KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+70
vero
dacans
brankav
maus
zoxa
Sofija Veks
AriesGirl
Gramatika
tetreb
heart84
karakaca
Crvic
menora72
JocY
InNaturaVeritas
srna ns
Simona
bubi80
ivka
lilly13
d77
ragaco
SladZana
DMANA
hocukusurnecuzvaku
Vilhelmina
Ninche
OKacica
LaFolie
Gral
Dacaa
lenabeograd
Klarica
Struzzo
Vuchica
fight&faith
lilya
bulevarka
Orline
SannI-AlL
vivijen
sareni leptir
dunjas
PalcicaBg
laKole
lenjivica
Ambra
ariadne69
bak
labradorka
BiKsi :)
Angie83
zvezdilica
nadalica
leptirko82
MAAKKI
KoMetaK
Frida
neca73
misic
noja
Star77
saska1
fmala
missile
dragana76ns
red
hany
stomacic
Erata
74 posters

Strana 17 od 40 Prethodni  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 28 ... 40  Sledeći

Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 17 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BiKsi :) 10/6/2013, 16:48

Bravo brbljiva, ja sam više odmarala posle aspiracije. Još danas ananas i onda nemoj više. Kao što reče ninče, sok od narandže, pa uzimaj brazilski orah, oko tri dnevno, 5 maksimalno, oni imaju selena, a on je dobar za implantaciju. Navijamo za dobru žurku u labu.

Mišić, navijam da u četvrtak odahneš kad vidiš mrvu na uz, i da i ti onda imaš tiker~
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 17 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Frida 10/6/2013, 16:52

Stvarno vam hvala do neba! Meni ostaje da se nadam, da ce mozda da se desi prirodno.. :) Suprugu se prilicno popravio rezultat spermograma, embriolog mi je rekla da su nam embrioni bili odlični... samo što eto nisu hteli da se zakače... Sada im je "pokazano" kako to ide i funkcionise, pa mozda se i potrude sami, mislim ti spemici i jajne ćelije... :) Iskreno, bila sam spremna na ovakav ishod, jer sam svesna da prvi put jaaako retko uspeva, posebno u ovim godinama, Ali sta da radim kada sam kasno srela coveka svog zivota :)... Idemo dalje... I svakoj od vas, zelim da bude hrabra i jaka u svakoj situaciji. Ova porodica ovde mi je puno pomogla, s´obzirom da sam kratko sa vama, mnogo sam naučila.. I nemam pravo ni da kukam, nije u redu, jer ima vas koje prolazita kroz svakakve probleme, i sa vise vto-a... Potrudila sam se, pokusala, nije uspelo...



love ljubav
Frida
Frida

Broj poruka : 53
Godina : 51
Location : Kragujevac
Datum upisa : 18.03.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 17 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sareni leptir 10/6/2013, 16:55

a braz orah i gricke tj semenje razno -smem nadalje.dok cekam betu?
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 17 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ivka 10/6/2013, 17:00

Uhhuu sta se sve desava....kod mene u zavicanu bi se reklo "vri voda" i zelim da je svima na dobro!!!!! osmeh srce

Lafe, svaka cast za jc i zrele i nezrele, dozrece one, nemaju izbora navijamo za dobru zurku i guzvu u povratku na jednom sedistu Laughing

Brbljiva jupiiii, vidis da kad oce, oce Very Happy meni je setnja mnoooogo pomogla, jer sam se nadula kao zaba i nisam mogla ni da piskim, setala sam nekoliko sati i tek onda mi je nekako sve proradilo, samo nemoj ukoliko imas bolove.....

Frida, nema odustajanja, ti si pod hormonima jos koji mesec iskoristi to, a mi navijamo za malo cudo!

Biksi ja na uz u cetvrtak, pomerili su me jer sutra nece biti struje, a ja sam obecala strpljenje ovaj put, pa mi dodje da odgrizem jezik Very Happy

Stomacicu, zeno, kakav drugi put pa ti si super trudna, molim te ne mraci yes

Tetreb, uvek brze prodje kada znas da beba stize cvet a stize.....

...i tako sigurno sam nekog propustila ali ispraicu se .....koraci ljubav
ivka
ivka

Broj poruka : 666
Godina : 46
Location : Beograd
Datum upisa : 27.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 17 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od misic 10/6/2013, 17:02

Frida, mnogo mi je zao. zagrljaj
Spermogram moze da se dosta popravi sa medom sa polenom ( 2 kasikice dnevno) i sa svezim semenkama od suncokreta ( 80 gr dnevno) , znam iz naseg iskustva. Ima posebna tema za poboljsanje kvaliteta spermograma i tamo ima puno zabelezenih iskustava.
Ja verujem u cuda i zelim da ti se desi cudo !!!
poljubac
misic
misic

Broj poruka : 358
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 17 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ivka 10/6/2013, 17:03

Misic, za setvrtak sreca
ivka
ivka

Broj poruka : 666
Godina : 46
Location : Beograd
Datum upisa : 27.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 17 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od misic 10/6/2013, 17:03

BiKsi :) :: .... Mišić, navijam da u četvrtak odahneš kad vidiš mrvu na uz, i da i ti onda imaš tiker~

poljubac
misic
misic

Broj poruka : 358
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 17 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od misic 10/6/2013, 17:04

ivka ::Misic, za setvrtak sreca

Da nam cetvrtak, bude srecan cetvrtak poljubac
misic
misic

Broj poruka : 358
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 17 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od heart84 10/6/2013, 17:04

LaFolie ::Evo me sa aspiracije, sve je super (sem sto me ubi stomak): imala sam 30 folikula (pco...) od toga 10 kvalitetnih I zrelih, 4 celije koje su lose, i ne znam koliko nezrelih.
Inace sam se probudila u krevetu, nemam pojma kako su me prenele, ja se dosta tesko budim iz anestezije, spavala sam sat ipo sa sve aspiracijom, u cugu. Ovako sve je ok, nisam imala mucnine it'd.
Moram priznati da sam zadovoljna jako organizacijom u PFC, uigrani su, nema nervoze, trcanja, bilo ceka sto bi me uznemirilo (jer sam ja budala ko hepo kocka).
inace, sve je organizovano, cak u centru ima pub izvesnog Ljube gde je rucak za dvoje sa picem do 15eura, kuvano, domacinski. Danas su svi bili "nasi" na klinici. Sinoc me je hvatala frka oko svega, ali smo pili pivo sa VTO drugarima u kaficu hotela, oni su videli da sam panicar pa su sve vreme pricali viceve I smesne dogodovstine, nisam ni mislila o postupku. Svaka im cast, posle par piva nisam cak ni sanjala :)

Cure, hvala na svoj podrsci! :***

Bravo Lafe radost radost radost radost radost radost radost radost radost
Super broj jajnih celija, sta ce ti vise Very Happy a sad sledi zurka, juris juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš
heart84
heart84

Broj poruka : 3091
Godina : 39
Location : Beograd
Datum upisa : 31.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 17 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od noja 10/6/2013, 17:13

Lafe sad ljubav u labuuuu !!! juriš juriš juriš
srca1
bebe bebe
srca1
noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 45
Location : tamo gde Dunav teče
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 17 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od PalcicaBg 10/6/2013, 17:30

Evo me devojke,bili danas na drugostepenoj u frontu i nadju mi miom Shocked Otkud sad on tu,prosli mesec na ultrazvuku sve bilo u redu.Sva sreca mali je,oko 1cm i ne remeti kavum,tako da mi to ne uzese za zlo Wink
Moracu da uradim dopunu dokumentacije jer sam rekla da sam operisala fibroadenom na dojci pa dr trazi otpusnu listu i saglasnost onkologa da mogu da radim vto.Moram da ponovim i prolaktin(570 je,a gornja granica 550).
26og imam tu dopunsku komisiju.
Bas sam se zabrinula za ovaj miom... Sad
Pozdravcic drage moje kor osmeh srce acaljke
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 17 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ivka 10/6/2013, 17:36

Palcice, za miom ne brini, imam ga i ja a imaju ga i mnoge devojke, vazno je da ne raste i da ne pritiska bebu, ja sam ga dobila nakon prve vto....da je problematican ne bi tako olako preskocili..... osmeh srce
ivka
ivka

Broj poruka : 666
Godina : 46
Location : Beograd
Datum upisa : 27.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 17 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od noja 10/6/2013, 17:49

palcice izvadi dnevni profil za prolaktin i dva sata pre vadjsnja moras biti budna
noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 45
Location : tamo gde Dunav teče
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 17 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od PalcicaBg 10/6/2013, 17:51

Valjda nece praviti problem,zezam se s mm,kazem mu kako svake godine izvadim po neki visak iz sebe. v Kad mi ova danas rekla za miom slognula sam se,e rekoh super,samo jos to nisam imala. c
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 17 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od PalcicaBg 10/6/2013, 17:52

noja ::palcice izvadi dnevni profil za prolaktin i dva sata pre vadjsnja moras biti budna
Pa pitao me dr jel sam vadila taj dnevni profil.A kako se to radi?
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 17 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od PalcicaBg 10/6/2013, 17:54

Brbljiva igra
LaFolie igra
Bravo za jajasca,navijam za sto vise lepih embriona... b b b
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 17 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sareni leptir 10/6/2013, 18:01

devojke jos nesto ,ovaj fraxiparin je bogaa skup.zanima me dali ima sanse za refundaciju ili kasnije (ako postanem trudnica )-da uzmem recept ,isto vazi i za utrogestan ?a uz to pijem i cardiopirin.. Sleep
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 17 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od misic 10/6/2013, 18:06

BRBLJIVA76 ::devojke jos nesto ,ovaj fraxiparin je bogaa skup.zanima me dali ima sanse za refundaciju ili kasnije (ako postanem trudnica )-da uzmem recept ,isto vazi i za utrogestan ?a uz to pijem i cardiopirin.. Sleep
Utrogestan moze na recept. Ne znam za fraxiparin.
misic
misic

Broj poruka : 358
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 17 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sareni leptir 10/6/2013, 18:08

jel moze jos od sada ili tek kada budem bila trudnica ?
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 17 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od misic 10/6/2013, 18:12

Ne vidim ni jedan razlog zasto ne bi smelo od sada.
Ali ne znam, ja sam ga trazila tek kada sam postala trudnica.
misic
misic

Broj poruka : 358
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 17 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ariadne69 10/6/2013, 18:16

Frida, meni moj prethodni dr rekao, da u 2 ciklusa posle vto mogu još imati dobre ovulacije. Pa možda bi mogla još da radiš folikulometriju u sledeća 2 ciklusa, ili kupiti LH tračice da potrefiš ovulaciju... Ako ti nije previše nizak AMH... osmeh srce
Razumem te skroz, ja sam uvek bila ili premlada ili prestara za vto, pa sam morala sve raditi o svom trošku... Sad


Poslednji izmenio ariadne69 dana 10/6/2013, 18:28, izmenjeno ukupno 1 puta
ariadne69
ariadne69

Broj poruka : 244
Godina : 54
Location : Subotica
Datum upisa : 08.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 17 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BiKsi :) 10/6/2013, 18:22

Brbljiva, meni su sa klinike napisali od kada i koliko utrogestana koristim napismeno, i ja sam na osnovu toga dobila utrogestan na recept.

I injekcije sam dobila na osnovu izveštaja od hematologa jer mi je ona napisala na izveštaju od kada se koristi, tako da probaj u svakom slučaju.
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 17 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ragaco 10/6/2013, 18:24

Palcice,ne brini,komisija u Frontu prilicno je rigorozna,ne bi te pustili da moze da ugrozi nesto,ali je bitno da mu se prati rast.
Meni su u Jevremovoj u januaru nasli neki od 6mm,a u martu na komisiji u Frontu nije ga bilo.
Zelim ti da 26. dobijes potvrdicu!
A kakvo je stanje u Frontu,obzirom da si provela pre podne tamo?
Ima li guzve,je li bilo dosta devojaka koje su u procesu vec?

ragaco

Broj poruka : 1821
Godina : 43
Location : Beograd
Datum upisa : 28.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 17 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ariadne69 10/6/2013, 18:25

Palčice, ja sam dobila sledeće savete od endokrinologa: Za Prolaktin treba vaditi krv u isti dan, 2 puta: u 9 sati i u 12. S tim, da moraš biti budna 2-3 sata pre vađenja krvi (ponekad je povišen prolaktin i od šoka nakon buđenja), i pre vađenja krvi odsedi pola sata u čekaonici laba. Znači, budi tamo u 8,30, i u 9 sati uđi da vadiš krv. Posle se vrati u 11,30, sedi opet pola sata, i u 12 sati opet vadi krv. U subotičkoj Kući zdravlja isključivo tako proveravaju prolaktin... sunny
ariadne69
ariadne69

Broj poruka : 244
Godina : 54
Location : Subotica
Datum upisa : 08.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 17 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Ninche 10/6/2013, 18:40

Palcice - znas kako kazu, jedan k'o nijedan Very Happy... ja usla u proces sa 3 mioma, sad ih ima jos i vise, li ko ih shisha, ne mogu nam nista!
Ninche
Ninche

Broj poruka : 1085
Godina : 52
Datum upisa : 11.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 17 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 17 od 40 Prethodni  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 28 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu