cveće cveće cveće cveće 
SannI-AlL
SannI-AlL

Broj poruka : 1531
Godina : 53
Datum upisa : 02.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

kometa - KOMETA-ceka malu Kometicu - Page 7 Empty Re: KOMETA-ceka malu Kometicu

Počalji od dacans 25/9/2013, 08:56

E za te otkucaje srca kazu da su tacni i do nekih 85%...ja za to saznala i pre moje trudnoce..pa kad su mi na prvom pregledu rekli 180...ja sam oma znala da je vojcica:D Very Happy Very Happy Very Happy ...ali nisam nikom rekla do potvrde...kod Andreja bilo 150..pa sam i tu oma posumnjala na decaka..i oba puta mi je pogodio, ..kazu da je preko 160 sigurno devojcica, oko 140 decko...a izmedju..he he he ko ce ga znati
Sve u svemu ljubim metu, kometicu..i sve mame i bebironcice u ovom dnevniku:as6534: srcasti poljupci srcasti poljupci srcasti poljupci srcasti poljupci 
dacans
dacans

Broj poruka : 926
Godina : 50
Location : Novi Sad
Datum upisa : 25.05.2012

Nazad na vrh Ići dole

kometa - KOMETA-ceka malu Kometicu - Page 7 Empty Re: KOMETA-ceka malu Kometicu

Počalji od saska1 25/9/2013, 09:19

Bravo za divan izvještaj i malu kometicu ,sve je super i svaka čast puna si pozitivne energije tako i treba ljubav 
saska1
saska1

Broj poruka : 2530
Datum upisa : 04.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

kometa - KOMETA-ceka malu Kometicu - Page 7 Empty Re: KOMETA-ceka malu Kometicu

Počalji od fight&faith 25/9/2013, 09:30

Divan izvestaj! likeit 
Poljubac usne  za KoMetu i kometicu.

fight&faith

Broj poruka : 1852
Location : Beograd
Datum upisa : 17.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

kometa - KOMETA-ceka malu Kometicu - Page 7 Empty Re: KOMETA-ceka malu Kometicu

Počalji od plavaptica 25/9/2013, 11:58

Bravo za divan izvestaj i za Kometicu ko bombonicu:8819: radost radost radost 
Za pusenje, sta reci....nemam prava da pametujem, jer sam i ja bila trudnica koja pusi:oops: 
Uzivajte, uzivajte.....veliki poljubac za malu i veliku Kometu:874: 
plavaptica
plavaptica

Broj poruka : 1463
Godina : 49
Datum upisa : 07.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

kometa - KOMETA-ceka malu Kometicu - Page 7 Empty Re: KOMETA-ceka malu Kometicu

Počalji od tuli 25/9/2013, 12:52

DIVNO!
Sve u savršenom redu, volim ovakve izveštaje likeit 
Valjda ćeš se malo skrasiti kad zahladi Wink 
Jubimo i navijamo za plincezu Very Happy
tuli
tuli

Broj poruka : 3308
Datum upisa : 24.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

kometa - KOMETA-ceka malu Kometicu - Page 7 Empty Re: KOMETA-ceka malu Kometicu

Počalji od leptirko82 25/9/2013, 15:37

ff ff ff ff 
Kometo, milina je čitati tvoj izveštaj!!!!
leptirko82
leptirko82

Broj poruka : 2897
Godina : 41
Datum upisa : 30.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

kometa - KOMETA-ceka malu Kometicu - Page 7 Empty Re: KOMETA-ceka malu Kometicu

Počalji od MAAKKI 25/9/2013, 19:41

Divan izvestaj srca srca srca srca srca 
MAAKKI
MAAKKI

Broj poruka : 4783
Godina : 56
Location : ravnica
Datum upisa : 08.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

kometa - KOMETA-ceka malu Kometicu - Page 7 Empty Re: KOMETA-ceka malu Kometicu

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 7 od 29 Prethodni  1 ... 6, 7, 8 ... 18 ... 29  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu