KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+64
Niny
ivi
Januar
maus
lelas
Shizika
Angie83
JecaPereca
heart84
Gramatika
Vuchica
SannI-AlL
Lyanna
VioletaR
DMANA
noja
Crvic
OKacica
red
Stenli
Vilhelmina
PalcicaBg
Dacaa
neca73
dunjas
Star77
Struzzo
zvoncica36
lilya
bebica mala
ariadne69
BiKsi :)
dragana76ns
nadalica
bak
hocukusurnecuzvaku
SladZana
vivijen
midori
JocY
menora72
lenabeograd
d77
missile
Ninche
Gral
misic
Erata
ivka
KoMetaK
LaFolie
fmala
AriesGirl
laKole
Sofija Veks
sareni leptir
vero
fight&faith
stomacic
zvezdilica
MAAKKI
leptirko82
ragaco
Ambra
68 posters

Strana 15 od 40 Prethodni  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 27 ... 40  Sledeći

Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 15 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BiKsi :) 19/6/2013, 20:38

Erata, drago mi je da je stavljena tačka! Nek zarez bude bolji i konačno da stvari krenu u boljem smeru!usne
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 15 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lilya 19/6/2013, 20:47

Bravo Stenli, divna beta yes

Gde si radila postupak?
Kazi muzu, sto si takva Laughing
lilya
lilya

Broj poruka : 4742
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 07.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 15 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od misic 19/6/2013, 20:51

Stenli, bravoooo ljubav ljubav ljubav
bebe bebe poljubac
misic
misic

Broj poruka : 358
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 15 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Stenli 19/6/2013, 20:54

lilya ::Bravo Stenli, divna beta yes

Gde si radila postupak?
Kazi muzu, sto si takva Laughing
radili u Pragu, kod Sonje, vracena 2 embriona, 3 zamrznuta, da sam se ja pitala, vratili bi svih 5!!!l
Stenli
Stenli

Broj poruka : 533
Location : Beograd
Datum upisa : 21.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 15 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sofija Veks 19/6/2013, 20:56

Drage moje

Na ultrazvuku ocekivano nema lepih vesti.. Crying or Very sad Ali sa onoliko sporim rastom bete nisam nista drugo ni ocekivala... Crying or Very sad

U principu, doktorka kaze kao sto smo ovde pretpostavile, da se plod kada je ovoliko niska beta ne vidi, i rekla mi je da ne bi da mi daje laznu nadu i da je u nekom pocetnom stadijumu plod jednostavno prestao da se razvija... No Rekla mi je i da ne moze sa sigurnoscu da tvrdi, i da je bilo slucajeva (mada kaze veoma retko) da na kraju budesve u redu sa plodom, e mi je rekla da za svaki slucaj jos jednom uradim betu, i ako ne krene da pravilno raste, da je otprilike to to...Icici kod nje ponovo na ultrazvuk za nedelju dana. Rekla mi je da prestanem jos koliko od veceras da uzima uterogestan i da ne primam vise inekcije progesterona a da samo i dalje pijem prednizon (ne znam zasto njega i dalje, kada sa ostalim stajem?). Rekla je da me oni sprecavaju da dobijem mesecni ciklus, i da ocekuje da ukoliko nema trudnoce da cu dobiti za 2-3 dan period, sada, po prestanku uzimanja terapije...

Nisam mnoo razumela sta je napisala u izvestaju sa ultrazvuka koji m je dala, pise:
"Endometrijum 12.5 mm, nehomogen.
Na jajnicima nekoliko zutih tela, ne vide se sigurni znaci ekstauteringog graviditeta.
U Douglas-ovom prostoru nema slobodne tecnosti".

Znate li mozda sta to znaci? Jedino mi je pojasnila to za Douglasovu tecnost, da je dobro sto nemam i da iskljucuje mogucnost vanmatericne trudnoce.

Eto, to je to...eeh... 

Grlim vas puno sve tuzna ja... tuga
Sofija Veks
Sofija Veks

Broj poruka : 2743
Location : Beograd
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 15 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od MAAKKI 19/6/2013, 20:59

BiKsi :) ::Nadalice, bravo za betu!

Mišić, divno za srculence! Vidiš da si bespotrebno sebe masirala računanjem bete!

Stenli sve čestitke, kako bre nećeš reći mužu, pa kako možeš da izdržiš?!

Vilhelmina, brbljiva, aries, navijam za visoke bete!igraciceigraciceigraciceigraciceigraciceigraciceigraciceigracice
MAAKKI
MAAKKI

Broj poruka : 4783
Godina : 56
Location : ravnica
Datum upisa : 08.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 15 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od MAAKKI 19/6/2013, 20:59

Erato cmoka

Sofija zao mi je, ali ako mora bolje i ranije nego kasnije zagrljaj


Poslednji izmenio MAAKKI dana 19/6/2013, 21:01, izmenjeno ukupno 1 puta
MAAKKI
MAAKKI

Broj poruka : 4783
Godina : 56
Location : ravnica
Datum upisa : 08.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 15 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lilya 19/6/2013, 21:00

Stenli ::
lilya ::Bravo Stenli, divna beta yes

Gde si radila postupak?
Kazi muzu, sto si takva Laughing
         radili u Pragu, kod Sonje, vracena 2 embriona, 3 zamrznuta, da sam se ja pitala, vratili bi svih 5!!!l
Pa vidis da su ti dovoljna i ova dva Wink
Po ona tri ces ici kada budete zeleli jos dece yes

Ih bre Sofija Sad
Da li vi imate neki zamrznuti embrion?
lilya
lilya

Broj poruka : 4742
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 07.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 15 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sofija Veks 19/6/2013, 21:05

lilya ::
Stenli ::
lilya ::Bravo Stenli, divna beta yes

Gde si radila postupak?
Kazi muzu, sto si takva Laughing
         radili u Pragu, kod Sonje, vracena 2 embriona, 3 zamrznuta, da sam se ja pitala, vratili bi svih 5!!!l
Pa vidis da su ti dovoljna i ova dva Wink
Po ona tri ces ici kada budete zeleli jos dece yes

Ih bre Sofija Sad
Da li vi imate neki zamrznuti embrion?

Imamo 5 zamrznutih, kada se stabilizujem probacemo opet negde na jesen... molitva
Sofija Veks
Sofija Veks

Broj poruka : 2743
Location : Beograd
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 15 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od LaFolie 19/6/2013, 21:06

Stenli ::
lilya ::Bravo Stenli, divna beta yes

Gde si radila postupak?
Kazi muzu, sto si takva Laughing
         radili u Pragu, kod Sonje, vracena 2 embriona, 3 zamrznuta, da sam se ja pitala, vratili bi svih 5!!!l

Kakvi su bili embrioni?
meni su isto 2 vratili i 3 zaledili prosle nedelje
LaFolie
LaFolie

Broj poruka : 3412
Datum upisa : 20.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 15 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od misic 19/6/2013, 21:07

Sofija, mnogo mi je zao. Grlim te jako zagrljaj
misic
misic

Broj poruka : 358
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 15 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lilya 19/6/2013, 21:10

quote="Sofija Veks"]
lilya ::
Stenli ::
lilya ::Bravo Stenli, divna beta yes

Gde si radila postupak?
Kazi muzu, sto si takva Laughing
         radili u Pragu, kod Sonje, vracena 2 embriona, 3 zamrznuta, da sam se ja pitala, vratili bi svih 5!!!l
Pa vidis da su ti dovoljna i ova dva Wink
Po ona tri ces ici kada budete zeleli jos dece yes

Ih bre Sofija Sad
Da li vi imate neki zamrznuti embrion?

Imamo 5 zamrznutih, kada se stabilizujem probacemo opet negde na jesen... molitva
[/quote]

Dobro je, nista ne brini, mozda u 2013 nisi zatrudnela u prolece, ali ces na jesen sigurno yes


lilya
lilya

Broj poruka : 4742
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 07.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 15 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od LaFolie 19/6/2013, 21:12

Sofija, drzi se :no:Imate odlicne embrione u Pragu, sigurno ce biti dobitno!
LaFolie
LaFolie

Broj poruka : 3412
Datum upisa : 20.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 15 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od fight&faith 19/6/2013, 21:16

Sofija baš mi je žao zbog svega kroz šta prolaziš v
Verujem u eskimčiće ... kad ti se bebica sada zakacila iz prve ... sledeci put ce sigurno uspeti.

fight&faith

Broj poruka : 1852
Location : Beograd
Datum upisa : 17.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 15 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Ninche 19/6/2013, 21:16

bebabeba
kod tebe odmah i StEnlio :) i Olio !
CESTITAM!
Ninche
Ninche

Broj poruka : 1085
Godina : 52
Datum upisa : 11.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 15 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BiKsi :) 19/6/2013, 21:24

Lafe, samo za tebe, bebeća prašina, da se zatrpaš!vvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvv
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 15 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BiKsi :) 19/6/2013, 21:25

Sofija, grlim jako, nek ovo što pre bude iza tebe, šta drugo da ti kažem. Jbn je baš teško, al uvek se skupi hrabrost za dalje, nek jesen bude vaša!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 15 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od red 19/6/2013, 21:28

Sofija, zao mi je... zagrljaj
red
red

Broj poruka : 255
Godina : 48
Datum upisa : 13.11.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 15 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Stenli 19/6/2013, 21:41

LaFolie, svi su bili 8-cel. Kada mi je doktorka (nisam razgovarala sa Hlinkom pre ET, vec je bila neka dr tu) rekla bas su divni, vidi kakvi su, u sebi sam pomislila, da, to sam cula i ranije, pa nista. Izgeda da ipak jesu.

Sofija, bas mi je zao!
Stenli
Stenli

Broj poruka : 533
Location : Beograd
Datum upisa : 21.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 15 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Gral 19/6/2013, 21:46

Stenli zelim ti laganu i skolsku trudnocu i da uzivas u svakom sekundu trudnujuci Laughing
Sofija mnogo mi je zao zbog svega ali glavu gore moramo dalje u "nasu" borbu. Bitno je da  si sad ostala trudna, a i imas smrzlice koji ce se zalijepiti za svoju majku i nece mrdnuti narednih 9 mjeseci trudnica
Vilhelmina, brbljiva, lafolie ... sretno nam i plodno bilo roda
Gral
Gral

Broj poruka : 124
Location : Republika Srpska, BiH
Datum upisa : 08.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 15 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od fmala 19/6/2013, 22:16

Sofija, ne umem da citiram lepo u ovom novom editoru, ali vezano za tumacenje nalaza - u endometrijum se uopste ne razumem, ali u jajovode i slobodnu tecnost itekako. Lose je sto ne vidi plod ni u jajovodu, ni u uterusu, iako postoji zuto telo, jer jos uvek postoji rizik od vanmatericne, ali je dobro sto nema slobodne tecnosti, da je ima znacilo bi da ti je jajovod vec naprsnuo. I dodacu ovde, jednu ispravku koju pre neki dan nisam uspela da ti napisem. Neko ti je rekao da ako je vanmatericna daje se metatraksat i ako plod ode sam, ok je, ako ne, mora da se odstrani jajovod. To nije bas tako, cak i ako je vanmatericna, cak i ako injekcijama ne uspeju da izazovu pobacaj, vrlo uspesno se laparoskopski ocisti jajovod od trudnoce i imas ga i dalje, pod uslovom da vec nije pukao. Tom prilikom ga lekari i otpuse, kao i onaj drugi, jer j to najcesce raylog vanmatericne. Zato pripazi, za svaki slucaj, nista tesko, bez naglih pokreta, bez trcanja, bicikla i sl. dok se ne odbaci opcija vanmatericne (extrauterina). To sto nema slobodne tecnosti ne znaci da nema vanmatericne, vec da nije doslo do pucanja jajovoda. 

U nadi da ipak nije vanmatericna i uz ogromnu zelju da pre svega ti budes dobro, drzim fige najjace da ovo ipak izadje na najbolje moguce!
fmala
fmala

Broj poruka : 1989
Datum upisa : 25.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 15 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od nadalica 19/6/2013, 22:27

Misic.Fight,Ninche,Brbljiva i ostali puno vam hvala na podrsci i sto ste verovali vise od mene.Nadam se da ce sada ici samo na bolje.Obavezno vam javljam rezultate sa prvog UZ,i meni je dr rekla da bi trebala beta da bude bar oko 1000 da bi se nesto videlo.
Stenli cestitam,ovo su mozda i dvojke.
Sofija mnogo mi je zao.Neka FET bude dobitan i da se radujes do kraja.Ovi usponi i padovi su uzasni.
Erato dobro je da su antibiotici pomogli,sada mozes da odahnes.
Sve cekalice ,koracaljke vucem za nosice :)
P.S. Izgleda da deluje

nadalica

Broj poruka : 106
Datum upisa : 25.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 15 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od fmala 19/6/2013, 22:31

Jao, Nadalice, zaboravih da cestitam! Sva sam se oko ove vanmatericne potresla, al objasnjenje je u mom potpisu, pa ces rayumeti.
čestitamo
Vidis da je sve ispalo dobro!!! vv
Jako sam srecna zbog tebe!
fmala
fmala

Broj poruka : 1989
Datum upisa : 25.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 15 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ariadne69 19/6/2013, 22:34

:aa30:Misic, Nadalica, Stenli, cestitam! b
Sofija, zao mi je... v
ariadne69
ariadne69

Broj poruka : 244
Godina : 54
Location : Subotica
Datum upisa : 08.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 15 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od leptirko82 19/6/2013, 22:36

Nadalice, Stenli, ceeeestitam!
Sofija, draga, ne daj se...
Bebice cekaju da se spremis i dodjes po njih...
Odboluj, spremi se, pa u nove radne pobede!
Grlim te!!!
leptirko82
leptirko82

Broj poruka : 2897
Godina : 41
Datum upisa : 30.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 15 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 15 od 40 Prethodni  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 27 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu