KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BiKsi :) - Koka nosilja

+93
Niki-Kiki
Klarica
cufta
JAmajka
vivijen
dunjas
bibi.libi
SoJa
maja kg
cici
SSanja
Gral
BiKsi :)
viktorija
Marie
KoMetaK
Endzi
lelas
Zoka83
Ema78
Stenli
Akijeva
SladZana
Niny
caci
dragana76ns
Vuchica
lilya
leptirko82
ivka
*AIDA*
OKacica
Ninche
maus
Shizika
MAAKKI
dr mali pariz
tetreb
djole42
lenabeograd
Crvic
dacans
LaFolie
snedra
medolino
Republica
red
Erata
emilie
dra00
Botox
Deni
Struzzo
Star77
penelope
cicsa80
ninica2
tuli
maki79
JocY
lilymar
ananana
Mirjana
Tinche
heart84
laKole
noja
Tanja83
twinsi
Simona
neca73
Angie83
bak
Dacaa
bobica83
SannI-AlL
saska1
Sofka
pcelica
plavaptica
key
hocukusurnecuzvaku
PalcicaBg
bulevarka
Orline
misic
hany
fight&faith
bubi80
zoxa
nena beba
missile
fmala
97 posters

Strana 19 od 40 Prethodni  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 29 ... 40  Sledeći

Ići dole

Biksi - BiKsi :) - Koka nosilja  - Page 19 Empty Re: BiKsi :) - Koka nosilja

Počalji od fmala 19/7/2013, 13:52

Hej, koko, pa ti si već u drugom tromesečju!!! Čestitam!
Ja t se u ove analize ic ne razumem, al kad kazes da je sve super, ja cu samo da zapljeskam!

Ljubac!
fmala
fmala

Broj poruka : 1989
Datum upisa : 25.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Biksi - BiKsi :) - Koka nosilja  - Page 19 Empty Re: BiKsi :) - Koka nosilja

Počalji od bak 19/7/2013, 14:43

Koko moja, majko male fokice osmeh srce 
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Biksi - BiKsi :) - Koka nosilja  - Page 19 Empty Re: BiKsi :) - Koka nosilja

Počalji od Endzi 19/7/2013, 15:11

osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce
Endzi
Endzi

Broj poruka : 646
Godina : 46
Datum upisa : 30.06.2013

Nazad na vrh Ići dole

Biksi - BiKsi :) - Koka nosilja  - Page 19 Empty Re: BiKsi :) - Koka nosilja

Počalji od medolino 19/7/2013, 16:18

Skakutavo pilence moje,bravo za dobre rezultate,ehej, trudnice pa prosla si prvih 12 nedelja Very Happy  Danas 12+2 Very Happy 
Ljubim te mnogo,mnogo i tvoje pilence usne usne usne 
Pomazi stomacic za mene trudnica 
Cmokic srcasti poljupci
medolino
medolino

Broj poruka : 2604
Godina : 36
Datum upisa : 26.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Biksi - BiKsi :) - Koka nosilja  - Page 19 Empty Re: BiKsi :) - Koka nosilja

Počalji od saska1 19/7/2013, 20:59

ljubav ljubav ljubav ljubav 
saska1
saska1

Broj poruka : 2530
Datum upisa : 04.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Biksi - BiKsi :) - Koka nosilja  - Page 19 Empty Re: BiKsi :) - Koka nosilja

Počalji od bubi80 20/7/2013, 18:10

Bravo za dobar izvestaj!bebana lepo napreduje
bravo bravo bravo 

Ljubimo te Koko i tvoje Pilence!

poljubci poljubci
bubi80
bubi80

Broj poruka : 521
Godina : 43
Datum upisa : 07.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Biksi - BiKsi :) - Koka nosilja  - Page 19 Empty Re: BiKsi :) - Koka nosilja

Počalji od BiKsi :) 20/7/2013, 18:33

Da uzvratim poljupce!

Sinoć sam bila na Most festu, na koncertu Tonija Cetinskog, sa Rodjenim, kumama i kumom. Ne da je bilo odlično, nego sam uživala baš! Toni me oduševio, mada sam donekle i očekivala da je takav, opuštencija, a profi, i odlično peva!

Jeste da me se pola najuže familije htelo odreći što idem do Bajine Bašte, što se truckam, što izazivam sudbinu i slične gluposti za mene, ja sam poslušala sebe i drago mi je zbog toga.
Bili smo van gužve, pritom Rodjeni sve vreme bio iza mene, za svaki slučaj, malo malo pa me ljubio i njušio, ma skroz sam vam ja sinoć bila raspilavljena! I smejali smo se, svi onako u paketu, kao blesavi! Divno druženje! Nekako sam razmišljala, ili sam se ja "previše" opustila, ili su ljudi oko mene (mama, tetka, brat) previše uplašeni. Kaže mi kum sinoć da ne vidi razlog što ne bih išla, kako sam išla do Beograda (al po mojima to sam morala). Kuma mi je isto trudna, samo deset dana ide ispred mene, i njoj je bilo i muka i ledja je zabolela, ja sam se dobro držala, odmarala juče skoro ceo dan, baš da me ledja ne zabole. I onda sam skontala da bi me ledja u trudnoći bolela i da nemam operisanu kičmu, jer vidim i kuma se pomalo žali. I shvatih da ne mogu protiv sebe i svojih nekih navika, starog ponašanja, uz oprez, koji po meni uvek postoji, samo bez preterivanja. I drago mi je što sam takva, da vam pravo kažem. Mislila sam da ću biti mnogo veći frik u trudnoći, i da iz kuće neću izaći. Da ću hodati kao po jajima, i slično. Dobro je što je taj neki veliki deo straha otišao. Moram priznati da se i Rodjeni malo sredio, u smislu da je konačno shvatio da mogu neke stvari da uradim. Čak sam i auto neki dan vozila i osetila se kao iksan opet.

Inače, preksinoć me spucale bile neke emocije, setila sam se pisama što mi Rodjeni pisao dok je bio u vojsci, davne 2001. na 2002. godinu, kad smo se zabavljali, maštajući već tada da ćemo imati decu, i samo sam nas zamislila, mi u šetnji, držimo dete za rukice, i podižemo ga od zemlje kao mi kad smo bili mali, uz obavezno leti leti! Ma totalno sam bila razvaljena, i shvatila da to može biti stvarnost, da će to uskoro biti stvarnost, kuc, kuc, kuc!

Zakazala sam 4 d za sledeću nedelju, fino je i Rodjeni slobodan, pa da ne moramo da žurimo! Eto, ićićemo do Čačka, koji je dalji nego Bajina Bašta, al to moramo, po mojoj mami, a koncert ne mora. Mada me je brat najviše juče spržio i nabijao mi grižu savest što idem.  Kud mu i rekoh da ćemo da idemo. Ne konta da svašta nešto može uticati da bude loše, al ja neću da prizivam loše, niti želim da mi bilo ko priziva loše, a najmanje ne najbliži mi ljudi. On dovodi klince skoro svaki dan, oni idu u vrtić, gnjavimo se i mazimo, mogu da mi prenesu virus, može i Rodjeni s posla da mi donese virus, al neću o tome da razmišljam, hoću da uživam u svakom segmentu ove trudnoće, i da detetu sutra pričam kako mi je bilo lepo dok sam ga nosila. Moralo je ono osetiti moje puno srce juče na koncertu, sigurna sam da se to prenosi na dete!

Ubih ja vas malo, al kome ću se izjadati neg vama!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Biksi - BiKsi :) - Koka nosilja  - Page 19 Empty Re: BiKsi :) - Koka nosilja

Počalji od ninica2 21/7/2013, 19:36

Bixaco moja samo da vas poljubac  jakoooo
ninica2
ninica2

Broj poruka : 1841
Godina : 44
Location : Novi Sad
Datum upisa : 26.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Biksi - BiKsi :) - Koka nosilja  - Page 19 Empty Re: BiKsi :) - Koka nosilja

Počalji od hany 21/7/2013, 19:49

svratih da vidim sta radi pilence, vidim da se skoknuli u drugo tromesecje pa nek je sa srecom ljubav 
hany
hany

Broj poruka : 2048
Datum upisa : 14.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Biksi - BiKsi :) - Koka nosilja  - Page 19 Empty Re: BiKsi :) - Koka nosilja

Počalji od fmala 21/7/2013, 22:40

Opa, i vi se smucate po koncertima! Ako, ako! Provereno, bebama muzika samo moze da pomogne, nikako da odmogne! Mi smo u 5. mesecu bili na Ribljoj corbi, tik uz zvucnik, pa se moj roker rodio ziv i zdrav! Sve je do hormona srece Very Happy
fmala
fmala

Broj poruka : 1989
Datum upisa : 25.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Biksi - BiKsi :) - Koka nosilja  - Page 19 Empty Re: BiKsi :) - Koka nosilja

Počalji od Niny 22/7/2013, 09:14

Biksi, srećan ulazak u drugo tromesečje vv vv vv vv 

Baš super za koncert bravo bravo bravo Radi onako kako osećaš da treba, jer ćeš onda ti biti srećna  a samim tim i beba likeit ljubav
Niny
Niny

Broj poruka : 3309
Godina : 46
Location : Bgd
Datum upisa : 16.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Biksi - BiKsi :) - Koka nosilja  - Page 19 Empty Re: BiKsi :) - Koka nosilja

Počalji od dr mali pariz 22/7/2013, 13:42

Skok da ljubim!!!
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Biksi - BiKsi :) - Koka nosilja  - Page 19 Empty Re: BiKsi :) - Koka nosilja

Počalji od leptirko82 22/7/2013, 15:24

Trudnice draga, poljubac za tebe!
leptirko82
leptirko82

Broj poruka : 2897
Godina : 41
Datum upisa : 30.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

Biksi - BiKsi :) - Koka nosilja  - Page 19 Empty Re: BiKsi :) - Koka nosilja

Počalji od bak 22/7/2013, 16:27

E neka si isla. Vazno da je tebi bilo lepo, bebac sigurno oseca dobre vibracije yes Jedva cekam 4d i izvestaj o Rodjenom i naravno bebcu smajli angel 
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Biksi - BiKsi :) - Koka nosilja  - Page 19 Empty Re: BiKsi :) - Koka nosilja

Počalji od dragana76ns 22/7/2013, 19:00

Koka se provodi Very Happy  ako ti prija i ne stvara zamor...samo idi, slusas svoje telo i tako se ponasas.
Bravo za odlican dabl, cekamo i koju slicku sa 4d osmeh srce 
Ljubimo vas punoooo ljubav
dragana76ns
dragana76ns

Broj poruka : 4182
Godina : 47
Location : Novi Sad
Datum upisa : 12.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Biksi - BiKsi :) - Koka nosilja  - Page 19 Empty Re: BiKsi :) - Koka nosilja

Počalji od dacans 23/7/2013, 07:52

Evo da te na brzinu cmoknem...moram da radim, a jos izlazim dfanas ranije zbog rodjusa..pa samo da na brzinu kazem da je sminka nestala isto vece..da se i andrej sminkao u fulu..a sliku cu da okacim u tvoj dnevnik jer si ti glavni reziser iste stvari..divna si sa sve pilencetom u tibi i svojim muzicem..hvala na tome sto ste dosli pa makar na kratko , da se upoznamo..ljubim te u taj divni vratni nabor od 1,3cm ..i sad odoh pa se cujemo:12a: love usne usne usne 
dacans
dacans

Broj poruka : 926
Godina : 50
Location : Novi Sad
Datum upisa : 25.05.2012

Nazad na vrh Ići dole

Biksi - BiKsi :) - Koka nosilja  - Page 19 Empty Re: BiKsi :) - Koka nosilja

Počalji od maki79 23/7/2013, 13:35

Biksi koko nasa mila evo i mi na brzaka da te pozdravimo i ljubnemo malo pilence i da se zajedno radujemo dobrom dabl testu.igracice igracice igracice 
maki79
maki79

Broj poruka : 1879
Godina : 45
Location : Beograd
Datum upisa : 15.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Biksi - BiKsi :) - Koka nosilja  - Page 19 Empty Re: BiKsi :) - Koka nosilja

Počalji od noja 23/7/2013, 23:12

Sve redom da vas izljubim
Uskoro 4d i lepe slicice sreca 
i ponosni tata da zvirne u svoje sunny 
Mi idemo sa A redovno na uz, i u pocetku su jos i mogli da posede tih desetak min.
al ona sad toliko skace da moraju da me cekaju ispred Very Happy 
noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 45
Location : tamo gde Dunav teče
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Biksi - BiKsi :) - Koka nosilja  - Page 19 Empty Re: BiKsi :) - Koka nosilja

Počalji od KoMetaK 24/7/2013, 11:39

Bile pile, gde si? Jesi li na Zlatiboru? Neka si isla i na koncert i neka si se njihala, nece to bebi nista da smeta. Neka se navikava na buran zivot kad dodje i stalne zurke i kerefeke od roditelja! yes 
Kad bese ides na 4D, ne mogu da se vracam da citam sve unazad. Embarassed 

Ljuuuubim, jako! poljubac 
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Biksi - BiKsi :) - Koka nosilja  - Page 19 Empty Re: BiKsi :) - Koka nosilja

Počalji od fmala 25/7/2013, 16:04

lilya ::Kvockice najdraza ljubav

Mislim da je Lilya ovo ostavila greskom kod mene, al sam te ja o'ma' identifikovala lol! 
fmala
fmala

Broj poruka : 1989
Datum upisa : 25.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Biksi - BiKsi :) - Koka nosilja  - Page 19 Empty Re: BiKsi :) - Koka nosilja

Počalji od leptirko82 25/7/2013, 16:23

Pozdrav za kokicu, trudnicu! osmeh srce 
leptirko82
leptirko82

Broj poruka : 2897
Godina : 41
Datum upisa : 30.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

Biksi - BiKsi :) - Koka nosilja  - Page 19 Empty Re: BiKsi :) - Koka nosilja

Počalji od lenabeograd 26/7/2013, 21:00

Samo da ff 

lenabeograd

Broj poruka : 1921
Godina : 40
Location : Dusseldorf
Datum upisa : 26.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Biksi - BiKsi :) - Koka nosilja  - Page 19 Empty Re: BiKsi :) - Koka nosilja

Počalji od BiKsi :) 26/7/2013, 21:27

Da ljubnem moje cice drugarice!

Danas smo 13+2. Leti vreme, nema šta. Prekjuče smo zvanično ušli u 4. mesec!yes Stomak mi se već vidi! I dalje se držim na kilaži od 60kg, pa mi nekako drago! Raširio mi se pupak, ranije mi je bio tip Kinez, od salca, znate na šta mislim, a sada je okruglić pravi, vidi se ceo :), nije mi takav bio otkad bih devojka! :)

Nismo nigde lutali, pa ni na Zlatibor, a tako bi mi prijalo. U fazi smo seljenja od mame u naš stan, pa smo time okupirani. A i nekih poslova kod mame, sutra se utovara ugalj, radna akcija.Very Happy 
U našem stančiću završena sobica koju smo još pre dve godine započeli, al kad smo se odselili, prekinuli radove, pa sad finiširali. Super je sve ispalo, s obzirom da nam je to bio tavanski prostor, skroz pod kosinom, al dobismo lepu sobicu, kasnije će biti ili dečija il naša, zavisno kako nas dete ubedi!Laughing Krečenje završeno, čišćenje završeno, danas smo i veći deo stvari prebacili. Mada ima toga još. Rodjeni mi je prava žiška!

U nedelju smo trebali na 4d, ali smo morali pomeriti za sredu 31.7. jer su Rodjenog zvali u nedelju da radi, neke nove obaveze, koje nije mogao da menja s kolegama. No, ne mari, dva tri dana tamo ovamo, bolje se, valjda, sve vidi, ako je trudnoća za koji dan odmakla. I dalje maštam o devojčici, a mislim da će biti dečak, videćemo. Rodjeni navija da bude dečak. Mada danas mi kaže šta misliš da kažemo doktoru da nam ne govori pol?! To i meni padne na pamet, al opet bi me kopkalo kasnije, garant, videćemo već. Možda se beba i ne namesti da se vidi pol, a i nebitno je u celoj priči, je li tako, tako je!

Inače sam ok, radim papire s posla, fino mi ide. Danas me recimo žiga tamo dole i probada više neg inače. Glava me isto danas bolela, tako je s vremena na vreme. I dalje me rebra bole s leve strane, pa preko ledja u toj visini, i tako svaki drugi treći dan, al kuliram to, odelžim, pa mi bude lakše. Probava je mnogo bolja nego ranije, pu, pu, pu. Glad me i dalje budi ujutru, i jedem na svaka dva tri sata, al pazim šta jedem. Sve ostalo je ok, isto kao ranije. Nek se ovako nastavi, ja ću biti prezadovoljna.yes 

Od juče sam na utrogestanu 2x100mg dnevno, a glukofaža imam samo još dve tabletice i s njim se pozdravljam. Pitaću doktora na 4d da li je ok da prekidam skroz sa utrićima na ulasku u 15. nedelju kako sam se dogovorila s mojom doktoricom. U LE su mi rekli da prekinem utro sa punih 12. nedelja, a moja doktorica je više bila da smanjimo dozu postepeno, i ja sam se složila s njom.

D dimer i anti x a nisam nijednom kontrolisala od kontrole kod Miljića, al videću sledeće nedelje da ih uradim, eto, čisto radi sebe.

Opet udavih!lol! 

Stisak za sve!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Biksi - BiKsi :) - Koka nosilja  - Page 19 Empty Re: BiKsi :) - Koka nosilja

Počalji od Shizika 26/7/2013, 23:45

Obozhavam prostorije u potkrovlju! Dakle se za koji dan selite sasvim u svoj stan?
Nisi napisala dal' ce tm moci u srijedu biti na UZ?
Ovo opisivanje pupka i stomaka je jako shturo, daj slike!?! Ne brini ako josh uvijek nisi istetovirala vagu. Razz
Chestitam vam ulazak u 4i mjesec! bb 
poljubac
Shizika
Shizika

Broj poruka : 5408
Godina : 54
Datum upisa : 14.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Biksi - BiKsi :) - Koka nosilja  - Page 19 Empty Re: BiKsi :) - Koka nosilja

Počalji od BiKsi :) 27/7/2013, 00:21

Shizo, obozavam te! Al sto me nasmeja za tetovazu, eto, a stalno sam se pitala sta istetovirati, i bilo bi posteno, kad ti mene imas, da i ja tebe oslikam!Laughing 

Slika pupka, da bar imam ono pre, pa da stavim posle, ovako nije fazon!lol! Josh okolo modrice i crvene flekice od heparina, joj, necu da plasim raju!lol! 

Da, Rodjeni ce biti sa mnom, zato smo i odlozili. Nisam htela da idem s nekim drugim, ne bi mi to bilo to! Ovako jedva cekam da vidim njegovu facu, kad bude na monitoru video bebu!yes 
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Biksi - BiKsi :) - Koka nosilja  - Page 19 Empty Re: BiKsi :) - Koka nosilja

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 19 od 40 Prethodni  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 29 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu