KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BiKsi :) - Koka nosilja

+93
Niki-Kiki
Klarica
cufta
JAmajka
vivijen
dunjas
bibi.libi
SoJa
maja kg
cici
SSanja
Gral
BiKsi :)
viktorija
Marie
KoMetaK
Endzi
lelas
Zoka83
Ema78
Stenli
Akijeva
SladZana
Niny
caci
dragana76ns
Vuchica
lilya
leptirko82
ivka
*AIDA*
OKacica
Ninche
maus
Shizika
MAAKKI
dr mali pariz
tetreb
djole42
lenabeograd
Crvic
dacans
LaFolie
snedra
medolino
Republica
red
Erata
emilie
dra00
Botox
Deni
Struzzo
Star77
penelope
cicsa80
ninica2
tuli
maki79
JocY
lilymar
ananana
Mirjana
Tinche
heart84
laKole
noja
Tanja83
twinsi
Simona
neca73
Angie83
bak
Dacaa
bobica83
SannI-AlL
saska1
Sofka
pcelica
plavaptica
key
hocukusurnecuzvaku
PalcicaBg
bulevarka
Orline
misic
hany
fight&faith
bubi80
zoxa
nena beba
missile
fmala
97 posters

Strana 37 od 40 Prethodni  1 ... 20 ... 36, 37, 38, 39, 40  Sledeći

Ići dole

Biksi - BiKsi :) - Koka nosilja  - Page 37 Empty Re: BiKsi :) - Koka nosilja

Počalji od bak 27/9/2013, 09:23

Stize li taj aparat? Daj neku slicicu, dok jos mozes da stanes u kadar Razz 
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Biksi - BiKsi :) - Koka nosilja  - Page 37 Empty Re: BiKsi :) - Koka nosilja

Počalji od KoMetaK 27/9/2013, 12:36

Gde si kokice? Kako je Oli? Jel ojacalo sutiranje? Sto rece Bak, daj neku sliku da te vidimo! osmeh srce 
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Biksi - BiKsi :) - Koka nosilja  - Page 37 Empty Re: BiKsi :) - Koka nosilja

Počalji od BiKsi :) 27/9/2013, 21:37

tuli ::Bravo, vredna koko!
Ako glukozu meriš na Accu Chek aparatiću, znaj da on pokaže koju jedinicu više. To su bar dr u NF konstatovali.
Tuli, imam neki aparatić marke Contour, snajka mi ga preporučila, i mislim da je ok. Još ako pokazuje i malo veće vrednosti, pa onda još bolje!

leptirko82 ::zagrljaj ljubav cmoka ff 
Biksi, ti si mi  motivacija!!!
Nećeš da se ljutiš ako postaneš jedan od mojih junaka iz priče????
Ha, čuj da se ljutim, zadovoljstvo bi bilo moje!cvet 

Saritam, dobrodošla! Tu smo, pratimo se!

Anasrce, helou, pa da uskoro i ti budeš na ovim stranama!

noja ::Kako ono sa desne strane jel proslo i verovatno se naslonio na tu stranu pa pritiskaaLjub
Plećke me sad retko bole, a ono na sastavku rebara i dalje boli, naročito mi je koža tu osetljiva i bolna na dodir, pa i koske. No, već sam se navikla. Cmokići za tvoje cure!

Bakiša moj, srećom na aparatu imam i onu opciju panorame, slika iz tri dela, tako da nema zime oko stajanja u kadar!lol! 

Ljubim i Bjanku i Ninu, cice šećerice! A i ostale cure koje mi svraćaju u dnevnik! Stisak vas!


BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Biksi - BiKsi :) - Koka nosilja  - Page 37 Empty Re: BiKsi :) - Koka nosilja

Počalji od BiKsi :) 27/9/2013, 21:51

A sad i izveštajčić.

Danas tiker kaže 22+2.

Preksinoć celu noć spavala nisam, ni juče ujutru ni juče ceo dan. Gorušica, kiselina, morala sam izazvati povraćanje da malo sebi olakšam. A tako malo jedem, al muči sve, nema pravila, zaključih. Onda od neispavanosti, zabole ledja, utrne guz, nervoza me spopadne. Da mi je neko rekao da ću plakati u trudnoći, i to zbog jbne gorušice i kiseline, rekla bih mu da je lud, al eto... toliko sam bila iscrpljena, a nisam mogla sebi pomoći. Nisam imala snage ni da vam se javim, juče nam je bila godišnjica braka, 9. po redu, i hteli smo otići na Taru, na izlet, što bi Rodjeni rekao da idemo tamo odakle je sve počelo, jer me na Tari pitao da provedemo ostatak života zajedno. Ali svi planovi su pali u vodu zbog neprospavanih sati i sati i moje slomljenosti. Užas koliko sve to može da iscrpi, nisam verovala da je tako grozno. Sinoć sam uspela zaspati sedeći, a kasnije nastavila ležeći, i danas je totalno drugačije, bole koske, bole i mišići, al druga priča. Onaj dan od juče, ma ne ponovio se.

Dosta kukumavkanja, da predjemo na lepšu temu.

Bebanić, iliti ovo naše dete, je dete koje će se roditi u petak ili će obožavati petak, ili ćemo ga zvati Petko!lol! Javlja se on svaki dan, u različito vreme, osetila ga je i moja najstarija bratičina, a ona samo 6 godina ima. Danas je Rodjeni čak video kako se ispupči stomak kad on lupi, a pod rukom se baš fino oseća. Ima Rodjeni običaj da mi drmka stomak kad se malac primiri, hoće valjda odmah da ga navikne na zezanje i drmusanje! Petkom luduje, i javlja se po celi dan, i očito mu je to dan za žurke! Meni lepo, toliko me raspilavi i svaki put stavi osmeh na lice, milina jedna. Uvek nesvesno stavljam ruku na stomak tu gde lupka, pomazim ga, ma popričam se ja sa njim! :) Nadam se da čuje, kažu tamo na bebac.com da beba razaznaje majčin glas, pa se nadam da ne pričam u prazno! Laughing Evo ga i sad lupa, akcijanje konstantno!

Inače me bratanac od 4 godine pitao da li bebac u stomaku ima igračke?lol! Kad sam rekla da nema, sledeće pitanje je bilo ali zašto?! lol! Klinci su čudo!Very Happy 

Sutra idemo na 1. rodjus kod ujninog najmladjeg deteta, danas ga krstili, pa smo bili na ručku, i gnjavili ga. On ništa ne priča, a sve što hoće da izrazi, on pokaže vrištanjem i skičanjem, samo različitim tonalitetom! Veselo dete, nema šta!lol! 

Ljubim vas sve, današnji dan mi dodatno ulepšala Jamajka, objavivši da su dobili blizance!

Stisak drugari!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Biksi - BiKsi :) - Koka nosilja  - Page 37 Empty Re: BiKsi :) - Koka nosilja

Počalji od Shizika 27/9/2013, 23:01

Uff, i ta gorushica da stvara tolike probleme, bash mi krivo, ne znam nishta u vezi toga da ti preporuchim.
Shteta je shto ne mozhesh na bazen, ovde trudnice masovno idu na neke prenatalne aqua vjezhbe, nema straha od infekcije i sl.. Razmishljam da li bi ti mozhda yoga pomogla nakon porodjaja. zbunjen 
Chestitam vam godishnjicu braka, shteta shto niste mogli ostvariti plan proslave, ali ima neka veza sa Tarom da je to "palo u vodu" Wink 
Sve cete ubuduce nadoknadjivati utroje!
A bebac u stomaku preskache vijachu od pupchane vrpce, eto mu igrachke.
ljubav
Shizika
Shizika

Broj poruka : 5408
Godina : 54
Datum upisa : 14.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Biksi - BiKsi :) - Koka nosilja  - Page 37 Empty Re: BiKsi :) - Koka nosilja

Počalji od KoMetaK 27/9/2013, 23:22

Srecna vam godisnjica braka!!! DA ih proslavite bar jos 100 u zdravlju i veselju i uz vasu decicu, unuke i praunuke! Very Happy osmeh srce osmeh srce 

Bas mi je zao sto te tako muci ta gorusica, ne znam da lismes da uzmes gelusil lac, neka trudnica je pricala da joj je dr rekao da sme, meni je ranije uvek pomagalo i vrlo brzo mi nestajala gorusica. Sad sam primetila da je imam ako pojedem nesto slatko kasno uvece, pa cak i vocku ili ako jedem testenine. Pretpostavaljm da ima veze i sa hranom koju jedes. Nisam pametna. Ja veceras pojedoh pastu i zeza me, par badema i malo mi je bolje, ali me nervira, a mogu misliti kako je tebi bilo.

Grlim te i stiskam da sto pre prodje i da uzivas u trudnoci i mazenju sa Rodjenim i Olijem! osmeh srce 
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Biksi - BiKsi :) - Koka nosilja  - Page 37 Empty Re: BiKsi :) - Koka nosilja

Počalji od BiKsi :) 27/9/2013, 23:44

He, he, Šizo, samo neka on preskače "vijaču"! Nasmeja me slatko! Hvala za čestitke!

Metice, hvala i tebi, nek dočekamo zlatnu svadbu i ja ću biti na konju! :)

Pila sam rupurut juče, al i od njega slaba vajda, privremeno spreči, a onda krene da gori ždrelo čitavo, ma užas. Probala sam i bademe, i pirinač, i kokice i hladno mleko, i jabuke i šargarepu, i donat pijem kažu da je dobar protiv gorušice i žvake žvaćem, kažu treba što više pljuvačke stvoriti zbog stvaranja kiseline, ona je neutrališe, al džaba. A hrana je posebna priča, eto taj dan sam tako male obroke imala, večerala u pola osam i to mleko i plazmu, a tek u dva legla u krevet, kontam da je to i više nego dovoljno vremena da želudac svari hranu, al ne lezi vraže, želudac je gospodar u ovoj priči, a ja sitni bedni crv! Kako li je čirašima, juče sam se to pitala stotinu puta. Pritom, nikad sa želucem nisam imala tegoba, ili vrlo retko, čini mi se da sam i kamen mogla pojesti, ne bi me mučilo, a sada je sve skroz drugačije. Čitah po netu, nema tu pomoći, po svoj prilici, treba sve probati, al mrka kapa, dok ne prodje samo, ništa. Čak sam sprovela i neke vežbe disanja, pa se malo smirila time. Jedina dobra stvar je što sve prolazi posle porodjaja!lol! Šta je za mene još nepuna četiri meseca, mačiji kašalj!Laughing 
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Biksi - BiKsi :) - Koka nosilja  - Page 37 Empty Re: BiKsi :) - Koka nosilja

Počalji od KoMetaK 28/9/2013, 00:16

Raspitaj se kod dr-a za gelusil da li smes, mislim da smes a trebalo bi da pomogne dok se posisa tableta! Very Happy 
Moram da priznam da sam i ja primetila da su mi plazma i mleko 2 puta napravili zaHebanciju uvece, iako ih nisam jela kasno. Rolling Eyes I veceras smo jeli oko 8 a meni i dalje bridi zeludac. Uvece, samo lagana hrana, bar po meni, bez icega sto je slatko ili testasto, moje skromno iskustvo. Kad sam se na svadbi prosle nedelje najela mesa za 10 nista mi nije falilo! Laughing Laughing 

Presla si polovinu, jos manji deo je ostao, pa ces se ti brzo resiti gorusice Wink Uh, salim se, a mogu misliti kako ti je bilo No 

LJubim i lepo spavaj nocas, bez gorusice! ljubav love 
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Biksi - BiKsi :) - Koka nosilja  - Page 37 Empty Re: BiKsi :) - Koka nosilja

Počalji od BiKsi :) 28/9/2013, 00:25

Sme gelusil, kao i rupurut, kao i te neke rene tabletice, pitah snajku juče, ona je farmaceut, rekla da ne trpim, da slobodno popijem, ja izbegavam maksimalno, al juče prigustilo samo tako, pa moradoh, jednu ujutru, jednu uveče.
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Biksi - BiKsi :) - Koka nosilja  - Page 37 Empty Re: BiKsi :) - Koka nosilja

Počalji od ninica2 28/9/2013, 08:03

Jutro trudnjacice lepa,sretna vam godisnjica braka,da je slavite jos dugo u sreci i veselju! Ja imam gastritis vec dugo godinaa,pomaze mi hladno mleko ali nemasno,i naravno ne puno zbog stomaka i grla :-) plazma uh ma kad je pomirisem cini mi se dobijem gorusicu,ljubim i zelim ti sto manje problema sa gorusicom :-*
ninica2
ninica2

Broj poruka : 1841
Godina : 44
Location : Novi Sad
Datum upisa : 26.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Biksi - BiKsi :) - Koka nosilja  - Page 37 Empty Re: BiKsi :) - Koka nosilja

Počalji od BiKsi :) 28/9/2013, 11:49

Pozdravlja vas moj skocipetlic u stomaku, razigralo se dete, predoseca da ce na neku zurku danas! :)

Nocas nije bilo lose spavanje, al mi jutros oci krvave ko da sam narkic! :)

Ostah duzna sliku, Rodjeni me juce fotnuo, malo sam shlogi, al posle tih neprospavanih noci, i ovo je super. :)

22+2

Biksi - BiKsi :) - Koka nosilja  - Page 37 J029
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Biksi - BiKsi :) - Koka nosilja  - Page 37 Empty Re: BiKsi :) - Koka nosilja

Počalji od lelas 28/9/2013, 12:08

O BiKsi,divno je stomace baskari se skocipetlic,a i nadam se da ce te i zgaravica brzo napusti.
Srecna vam godisnjica i lep provod danas.Ne stizem cesto da svratim i sad vam saljem hiljadu poljubaca!ljubav 
lelas
lelas

Broj poruka : 1644
Datum upisa : 18.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Biksi - BiKsi :) - Koka nosilja  - Page 37 Empty Re: BiKsi :) - Koka nosilja

Počalji od leptirko82 28/9/2013, 12:13

Cico, trudnice, uzivaj danas!
Izljubi maleno i nek ti noc mirno prodje, bez gorusice!!!
leptirko82
leptirko82

Broj poruka : 2897
Godina : 41
Datum upisa : 30.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

Biksi - BiKsi :) - Koka nosilja  - Page 37 Empty Re: BiKsi :) - Koka nosilja

Počalji od leptirko82 28/9/2013, 12:13

Cico, trudnice, uzivaj danas!
Izljubi maleno i nek ti noc mirno prodje, bez gorusice!!!
leptirko82
leptirko82

Broj poruka : 2897
Godina : 41
Datum upisa : 30.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

Biksi - BiKsi :) - Koka nosilja  - Page 37 Empty Re: BiKsi :) - Koka nosilja

Počalji od bak 28/9/2013, 16:16

U koko, sunce mu poljubim:aa8: Bas mi krivo sto te tako muci, a savet nemam. A s obzirom da ti je stomace bas visko i veliko i lepo srca uopste nije cudo sto te muci, vidi gde je, pod bradom Shocked 
Ljubim
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Biksi - BiKsi :) - Koka nosilja  - Page 37 Empty Re: BiKsi :) - Koka nosilja

Počalji od SoJa 28/9/2013, 21:32

Helou, Biksi!!!

Srećna godišnjica braka, sa malim zakašnjenjem, želim vam da u ljubavi i zdravlju proslavite i zlatnu svadbu osmeh srce na Tari sreca 

Nadam se da je prestala gorušica, moguće da ti se javlja od plazme, al šta ja znam, ja sam ti u tome neiskusna...
Slikica ti je super, nisi šlogi i mnogo ti je lepić stomačić ljubav osmeh srce 

Ljubac ljubav 

SoJa

Broj poruka : 2029
Godina : 47
Datum upisa : 02.08.2013

Nazad na vrh Ići dole

Biksi - BiKsi :) - Koka nosilja  - Page 37 Empty Re: BiKsi :) - Koka nosilja

Počalji od BiKsi :) 28/9/2013, 22:14

Vala bak da znaš, baš pod bradom! Kiss

Mada imam i današnju kamuflaž sliku, gde sam se malo dognala, te ličim na iksana! A stomak se takoreći ne vidi! Very Happy 

Biksi - BiKsi :) - Koka nosilja  - Page 37 F39y

Leptirko, Lelo, SoJa, hvala!

Vučem moje cice za nosiće!

BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Biksi - BiKsi :) - Koka nosilja  - Page 37 Empty Re: BiKsi :) - Koka nosilja

Počalji od leptirko82 28/9/2013, 22:21

E ovde si carica, ne skidaj osmeh, vidi kako ti samo lepo stoji!
queen
leptirko82
leptirko82

Broj poruka : 2897
Godina : 41
Datum upisa : 30.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

Biksi - BiKsi :) - Koka nosilja  - Page 37 Empty Re: BiKsi :) - Koka nosilja

Počalji od fight&faith 28/9/2013, 22:36

Biksice pridruzujem se cestitkama za 9. godisnjicu braka. čestitamo Sledecu slavite sa Olijem. bebe Nadam se da neces vise imati problema sa ledjima i kiselinom. Prava si tudnicica srca  trudnicasrca  ... sijas od srece. Very Happy

fight&faith

Broj poruka : 1852
Location : Beograd
Datum upisa : 17.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Biksi - BiKsi :) - Koka nosilja  - Page 37 Empty Re: BiKsi :) - Koka nosilja

Počalji od saritam 29/9/2013, 10:23

Biksi, divna slika i divna buduca mama ljubav A, linija, kao u manekenke, za pozeleti. Bravo Biksiii

saritam

Broj poruka : 190
Datum upisa : 02.07.2013

Nazad na vrh Ići dole

Biksi - BiKsi :) - Koka nosilja  - Page 37 Empty Re: BiKsi :) - Koka nosilja

Počalji od Klarica 29/9/2013, 13:35

Biksić, super si likeit 
Klarica
Klarica

Broj poruka : 522
Location : Novi Sad
Datum upisa : 28.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Biksi - BiKsi :) - Koka nosilja  - Page 37 Empty Re: BiKsi :) - Koka nosilja

Počalji od SladZana 29/9/2013, 13:49

O trudnice draga predivno nema sta! A sledecu godisnjicu, jubilarnu cete slaviti u prosirenom sastavu i nadoknadicete za ovu srcasti poljupci srcasti poljupci srcasti poljupci 
SladZana
SladZana

Broj poruka : 2915
Godina : 40
Datum upisa : 23.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Biksi - BiKsi :) - Koka nosilja  - Page 37 Empty Re: BiKsi :) - Koka nosilja

Počalji od lenabeograd 29/9/2013, 17:21

Lepa trudnicice zracis blistas osmeh srce

lenabeograd

Broj poruka : 1921
Godina : 40
Location : Dusseldorf
Datum upisa : 26.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Biksi - BiKsi :) - Koka nosilja  - Page 37 Empty Re: BiKsi :) - Koka nosilja

Počalji od LaFolie 29/9/2013, 17:22

hit si! osmeh srce osmeh srce osmeh srce 
LaFolie
LaFolie

Broj poruka : 3412
Datum upisa : 20.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Biksi - BiKsi :) - Koka nosilja  - Page 37 Empty Re: BiKsi :) - Koka nosilja

Počalji od zoxa 29/9/2013, 17:27

Meni maloo pomagalo mlijeko za gorusicu, ja rennie zvakala, pomagali ponekad. Ishrana, bez slatkisa, dizanog tijesta, tjestenina, lisnatog...
A dizano mi se bas tad najvise klopalo.
Stomace ko bombonica osmeh srce
zoxa
zoxa

Broj poruka : 2601
Godina : 48
Location : Prag
Datum upisa : 25.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

Biksi - BiKsi :) - Koka nosilja  - Page 37 Empty Re: BiKsi :) - Koka nosilja

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 37 od 40 Prethodni  1 ... 20 ... 36, 37, 38, 39, 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu