KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa

+73
maza1972
Vecka
pluton1
anasrce
Mrvica78
insomnia
mijaki
maki79
fmala
kockicaaa
maruska
zvoncica36
SoJa
annci
makica84
AriesGirl
d77
hocukusurnecuzvaku
Simona
vivijen
vero
zvezdilica
fight&faith
Mirjana
tuli
SladZana
kristina33
leptirko82
Crvic
stomacic
MAAKKI
neca73
Ambra
lilly13
labradorka
noja
menora72
lelas
ciklama
jaca*caca
Malina
OKacica
KoMetaK
lenjivica
megica-pegica67
Bekanicaa
Angie83
Orline
korpica
Niny
ragaco
Vuchica
LaFolie
zoxa
BiKsi :)
Erata
dragmilk
JocY
Ninche
Struzzo
SannI-AlL
lenabeograd
laKole
saska1
lilya
dragana76ns
bulevarka
ivka
bak
anak
tetreb
heart84
missile
77 posters

Strana 28 od 40 Prethodni  1 ... 15 ... 27, 28, 29 ... 34 ... 40  Sledeći

Ići dole

VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa - Page 28 Empty Re: VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa

Počalji od saska1 3/12/2013, 19:59

Tetka čestitam da nas i ti uskoro obraduješ roda roda roda igracice igracice roda roda roda igracice igracice roda roda roda igracice igracice roda roda roda igracice igracice roda roda roda igracice igracice roda roda igracice igracice 
saska1
saska1

Broj poruka : 2530
Datum upisa : 04.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa - Page 28 Empty Re: VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa

Počalji od Mrvica78 3/12/2013, 21:56

annci ::
Inace, to mi nije rodjena sestra, ali je prosto obozavam, i uvek smo bile vise nego rodjene sestre...jer ja imam dva brata, pa mi je ona sluzila za one "zenske sestrinske stvari". Bilo bi tako divno da i nasa deca rastu zajedno....
Cesto smo se nas dve zezale da su svi nasi prijatelji vec izradjali decu, a kako nama ide, ni jedna nece imati vremena za drugo, vec ce nasa deca definitivno biti potpora jedno drugom u zivotu. Kao da su rodjena... Ona je svoj deo dogovora ispunila juce queen , sada je na mene red trudnica 

A realno, presrecna sam! Tetke su divna bica, koja te vole skoro kao mame, ali su mnoooogo vise cool, i nisu tako stroge, sluze za poveravanje, vadjenje fleka i nestasluke, prikrivanje kod mame i tate...
Ja sam juce plakala kao kisha nad provm slicicom...boze, kako je savrsnea!!!! Zaljubila sam se na prvi pogled u to majusno bice beba beba beba beba . Gledam sestru na slici i to blazenstvo.....prosto blista...vredela je svaka od 4VTO...i vredno je svake suze i razocarenja...mali andjeo je nagrada za sve!

I to tako vraca nadu, da nije normalno. Meni je ogrooooman podrstrek da nastavim da milkim svoj stomacic i pricam mu...

veliki poljubac za sve od raznezene tetke ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav 
Raznezena tetko evo nekoga ko te potpuno razume. Imam sestru od strica koja je 5 dana mladja od mene. Ceo zivot smo nerazdvojne. Na zalost i ona ima problema sa bebama tako da i ovu muku kuburimo zajedno. A celog zivota smo pricale jedna drugoj kako cemo bar po jedno dete da rodimo u isto vreme da imaju s kim da se igraju i da se vole kao sto se ja i ona volimo...Najiskrenije ti zelim da tu zelju ispunis sa svojom sestrom jer je to zaista neprocenjivo . U to ime te jako zagrljaj  i zelim sve najbolje ljubav
Mrvica78
Mrvica78

Broj poruka : 108
Godina : 46
Location : Smederevo
Datum upisa : 24.03.2012

Nazad na vrh Ići dole

VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa - Page 28 Empty Re: VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa

Počalji od annci 4/12/2013, 13:06

Makki:12a: 
Saska osmeh srce 
Mrvice, sve razumes...smajli angel 

Tetka danas malo u down-u. Boli stomak, kao da cu sutra da dobijem. Znaaaam sve: da su isti simpomi i kada si trudan, i da vecina prodje kroz isti pakao...ali tako nekako vraca sve one ruzne uspomene na sva razocatenja....

Bas se trudim da se podignem!
Evo pustila sam neku romanticnu komediju. Ne mrdam iz kreveta te pafe u vodu odluka da skoknem do posla. Mirna sam ko bubica. I ponavljam kao sumanuta " sve ke ok.trudna si. Sve je ok. Trufna si. Sve je ok. Trudna si...." kao magiju da zlu vesticu otera
annci
annci

Broj poruka : 1805
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 14.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa - Page 28 Empty Re: VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa

Počalji od Ambra 4/12/2013, 13:34

Dok beta ne pokaze suprotno, ne panici :)))
Ambra
Ambra

Broj poruka : 1234
Godina : 51
Location : Beograd
Datum upisa : 06.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa - Page 28 Empty Re: VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa

Počalji od annci 4/12/2013, 13:54

Nema panike! Dobro sam. Dobro sam. Dobro sam. Dobro sam..
annci
annci

Broj poruka : 1805
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 14.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa - Page 28 Empty Re: VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa

Počalji od annci 4/12/2013, 14:00

Jefto, zao mi je. Tek sada videh potpis zagrljaj i:ydpj: zagrljaj 
Sledece godine ce sve biti bolje!!!!
annci
annci

Broj poruka : 1805
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 14.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa - Page 28 Empty Re: VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa

Počalji od maki79 4/12/2013, 14:28

Annci curo draga samo lagano evo jos 2 dana i eto nama velike bete. Glavu i mozak na ispasu i uzivaj u zivotu.
maki79
maki79

Broj poruka : 1879
Godina : 45
Location : Beograd
Datum upisa : 15.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa - Page 28 Empty Re: VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa

Počalji od Ambra 4/12/2013, 15:06

annci ::Nema panike! Dobro sam. Dobro sam. Dobro sam. Dobro sam..
lol! lol! 
I tako gledas romanticne komedije sa hepi endom, kunjas na trosedu, kutnjacis, gojis se hranom, lencaris... i nije ti nista, i nije ti nista, i sve je ok, ok, ok, i dobro si, i dobro si i uzivas Laughing Laughing Laughing 

Super sam ja, mene neuspesi ne potresaju toliko. Lekarska glupost da. Nego, sad navijam za tebe, to mi interesantnije lol! 
Ambra
Ambra

Broj poruka : 1234
Godina : 51
Location : Beograd
Datum upisa : 06.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa - Page 28 Empty Re: VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa

Počalji od anasrce 4/12/2013, 15:51

Annci imenjakinjo navijam jakooo za tebe!!! Cestitam tetka osmeh srce osmeh srce 
anasrce
anasrce

Broj poruka : 444
Location : Beograd
Datum upisa : 15.07.2013

Nazad na vrh Ići dole

VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa - Page 28 Empty Re: VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa

Počalji od ragaco 4/12/2013, 18:41

Anci,još malo do bete!Da se i ja pridružim bodrenju i navijanju radost radost radost radost radost radost radost radost 

ragaco

Broj poruka : 1821
Godina : 43
Location : Beograd
Datum upisa : 28.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa - Page 28 Empty Re: VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa

Počalji od lelas 4/12/2013, 19:15

Annci tetka cestitam.Neka ti se sve sto sanjala ostvari!srca srca srca 
lelas
lelas

Broj poruka : 1644
Datum upisa : 18.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa - Page 28 Empty Re: VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa

Počalji od annci 4/12/2013, 22:26

Hvala, drage moje.
Srcasta imenjakinjo, cestitam na buducoj prolecnoj trudnoci! Tako treba, taj dobar duh mi se bas svidja.

Bila popodne na bockanju, i malo pricala sa doktorkom. Rekla mi je sve sto i vi, ali ipak se malo smirih. Realno, ja u nju gledam ko u Boga, i beskrajno joj verujem. Kaze da su bolovi u vreme uobicajenog ciklusa sasvim normalni, i da se ne uplasim cak i ako prokrvarim. Da sacekamo betu a ona ce nam potvrditi ono sto obe znamo poljubci 
annci
annci

Broj poruka : 1805
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 14.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa - Page 28 Empty Re: VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa

Počalji od leptirko82 4/12/2013, 22:36

Annci, tetka, navijam za najlepsu prognozu!
leptirko82
leptirko82

Broj poruka : 2897
Godina : 41
Datum upisa : 30.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa - Page 28 Empty Re: VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa

Počalji od annci 5/12/2013, 08:28

hvala, leptirko.
upravo pocinje 11dpt. Inace, ja sam odlucila da radim betu dva puta. Prvi put u subotu. to ce mi biti 13dpt. Ako se ista dogodilo, tada ce se svakako pokazati. To cu raditi ovde u zgradi preko puta. U necelju moram da radim u Konzilijumu, jer moja doktorka sa njima radi, (kod njih mi je sve uslo i u cenu) a i salju njoj direktno. Nisam htela da se protivurecim. Ako hoce konzilijum u nedelju, dobice ga. Anci samo ne moze da ceka bas dotle...

Danas idem na posao malo, pa ce to skraiti dan. Stomacic se jutros smirio molitva  Ne smem ni da se radujem, samo cutim i molim se...
ljubac za sve

praaaaaaaaaaasiiiiiiiiiiiiiiiiiiteeeeeeeeeeeeeeeeeee!!!!!!!!!!!!!!!
annci
annci

Broj poruka : 1805
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 14.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa - Page 28 Empty Re: VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa

Počalji od fmala 5/12/2013, 09:15

Evo, evo, prasenje, plus vucem za nos!

vv vv vv vv vv vv vv vv vv 
fmala
fmala

Broj poruka : 1989
Datum upisa : 25.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa - Page 28 Empty Re: VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa

Počalji od KoMetaK 5/12/2013, 10:37

Evo i mene kao trudnice da zaprasim! vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv 
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa - Page 28 Empty Re: VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa

Počalji od hocukusurnecuzvaku 5/12/2013, 10:41

Tetka čestitam od srce  malenu princezu angel 
A za tebe navijam da nas obraduješ u subotu sa beta navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice 
hocukusurnecuzvaku
hocukusurnecuzvaku

Broj poruka : 1595
Godina : 41
Location : Beograd
Datum upisa : 03.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa - Page 28 Empty Re: VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa

Počalji od d77 5/12/2013, 12:22

Ancci, navijam jakooo igracice igracice igracice 

d77

Broj poruka : 1742
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa - Page 28 Empty Re: VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa

Počalji od maki79 5/12/2013, 17:36

Annci annci ipak ti ne poslusa mene da batalis taj odlazak na posao. Na proslavu povodom rodjenja sestricine nisi otisla ( pdrzavam) zbog guzve i virusa a na posao si ipak otisla. Sad cu i tebe kao moju Katarinu tukiti po guzi i reci no no nisi dobra devojcica.
Salim se ja malo sa tobom nadam se da ne zameras. Znam da si se vec smorila u kuci ali to je samo jos danas ( dan vec pri kraju) i sutra, a vec u subotu ces moci opusteno vise da setkas jer ce beta pokazati svoje trocifreno nasmejano lice.
Ljubac od nas za vas.ljubav 
maki79
maki79

Broj poruka : 1879
Godina : 45
Location : Beograd
Datum upisa : 15.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa - Page 28 Empty Re: VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa

Počalji od annci 5/12/2013, 18:50

Vi ste jednostavno divne!
Prokrvarila sam. 3 braon tackice. Znam da nista ne znaci, ali bas se smorih. Maki, naravno da se ne ljutim, ali ja u firmi imam pet ljudi. A firma mi u susednom bloku. Ni opasnost od nekih virusa, niti mi je predaleko. Al izgleda da nisam bas morala.
Necu da gubim nadu! Doktorka me je jos juce obavestila da ovo moze da se desi. Izdrxacu jos jedan dan. Mazim stomak i ponavljam mantru : " bori se, bebo! Bori se, bebo!...."

Drzite fige, molite se, prasite, navijajte....samo jos malo
annci
annci

Broj poruka : 1805
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 14.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa - Page 28 Empty Re: VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa

Počalji od ragaco 5/12/2013, 18:53

Anci,leškari,odmaraj,mazi tibu i ostani pozitivna a mi ćemo da igracice igracice igracice igracice igracice  i bb d bb d bb 

ragaco

Broj poruka : 1821
Godina : 43
Location : Beograd
Datum upisa : 28.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa - Page 28 Empty Re: VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa

Počalji od leptirko82 5/12/2013, 19:11

navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 roda roda roda roda roda roda roda roda
leptirko82
leptirko82

Broj poruka : 2897
Godina : 41
Datum upisa : 30.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa - Page 28 Empty Re: VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa

Počalji od fight&faith 5/12/2013, 20:37

Annci
roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda

fight&faith

Broj poruka : 1852
Location : Beograd
Datum upisa : 17.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa - Page 28 Empty Re: VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa

Počalji od annci 6/12/2013, 15:40

Evo, danas kao bubica. Ne da nisam otisla do posla, nego se ozbiljno stresiram i od odlaska u wc. Kad god odem vidim novu kap (braon ne crvenu) i oblije me hlaadan znoj. Dobra vest je da se to krvarenje ne pojacava, losa sto ne prestaje. Srevom Analiza lab radi od 7 ujutru. Bicu sigurno prvi musterija...

Inace, bebac tetkin je danas izasao, a tetka ne moze da ide da je vidi.Crying or Very sad 
Icicu sutra. Kakvi god da mi budu rezultati
Drzite palceve jaaakoooo
annci
annci

Broj poruka : 1805
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 14.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa - Page 28 Empty Re: VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa

Počalji od Ambra 6/12/2013, 16:01

igracice igracice igracice igracice igracice 
Ambra
Ambra

Broj poruka : 1234
Godina : 51
Location : Beograd
Datum upisa : 06.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa - Page 28 Empty Re: VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 28 od 40 Prethodni  1 ... 15 ... 27, 28, 29 ... 34 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu