KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+61
ms_do
leptirko82
Angie83
djole42
cicsa80
dr mali pariz
Lyanna
hocukusurnecuzvaku
jaca*caca
twinsi
Crvic
ragaco
Malina
AriesGirl
nena beba
Orline
SannI-AlL
katarina
Vilhelmina
Frida
dragmilk
InNaturaVeritas
ivka
Star77
LaFolie
srna ns
laKole
HappyGirl
lelas
OKacica
Ninche
bebica mala
KoMetaK
sareni leptir
BiKsi :)
anak
Dacaa
hany
lenjivica
MAAKKI
dragana76ns
saska1
noja
nina :)
Struzzo
maus
karakaca
bulevarka
zvoncica36
plavaptica
SladZana
korpica
missile
Erata
lilya
Niny
Klarica
bak
neca73
lenabeograd
Vuchica
65 posters

Strana 16 od 40 Prethodni  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 28 ... 40  Sledeći

Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 16 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Erata 23/4/2013, 21:14

Draganice, u to za slatko joj ne verujem :))
Ja se pridrzavam, ali kada su prirodne trudnoce u pitanju, nijedna ne bi trudna ostala, ako se gleda po slatkisima.
Mi nazalost moramo da se pridrzavamo ovoga i onoga, ali zdrave i prave devojke i zene nemaju pojma ni sta je beta hcg test, a kamoli ostalo. I hvala Bogu na tome. Kad bi tako bilo, izumrla bi ljudska vrsta.
Erata
Erata

Broj poruka : 2458
Datum upisa : 21.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 16 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Erata 23/4/2013, 21:18

Preporucujem ti da sva ta antitela odradis u laboratoriji Beograd na Bogoslovij, jer ces najjeftinije proci, osim ako ona ne insistira na odredjenoj laboratoriji. Urodjene trombofilije u Konzilijumu (MTHFR i ostale sifre :)
Erata
Erata

Broj poruka : 2458
Datum upisa : 21.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 16 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od SladZana 23/4/2013, 21:26

Erato, Srna navijamoza velike beta tapšanje navijači1 bb roda

Daco sretan početak
SladZana
SladZana

Broj poruka : 2915
Godina : 40
Datum upisa : 23.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 16 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od zvoncica36 23/4/2013, 21:44

karakaca ::Drage moje mora neko da zameni nasu Suzu, zadnja vestica bila 06.04. i evo sad nekoliko dana nesto braonkasto da li je moguce da je bila ovulacija jer hormoni su bili super ne panicim ali malo mi cudno da je hormonski poremecaj sigurno nije a sta bi moglo drugo da bude????
Može da se desi da je ovulacija,ali može da bude i curkanje pred menstruaciju.Menja se godišnje doba pa samim tim mogu i hormoni da luduju.Koliko ti curi?Da li imaš bolove?U slučaju da se nastavi i da ti menst.kasni uradi betu,a ako budeš imala jače bolove pravac kod dr.Mislim da ti nije ništa i da je sve zbog vremena malo su ti hormoni(moguće da je niži progest. u ovom ciklusu bio).

zvoncica36

Broj poruka : 2090
Datum upisa : 23.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 16 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od karakaca 23/4/2013, 21:48

Nemam bolove i nije nista obilno primetim po malo na vesu, sutra idem privatno kod dr i znacu sta je jer danas je drugi treci dan kako ga primecujem, sutra cu sve da razjasnim a za vesticu je jos rano tako da je moguce ovo vreme nesto pobrkalo. Hvala Vam drage moje i javljam sutra
karakaca
karakaca

Broj poruka : 777
Godina : 41
Datum upisa : 04.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 16 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od zvoncica36 23/4/2013, 21:54

karakaca ::Nemam bolove i nije nista obilno primetim po malo na vesu, sutra idem privatno kod dr i znacu sta je jer danas je drugi treci dan kako ga primecujem, sutra cu sve da razjasnim a za vesticu je jos rano tako da je moguce ovo vreme nesto pobrkalo. Hvala Vam drage moje i javljam sutra
Sigurno je sve ok.Danas ti je 18-i dan ciklusa.Menstruacija može i da ti bude ranije,a i ovulacija može da bude kasnije od 14-og dana.Nekad pred menstruaciju hoće danima da bude braonkasto.Javi nam svakako zbog drugih devojaka.

zvoncica36

Broj poruka : 2090
Datum upisa : 23.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 16 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lenjivica 23/4/2013, 21:54

Devojke, sad sam izračunala na cenovniku biomedice da će to sve da me košta oko 400 e!!?Može li to državno da se radi i od koga da uzmem uput, mislim da li da idem kod ginekologa, državnog endokrinologa ili gde po uput, pomagajte!
lenjivica
lenjivica

Broj poruka : 617
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 06.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 16 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od zvoncica36 23/4/2013, 21:59

Draganice ja sve plaćam od hormona do svih ispitivanja i više mi je muka.Mislim da ako ti je ok ginekolog tražiš uput,a oni valjda znaju gde ćeš šta uraditi.Vredi pokušati imaš pravo na to.

zvoncica36

Broj poruka : 2090
Datum upisa : 23.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 16 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od karakaca 23/4/2013, 22:05

draganica ::Devojke, sad sam izračunala na cenovniku biomedice da će to sve da me košta oko 400 e!!?Može li to državno da se radi i od koga da uzmem uput, mislim da li da idem kod ginekologa, državnog endokrinologa ili gde po uput, pomagajte!
E ovako ja sam htela sve na uput jer je moja drugarica a i vasa sa foruma, koja ce se javiti za koji dan sa lepim vestima trudnica igra uspela da uzme uput kod njene dr u dz, pre VTO i odradila imunologiju i odradila stitnu i sve sto se radi kod endikrinologa sto u Nisu sto kod nas u bolnici i nesto malo od nalaza privatno, ja sam potrazila od moje doktorke iz dz uput za endikrinologa za Niski kc ona mi rekla da ne moze ona to da mi napise nisam htela da se raspravljam da druge doktorke daju upute naznace da je lecenja steriliteta a ona ne moze, i jedno po jedno radim privatno prvo endikrinolog, pa cu posle i imunologiju. Pre VTO hocu da je sve pod konac i da budem sigurna da je sve u redu, da nemam sumnje ako ne uspe, a mora da uspe
karakaca
karakaca

Broj poruka : 777
Godina : 41
Datum upisa : 04.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 16 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lelas 23/4/2013, 22:17

draganice ,ja cu ti napisati kako sam ja redila na uput i gde .Antitela na trombofilije radila na Reumatoloskom,uput daje ginekolog ,tamo cekas da ti zakazu kod nekog doktora ambulantu,pa on daje uput za analize kod njih.dosta se ceka na ambulantu ali ako kazes da je u pitanju vto onda te ubacuju sto pre moze i vrlo su korektni.antitela stitne na uput od doktora na Kcs ,institut za imunologiju,zoves ih,zakazu ti brzo,isto ides u ambulantu i odmah,, vade krv.Stecene trombofilije na uput Vma ,nema zakazivanja i cekanja,tu mozes da odradis i urodjene trombofilije,ali se to placa.Onedodatne hormone i vit d nisam radila.Ogt test sa insulinemijama u Visegradskoj,isto se prvo zakaze ambulanta,doktor odobri i zakaze test ali sam na to cekala dugo.Sve u svemu,moze na uput ,ali se dosta vremena izgubi dok se zakaze i cekaju posle rezultati.Odnesi taj spisak analiza kod svog doktora i on nek napise onda upute za ustanove koje sam ti navela ako se odlucis za njih.nadam se da sam bila od pomoci. Very Happy
lelas
lelas

Broj poruka : 1644
Datum upisa : 18.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 16 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lelas 23/4/2013, 22:27

Karakaca,tako je osmeh srce Ziveli smo mi 2 godine u Nisu i tamo krenuli da se lecimo i znam kako je dole sve komplikovano.ja sam u Bg dosla sa dokumtacijom iz Nisa pa tek ovde doktor to nije hteo da prihvati,nego sva ispitivanja ponavljaj ,zbog kojih smo u Nisu potrosili puno para,i na kraju izgubi godine u ispitivanju i dodjosmo do istog.sad imam predivnu doktorku u domu zdravlja i ona mi daje upute,pa je sad drugacije .
lelas
lelas

Broj poruka : 1644
Datum upisa : 18.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 16 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od karakaca 23/4/2013, 22:31

Lela ja nisam iz Nisa ali sve sto imam uput odradim, samo do uputa dolazim tesko doktorka iz dz je azdaja koja ti se ljubazno smeska i ne sme da pise upute, ipak moze vecina nalaza da se odradi na uput samo nece doktori da ih pisu
karakaca
karakaca

Broj poruka : 777
Godina : 41
Datum upisa : 04.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 16 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lenjivica 23/4/2013, 23:25

Karakača, mnogo ti hvala, srcee si! Samo mi nije jasno da li mi moj ginekolog daje upute ya to ili mi dr opšte prakse daje uput za državnog endokrinologa pa onda on uput za to?
lenjivica
lenjivica

Broj poruka : 617
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 06.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 16 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lenjivica 23/4/2013, 23:26

Htedoh reći Lela, ovo pianje gore je za Lelu, malo sam umorna izvinjavam se ljubav
lenjivica
lenjivica

Broj poruka : 617
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 06.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 16 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od katarina 24/4/2013, 08:04

Novi start :)
Posle 7 godina kockice su se skockale i mi krecemo po jos jednu bebu Wink
Danas pocinjem sa kontracepcijom i radujem se novom pocetku! Malo sam ispala iz štosa, hehhe,a i FSH mi je malo ispao Shocked

MM sam vec pocela da bildujem vitaminima, a sebe punim optimizmom.

Ovaj put ulazim u priču iz perspektive mame i puno, puno je lakse. Moje SUNCE je napunilo 6 god. i spremamo se za skolicu Wink
Pozdrav, i pisemo se
katarina
katarina

Broj poruka : 36
Datum upisa : 23.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 16 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od SladZana 24/4/2013, 08:08

Bravo Katarina sretan početak
SladZana
SladZana

Broj poruka : 2915
Godina : 40
Datum upisa : 23.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 16 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lelas 24/4/2013, 08:12

drafanice za endokrinologa moze uput i od dr opste prakse i od ginekologa ,bar su meni tako davali kako kojeg navatam.znaci samo spisak analiza pa kod doktora.Meni endokrinolog je davao uput samo za hormone koje mogu na klinici da radim.ako traba jos nesto,samo pisi Very Happy
katarina samo napred!ljubi svoje sunce!
lelas
lelas

Broj poruka : 1644
Datum upisa : 18.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 16 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od katarina 24/4/2013, 08:15

Hvala cure sreca
katarina
katarina

Broj poruka : 36
Datum upisa : 23.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 16 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od hany 24/4/2013, 08:44

katarina sretan početak
gde planiras da radis vto, vec si imala uspesnu vto ?
hany
hany

Broj poruka : 2048
Datum upisa : 14.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 16 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od katarina 24/4/2013, 09:18

Da, 2007. smo dobili devojcicu (icsi postupak). Radicemo opet u Bis Intermedikus-u kod dr. Radunovica i dr. Rodic
katarina
katarina

Broj poruka : 36
Datum upisa : 23.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 16 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lenjivica 24/4/2013, 09:45

Lelaaaaaa hvala!!! osmeh srce
Katarina, svaka čast!! Navijamoooo igracice igracice
lenjivica
lenjivica

Broj poruka : 617
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 06.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 16 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od laKole 24/4/2013, 09:56

missile ::
Lakole, izvini, draga, što nisam u toku, al ovih dana se pitam šta se kod tebe dešava? Videla sam preslatkog lavića na internetu, i pomislila na tebe!

osmeh srce

miss usne
čuće se uskoro! Wink

sve djevojke, srećno! a posebno za ivv!
roda roda roda roda roda roda roda roda
laKole
laKole

Broj poruka : 1553
Datum upisa : 16.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 16 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Star77 24/4/2013, 10:04

Samo na brzinu da se javim, zeza me net Mad
Karakaca, nadam se da ces nam se odmah javiti kad zavrsis kod dr i vjerujem da ce sve biti u redu :)
Katarina, zelim ti srecan i uspjesan novi pocetak :)
Erato, Srna, samo naprijed, svi navijamo igracice
Za sve ostale djevojke veliki pozdrav ljubav
Star77
Star77

Broj poruka : 980
Godina : 46
Location : BiH, Sarajevo
Datum upisa : 23.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 16 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od missile 24/4/2013, 12:30

Niny ::hvala ti erato. znaci da i ja pijem.

jos nesto: rekla mi dr da nastavim sa drugom kutijom kontraceptiva, tj.da produzim vreme do pocetka ciklusa za nedelju dana, valjda zbog praznika i da se javim 7.maja,to je prvi radni dan. a poslednji kontraceptiv da popijem 3.5. bojim se sta ako dobijem 4.5.i onda kad im se javim bude 4dc, jel tada kasno za stimulaciju?

izvinite sto vas gnjavim,ali van sebe sam
Nini, pitaj ih pre praznika, odi tamo ako moraš. Piješ kontraceptive, a jel primaš neku supresiju (suprefact, isl)? Mislim na one boce koje idu u ruku. Ako to tek treba da primaš, onda laganeze. Ali ako krećeš s menopurima i sl, tj gonadotropinima, onda ide od 2dc. Dakle pitaj!!!! ja nisam radila vto bez supresije niti s kontraceptivima, pa ne znam kako to ide. Al bih svakako ugnjavila pitanjima. javiće se neka devojka koja zna. Srećno!!!!! usne

lakole ::
missile ::
Lakole, izvini, draga, što nisam u toku, al ovih dana se pitam šta se kod tebe dešava? Videla sam preslatkog lavića na internetu, i pomislila na tebe!

osmeh srce

miss usne
čuće se uskoro! Wink
I nek bude najbolje moguće!! Wink Wink ljubav


Kad nam IVV radi betu?
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 16 Empty Kako se pravi beba u jednom afričkom plemenu

Počalji od Vuchica 24/4/2013, 13:16

sto je ovo simpaticno....ovo je samo dokaz koliko su oni rastereceni...
Koracaljke drage, da sve uskoro cujemo pesmu svog deteta....

http://www.smedia.rs/ona/vest/17934/Porodica-Trudnoca-Bebe-Detetova-pesma-Raznezicete-se-Kako-se-pravi-beba-u-jednom-africkom-plemenu.html
Vuchica
Vuchica

Broj poruka : 3208
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 09.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 16 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 16 od 40 Prethodni  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 28 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu