KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+62
Vilhelmina
marijeta011
Gral
ariadne69
Frida
Simona
LaFolie
sigmabh
fight&faith
Bekanicaa
Dionisia
fmala
bebica mala
heart84
Dacaa
Klarica
zvezdilica
dragana76ns
karakaca
VioletaR
korpica
Erata
Xena
KoMetaK
SannI-AlL
saska1
AriesGirl
Ninche
bubi80
stomacic
katarina
Orline
Crvic
Angie83
lenjivica
ragaco
missile
bulevarka
MAAKKI
Vuchica
laKole
OKacica
leptirko82
noja
BiKsi :)
bak
Struzzo
twinsi
Star77
dragmilk
Ambra
lilya
SladZana
PalcicaBg
ivka
zvoncica36
lenabeograd
misic
neca73
hany
sareni leptir
lelas
66 posters

Strana 35 od 40 Prethodni  1 ... 19 ... 34, 35, 36 ... 40  Sledeći

Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 35 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od marijeta011 2/6/2013, 18:43

Daj Boze da jeste, ja nemam pojma sta je ovo. Potajno se nadam da je sve Ok. Gde si ti radila vto? Ja sam kod Stojkovica u Leskovcu

marijeta011

Broj poruka : 7
Datum upisa : 02.06.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 35 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od hany 2/6/2013, 18:50

u visegradskoj, i meni je krenulo braonkasto ali ja ocekujem da krene ciklus
hany
hany

Broj poruka : 2048
Datum upisa : 14.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 35 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BiKsi :) 2/6/2013, 19:32

Bekanicaa ::Biksic, Odlazila sam na UZ par puta posle toga, i po njima sve ok. Mada, ja i dalje s vremena na vreme, osecam sa te strane, neko ziganje, i onako tup bol. Ali to nekako uvek na polovini meseca, sto bi mogla biti i ovulacija. Pa samim tim, moj i onako osetljiv jajnik, dodatno bolucka Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 35 510326 Bas planiram ovih dana ponovo kod ginekologa, jer imam dosta nekih analiza koje sam odradila, pa ujedno i da joj pokazem Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 35 595783 Sve u svemu dosta nekih analiza sam odradila, jos mi ostalo samo genetsko ispitivanje na trombofilije. I kad to dradim, mislim sa cu, nadam se biti spremna za narednu VTO. Dobro, mozda ne toliko spremna, koliko bar ispitana. Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 35 490909

Bekanice, hvala na odgovoru. Skontala sam da se to tebi samo sredilo. Sad polako, sve ispitash, godine su na tvojoj strani, daj sebi malo oduska, dok ne budes stvarno spremna, moj savet, najiskreniji.

marijeta011 ::molim vas da mi neko pomogne!!!!!!!!!!!! Danas mi je 11 dan od embriotransfera i vec 4 dana imam posle stavljanja utrogestana braonkast iscedak na toalet papiru. Juce sam radila Betu i bila je 0.1. Jel mislite da je to bilo prerano i sta ovo moze da znaci??????????? Molim vas za pomoc sva sam sludjena. Doktor je rekao da uradim Betu opet za dva dana. Hvala. Svima zelim puno visokih beta
Marijeta011, dobrodosla i sto pre bila trudna. Moze da se desi da si prerano uradila betu, a moze da se desi i da ti krece ciklus. Kog dana su ti vratili embrione iliti koliko su bili dana stari? Dan kad ti vracaju embrione se ne racuna, je li imash onda punih 11. dana od Et ili 10?
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 35 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Ambra 2/6/2013, 19:46

Marijeta, i kod mene je taj braon iscedak od 4/5-og dana posle et bio prisutan. Na zalost meni je beta bila 1 i vto nije uspela. Na dan kada sam trebala da dobijem - dobila sam i tu su mi sve potajne nade pale u vodu. Izvini ako sam te ubila u pojam i ako zvucim surovo. Ponovi betu za par dana da budes sigurna, mozda je samo rano.

Opet mi treba savet... Pijem primolut nor zbog ciste na levom jajniku, danas 6 dan (jos sutra i gotovo), od juce imam kao slabe menstrualne bolove a danas mi se pojavio braon iscedak i temperatura 37. Je l ' to normalno? Da li da pomislim da mi je cista mozda pukla?
Ambra
Ambra

Broj poruka : 1234
Godina : 51
Location : Beograd
Datum upisa : 06.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 35 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ariadne69 2/6/2013, 20:14

Krk, meni je ginekolog rekao, da se cista prazni u trbušnu šupljinu, znači taj tvoj braonkast iscedak nije njegov sadržaj. Meni se već dešavalo, da imam slabe menstrualne bolove dok sam koristila progesteron, jer sam već trebala dobiti menstruaciju, ali je progesteron sprečavao da dobijem...
ariadne69
ariadne69

Broj poruka : 244
Godina : 54
Location : Subotica
Datum upisa : 08.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 35 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ariadne69 2/6/2013, 20:16

marijeta011 ::molim vas da mi neko pomogne!!!!!!!!!!!! Danas mi je 11 dan od embriotransfera i vec 4 dana imam posle stavljanja utrogestana braonkast iscedak na toalet papiru. Juce sam radila Betu i bila je 0.1. Jel mislite da je to bilo prerano i sta ovo moze da znaci??????????? Molim vas za pomoc sva sam sludjena. Doktor je rekao da uradim Betu opet za dva dana. Hvala. Svima zelim puno visokih beta
Marijeta, meni su u PFC rekli, da je braonkast iscedak (tzv spotting) normalan 7-9 dpt (zbog implantacionog hematoma), čak je i dobar znak. Ali i ja bih pošizila od toga.


Poslednji izmenio ariadne69 dana 2/6/2013, 21:32, izmenjeno ukupno 1 puta
ariadne69
ariadne69

Broj poruka : 244
Godina : 54
Location : Subotica
Datum upisa : 08.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 35 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Ambra 2/6/2013, 20:22

Mene buni to sto mi je termin za menstr. tek 5. jun a pod primolutom ne bi trebalo nicega da bude. Plus koji djavo predstavlja temperatura a nisam bolesna.
Ambra
Ambra

Broj poruka : 1234
Godina : 51
Location : Beograd
Datum upisa : 06.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 35 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od stomacic 2/6/2013, 20:58

Evo i mene devojke jedva docekah da procitam sta ima novo sreca

Misic bravo za betu bebe bebe
Zvezdice evo i za tebe malo mojih roda roda roda roda
Gral dobrodosla sretan početak
srcasti poljupci srcasti poljupci srcasti poljupci srcasti poljupci srcasti poljupci srcasti poljupci srcasti poljupci
stomacic
stomacic

Broj poruka : 96
Datum upisa : 08.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 35 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od marijeta011 2/6/2013, 23:05

biksi 10 dan od et.

marijeta011

Broj poruka : 7
Datum upisa : 02.06.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 35 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od marijeta011 2/6/2013, 23:10

hvala svima na odgovorima.!!!!!!!!!!

marijeta011

Broj poruka : 7
Datum upisa : 02.06.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 35 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od marijeta011 2/6/2013, 23:44

ariadne69 Hvala ti na odgovoru. Mozes li da mi kazes da li si VTO radila u Pragu i kakva su ti iskustva?

marijeta011

Broj poruka : 7
Datum upisa : 02.06.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 35 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od stomacic 3/6/2013, 10:07

Epa drage juce me nen nazvala dr Goca posle 10 mojih poziva, prvi uz mi je zakazala za 14.o6. ko ce da izdrzi do tada. A i ja se juce i da nas nesto cudno osecam, stomak me bas jako boli a i sekret mi se bas pojacao pa mi je Goca rekla da stavljam povidon jod 3 veceri......
A sada odoh da spremim dorucak navijači1
stomacic
stomacic

Broj poruka : 96
Datum upisa : 08.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 35 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od bak 3/6/2013, 10:10

hany, bas mi je zao No Odmori, pa u nove pobede yes

Misic, bravo radost Divna beta! radost
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 35 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Ambra 3/6/2013, 10:25

Stomacic evo sta bi ja da sam na tvom mestu. Lepo ko i sve druge zene ovde otisla kod drugog na uz.
Meni bi trebao neko normalan da me umiri, da me ohrabri, kaze kako je sve ok, da bude pazljiv ginekolog, pun razumevanja a ne Goca koju zabole uvo za ceo svet u momentu kad je uzela pare. Nisam ja rodila petoro dece vantelesnom pa da umem da prepoznam svaki simptom, da sama prebrodim strahove koje takve trudnoce nose. Zamisli sad da sedim 11 dana i nagadjam zasto me boli stomak, zasto imam pojacan sekret, pa onda da 24h dnevno postavljam sama sebi pitanja da li je sve ok ili mozda samo tripujem. Em se bre mucim da zatrudnim em kad zatrudnim da me jos neko nervira na pravdi Boga. Ma ajde bre, pravac drugi ginekolog, dobar uz i lep pregled i sve sumnje otklonjene. Za mirnu trudnocu koja dolazi. Very Happy
Ambra
Ambra

Broj poruka : 1234
Godina : 51
Location : Beograd
Datum upisa : 06.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 35 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od noja 3/6/2013, 10:25

Hany uf, sad odmor leto more suncanje jajnika, skupljanje energije sunca sunny
skupljanje papira i jesen mora biti vasa !!! trudnica
Mi i dalje prasimooooooo i drzimo fige srca1

Neco, Erato molitva molitva
roda roda roda
noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 45
Location : tamo gde Dunav teče
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 35 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od noja 3/6/2013, 10:29

Krk verovatno Progesteron od ovulacije ti povisen od njega temp.
Misic super velika beta radost
Gral sretno bebicetnookk roda
Marijeta igracice
Bak love
noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 45
Location : tamo gde Dunav teče
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 35 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od laKole 3/6/2013, 12:08

krk, primolut nor je progesteronski preparat, a od svakog progesterona - raste temperatura.
e sad, moguće je da ćeš dobiti koji dan poslije prestanka terapije - krvarenje nastupa kad padne koncentracija progesterona u organizmu, bilo nakon prestanka uzimanja progesterona ili u spontanom ciklusu nakon propadanja žutog tijela koje luči progesteron poslije ovulacije.
laKole
laKole

Broj poruka : 1553
Datum upisa : 16.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 35 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Vilhelmina 3/6/2013, 12:15

moja situacija :'( :'( :'( : "utvrdjen je alel visokog rizika na trombofiliju" (PAI-1 lokus 675 - alel 2: 675 4G)

Svim trudnicama od srca cestitam i zelim lepu trudnocu! <3
Vilhelmina
Vilhelmina

Broj poruka : 237
Location : BG
Datum upisa : 06.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 35 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Erata 3/6/2013, 12:36

Stomacic, potpisujem krk. Ne znam zasto se vezujes za Gocu. Ona je svoje obavila. Kazes da te poznaje, da, ali vezano za sterilitet. Sad si trudna i treba ti lekar koji vodi trudnocu, a ona to nije. I pojacan sekret je normalan u trudnoci. Ne znam ni za te vaginalete, da upitas jos nekog, u to se ne razumem, ali.znam da mnoge trudnice imaju pojacan sekret i to je uglavnom ok. Gral meka je sa srecom! Vilhelmina to nije strasno, imaces terapiju i bice sve ok.
Erata
Erata

Broj poruka : 2458
Datum upisa : 21.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 35 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Vilhelmina 3/6/2013, 12:40

Hvala Erato. ....cekam Bilju da se javi, saznah da klinika nece raditi transfere u julu i avgustu...
Pojma nemam sta ce biti s obzirom na ovu novootkrivenu bolest...uzas
Vilhelmina
Vilhelmina

Broj poruka : 237
Location : BG
Datum upisa : 06.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 35 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Erata 3/6/2013, 12:55

Nije to bolest, to nas vecina ovde ima :) Vazno je da si otkrila. To ne moze da ti remeti planove, samo ces dobiti terapiju, verovatno aspirin, mozda i neki heparin. Nemas razloga za sekiraciju.
Erata
Erata

Broj poruka : 2458
Datum upisa : 21.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 35 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BiKsi :) 3/6/2013, 13:24

Vilhelmina, lepo ti erato reče, nije to bolest, to je više genetski poremećaj koji im a 40% populacije, samo neko otkrije, a neko ne.

Marijeta
, s obzirom da već 4 dana imaš to braonkasto mrljanje, dakle to je od 6. dana, onda je po meni rano da je od ciklusa, veća mi je verovatnoća da je od implantacije. Miruju, možda i da pojačaš progesteron da stavljaš 4x2, pošto pretpostavljam da stavljaš 3x2 u toku dana. Samo se primiri, verujem da će biti ok. Koliko su ti stare embrione vratili, nisi mi odgovorila?

Erato, Neco, i danas mislim na vas, a i sutra ću i sve tako redom! Very Happy Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 35 38642 Ja sam prosto ubedjena da je kod Nece sve ok, da joj je samo problem zavaljena materica u smislu da je teže videti na uz trudnoću zbog toga. A ovaj eratov mali borac je samo sporać, neko vojvodjansko dete, sve natenane od početka hoće!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 35 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od stomacic 3/6/2013, 14:14

Jel je koristio neko taj povidon jod u trudnoci jer sam na jednom sajtu procitala da se ne preporucuje u trudnoci?
stomacic
stomacic

Broj poruka : 96
Datum upisa : 08.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 35 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Struzzo 3/6/2013, 14:16

BiKsi :) ::

Erato, Neco, i danas mislim na vas, a i sutra ću i sve tako redom! Very Happy Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 35 38642 Ja sam prosto ubedjena da je kod Nece sve ok, da joj je samo problem zavaljena materica u smislu da je teže videti na uz trudnoću zbog toga. A ovaj eratov mali borac je samo sporać, neko vojvodjansko dete, sve natenane od početka hoće!

yes yes
Mudro zbori ova trudnica... Wink

Takođe potpisujem Erato u vezi sa vođenjem trudnoće kod VTO ginekologa.
Devojke, Goca i Biljana su sigurno stručne da na UZ procene folikule, endo i sve što je važno u VTO postupku. One se time bave svaki dan. Neki drugi ginekolozi svaki dan prate trudnoće, po nekoliko dnevno ocene i mere gestacijske meškove, fetuse, posteljice, itd, itd. Uverzirani su. Neki su još i dobri akušeri. Neki dobri hirurzi. Ali su retki oni ginekolozi koji mogu biti dobri u svemu.
Nema potrebe da se vezujete. Pogotovo ne za doktore koji nisu za vezivanje.

Srećno!
Struzzo
Struzzo

Broj poruka : 7041
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 27.09.2008

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 35 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Struzzo 3/6/2013, 14:17

BiKsi :) ::

Erato, Neco, i danas mislim na vas, a i sutra ću i sve tako redom! Very Happy Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 35 38642 Ja sam prosto ubedjena da je kod Nece sve ok, da joj je samo problem zavaljena materica u smislu da je teže videti na uz trudnoću zbog toga. A ovaj eratov mali borac je samo sporać, neko vojvodjansko dete, sve natenane od početka hoće!

yes yes
Mudro zbori ova trudnica... Wink

Takođe potpisujem Erato u vezi sa vođenjem trudnoće kod VTO ginekologa.
Devojke, Goca i Biljana su sigurno stručne da na UZ procene folikule, endo i sve što je važno u VTO postupku. One se time bave svaki dan. Neki drugi ginekolozi svaki dan prate trudnoće, po nekoliko dnevno ocene i mere gestacijske meškove, fetuse, posteljice, itd, itd. Uverzirani su. Neki su još i dobri akušeri. Neki dobri hirurzi. Ali su retki oni ginekolozi koji mogu biti dobri u svemu.
Nema potrebe da se vezujete. Pogotovo ne za doktore koji nisu za vezivanje.

Srećno!
Struzzo
Struzzo

Broj poruka : 7041
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 27.09.2008

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 35 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 35 od 40 Prethodni  1 ... 19 ... 34, 35, 36 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu