KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+62
Vilhelmina
marijeta011
Gral
ariadne69
Frida
Simona
LaFolie
sigmabh
fight&faith
Bekanicaa
Dionisia
fmala
bebica mala
heart84
Dacaa
Klarica
zvezdilica
dragana76ns
karakaca
VioletaR
korpica
Erata
Xena
KoMetaK
SannI-AlL
saska1
AriesGirl
Ninche
bubi80
stomacic
katarina
Orline
Crvic
Angie83
lenjivica
ragaco
missile
bulevarka
MAAKKI
Vuchica
laKole
OKacica
leptirko82
noja
BiKsi :)
bak
Struzzo
twinsi
Star77
dragmilk
Ambra
lilya
SladZana
PalcicaBg
ivka
zvoncica36
lenabeograd
misic
neca73
hany
sareni leptir
lelas
66 posters

Strana 23 od 40 Prethodni  1 ... 13 ... 22, 23, 24 ... 31 ... 40  Sledeći

Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 23 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BiKsi :) 30/5/2013, 11:37

LaFolie ::pa da, das brdo para, oni svi kazu nesto u fazonu: MOZE A I NE MORA BIT!
Ja sam dala ukupno oko 40k na sve to sa pregledom da bi mi na kraju rekli da nisam za terapiju...
E kud nisam nasledila neke (.)(.) od mame vec tromboze od tate Rolling Eyes
Joj, bleso jedna. A za hematologa u bolnici kako je reagovao na Miljića, e baš šou.

Krk, fino ćeš ti da budeš pod terapijom i eto i fine trudnoće.
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 23 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Ambra 30/5/2013, 11:38

I meni dadose aspirin da pijem... tek da se prikljucim vama dilemoznima Very Happy
Ambra
Ambra

Broj poruka : 1234
Godina : 51
Location : Beograd
Datum upisa : 06.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 23 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Ambra 30/5/2013, 11:44

BiKsi :) ::
Krk, fino ćeš ti da budeš pod terapijom i eto i fine trudnoće.

Tako je Biksi, ujutru ustanem, sunem saku lekova u usta: jedan za IR, drugi za cirkulaciju, treci vitamin, cetvrti za kontracepciju, peti za ne znam ni ja sta, sesti za zivce da sve to podnesem i sve mi lepo. Dok nisam pozelela dete nisam ni znala ustvari koliko sam bolesna. I sledeci put kad cujem da mi neko za usvajanje kaze: jao ne znas kakva mu je genetika, ima bre da ga pojedem zivog. Ko da je moja genetika prvoklasna, ako nastavim da kopam po njoj verovatno cu da nadjem ko zna jos kakve mutirane gene i razna gowna da prostis. Jos ako ukrstimo tatkove gene pa nase nerodjeno dete najbolje da studira za lekara da se samo leci sta mu sve sirotom dajemo u nasledje. Ostaje mi samo da se zayebavam sreca
Ambra
Ambra

Broj poruka : 1234
Godina : 51
Location : Beograd
Datum upisa : 06.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 23 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sareni leptir 30/5/2013, 11:47

nalaz na spermokulturu mi stigo :sterilan!
jos sutra samo ureaplazma da bude sterilna i igra ! uh ,molim Boga da sve bude ok ! molitva
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 23 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od noja 30/5/2013, 13:02

Jap super brbljiva sad probaj da se rasteretis maximalnooooo
Pred vto

roda
Ninche jos mi je dr rekla da je to kao ok dimeeer taj od preko hiljadu
da nebi doslo do nekog krvarenja ....a bila sam u 3 tromes.
noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 45
Location : tamo gde Dunav teče
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 23 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od laKole 30/5/2013, 14:18

što se tiče mutacija mthfr i pai-1 (koje su mnogo manje ozbiljne od onih faktor v leiden i protrombin) meni su ovako rekli - ukoliko su vrijednosti homocisteina (povezan sa genom za mthfr) i ukupnog pai-1 u serumu (povezan sa genom za pai-1) u okviru ref. vrijednosti, terapija nije potrebna (to što nama uključuju su uglavnom preventivne doze, eto 'za svaki slučaj').

i još jedna info za djevojke koje piju aspirin 100/cardiopirin/andol 100 - bolje je piti uveče jer nam je noću cirkulacija svakako usporenija, nema kretanja.
laKole
laKole

Broj poruka : 1553
Datum upisa : 16.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 23 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od misic 30/5/2013, 15:31

lakole ::.....i još jedna info za djevojke koje piju aspirin 100/cardiopirin/andol 100 - bolje je piti uveče jer nam je noću cirkulacija svakako usporenija, nema kretanja.

Hvala mnogo.
misic
misic

Broj poruka : 358
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 23 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Ambra 30/5/2013, 16:04

hvala lakole, ja ga popijem ujutru ne znam ni ja zasto...

missile bila si u pravu, u genezisu ne da ne citaju mejlove nego su posvadjani sa modernom tehnologijom...
Ambra
Ambra

Broj poruka : 1234
Godina : 51
Location : Beograd
Datum upisa : 06.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 23 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od misic 30/5/2013, 18:36

Hany, Zvezdalice - Navijam za veliku Betu i saljem rode igracice igracice igracice igracice roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda igracice igracice ljubav ljubav ljubav
misic
misic

Broj poruka : 358
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 23 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lenabeograd 30/5/2013, 20:00

Hany roda roda roda roda roda

lenabeograd

Broj poruka : 1921
Godina : 40
Location : Dusseldorf
Datum upisa : 26.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 23 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BiKsi :) 30/5/2013, 20:07

Lakole, ja pila uveče, pa onda dugo nisam mogla da zaspim, prebacila sam aspirinka posle ručka. Tako mi definitivno više odgovara.
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 23 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od misic 30/5/2013, 20:13

Biksi - Jel si bila na UZ ?
misic
misic

Broj poruka : 358
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 23 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BiKsi :) 30/5/2013, 20:19

Nisam. Very Happy Sutra popodne, pisah u mom dnevniku.
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 23 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od misic 30/5/2013, 20:24

BiKsi :) ::Nisam. Very Happy Sutra popodne, pisah u mom dnevniku.

Odoh, malo da virnem u dnevnik ;-)
misic
misic

Broj poruka : 358
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 23 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od stomacic 30/5/2013, 20:36

Drage moje forum drugarice, vec nedelju dana citam vase dnevnike i stvarno mi je zao sto sam kasno videla kako da otvorim svoj dnevnik imala bih svasta napisati, ali nema veze necu zatrpavati teme mojim nekom stavovima zbunjen
P.S. ne bih zelela da dodje do drugog pokusaja tako da se nadam da kada ga nisam otvorila sada necu nikada lol!
A sutra odoh da ponovim betu valjda se duplirala i TSH pa se javljam.
HVALA VAM NA SVOJ PODRSCI DIVNE STE srcasti poljupci srcasti poljupci srcasti poljupci srcasti poljupci srcasti poljupci srcasti poljupci srcasti poljupci
stomacic
stomacic

Broj poruka : 96
Datum upisa : 08.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 23 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od misic 30/5/2013, 21:02

Stomacicu - otvori trudnicki dnevnik osmeh srce
Navijam za lepu Betu sutra igracice igracice igra igra ljubav ljubav
roda roda roda roda roda roda srca
misic
misic

Broj poruka : 358
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 23 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lenjivica 30/5/2013, 21:17

E devojke i ja imam te mutacije MTHFR i PAI I, homozigot na obe. Jurim Miljića ili Elezovića, stići do njih je posebna priča. Tako da i ja čekam da dodjem na red, pa da me oderu, pa da radim ta ostala čuda hemocisten i d-dimer, to nikad nisam radila, pa da opet čekam mesec dana da dodjem na red, pa da opet platim poprilično, da bi mi on rekao da ne treba terapija..Jaoooooo bre
lenjivica
lenjivica

Broj poruka : 617
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 06.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 23 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Ninche 30/5/2013, 22:23

draganice, ja mislim da ces ti dobiti heparin, ako si homozigot mutant za oba...
Ja bih da sam na tvom mjestu uradila nalaze i s njima otisla kod dr - a, tako izbjegnesh bar jedno deranje... :) mislim da kompletnu listu nalaza imas na temi Imunologija....
Ninche
Ninche

Broj poruka : 1085
Godina : 52
Datum upisa : 11.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 23 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od hany 30/5/2013, 22:24

misic, zvazdiii roda roda roda roda :jkfj navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 k: roda roda roda roda navijači2
hany
hany

Broj poruka : 2048
Datum upisa : 14.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 23 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BiKsi :) 30/5/2013, 23:34

Draganice, odradi sve nalaze, pa juri Miljića, zašto komplikuješ sebi stvar, ne kontam?! Rolling Eyes
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 23 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Ambra 30/5/2013, 23:51

Ajd kad smo vec danas kod price o problemima, da li se nekoj od vas sa insulinskom rezistencijom i pored uzimanja siofora/glukofaza desava da vam debelo padne secer i da vas uhvati treskavica od koje jedno sat vremena ne mozete da dodjete k sebi. Meni se to obavezno desava jednom, dvaput mesecno i opasno mi ide na zivce. Niti nesto posebno uradim, niti necim izazovem to stanje. Ceo dan tako bezveze utrosim na borbu sa samom sobom, nisam ni za sta. Zar siofor ne bi trebalo to da regulise da se ne desava?
Ambra
Ambra

Broj poruka : 1234
Godina : 51
Location : Beograd
Datum upisa : 06.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 23 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lenjivica 31/5/2013, 00:09

Pa ljudi ne ynam gde su vam te analize, ima toliko strana i razglabanja. Jel dovoljno da uradim samo hemocisten i d-dimer (uradila samo protrombin, laiden V, mthfr i pai I)?
lenjivica
lenjivica

Broj poruka : 617
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 06.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 23 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Vuchica 31/5/2013, 08:19

draganica ::Pa ljudi ne ynam gde su vam te analize, ima toliko strana i razglabanja. Jel dovoljno da uradim samo hemocisten i d-dimer (uradila samo protrombin, laiden V, mthfr i pai I)?

joj, istina ziva.
Kad bi mogla temi da postoji neka kao naslovna strana, pa tu lepo da bude spisak sa svim mogucim analizama.....


Vuchica
Vuchica

Broj poruka : 3208
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 09.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 23 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Dacaa 31/5/2013, 08:32

Biksiiiiiii danas ide na uz! lol! srca srca srca srca Jedva cekam izvestaj! x x beba beba navijam za ove dve male guzave ispred likeit
Brbljiva vidis sredice se to sve yes Bice sve sterilno! f  b c
Meni kao i uvek kasni! b v 11.6 mi drugostepena komisija.Nemam pojma zasta da se molim:da sto pre dobijem pa da me prodje do tad ili da mi kasni dok ne prodje komisija?! v c Nemam nikakve simptome.Ubise me ovi policisticni jajnici.Zezne se ciklus skroz....Nikad nisam sigurna kad cu dobiti.A da ne pricam sta mi se desava kad mi kasni fd tripujem se zesce da sam mozda trudnica strasno.... Rolling Eyes
Sve vas ljubim i da bude danas lepih vesti yes srca
Dacaa
Dacaa

Broj poruka : 800
Godina : 40
Datum upisa : 29.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 23 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ragaco 31/5/2013, 08:55

Krk ::Ajd kad smo vec danas kod price o problemima, da li se nekoj od vas sa insulinskom rezistencijom i pored uzimanja siofora/glukofaza desava da vam debelo padne secer i da vas uhvati treskavica od koje jedno sat vremena ne mozete da dodjete k sebi. Meni se to obavezno desava jednom, dvaput mesecno i opasno mi ide na zivce. Niti nesto posebno uradim, niti necim izazovem to stanje. Ceo dan tako bezveze utrosim na borbu sa samom sobom, nisam ni za sta. Zar siofor ne bi trebalo to da regulise da se ne desava?

Krk,meni se to desavalo pre terapije,nakon onog OGTT-a jedva sam kucu potrefila,ali od kad pijem Gluformin zaista se nikad nije desilo.
U pravu si,trebalo bi da lek regulise oscilacije secera.
Jedino sto mi pada na pamet je da ti mozda nije doza premala.Cini mi se da sam procitala da si skoro dobila povecanje terapije,ako te nisam pomesala sa nekim.Mozda ti se vise to nece desavati.

ragaco

Broj poruka : 1821
Godina : 43
Location : Beograd
Datum upisa : 28.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 23 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 23 od 40 Prethodni  1 ... 13 ... 22, 23, 24 ... 31 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu