KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+65
AriesGirl
dacans
ariadne69
sigmabh
plavaptica
daxi011
zvoncica36
ciklama
bebica mala
jaca*caca
Ambra
ms_do
ivi
hany
karakaca
Star77
PalcicaBg
ninica2
d77
hocukusurnecuzvaku
KoMetaK
cicsa80
laKole
Lyanna
djole42
Angie83
Frida
katarina
dragana76ns
korpica
InNaturaVeritas
leptirko82
nina :)
srna ns
saska1
lilya
twinsi
OKacica
lenabeograd
Vuchica
bulevarka
Ninche
SannI-AlL
lelas
ragaco
Crvic
MAAKKI
Struzzo
zoxa
labradorka
bak
ivka
sareni leptir
SladZana
Klarica
missile
neca73
Orline
Erata
BiKsi :)
LaFolie
lenjivica
Niny
noja
Dacaa
69 posters

Strana 26 od 40 Prethodni  1 ... 14 ... 25, 26, 27 ... 33 ... 40  Sledeći

Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 26 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Angie83 18/5/2013, 07:59

Devojke ja danas u 12h imam embrio transfer mog pingvina, aj oze pomozi. molitva
Danas mi je radna subota, i jel mozete da zamislite da nisu hteli da me puste da ne radim, nego idem na sat dva da odradim nesto, pa trcim kuci da se tusiram i sredjujem i onda pravac u bolnicu. A da, moja direktorka ima troje dece Mad i toliko o njihovom razumevanju koliko je meni ovo bitno. Eto morala sam to da podelim sa vama jer sam mnogo besna. Odoh na posao, ljubav koracaljke!
Angie83
Angie83

Broj poruka : 275
Godina : 40
Location : Beograd
Datum upisa : 04.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 26 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lelas 18/5/2013, 08:28

Angie uz tebe sam,navijam radost radost radost
lelas
lelas

Broj poruka : 1644
Datum upisa : 18.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 26 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od saska1 18/5/2013, 08:43

Neco čestitam da ti trudnoća bude lagana i školska radost radost radost
Biksi Ivka otvarajte prozore roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda
Angie srećno danas igracice igracice igracice igracice
saska1
saska1

Broj poruka : 2530
Datum upisa : 04.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 26 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od saska1 18/5/2013, 08:48

Lakole hajde obraduj nas lijepim vijestima igra igra igra

Erato kako si jeli stalo curkanje? ljubav
saska1
saska1

Broj poruka : 2530
Datum upisa : 04.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 26 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sareni leptir 18/5/2013, 09:10

devojke javila mi se i apotekaraska ustanova bg i oni kazu da verovatno nemaju lekove za stimulaciju vto! sta sada da radi ,gde ima da se kupe ukoliko resimo da mi kupimo lekove a da nam rzzo to refundira ?
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 26 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Niny 18/5/2013, 09:43

Najpre da čestitam našoj novoj trudnici trudnica , bravo Neco, neka sve ide lagano i školski bb d bb d bb

srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca

Ivka, nedaj se, isplači se malo, pa ideš dalje, uskoro će biti suza radosnica roda roda roda roda

Biksi, još maloooooo beta beta beta beta beta beta

Lakole, čekamo najlepše vesti sa uz srce srce

Ja sam juče bila totalno potonula (zbog manjka spermića), ali danas sam već bolje i nadam se da će se bar neki embriončić lepo razviti i da će sve ispasti ok d d d
Niny
Niny

Broj poruka : 3309
Godina : 46
Location : Bgd
Datum upisa : 16.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 26 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od SladZana 18/5/2013, 11:48

Ivka, Bixi roda roda roda roda roda

Angie srecno danas navijači2 navijači2 navijači2

Neco cestitam jos jednom čestitamo trudnica

Niny ne sumnjam da ce momci odraditi svoj posao poljubac
SladZana
SladZana

Broj poruka : 2915
Godina : 40
Datum upisa : 23.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 26 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BiKsi :) 18/5/2013, 11:50

I ja našim drugarkama šaljem rodice i dobre vibre!

Angie, šta reći, baš su bzvz, zato ćeš ti uskoro duže da ne radiš, održavanje trudnoće + porodiljsko! Srećno danas curo!

Brbljiva, imaš u Beogradu apoteke koje prodaju lekove, al nemoj ništa unapred, možda oni nabave lekove i sve bude ok dok ne kreneš u postupak. Lekići se uglavnom lako nalaze, čini mi se. Korak po korak na putu do bete + - Page 26 561840
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 26 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Vuchica 18/5/2013, 12:02

Ali bojim se, Biksi, da ove apoteke sto prodaju te lekove, za iste NE MOGU da daju racun! Jer ih nabavljaju na crno....

Mozda kad bi se sve kupilo u Madjarskoj Rolling Eyes
Vuchica
Vuchica

Broj poruka : 3208
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 09.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 26 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BiKsi :) 18/5/2013, 12:06

Ali zašto da kupuje kad još ne zna kad će u postupak. Jer ako joj odlože na jesen postupak, možda tada nabave, a možda i sad nabave, ne mogu oni to tek tako da se zezaju. A sigurna sam da ima i apoteka koje mogu da izdaju račun. Drugo, u Madjarskoj traže napismeno šta od lekova, a ona to ne zna. Rolling Eyes
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 26 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sareni leptir 18/5/2013, 12:10

devojke nemojte me plasiti da ne mogu cak ni po cenu toga da ih kupim ,i da ih nema u prodaji ...??? zbunjen molitva tuga a uostalom ako odloze postupak i teraju me toliko dugo da budem na mikroginonu trazicu da mi daju napismeno sve to i da napisu da nemaju lekove ,pa nek mi obustave postupak i ja cu lepo u privatnike da platm ...pa cemo videti .u sredu trazimo direktora klinike ,pa cemo videti.mozda cu prihvatiti jos jednu kutiju mikorginona ,ali vise od toga -necu .onda bi proces bio u julu ...za mesec dana pomeren ...a sve ostalo ne dolazi u obzir ,ja sam u pitanju a ne oni .bice -kako mi odlucimo ,a ne -kako oni odluce !!!!! c
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 26 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Vuchica 18/5/2013, 12:20

Ma naravno da ne treba da kupuje sve dok nesto ne dobije napismeno.
Zaista, ne bila vam u kozi. Stvarno je bezobrazluk to sto rade c . A najgore je sto zavisimo od njih.

Danas nema u KC Nis, sutra ce da nestane i na klinikama u Beogradu i Novom Sadu, kad vec Apoteksrska ustanova kaze da ih nema na lageru. c

Vuchica
Vuchica

Broj poruka : 3208
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 09.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 26 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sareni leptir 18/5/2013, 12:26

Поштована,

морате знати шта конкретно тражите (име лека, јачина, величина паковања) да би смо ми знали да ли имамо или немамо, а вероватно ни ми немамо.

Поздрав




Центар за информације о лековима Мирјана Гигић
секретарица генералног директора
evo ja vam iskopirah sta mi poslala apotekarska ustanova bg
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 26 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od hany 18/5/2013, 12:28

brbljiva neces jos u postupak kako sam razumela, pretpostavljam da jos ne znas ni koju terappiju ces da primas, dok ti krenes verovatno ce oni nabaviti lekove
hany
hany

Broj poruka : 2048
Datum upisa : 14.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 26 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sareni leptir 18/5/2013, 12:35

tako je hany,ali ja sam prosle nedelje bila da odnesem analize na trombofilije i sestra rece da nema lekova ali se nada da ce ih do sl petka dobiti ...daj boze i ja mislim da ce ih mozda dobiti molitva ,,,,,,videceemo ,samo se jos raspitujem-da znam kako da postupim....
a uz to idemo kod moje dr koja nam vodi vto ,da ona prepise ovaj put brzinsku terapiju za ureaplazmu a uz to cemo tamo i da ponovimo ureaplazmu u piv labu ,tj moj covek samo .pa da uporedimo rezultate ...neznam dali nam je pametno i spermokultruru da ponovi privatno....
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 26 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Erata 18/5/2013, 12:52

U apoteci Srbotrade imate lekove za vto. Sve propisno cuvaju i naravno dobijate racun. Brbljiva, nece biti potrebe za tim. Vama i odgovara ovo odlaganje da se resite bakterija, a do tada ce lekovi stici.
Erata
Erata

Broj poruka : 2458
Datum upisa : 21.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 26 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sareni leptir 18/5/2013, 12:54

nadam se erato da cu ti se uskoro pridruziti ,i da ce biti sve vise i vise malih guzavih beba beba beba beba beba
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 26 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BiKsi :) 18/5/2013, 14:45

Erato, slažem se s tobom. Brbljiva, da vam što pre stignu lekovi u KC Niš, od srca ti želim!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 26 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od plavaptica 18/5/2013, 17:13

Neco cestitam, neka trudnoca bude lagana i puna uzivancije bb bb bb
Brbljiva, ne znam kako bi sama kupila lekove ako ne znas sta ti treba ni koliko....Msm prvo mora da otpocne postupak da bi znala ista bar za pocetak. Opusti se, stici ce lekovi, mora da stignu yes Ja sam pre postupka pila Cikloproginovu 3 ciklusa, tako da se opusti i polako.
Koracaljke roda roda roda
plavaptica
plavaptica

Broj poruka : 1463
Godina : 49
Datum upisa : 07.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 26 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Angie83 18/5/2013, 17:21

E vratise i meni danas jednu mrvicu, a sada naj tezi deo svega - cekanje beta
Veliki zagrljaj za sve devojke!
Angie83
Angie83

Broj poruka : 275
Godina : 40
Location : Beograd
Datum upisa : 04.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 26 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ragaco 18/5/2013, 19:00

Angie83,cekamo i mi sa tobom i navijamo radost radost radost

ragaco

Broj poruka : 1821
Godina : 43
Location : Beograd
Datum upisa : 28.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 26 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BiKsi :) 18/5/2013, 19:37

Angie, dobrodošla u klub čekanja bete! Laughing Nek za dve nedelje bude lepa i trocifrena cifra!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 26 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od leptirko82 18/5/2013, 20:28

Angie ,b b b b
leptirko82
leptirko82

Broj poruka : 2897
Godina : 41
Datum upisa : 30.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 26 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od korpica 18/5/2013, 21:22

Prvo da i ovde cestitam Neci na pozitivnoj beti.Draga uzivaj u trudnoci,neka ti bude sto laganija srca srca srca srca srca srca srca srca srca
Ivki i Biksi da posaljem puno,puno roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda
Da,i Angi je danas bio ET,saljem i njoj roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda
Hani,bravo za 5 jajnih celija radost
Tebi i Nini zelim dobru zurku u labu
juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš
Lakole,cekam izvestaj sa uz i navijam za najlepsi ishod
igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice
Srna,ja se ne bih toliko zaletala.Rekose ti vec cure,pa bar 6 meseci pauze da sve dodje na svoje mesto
Sto se tice rezultata,svaka cast ako ne moras sve da vadis.Ja planirala da pocnem samo hormone da ostavim kad mi dodje regularan i normalan ciklus
Inace,bila na uz.Na materici,dr prvo kaze moguce ugrusak a na izvestaju pise endometrijalni polip.Navodno,da se ne brinem nije toliko veliko oko 3 mm ali za mesec dana ponovo kontrola da vidimo sta se desava
Sad,da se ne brinem,pa bas nije tako.Eto,miomi,ciste,sad polip,izredjah ja sve sto se moze izredjati Rolling Eyes
Jedina uteha mi je to sto negde procitah da se polip uklanja histeroskopijom,ako se ne varam zbunjen
U drugom slucaju,mislim da bih pukla nacisto
Jajnici ok.Eto a plasila se cista.Mada na desnom jajniku folikul 21mm,samo da je da pukne inace eto i nje
Koliko sam se pre radovala kad imam folikula,toliko sad strepim zbog cista.Ma,sta ti je zivot
Mislim da ispisah poveci post pa da stanem na vreme
Koracaljke moje,puno srece
ff
korpica
korpica

Broj poruka : 2143
Godina : 42
Datum upisa : 30.01.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 26 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ivka 18/5/2013, 21:59

Angie, tvoji direktori.... c
zato ti sada fino ostani trudna i uzivaaajjj duugo bez njih!!!!

Hany, Niny samo da vas pozdravim navijamo za ponedeljak!!!!

Korpice, ja sam uklonila polip histeroskopijom i bio je tih dimenzija, veoma konforno u totalnoj anesteziji, bez tegoba kasnije, u NF bez placanja. jedino oko 45 dana cekas histopatoloski nalaz koji je u 98% slucajeva bez dijagnoze....eto pisi za sve sto te brine... cvet
ivka
ivka

Broj poruka : 666
Godina : 45
Location : Beograd
Datum upisa : 27.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 26 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 26 od 40 Prethodni  1 ... 14 ... 25, 26, 27 ... 33 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu