KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+64
Niny
ivi
Januar
maus
lelas
Shizika
Angie83
JecaPereca
heart84
Gramatika
Vuchica
SannI-AlL
Lyanna
VioletaR
DMANA
noja
Crvic
OKacica
red
Stenli
Vilhelmina
PalcicaBg
Dacaa
neca73
dunjas
Star77
Struzzo
zvoncica36
lilya
bebica mala
ariadne69
BiKsi :)
dragana76ns
nadalica
bak
hocukusurnecuzvaku
SladZana
vivijen
midori
JocY
menora72
lenabeograd
d77
missile
Ninche
Gral
misic
Erata
ivka
KoMetaK
LaFolie
fmala
AriesGirl
laKole
Sofija Veks
sareni leptir
vero
fight&faith
stomacic
zvezdilica
MAAKKI
leptirko82
ragaco
Ambra
68 posters

Strana 31 od 40 Prethodni  1 ... 17 ... 30, 31, 32 ... 35 ... 40  Sledeći

Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 31 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od missile 24/6/2013, 14:54

GRAL, čestitam!!!!!! xx
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 31 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od SannI-AlL 24/6/2013, 14:56

Erata U Kaali u Pešti je radila VTO naša KoMeta,a Mirjana je isto u Pešti ali u dr. klunici koliko se sećam.
Malko se još strpi ,pa kad navalite jedno na drugo ima da pršće na sve strane.
Gral čestitke na divnoj beti.
LaFe,Brbljiva i vama želim iste takve ogromantne bete betabetabetabetabetabetabetabetabetabetabetabetabetabetabetabetabeta
SannI-AlL
SannI-AlL

Broj poruka : 1531
Godina : 53
Datum upisa : 02.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 31 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Erata 24/6/2013, 14:58

Lilya, ja uglavnom ne zameram ljudima, ali ponekad me stvarno "pomere"! Onda vracam film unazad i shvatam da ja NIKADA, bas NIKADA nikoga nisam upitala kada ce beba, kada ce drugo dete (i to drugo dete je jedan veliki stres za parove), NIKADA nisam upitala studenta koliko ima ispita do kraja...E kada tako razmisljam, onda shvatim da ti "dobronamerni" komentari mozda i nisu tako dobronamerni kako se cine...jer zasto ja nikada nisam bila tako "dobronamerna"? Zasto mene to nikada nije interesovalo. I zasto sam uvek negde imala osecaj kada nesto nije u redu i kada ljudi imaju problem, pa prosto treba zaobilaziti temu...cak sam u drustvu i skretala temu kada se povede neka prica, a sa nama sedi par koji je 10 godina u braku bez dece. Tada sam ja bila sama, ali sam valjda razuman covek, pa imam neku svest sta treba, a sta ne. 

Ja sam srecom okruzena super ljudima. Ove primere koje navodim su sa posla, ili iz nekih sutuacija koje se ne mogu izbeci. Nemam problem da postidim neke ljude. I to su mi donele ove borbe za bebu. Nije me sramota zbog tudje nepristojnosti, vec se potrudim da njih bude sramota.
Erata
Erata

Broj poruka : 2458
Datum upisa : 21.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 31 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Erata 24/6/2013, 15:02

Ne razmisljam jos o VTO. Sada mi je svaki dan tako dug, a nova sezona jesen/zima tako daleko...
A ne razmisljam ni o klasicnoj VTO. U glavi su mi prirodnjaci, i to 3-4 zaredom, za pare jedne stimulisane. Racunam da ce leto da pospesi ovulacije, a ima i caj od konopljike koji pospesuje ovulacije, pa zasto da ne?
Idemo na klasican sex, bez hormona Wink
Erata
Erata

Broj poruka : 2458
Datum upisa : 21.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 31 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sareni leptir 24/6/2013, 15:04

to erato !samo ti udri po sexsexsexsexsexvođenje ljubavivođenje ljubavisexsexsexsexzalivanje
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 31 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sofija Veks 24/6/2013, 15:08

I ja se nadam pre svega uspesnom sexu, pogotovu sto je mm prvi put otkada se testira u Pragu imao super spermogram, a pre toga je bio veoma los...a ako ne bude, i ja sam za klinike koje nude prirodnije opcijebez ovolikog klukanja hormonima. Meni Dr Sonja rece da bi i ove moje smrzlice radili u prirodnom ciklusu, sto je meni super, ne znam samo zasto tako nismo i u startu, ali kako god, vredi probati. Ali pre toga jedno 6 meseci dobrog sex Wink
Sofija Veks
Sofija Veks

Broj poruka : 2743
Location : Beograd
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 31 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Erata 24/6/2013, 15:15

Kada sam rekla klasican sex, mislila sam na VTO iz prirodnog ciklusa! Very Happy

A ovo ostalo, to cemo samo iz zadovoljstva...:)

Nego prvo da osuncam dupence, da nadjem neku pustu plazu u Grckoj, jer ja volim da se skinem skroz i da uzivam u moru :)
Erata
Erata

Broj poruka : 2458
Datum upisa : 21.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 31 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od zvoncica36 24/6/2013, 15:19

Samo ljudska glupost i zloba nemaju granica.Ovo drugo ostavljam onima koji su takvi,a ovo prvo nekad ume da zabavi.Pre par meseci sređujem se kod frizerke.U salonu ženica sa usvojenim sinom(koji je kao šećer).Ona i njen muž su ga usvojili kao bebicu,a sad je dečak od 9god.U salon ulazi druga žena koja kreće da ga štipka:''Kako si sladak!Sve ličiš na majku.''Majka dečaka pošalje u prodavnicu da kupi sebi čokoladicu.Kaže ovoj ženi:''Mi smo ga usvojili.Ne liči na mene.''Na to će njoj ova žena u čudu:''Znači liči na oca''.Frizerka,majka dečaka i ja smo se pogledale i potvrdile da liči na oca.Zvuči kao vic i često se tome smejem.Zar je bitno na koga dete liči?

zvoncica36

Broj poruka : 2090
Datum upisa : 23.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 31 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od zvoncica36 24/6/2013, 15:23

Erata ::Kada sam rekla klasican sex, mislila sam na VTO iz prirodnog ciklusa! Very Happy

A ovo ostalo, to cemo samo iz zadovoljstva...:)

Nego prvo da osuncam dupence, da nadjem neku pustu plazu u Grckoj, jer ja volim da se skinem skroz i da uzivam u moru :)

Nevaljalice jedna ti si nudista???Sad bi mnoge ''ženturače'' iz zavisti što uživaš u svom telu rekle da si ''žena lakog morala''kad možeš tako da se skidaš.Mm voli slobodu pokreta,a ja mislim da za grudi nije zdravo da se sunčaju,a bilo bi smešno da sam u gornjem delu kupaćeg,a dole seva golo dupe(koje je pola Evrope videlo).Mislim na dr razne.Da sam svako skidanje naplaćivala bila bih milionerka(u evrima).

zvoncica36

Broj poruka : 2090
Datum upisa : 23.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 31 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od LaFolie 24/6/2013, 15:25

dole seva golo dupe(koje je pola Evrope videlo)


lol!lol!lol!lol!lol!lol!lol!lol!lol!lol!lol!lol!lol!lol!
LaFolie
LaFolie

Broj poruka : 3412
Datum upisa : 20.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 31 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od LaFolie 24/6/2013, 15:25

ja se zezam za skidanje: da mi je drugrica dole kao javno dobro
LaFolie
LaFolie

Broj poruka : 3412
Datum upisa : 20.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 31 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od zvoncica36 24/6/2013, 15:27

Januar ::E drage moje, ja se odavno nisam javljala.
U maju radjen ET, beta 15 dan 1368. Nosim blizance.
VTO radjena u Jevremovoj prof. Veljko Vlaisavljevic i dr Milica Ilic
Nisam bila u mogucnosti da vas pratim, svim bockalicama i cekalicama zelim moj scenario.
Vec bila na uz i bebe su dobro

Januar ČESTITAM!!!Da ti trudnoća bude lagana,a porođaj još lakši.Uživaj dok si trudna i lepo se naspavaj jer te posle porođaja očekuje ŽURKA.

zvoncica36

Broj poruka : 2090
Datum upisa : 23.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 31 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Erata 24/6/2013, 15:31

Joj Lafe, ubices me  b

Ja neki dan odem na depilaciju. Kada radim prepone, ostanem u gacicama, pa ih pomeram dok mi sve ne skine. I odem ja, skinem gace i legnem na sto. I tek onda se setim da sam u salonu...A ja navikla, svaki cas se skidam i sirim. Cini mi se da me ne bi bilo sramota da setam gola ulicom, nakon ovoliko pregleda kod ginekologa.

Nisam klasican nudista i ne volim obicne nudisticke plaze gde ima svega. Vise sam naturista. Biramo neka pusta, skrovita mesta, gde smo sami, ili eventualno jos nekoliko parova, ali su svi u istom fazonu, a plaza prostrana, pa svako ima svoju intimu i niko nikome ne smeta.

Ili iznajmimo camac, pa se vozikamo ko Adam i Eva :))
Erata
Erata

Broj poruka : 2458
Datum upisa : 21.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 31 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od OKacica 24/6/2013, 15:33

Erata ::Joj Lafe, ubices me  b

Ja neki dan odem na depilaciju. Kada radim prepone, ostanem u gacicama, pa ih pomeram dok mi sve ne skine. I odem ja, skinem gace i legnem na sto. I tek onda se setim da sam u salonu...A ja navikla, svaki cas se skidam i sirim. Cini mi se da me ne bi bilo sramota da setam gola ulicom, nakon ovoliko pregleda kod ginekologa.


 b b b b b
OKacica
OKacica

Broj poruka : 1352
Location : Beograd
Datum upisa : 13.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 31 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od DMANA 24/6/2013, 15:47

La Foli mislim stalno na tebe,imam osecaj da ce biti pozitivna  beta
DMANA
DMANA

Broj poruka : 93
Datum upisa : 12.08.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 31 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od LaFolie 24/6/2013, 15:48

ja samo gledam u inbox i u sat Rolling Eyes

hvala vam puno na podrsci!
LaFolie
LaFolie

Broj poruka : 3412
Datum upisa : 20.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 31 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Erata 24/6/2013, 15:52

Ja mislim da je to jedan od najvecih stresova u zivotu! To proveravanje maila, million puta!!!
Ajde da te tresne velika beta, joj Lafe, kakvo bi to slavlje bilo! :*
Erata
Erata

Broj poruka : 2458
Datum upisa : 21.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 31 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od LaFolie 24/6/2013, 15:54

ja obecavam zurku ako uspe!!!
LaFolie
LaFolie

Broj poruka : 3412
Datum upisa : 20.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 31 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lilya 24/6/2013, 15:54

zvoncica36 ::Samo ljudska glupost i zloba nemaju granica.Ovo drugo ostavljam onima koji su takvi,a ovo prvo nekad ume da zabavi.Pre par meseci sređujem se kod frizerke.U salonu ženica sa usvojenim sinom(koji je kao šećer).Ona i njen muž su ga usvojili kao bebicu,a sad je dečak od 9god.U salon ulazi druga žena koja kreće da ga štipka:''Kako si sladak!Sve ličiš na majku.''Majka dečaka pošalje u prodavnicu da kupi sebi čokoladicu.Kaže ovoj ženi:''Mi smo ga usvojili.Ne liči na mene.''Na to će njoj ova žena u čudu:''Znači liči na oca''.Frizerka,majka dečaka i ja smo se pogledale i potvrdile da liči na oca.Zvuči kao vic i često se tome smejem.Zar je bitno na koga dete liči?

Svit Dzibus, kakav mozak Shocked

zvoncica36 ::
Erata ::Kada sam rekla klasican sex, mislila sam na VTO iz prirodnog ciklusa! Very Happy

A ovo ostalo, to cemo samo iz zadovoljstva...:)

Nego prvo da osuncam dupence, da nadjem neku pustu plazu u Grckoj, jer ja volim da se skinem skroz i da uzivam u moru :)

Nevaljalice jedna ti si nudista???Sad bi mnoge ''ženturače'' iz zavisti što uživaš u svom telu rekle da si ''žena lakog morala''kad možeš tako da se skidaš.Mm voli slobodu pokreta,a ja mislim da za grudi nije zdravo da se sunčaju,a bilo bi smešno da sam u gornjem delu kupaćeg,a dole seva golo dupe(koje je pola Evrope videlo).Mislim na dr razne.Da sam svako skidanje naplaćivala bila bih milionerka(u evrima).

LaFolie ::ja se zezam za skidanje: da mi je drugrica dole kao javno dobro

Erata ::Joj Lafe, ubices me  b

Ja neki dan odem na depilaciju. Kada radim prepone, ostanem u gacicama, pa ih pomeram dok mi sve ne skine. I odem ja, skinem gace i legnem na sto. I tek onda se setim da sam u salonu...A ja navikla, svaki cas se skidam i sirim. Cini mi se da me ne bi bilo sramota da setam gola ulicom, nakon ovoliko pregleda kod ginekologa.

Nisam klasican nudista i ne volim obicne nudisticke plaze gde ima svega. Vise sam naturista. Biramo neka pusta, skrovita mesta, gde smo sami, ili eventualno jos nekoliko parova, ali su svi u istom fazonu, a plaza prostrana, pa svako ima svoju intimu i niko nikome ne smeta.

Ili iznajmimo camac, pa se vozikamo ko Adam i Eva :))

Ijaoj, ugusicu se od smeha, majke mi mile. Niste normalne  b b b b b b b b
lilya
lilya

Broj poruka : 4742
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 07.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 31 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lilya 24/6/2013, 15:55

LaFolie ::ja obecavam zurku ako uspe!!!

E pazi sta si rekla. Znam gde zivis, kad ti banem danas, nemoj da se cudis Wink
lilya
lilya

Broj poruka : 4742
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 07.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 31 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od LaFolie 24/6/2013, 15:56

igra
LaFolie
LaFolie

Broj poruka : 3412
Datum upisa : 20.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 31 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lilya 24/6/2013, 15:59

Da vidimo, koliko ovde ima kanndidata za Prag?
Evo kako cemo da provedemo vreme na stajanju do tamo: http://www.b92.net/putovanja/zanimljivosti.php?yyyy=2013&mm=06&dd=24&nav_id=725754 Very Happy
lilya
lilya

Broj poruka : 4742
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 07.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 31 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ariadne69 24/6/2013, 16:02

Gral, Januar, cestitam vam, i zelim vam skolsku trudnocu! igraciceigraciceigracice


Poslednji izmenio ariadne69 dana 24/6/2013, 16:23, izmenjeno ukupno 1 puta
ariadne69
ariadne69

Broj poruka : 244
Godina : 54
Location : Subotica
Datum upisa : 08.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 31 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ariadne69 24/6/2013, 16:19

Ja inace posizim od razmisljanja tipa "ovi imaju brdo para, jer nemaju dece". A ja zapravo ne bojim se od toga, sto me ceka vise pokusaja, nego da ce nam uskoro ponestati para za to. A s druge strane, kad bih sabrala (a ne smem), koliko smo dosad potrosili, pa stvarno, ispada kao da smo bogatasi...
ariadne69
ariadne69

Broj poruka : 244
Godina : 54
Location : Subotica
Datum upisa : 08.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 31 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od LaFolie 24/6/2013, 16:21

sad mi je kolega poslao porukicu, zna da smo isli (isao je i on na VTO, ima bliznakinje): pazi ona se osećala ko da će da dobije... sećam se da smo plakali zajedno... a nismo znali da je osećaj isti

stvarno je divan
LaFolie
LaFolie

Broj poruka : 3412
Datum upisa : 20.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 31 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 31 od 40 Prethodni  1 ... 17 ... 30, 31, 32 ... 35 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu