KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+64
Niny
ivi
Januar
maus
lelas
Shizika
Angie83
JecaPereca
heart84
Gramatika
Vuchica
SannI-AlL
Lyanna
VioletaR
DMANA
noja
Crvic
OKacica
red
Stenli
Vilhelmina
PalcicaBg
Dacaa
neca73
dunjas
Star77
Struzzo
zvoncica36
lilya
bebica mala
ariadne69
BiKsi :)
dragana76ns
nadalica
bak
hocukusurnecuzvaku
SladZana
vivijen
midori
JocY
menora72
lenabeograd
d77
missile
Ninche
Gral
misic
Erata
ivka
KoMetaK
LaFolie
fmala
AriesGirl
laKole
Sofija Veks
sareni leptir
vero
fight&faith
stomacic
zvezdilica
MAAKKI
leptirko82
ragaco
Ambra
68 posters

Strana 30 od 40 Prethodni  1 ... 16 ... 29, 30, 31 ... 35 ... 40  Sledeći

Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 30 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od heart84 24/6/2013, 13:45

Lafe navijamo Rasa i ja za veliku betu
navijači1navijači1navijači1navijači1navijači1navijači1navijači1navijači1navijači1navijači1navijači1navijači1navijači1navijači1navijači1navijači1navijači1navijači1navijači1navijači1navijači1navijači1navijači1navijači1navijači1navijači1navijači1navijači1navijači1wavecrowdwavecrowdwavecrowdwavecrowdwavecrowdwavecrowdwavecrowdwavecrowdwavecrowdwavecrowdwavecrowdwavecrowdwavecrowdwavecrowdwavecrowdwavecrowdwavecrowdwavecrowdwavecrowdwavecrowdwavecrowdwavecrowdwavecrowdwavecrowdwavecrowdwavecrowdwavecrowdwavecrowdwavecrowdwavecrowdnavijači1navijači1navijači1navijači1navijači1navijači1navijači1navijači1navijači1navijači1navijači1navijači1navijači1navijači1navijači1navijači1navijači1navijači1navijači1navijači1navijači1navijači1navijači1navijači1navijači1navijači1navijači1navijači1navijači1navijači1navijači1navijači1navijači1navijači1navijači1navijači1wavecrowdwavecrowdwavecrowdwavecrowdwavecrowdwavecrowdwavecrowdwavecrowdwavecrowdwavecrowdwavecrowdwavecrowdwavecrowdwavecrowdwavecrowdwavecrowdwavecrowdwavecrowdwavecrowdwavecrowdnavijači1
heart84
heart84

Broj poruka : 3091
Godina : 39
Location : Beograd
Datum upisa : 31.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 30 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BiKsi :) 24/6/2013, 13:52

Lafe, danas ti je 12. dan, kraljice!lol!lol!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 30 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od noja 24/6/2013, 13:52

Zvoncice treba iskoristiti fond i ides privatno na konsultacije kojeg dr izaberes sppojiss te dve opcije . on te upucuje kad gde necekas previsee ...dosta ste novaca potrosili bas dosta  . Mora da se isplati vas trud jednom beba
Lafe za debelu beturinu igracice
noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 45
Location : tamo gde Dunav teče
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 30 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BiKsi :) 24/6/2013, 13:53

Zvončice, što da ne, dragani76ns je postupak preko fonda bio onaj pravi, tako da i vi probate, kad već imate pravo, prikupiš dokumentaciju, dok dodješ na red, odmorićeš se, očistiti telo od hormona i biti spremna. I da bude taj jedan, da ne trebaju tri o trošku fonda.
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 30 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od zvoncica36 24/6/2013, 13:54

Erata ::Zvoncice, zasto da ne?
Mi smo jednom radili o svom trosku, jednom preko fonda i mogu ti reci da je mnogo opustenije kada covek ne razmislja o novcu. Koliko god da ima novca, velika je cifra. Pa i sad, kada je bio "besplatan" pokusaj, potrosili smo 200 evra na bete, D dimere, fraxiparine...

Neću iskoristiti te pokušaje već sam ti ranije u pp napisala zbog čega.Danas sam u wc-u na poslu čula koleginicu koja je HVALA BOGU iz besplatnog pokušaja dobila sina.To joj je bila druga besplatna vto kako drugoj koleginici kaže:''Ima ona para za još pokušaja''.Kao da manje boli kad imaš para za još.A ona zna da ih imam verovatno viri u moj novčanik.Neki ljudi misle samo na sebe i to žena koja je radila vto.Ja novac koji dajem za vto teško zarađujem(i moj muž).Nas niko ne pita da li radimo 10-12h.Svi imaju filozofiju,oni nemaju dece pa mogu.Meni je žao kad neko nema novca,ali ni meni niko ništa nije poklonio.Samo što malih sitnih duša ima na sve strane.Jedna koleginica je u pokušaju da dobije dete ostala bez materice i jajnika.Žene su šuškale:''Jesi li je videla kako se sredila''?Želele su da je vide jadnu,uplakanu,nesređenu da je žale one koje su za žaljenje.Umesto toga su videle jednu jaku sređenu ženu kojoj nisu do kolena.Takav je na žalost naš narod.Imala nemala dece imam život koji sam dobila sa razlogom.Glava mi je uvek podignuta jer nikad ništa loše nisam pomislila ni uradila.Ljubim vas sve i samo napred.

zvoncica36

Broj poruka : 2090
Datum upisa : 23.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 30 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od zvoncica36 24/6/2013, 14:06

Prošlog Maja kad sam krvarila u sred ciklusa moja dr.u Domu zdravlja me nije pregledala,a načelnica je odeljenja i mlada je.Sad se spremam da odem i da joj kažem da sam tad imala plip,što imam napismeno.Jednu analizu nisam uradila na uput.Prvi put sam u sve krenula 2007god.Na žalost vrlo dobro poznajem naše dr.Što je najgore već su u mene ušpricane ogromne količine hormona tako da razmišljam da li ću više i raditi vto.Ako budem radila biće to još jedna(ali mm i ja smo spremni da nemamo dece).Što je najgore od svega potpuno nam je svejedno.Poslednje dve vto smo radili na moje insistiranje.Mm je bio protiv.Njegov spermogram je odličan,moje jć ok,ali...Mislila sam da ću bar zaplakati,a umesto toga sam razmišljala šta da obučem i koje boje lak da namažem.

zvoncica36

Broj poruka : 2090
Datum upisa : 23.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 30 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od zvoncica36 24/6/2013, 14:08

Dosta sam mračila izvinite.Ajde sad samo lepe velike bete.Lafe sigurna sam da je tvoja beta ogromna!!!

zvoncica36

Broj poruka : 2090
Datum upisa : 23.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 30 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Gral 24/6/2013, 14:12

Drage moje saborke,
danas sam ponovo radila betu i ona je 1166 a 14 dan od ET. osmeh srce
Prije dva dana je bila 451 , sto znaci da se dobro dupla. ljubav
Zelim vam da vas zadesi ovakva sreca kao sto je mene i da onda zajedno trudnujemo narednih 9 mjeseci trudnicatrudnicatrudnicatrudnicatrudnica
Prije dvije godine imala sam lose iskustvo jer sam u  12 nd imala mised :yy:i zbog toga sam zaglavila 10 dana u bolnici fd. Stitna otisla u aut, insulin, dobila 20 kg za kratko vrijeme... affraid
Poslije nisam smjela ni da pomislim na vto i iznenada sam upala u ovaj postupak i eto trudna sam   trudnica a o sreci necu ni da pricam ljubav  bd
Samo zelim da vam kazem da je sve ovo Bozije davanje i da mi ne mozemo uticati na rezultate i  sunny  :12b:sta god radili bice onako kako je "gore" zapisano.
Zelim svim zenama moju sadasnju sudbinu :aa28:a sebi ko i njima zelim skolsku trudnocu.
Ljubim vas sve i jakooooooooooooooooo grlim ljubav:aaa11:i saljem vam bebecu prasinu vvvv:aa107:i vucem vas za nosic grljenje
Gral
Gral

Broj poruka : 124
Location : Republika Srpska, BiH
Datum upisa : 08.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 30 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Erata 24/6/2013, 14:15

Zvoncice, nisi mracila, samo si rekla istinu. Iz svake tvoje recenice, ja nazalost prepoznajem ljude oko sebe. 
I ja sam isto tako nasmejana, raspolozena, sredim se, nasminkam, a nekada izadjem i da se ne pogledam u ogledalo. Kako kad. Ali sam puna zivota i disem punim plucima. Dozivela sam u zivotu mnogo gore i teze stvari od neuspele VTO, pa sam se dizala i isla napred. 
Ali VTO me je naucila mnogo cemu. Imam osecaj da sam razvila senzore za ljude. Namirisem baksuza i pre nego sto je progovorio. Citam iz pogleda, izmedju redova...ranije sam bila naivnija, svi su mi ljudi bili super. Sada sam naucila mnogo o ljudima, a najvise o sebi. I ponosna sam na sebe! I mi smo takodje spremni na život bez dece. Ne možemo da zamislimo život jedno bez drugog. Borićemo se i dalje, ali jasne su nam i druge opcije.
Erata
Erata

Broj poruka : 2458
Datum upisa : 21.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 30 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sofija Veks 24/6/2013, 14:17

Erata ::Joj zene Wink
Otvorim mail, kad stigla posta iz Kaali instituta u Budimpesti. Pise mi dr Kovacs - isti onaj cirkularni mail koji salje svima. Nesto se zeznuo. Ja pisala u septembru prosle godine, dobila taj odgovor i dalje se nisam javljala, kad eto ga opet. Mozda treba da odem kod njega...mozda mi je sudjen! :))

Erata

I ja sam o njim cula sve najbolje, cudi me s obzirom koliko su blizu da se tako malo o njima govori ovde...mi imamo jos 5 smrzlica kod Dr Sonje, to mu dodje valjda jos eventualna 2 transfera, probacemo na jesen, pa, ako ne daj Boze ne uspe, verovatno ponovo na prolece. Ali ako i to ne uspe (uvek mislim na sve opcije jbg) onda sam njih (Kaali inst) razmatrala kao opciju gde bih probali. Kod Praga mi najveci cim putovanje, 12 sati nije malo, a Pesta nam je tako reci tu iza ugla, i autom, mini-busevima, cime god hoces lako se stize, a o klinici sam cula puno reci hvale, mada od mojih prijateljica van Srbije, ovde su izgleda jos malo poznati..

Ali ja to tumacim kao super signal draga! Wink

c
Sofija Veks
Sofija Veks

Broj poruka : 2743
Location : Beograd
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 30 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sofija Veks 24/6/2013, 14:19

Gral ::Drage moje saborke,
danas sam ponovo radila betu i ona je 1166 a 14 dan od ET. osmeh srce
Prije dva dana je bila 451 , sto znaci da se dobro dupla. ljubav
Zelim vam da vas zadesi ovakva sreca kao sto je mene i da onda zajedno trudnujemo narednih 9 mjeseci trudnicatrudnicatrudnicatrudnicatrudnica
Prije dvije godine imala sam lose iskustvo jer sam u  12 nd imala mised :yy:i zbog toga sam zaglavila 10 dana u bolnici fd. Stitna otisla u aut, insulin, dobila 20 kg za kratko vrijeme... affraid
Poslije nisam smjela ni da pomislim na vto i iznenada sam upala u ovaj postupak i eto trudna sam   :aa28:a o sreci necu ni da pricam ljubav  bd
Samo zelim da vam kazem da je sve ovo Bozije davanje i da mi ne mozemo uticati na rezultate i  sunny  :12b:sta god radili bice onako kako je "gore" zapisano.
Zelim svim zenama moju sadasnju sudbinu :aa28:a sebi ko i njima zelim skolsku trudnocu.
Ljubim vas sve i jakooooooooooooooooo grlim ljubav:aaa11:i saljem vam bebecu prasinu vvvv:aa107:i vucem vas za nosic grljenje

Grale

Carice juhu cestitam!!! bravo
tapšanjetapšanjesretan početak
Sofija Veks
Sofija Veks

Broj poruka : 2743
Location : Beograd
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 30 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sareni leptir 24/6/2013, 14:20

gral sve cestitke !igraciceigraciceigracicerodarodarodarodasrcasrcasrcasrcasrcasrcasrcasrcasrcasrcasrcasrcadddddd
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 30 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sofija Veks 24/6/2013, 14:21

Lafe, navijam za super Betu, draga!!!

vvvvvvvvvvvvvv

igraciceigraciceigraciceigraciceigraciceigracice

vvvvvvvv
Sofija Veks
Sofija Veks

Broj poruka : 2743
Location : Beograd
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 30 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od missile 24/6/2013, 14:22

Lafe, navijam!!! igracice
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 30 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sofija Veks 24/6/2013, 14:26

zvoncica36 ::
Erata ::Zvoncice, zasto da ne?
Mi smo jednom radili o svom trosku, jednom preko fonda i mogu ti reci da je mnogo opustenije kada covek ne razmislja o novcu. Koliko god da ima novca, velika je cifra. Pa i sad, kada je bio "besplatan" pokusaj, potrosili smo 200 evra na bete, D dimere, fraxiparine...

Neću iskoristiti te pokušaje već sam ti ranije u pp napisala zbog čega.Danas sam u wc-u na poslu čula koleginicu koja je HVALA BOGU iz besplatnog pokušaja dobila sina.To joj je bila druga besplatna vto kako drugoj koleginici kaže:''Ima ona para za još pokušaja''.Kao da manje boli kad imaš para za još.A ona zna da ih imam verovatno viri u moj novčanik.Neki ljudi misle samo na sebe i to žena koja je radila vto.Ja novac koji dajem za vto teško zarađujem(i moj muž).Nas niko ne pita da li radimo 10-12h.Svi imaju filozofiju,oni nemaju dece pa mogu.Meni je žao kad neko nema novca,ali ni meni niko ništa nije poklonio.Samo što malih sitnih duša ima na sve strane.Jedna koleginica je u pokušaju da dobije dete ostala bez materice i jajnika.Žene su šuškale:''Jesi li je videla kako se sredila''?Želele su da je vide jadnu,uplakanu,nesređenu da je žale one koje su za žaljenje.Umesto toga su videle jednu jaku sređenu ženu kojoj nisu do kolena.Takav je na žalost naš narod.Imala nemala dece imam život koji sam dobila sa razlogom.Glava mi je uvek podignuta jer nikad ništa loše nisam pomislila ni uradila.Ljubim vas sve i samo napred.

Zvoncice

Slicno stanje i kod mene na poslu. Kada je koleginica radila VTO, svi su samo dolazili i zapitkivali da li je problem u njoj ili u njenog suprugu, koji je problem, i sve u krug. A kada joj je uspelo (hvala Bogu) svi su se cudili ma jeli moguce, pa sto onda nisu barem dvojke, znaci li onda da lekari nisu obavili dobro posao (?!), i tako gluposti u nedogled...

A za drzaven lekare i moja iskustva sa njima da ne govorim! Nikada mi nisu pomogli, a kada su god mogli da mi odmognu - odmogli su. A o tretmanu, stresu, posledicama...da ne govorim.

Skroz te razumem. Grlim te puno, buducnost je svetla, u kom god scenariju da je zacrtana, samo ako je mi tako dozivimo... cvet
Sofija Veks
Sofija Veks

Broj poruka : 2743
Location : Beograd
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 30 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od LaFolie 24/6/2013, 14:27

Slicno stanje i kod mene na poslu. Kada je koleginica radila VTO, svi su samo dolazili i zapitkivali da li je problem u njoj ili u njenog suprugu, koji je problem, i sve u krug. A kada joj je uspelo (hvala Bogu) svi su se cudili ma jeli moguce, pa sto onda nisu barem dvojke, znaci li onda da lekari nisu obavili dobro posao (?!), i tako gluposti u nedogled...


SO TRUE!!!!!!!!!!!
LaFolie
LaFolie

Broj poruka : 3412
Datum upisa : 20.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 30 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od missile 24/6/2013, 14:32

Mene ništa nisu pitali. Shocked Samo su iz svojih bledih sećanja po 100 puta izvlačili neke slučajeve koje poznaju i kojima je vto uspeo, pa pitali dal da mi se raspitaju kako se dr zvao, isl.
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 30 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Ninche 24/6/2013, 14:33

Bravo Gral, eto dvojki Very Happy.... UZIVAJ!
Ninche
Ninche

Broj poruka : 1085
Godina : 52
Datum upisa : 11.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 30 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od noja 24/6/2013, 14:42

bebebebe  grall cestitamooo !!! Bravo zenska radost
noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 45
Location : tamo gde Dunav teče
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 30 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od OKacica 24/6/2013, 14:43

Kad smo kod drzavnih lekara, mene moja dr u dz nikad nije pregledala, kao tipa sve se dodatno zakazuje, dok sam bila debela i puna insulina drzala mi je predavanje kako treba da omrsam, a kad sam joj trazila uput za VTO rekla je kako nama to ne treba, ali hajde da mi da kad vec hocu... I tako, sta reci, barem mi daje sve upute koje joj trazim, ali o nekom posvecivanju i trazenju resenja za problem, ma kakvi...
OKacica
OKacica

Broj poruka : 1352
Location : Beograd
Datum upisa : 13.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 30 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Erata 24/6/2013, 14:45

Hahaha, joj majko mila, ljudi su cudo! Evo mog recepta: Ja sve tresnem u lice! Sve kazem - kako je, sta je, u cemu je problem, mini istoriju. Ali tu ne prestane pametovanje. Krene prica o kumi, komsinici, ili nekom desetom primeru...njoj je uspelo tu i tu, dakle ta klinika je magicna, prema tome - pravac tamo po bebu! Onda ja kazem da znam za kliniku i navedem par jezivih primera za koje znam sa iste klinike. E onda kada se potrose svi argumenti, dodje ono cuveno - samo SE OPUSTI i bice! Ja onda kazem da nemam jajovode, te ne moram da se opustam! Ali dobro, samo se opusti! Zenska glavo, ja ne mogu prirodno ostati trudna! Ali ako se opustis....
E, ajde mars u pi*** ma****, jesi cula?

Tako otprilike....boks b
Erata
Erata

Broj poruka : 2458
Datum upisa : 21.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 30 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od OKacica 24/6/2013, 14:48

Ili prica "kad su prestali da misle o tome, desilo se...", ja jedino da odem na lobotomiju pa da ne mislim o "tome"... fd
OKacica
OKacica

Broj poruka : 1352
Location : Beograd
Datum upisa : 13.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 30 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lilya 24/6/2013, 14:51

Ja moram priznati da ljudima ne zameram. Ne prolaze ljudi kroz isto sto i ja, ne razumeju, ne razume ni moja rodjena majka sto bi neko drugi. Ne razumem ni ja njih za neke stvari kroz koje nisam prosla. Neki cak ni nemaju lose namera, a li ne znaju kako da pitaju pa odvale glupost za medalju.
Zvoncice, u pravu si zivot koji si dobila je sa razlogom i treba da ga zivis sa ili bez dece. Dok budes zelela, ti ces se boriti i borices se 100%, svim svojim bicem u to uopste ne sumnjam, a i iskreno se nadam da ce tvoja, kao i svacija borba ovde uroditi plodom.
Erato, i za to si u pravu, kroz sta sve ljudi prolaze, negativna beta je mala maca za razne stvari. Pa koliko bi samo tebi bilo lakse da je samo beta bila negtivna i da si sa time zavrsila odma No   
A opet, ima ljudi sto puta bi se menjali sa nama samo da ne prolaze kroz razne strasne stvari kroz koje prolaze. Samo da smo zdravo i samo da imamo dobar i stabilan brak u kojem nam je oboma dobro, ima planine da pomeramo ako treba.
A ima i tih slucajeva, kazemo drugarici da smo predali papire za usvajanje i da ulazimo u postupak, a ona nam kaze: "E sad se opustite i ostacete trudni." v

A jbg, ona zaista u to veruje, kako da joj zamerim v

OKacice, moje u lobotomiju, ko boga te molim lol!

Gral, zeno, divna beta dddddd
lilya
lilya

Broj poruka : 4742
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 07.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 30 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sofija Veks 24/6/2013, 14:51

Erata ::Hahaha, joj majko mila, ljudi su cudo! Evo mog recepta: Ja sve tresnem u lice! Sve kazem - kako je, sta je, u cemu je problem, mini istoriju. Ali tu ne prestane pametovanje. Krene prica o kumi, komsinici, ili nekom desetom primeru...njoj je uspelo tu i tu, dakle ta klinika je magicna, prema tome - pravac tamo po bebu! Onda ja kazem da znam za kliniku i navedem par jezivih primera za koje znam sa iste klinike. E onda kada se potrose svi argumenti, dodje ono cuveno - samo SE OPUSTI i bice! Ja onda kazem da nemam jajovode, te ne moram da se opustam! Ali dobro, samo se opusti! Zenska glavo, ja ne mogu prirodno ostati trudna! Ali ako se opustis....
E, ajde mars u pi*** ma****, jesi cula?

Tako otprilike....boks b

Poslednju recenicu potpusujem! Winkboksboksboks Very Happy
Sofija Veks
Sofija Veks

Broj poruka : 2743
Location : Beograd
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 30 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Januar 24/6/2013, 14:52

E drage moje, ja se odavno nisam javljala.
U maju radjen ET, beta 15 dan 1368. Nosim blizance.
VTO radjena u Jevremovoj prof. Veljko Vlaisavljevic i dr Milica Ilic
Nisam bila u mogucnosti da vas pratim, svim bockalicama i cekalicama zelim moj scenario.
Vec bila na uz i bebe su dobro

Januar

Broj poruka : 32
Datum upisa : 05.01.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 30 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 30 od 40 Prethodni  1 ... 16 ... 29, 30, 31 ... 35 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu