KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Projekat 3 Mart

3 posters

Ići dole

Projekat 3 Mart Empty Projekat 3 Mart

Počalji od Admin 20/3/2008, 23:51

Eto nas u još jednom projektu srce Zamolila bi Vas da date predlog kome da uplatimo novac od ovog projekta. U slučaju da ne stignete pre, molim vas da do našeg susreta 30.3. budete spremne sa predlozima molitva One cure koje ne dolaze na sastanak a imaju predlog najljubaznije molim da ga ostave ovde, na projektu 12 ili na pm. molitva
Hvala! usne


Poslednji izmenio Admin dana 23/5/2008, 18:49, izmenjeno ukupno 1 puta
Admin
Admin
Admin

Broj poruka : 112
Location : Beograd
Datum upisa : 04.12.2007

https://kutak.forumotion.com

Nazad na vrh Ići dole

Projekat 3 Mart Empty Re: Projekat 3 Mart

Počalji od HappyGirl 13/4/2008, 21:06

Drage cure danas 13.04. smo se sastale i dogovorile da maus odluči kome će ovog meseca prikupljeni novac biti uplaćen. Molim maus da kada se odluči, svoju odluku kao i broj žiro računa i ostale potrebne podatke napiše ovde, kako bi Maja ili ja mogle da novac uplatimo. Hvala! usne
HappyGirl
HappyGirl

Broj poruka : 13681
Location : Uvek na oblacima :)
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Projekat 3 Mart Empty Re: Projekat 3 Mart

Počalji od maus 16/4/2008, 21:30

Pre nego sto napisem kome ce novac biti uplacen imala bi jednu molbu. Malo pre sam primetila da sam 15.4. uplatila na pogresan ziro racun novac v v v v v Progutala sam jednu 0. Dala sam papiric ljubaznoj teti ali sa pogresnim z.r. Sutra ne mogu ici da ispravim gresku jer putujem u BG, pa sam mislila da u petak taj novac prebacim na pravi z.r.
Danas sam citala "Blic" i u dodatku-Blic Srbija(razlikuje se od izdanja u BG) pise o decaku ,16 meseci Andrea Kostic koji je rodjen mesec dana ranije sa teskim anomalijama unutrasnjih organa. Lekari su ubrzo posle rodjenja konstatovali da malisa nema povezan jednjak i zeludac, da dusnik nije dovoljno otvoren,da mu nedostaje jedan bubreg i da nema analni otvor.Decak je sa roditeljima u Italiji na lecenju gde je saniran deo anomalija. Za ostale operacije potrebno je jos 96.000 dolara.
Dinarski tekuci racun je otvoren na ime njegove bake Drenke Stojkov u Banci Inteza: 160-5400100386271-39
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Projekat 3 Mart Empty Re: Projekat 3 Mart

Počalji od HappyGirl 17/4/2008, 16:43

Mišice, ma nema veze dešava se. Sredićeš ti to!
Da li sam te dobro razumela ti želiš da novac prebacimo Andreji. Nema problema, nego da sačekamo još par dana jer sam i ja svoj novac uplatila juče preko pošte pa će leći tek za pet dana Rolling Eyes Embarassed
HappyGirl
HappyGirl

Broj poruka : 13681
Location : Uvek na oblacima :)
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Projekat 3 Mart Empty Re: Projekat 3 Mart

Počalji od Admin 21/5/2008, 19:47

Drage forumašice hvala što ste pomogle malom Andrei Kostiću.
Evo računa koji pokazuje da je danas forum kutak uplatio 1450 din. po želji naše maus malom Andrei. Andrea želimo ti brz oporavak i srećno detinjstvo.
Projekat 3 Mart Img00711
Admin
Admin
Admin

Broj poruka : 112
Location : Beograd
Datum upisa : 04.12.2007

https://kutak.forumotion.com

Nazad na vrh Ići dole

Projekat 3 Mart Empty Re: Projekat 3 Mart

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu