KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :)

+71
ivi
hocukusurnecuzvaku
Malina
cufta
Erata
korpica
*AIDA*
Botox
veki1
JocY
AriesGirl
Tinche
stomacic
key
Crvic
OKacica
PalcicaBg
catherine290505
JAmajka
LaFolie
misic
Vuchica
Simona
caci
Ema78
Sofka
bulevarka
neca73
SladZana
fmala
fight&faith
Xena
maus
KoMetaK
Dacaa
Orline
lilly13
lilya
dacans
BiKsi :)
hany
zvezdilica
nebuloza
Angie83
Mirjana
plavaptica
zoxa
bubi80
tuli
leptirko82
kristina33
Struzzo
ivka
nesalela
Marie
dragana76ns
dragmilk
lenabeograd
saska1
Shizika
SannI-AlL
Ninche
heart84
MAAKKI
Star77
laKole
bak
djole42
noja
Marija86
missile
75 posters

Strana 2 od 22 Prethodni  1, 2, 3 ... 12 ... 22  Sledeći

Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :) - Page 2 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :)

Počalji od tuli 27/5/2013, 16:21

Jeeeeeeeeeee f
Divna ti je beta,draga........lakše se diše Very Happy
Rođeni ti ima klasični trudnički simptom-ZABORAVNOST Laughing
Pozz za njega, veliki
Uživaj draga, u jedinstvenom drugom stanju srca srca srca
tuli
tuli

Broj poruka : 3308
Datum upisa : 24.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :) - Page 2 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :)

Počalji od bubi80 27/5/2013, 16:39

Cestitam draga i ovde!

Divna beta! radost radost radost

Sad jos samo UZ sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca
bubi80
bubi80

Broj poruka : 521
Godina : 43
Datum upisa : 07.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :) - Page 2 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :)

Počalji od zoxa 27/5/2013, 16:56

Koko divna beta, samo tako nastavite!!! vv bb d
Sto se tice bolova i brigica, bice ih sigurno, nema trudnice koja ih nije imala....
Tek kad se rodi krecu brige. Al' sam te utjesila Laughing
Cekamo UZ sa tobom i navijamo jakoooo b b b
zoxa
zoxa

Broj poruka : 2601
Godina : 48
Location : Prag
Datum upisa : 25.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :) - Page 2 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :)

Počalji od plavaptica 27/5/2013, 17:12

Odlicna Beta g To je to, UZ ce biti jos bolji v
plavaptica
plavaptica

Broj poruka : 1463
Godina : 49
Datum upisa : 07.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :) - Page 2 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :)

Počalji od BiKsi :) 27/5/2013, 21:04

BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :) - Page 2 543728 BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :) - Page 2 543728 BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :) - Page 2 543728
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :) - Page 2 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :)

Počalji od Mirjana 27/5/2013, 22:28

Opa, da neće biti beba beba , tj. bebe bebe ili bebe bebe ili bebe bebe sreca
Lepo spavaj trudnjačo osmeh srce
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 47
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :) - Page 2 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :)

Počalji od Angie83 28/5/2013, 07:49

Dobro jutro Biksolina, divan dan ti zelim poljubac
Angie83
Angie83

Broj poruka : 275
Godina : 40
Location : Beograd
Datum upisa : 04.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :) - Page 2 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :)

Počalji od nebuloza 28/5/2013, 08:03

bravo biksi, to je odlicna beta!!! srca srca
nebuloza
nebuloza

Broj poruka : 317
Godina : 50
Datum upisa : 18.06.2011

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :) - Page 2 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :)

Počalji od ivka 28/5/2013, 08:14

Dobro ti jutro trudnica

Hoce li taj uz biti u ovaj petak? pa da skacemo i ludujemo igracice radost

moj je tek sledeceg pa ne znam kako da iskuliram neizdrz....osim sa starom devizom ne brini to ti je zauvek..... srca
ivka
ivka

Broj poruka : 666
Godina : 45
Location : Beograd
Datum upisa : 27.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :) - Page 2 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :)

Počalji od saska1 28/5/2013, 08:44

Dobro jutro trudnica sunny ljubav
saska1
saska1

Broj poruka : 2530
Datum upisa : 04.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :) - Page 2 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :)

Počalji od lenabeograd 28/5/2013, 09:07

Dobro jutro trudnica dobro jutro i vom stomacicu srca1

lenabeograd

Broj poruka : 1921
Godina : 39
Location : Dusseldorf
Datum upisa : 26.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :) - Page 2 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :)

Počalji od zvezdilica 28/5/2013, 09:26

Biksi, opusti se i uzivaj u trudnica danima, neka ti sve bude lepo i lako
srca1 roda ff srca
zvezdilica
zvezdilica

Broj poruka : 136
Godina : 47
Datum upisa : 11.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :) - Page 2 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :)

Počalji od leptirko82 28/5/2013, 09:51

Pozdrav za trudnica love
leptirko82
leptirko82

Broj poruka : 2897
Godina : 41
Datum upisa : 30.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :) - Page 2 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :)

Počalji od bak 28/5/2013, 10:30

Dobro jutro lepotice trudnica
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :) - Page 2 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :)

Počalji od BiKsi :) 28/5/2013, 11:45

Dobro jutro, a skoro podne.

18. dan posle ET, peti posle pozitivne bete, i još jedan dan bliže prvom uz

Tu sam, opet kasno ustala, mada kasno zaspim, gledam tv uglavnom, ponekad se može neki dobar film uveče uhvatiti na ovih par kanala što imam.
Dobro se osećam, pu, pu, pu, usrale me koke. Sinoć sam merila temp, i dalje 37, te pretpostavljam da je progesteron ok. Sike i dalje u toku dana slabije napreduju :), a onda predveče krenu da bujaju. Zatvor i dalje prisutan, mada sam se juče trešnjama nakrkala, pa je kasnije bilo lakše. Al i dalje sam nekako nabrekla, stomak tvrd i veliki, kao da sam 5. mesec, a ne 2. :) Apetit mi je, uh, pomalo me plaši koliki je! :) Konstantno sam skoro gladna, stomak tako zategnut i po meni sit, a on krči svako malo. Neprijatan osećaj, ponekad ga iskuliram, mada ne mogu uvek, ja inače ne volim da trpim glad, onda postajem nervozna. Bolovi u materici malo uminuli u odnosu na prekjuče. Popodne me hvata malaksalost, nekad malo spavnem, nekad ne. Modrice od cexlana su malo manje, sem one jedne o kojoj pričah pre neki dan, ona je i dalje ogromna. Izbegavam s te strane da dajem sebi boce, dok se to još malo ne smiri. Jajnike osećam, nešto vršljaju. Very Happy Piškim na svakih 15 minuta. I dalje pijem cedjene narandže i jedem brazilske orahe. Hranim se isto kao do sada, samo količinski više, al za nijansu. Very Happy Kafu i dalje pijem. Lice mi je grozno, konstano u nekim bubuljicama, užas. A koža na rukama suva. Izbegavam hemiju maksimalno, još od početka čitavog procesa. Ne koristim mleko za telo posle tuširanja. Samo sam ga dva put možda stavljala, Rodjeni mi masirao ledja, jer me bole kad duže sedim. Ne koristim lakove za nokte, samim tim ni aceton. Parfem isto izbegavam, doduše nigde ni ne idem, samo roll on koristim. I dezodorans izbegavam. To mi je bio trip, oko hemije, još od aspiracije, pa sam maksimalno sve izbacila što sam mogla. Eto, i to da podelim s vama, ako nekoga uopšte zanima Laughing.

Ne zamerite što pišem opširno, ja to zbog sebe, hoću da odštampam ovaj dnevnik, da sačuvam, i da znam šta i kako je sve bilo. Pa preskačite ako smaram. BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :) - Page 2 561840

Danas je plan da opet radim malo nešto s posla papira, pa da odmaram i tako u krug. Napolje nisam izlazila ovih dana, jer je baš hladno, mi smo u kući vatru morali naložiti. Ne bih da reskiram, da se slučajno ne prehladim.

Ivka, da, UZ je u petak 31.5. Skontah da treba i utrogestan opet da jurim, nekako ga brzo potroših, to je valjda znak da zamiču dani brže nego što sam očekivala.

Ono što mene zanima jeste kada ste prvi put, nakon pozitivne bete, proveravale D dimer i trombocite i šta još treba proveriti usled korišćenja cexlana?

Stisak i hvala što ste svakodnevno sa mnom! Ljubim vas stotinu puta!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :) - Page 2 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :)

Počalji od hany 28/5/2013, 11:51

Bixi da ti se zahvalim sto si tako opsirno pisala dnevnika :) neka si ga pisala zbog sebe a i zbog drugih Wink utrogestan mozes da uzmes na recept meni su dali 3 kutije do bete
hany
hany

Broj poruka : 2048
Datum upisa : 14.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :) - Page 2 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :)

Počalji od BiKsi :) 28/5/2013, 11:54

Da, da, hany, ja ga i uzimam na recept, da mi doktorica tri kutije, al nekako se brzo potroši! 6 komada od 100mg dnevno, tako da mi jedna kutija bude samo 5 dana. No, samo kad se dobija na recept, tražiću sad u petak novu turu, kad budem išla na uz.
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :) - Page 2 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :)

Počalji od hany 28/5/2013, 11:57

mozda ce ti sad dati za mesec dana da imas ,posto je moj dr rekla moze do bete, nadam se bar za mesec dana moze
hany
hany

Broj poruka : 2048
Datum upisa : 14.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :) - Page 2 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :)

Počalji od missile 28/5/2013, 11:57

Nek si opširna, pa za to ovaj dnevnik pre svega postoji! Svi simptomi trudnoće su ti prisutni, nemoj da brineš, radovaćemo se ovde u petak!
Mislim na tebe baš, i kako si bila staložena, vesela i pozitivna kad sam te videla na KC, dok je meni ta atmosfera tamo isisala energiju. Učim od tebe, Ime moje, da se dovedem u tvoje stanje duha pa sam i ja spremna. Divan je ovaj tvoj dnevnik, što se vidi i po broju strana, tvoji super izveštaji daju na kvalitetu.
Sad meni oprostite što sam opširna.
I još nešto- ne može tebi da bude lice grozno nikako, ni sa 1000 bubuljica!
osmeh srce
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :) - Page 2 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :)

Počalji od hany 28/5/2013, 12:30

ne bi mi verovala koliko sam puta citala ovaj dnevnik :)
hany
hany

Broj poruka : 2048
Datum upisa : 14.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :) - Page 2 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :)

Počalji od dacans 28/5/2013, 12:37

Biksi ja te ljubim sto puta..ova tvoja beta brate raste nebu pod oblake...sluti li to na nesto bebe bebe
Evo prekopirala poruku sa Jutara jer se tiče tebe:

Evo samo da prenesem da je Medolino pregledao i prof Dzodić, tražio da se uradi bronhoskopija, sutra će joj to uraditi..malo se plaši..mnogo pati za dušama svojim ali me je pitala za Biksi..kad sam joj napisala lepe vesti, odgovorila mi je sledeće( prepisujem deo poruke koji se odnosi na Biksi):
'Čestitaj našoj koki puno, mnogo me je obradovala, želim joj da uživa, i što laganiju i školsku trudnoću!Rasplakala sam se koliko mi je drago zbog njene trudnoće'
dacans
dacans

Broj poruka : 926
Godina : 50
Location : Novi Sad
Datum upisa : 25.05.2012

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :) - Page 2 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :)

Počalji od Angie83 28/5/2013, 12:42

Biksi moram da ti kazem samo hvala ti sto pises svoje postove tako kako ih pises, opsirno, iscrpno i sto detaljno opisujes sve sto ti se desava sa telom. Ne znam kako ostelim devojkama, ali sigurna sam da i njima kao i meni mnogo znaci sto sve to tako delis sa nama. I ako ne ucestvujem bas aktivno u tvom dnevniku, veruj mi sa paznjom citam tvoje postove, na neke dane se ponovo vracam, citam ih i uporedujem sa ragovanjem svoga tela. Mislim da su ti bas cekalice naj vise zahvalne sto tako pises, ove sada, a i one koje ce tek doci na kutak i iscitavati tvoj dnevnik, kako smo mi to radile sa ovim vec zakljucanim.
Tako da draga BiKsi pisi slobodno nasiroko , sa zadovoljstvom te citamo.
ljubav
Angie83
Angie83

Broj poruka : 275
Godina : 40
Location : Beograd
Datum upisa : 04.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :) - Page 2 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :)

Počalji od BiKsi :) 28/5/2013, 12:48

Hany, a zbog tebe imam toliki broj pregleda, a ja se sve pitam, da li je moguće! lol!

Angie, oki doki, nastvaljamo tamo gde smo stali!

Daco, rasplakala si me, zahvali se Medolinu u moje ime i puno je pozdravi, a daće Bog da ona bude dobro, i da joj prof Džodić pomogne, kao što je mnogima pomogao. Ja sam skačila da je on pravi virtouz u svom poslu, tako da je u odličnim rukama. I opet joj snagu šaljem! I dobre vibracije i pozitivne misli! Jedva čekam da se sve ovo za nju zove lani! BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :) - Page 2 561840
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :) - Page 2 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :)

Počalji od hany 28/5/2013, 12:52

BiKsi :) ::Hany, a zbog tebe imam toliki broj pregleda, a ja se sve pitam, da li je moguće! lol!

Angie, oki doki, nastvaljamo tamo gde smo stali!

Daco, rasplakala si me, zahvali se Medolinu u moje ime i puno je pozdravi, a daće Bog da ona bude dobro, i da joj prof Džodić pomogne, kao što je mnogima pomogao. Ja sam skačila da je on pravi virtouz u svom poslu, tako da je u odličnim rukama. I opet joj snagu šaljem! I dobre vibracije i pozitivne misli! Jedva čekam da se sve ovo za nju zove lani! BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :) - Page 2 561840

ha ha ma kako nije moguce Wink
najvise se vrtim oko 9-10 dana Very Happy
hany
hany

Broj poruka : 2048
Datum upisa : 14.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :) - Page 2 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :)

Počalji od bak 28/5/2013, 12:56

Oko D dimera....

Prosle godine sam ga proveravala nakon 10 dana primanja, tako se zalomilo, pa opet posle 2 nedelje od toga. Posle vise nije trebalo

Meni je Elezovic napisao da se proverava na 15 dana, ako ne skace moze na mesec dana. Trombocite nisam proveravala, valjda zbunjen a trebalo bi
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :) - Page 2 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :)

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 2 od 22 Prethodni  1, 2, 3 ... 12 ... 22  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu