KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+61
ms_do
leptirko82
Angie83
djole42
cicsa80
dr mali pariz
Lyanna
hocukusurnecuzvaku
jaca*caca
twinsi
Crvic
ragaco
Malina
AriesGirl
nena beba
Orline
SannI-AlL
katarina
Vilhelmina
Frida
dragmilk
InNaturaVeritas
ivka
Star77
LaFolie
srna ns
laKole
HappyGirl
lelas
OKacica
Ninche
bebica mala
KoMetaK
sareni leptir
BiKsi :)
anak
Dacaa
hany
lenjivica
MAAKKI
dragana76ns
saska1
noja
nina :)
Struzzo
maus
karakaca
bulevarka
zvoncica36
plavaptica
SladZana
korpica
missile
Erata
lilya
Niny
Klarica
bak
neca73
lenabeograd
Vuchica
65 posters

Strana 9 od 40 Prethodni  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 24 ... 40  Sledeći

Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 9 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Star77 19/4/2013, 13:42

To sam i pretpostavila, ali danas cu se cuti sa doktoricom, pa vidjecemo. Hvala Bak puno na odgovoru :)
Star77
Star77

Broj poruka : 980
Godina : 46
Location : BiH, Sarajevo
Datum upisa : 23.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 9 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od laKole 19/4/2013, 13:42

suzo, opet ti ja suđena. Laughing
pila si klomifen pa ipak možda ovulacija nije bila na dan kad je obično u tvom nestimulisanom ciklusu. znaš li koji dan ti je bila ovulacija/kad je pukao folikul(i)? najčešće krvarenje nastupa 14 dana poslije toga. probaj se tako skontati.
i još jedan mogući scenario, neki folikul je prerastao u cistu i sad ometa redovno odvijanje ciklusa - to se meni desilo, doduše u ciklusu nakon onog sa klomifenom.
laKole
laKole

Broj poruka : 1553
Datum upisa : 16.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 9 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Star77 19/4/2013, 13:47

E, moja Lakole, sta bih ja bez tebe :) znam da mi je folikul pukao 06.04. jer sam osjetila i malo prokrvarila. Ovulacija je bila ( i to sam osjetila) 5 dana prije toga. Jooooooj, zeznute igre, majko moja. Ma ja se plasim tih hormona, nikad mi nije kasnilo, ali sta sam sve popila u poslednjih 6 mjeseci, ne bi me cudilo da ne dobijem uopste ovaj mjesec Sad
Star77
Star77

Broj poruka : 980
Godina : 46
Location : BiH, Sarajevo
Datum upisa : 23.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 9 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od laKole 19/4/2013, 13:49

taj dan kad i je pukao folikul - tad je bila ovulacija. to i jeste ovulacija.
znači, tek sutra treba da dobiješ pod uslovom da nema ciste i da nisi trudna.
laKole
laKole

Broj poruka : 1553
Datum upisa : 16.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 9 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od karakaca 19/4/2013, 13:53

Suzo sacekaj mozda je bilo rano za test ha ako si trudna sacekaj ipak po racunici trebalo bi da ocekujes vesticu sutra mislim da cemo da slavimo ne tuguj prerano
karakaca
karakaca

Broj poruka : 777
Godina : 41
Datum upisa : 04.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 9 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Star77 19/4/2013, 13:58

Da, sada po vasem vidim i ja da je tako. Ne tugujem mnogo Sad, samo malo, i ne smijem da se nadam. Mada po doktorici i po meni i onome sto sma osjetila, ovulacija je bila par dana prije pucanja folikula, da li je to moguce?
Star77
Star77

Broj poruka : 980
Godina : 46
Location : BiH, Sarajevo
Datum upisa : 23.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 9 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od bak 19/4/2013, 14:03

Pucanje folikula se drugacije zove ovulacija Wink Nije sija nego vrat.

Znaci Ovulacije je Pucanje folikula. Pozdravi doktorku Rolling Eyes
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 9 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od laKole 19/4/2013, 14:03

ne, ovulacija je prsnuće folikula i oslobađanje jajne ćelije. pošto je folikul, ako se dobro sjećam, bio malo veći, vjerovatno si imala neki bol/nelagodu ranije par dana dok je još rastao.
nema tugovanja, i ja se borim punih 7 godina, samo pomisli da nisi sama. zagrljaj
laKole
laKole

Broj poruka : 1553
Datum upisa : 16.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 9 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Star77 19/4/2013, 14:11

Pa onda je to vjerovatno to, jer je bio veliki folikul. Odatle ta nelagoda i ona tecnost koju sam osjetila i vidjela na vesu. Mislila sam da je to to. Medjutim, nakon par dana, tj. 06.04 sam osjetila vecu bol i malo sukrvice i po tome znam da je folikul tada pukao. Hvala Lakole, ja kad se uspanicim, inace lupam svasta, nego sada sam je zvala, doktoricu, i rekla mi je da dodjem u ponedeljak. Sada sam malo mirnija, ocekujem vjesticu sutra, pa vidjecemo. Lakole, ne znam jesam li ti rekla, ali divna si :)
Star77
Star77

Broj poruka : 980
Godina : 46
Location : BiH, Sarajevo
Datum upisa : 23.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 9 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od laKole 19/4/2013, 14:16

tako je najbolje, uzv pregled pa će se vidjeti šta se dešava. elem, ako i slučajno bude cista, bez panike - hoće to od klomifena!

a mi držimo fige da je ono čemu se svi nadamo! cvet
laKole
laKole

Broj poruka : 1553
Datum upisa : 16.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 9 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Struzzo 19/4/2013, 14:38

A postoji još jedan scenario...nisi radila test sa prvim jutarnjim urinom...to je merodavnije...tako da Wink
Struzzo
Struzzo

Broj poruka : 7041
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 27.09.2008

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 9 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Struzzo 19/4/2013, 14:39

Erato, jedva čekam izveštaj...
Struzzo
Struzzo

Broj poruka : 7041
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 27.09.2008

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 9 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Star77 19/4/2013, 14:43

Ok, evo sad sam se isplakala, pa se ismijala, i sad sa svojim dragim idem na pizzu. Ne vrijedi, bice sta ce biti, ipak uz vas je sve mnooogooo lakse. Mislim da bih pukla da nije vas. 6 godina se borimo i sve tanje zivce imam. Javljam vam se u svakom slucaju vec sutra, ako ne i veceras, a do tada vas sve puno pozdravljam srca

Erato, tek sada vidim poruke i od mene mnogo srece, nadam se najboljem radost
Star77
Star77

Broj poruka : 980
Godina : 46
Location : BiH, Sarajevo
Datum upisa : 23.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 9 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od missile 19/4/2013, 14:51

Suzo, samo ti uživaj u ovom lepom popodnevu, ništa ne brigaj. Sutra ćeš već znati više. cvet
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 9 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Struzzo 19/4/2013, 15:06

lilya ::
BiKsi :) ::Uvek se setim blesave bak kad kaže: Ona je za mene od početka LJILJA i nema povratka, to je to! I ja se uvek nasmejem.

I bi Ljilja lol!

Šta....nisi stvarno Ljilja...Wink
Malko zekim...
Struzzo
Struzzo

Broj poruka : 7041
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 27.09.2008

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 9 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Erata 19/4/2013, 16:35

Evo me. Very Happy Sa 2 bebirona.:)) ET je radila Goca. Kaze da su embrioni lepi. Sve je super proslo. Posto sam bila sama, iznenadili me i doveli dragog u sobu, tako da mi je tih sat vremena lezanja proslo zacas. Posle je Bilja dosla u sobu i rekla da su 3 jajne celije pustili da se oplode same, klasicnim IVF, obzirom da je sperma super i da smo imali prirodnu trudnocu. Tako se oplodila jedna. Sa 4 su radili ICSI i tako su se oplodile 3. Znaci imamo 4 embriona, 2 vracena, a dva su ostavili da se razvijaju i ako budu stigli do blasti, zamrznuce ih. Rezim: odmaranje, normalne aktivnosti, bez teskog rada. Ne strogo lezanje, setnja dozvoljena. Izbegavati zatvorene prostore i decije rodjendane zbog virusa. Utrogestan 3*2 + progesteron injekcije svaki 3. dan, od sutra. To cu kod njih. Eto, vratih se ja iz spa centra srecna i zadovoljna.:))
Erata
Erata

Broj poruka : 2458
Datum upisa : 21.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 9 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od anak 19/4/2013, 16:40

Erato smajli angel smajli angel , juhu, prva čestitam na trudnoći yes queen osmeh srce trudnica . I neću da čujem drugačije yes . Možeš samo za 2 nedelje da mi potvrdiš likeit love sreca angel angel
anak
anak

Broj poruka : 3404
Godina : 52
Location : BiH, Srbija, Hrvatska
Datum upisa : 12.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 9 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lilya 19/4/2013, 16:59

Bravo Erato bravo bravo bravo bravo bravo
Dakle, kao sto ti dr rece, bez preteranog lezanja. Prosetaj malo zbog cirkulacije i prokrvljenosti materice i uzivaj zeno yes
Ne brinem ja za tebe, lepo si se ti spremila za predstojece dane yes

Evo odma malo rodica roda roda roda roda roda roda

I da imas i smrzlice kad si ih vec toliko zelela navijači1 navijači1 navijači1 navijači1 navijači1 navijači1

Suzo, da nas lepo iznenadis u ponedeljak roda roda roda roda roda


Stru ljubav
lilya
lilya

Broj poruka : 4742
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 07.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 9 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od laKole 19/4/2013, 17:06

erato! radost radost radost radost radost
laKole
laKole

Broj poruka : 1553
Datum upisa : 16.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 9 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Klarica 19/4/2013, 18:00

Super erato, divno likeit Bice to sve kako treba, videćes ljubav
Klarica
Klarica

Broj poruka : 522
Location : Novi Sad
Datum upisa : 28.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 9 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od noja 19/4/2013, 18:28

Erato od danas trudnjacis !
Pomilki dve lepotice sunny sunny
Sve mi se jako svidja radost
prva tri dana dobro odmori iscitaj te knjige
, posle na vazduh roda
Suzo moras da cuvas zivac za decicu osmeh srce
noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 45
Location : tamo gde Dunav teče
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 9 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od srna ns 19/4/2013, 19:23

Erato mnogo srece ti zelim i veliku betu ...
znaci ipak su ti rekli da ne mora striktno lezanje u krevetu.....ja sam se vec ukocila od lezanja ....prosetam pomalo pa opet u krevet, danas mi je treci dan, pa se bojim da je rano za setnju?!
Mnogo srece :)
srna ns
srna ns

Broj poruka : 190
Datum upisa : 26.01.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 9 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od bebica mala 19/4/2013, 19:29

Erato radost radost radost radost radost bravo bravo bravo
i malo roda roda roda roda roda roda
i da za dvije sedmice potvrdis da si trudna beba beba

Koracaljke pozdrav cveće
bebica mala
bebica mala

Broj poruka : 749
Godina : 48
Location : france
Datum upisa : 27.01.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 9 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Erata 19/4/2013, 19:54

Srna, ja sam prvu VTO radila u Grckoj i tamo su mi rekli isto sto i ovde kod Ivanovica. Cak mi je Bilja danas rekla da je stvar i naseg mentaliteta to da se oko zene okupi cela familija, da joj donose u krevet, a ona da lezi 14 dana kao sveca. A u Danskoj kaze zene sedaju na biciklo i idu kuci nakon ET i ostanu trudne. Rekla mi je da ne treba strogo da lezim, da treba i da setam, ali naravno bez teskih fizickih aktivnosti. Normalno da se tusiram, perem kosu, samo da ne lezim u kadi. Naravno da cu da leskarim i odmaram, ali necu kao proslog puta, kada me mama istripovala da se ne pomeram...odlepila sam od muke. Ja sam inace hiperaktivna i sigurno je da meni ne prija da se naglo prikujem za krevet. Ja cu lagano...ova 2-3 dana odmarati u kuci, setkati malo po stanu, malo lezati, malo sedeti, citati knjigu, gledati tv...a onda cu poceti da koristim ovo lepo vreme i da se setkam malo i po prirodi. Necu preterivati, lagana setnja i svez vazduh ce mi svakako prijati.
Erata
Erata

Broj poruka : 2458
Datum upisa : 21.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 9 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Star77 19/4/2013, 20:13

Erato, divne vijesti, zelim ti mnogo srece i veeeeliku betu roda
Srna, takodje, da nas sve obradujes roda
Struzzo, Noja, Lilya, Missile, Lakole, Karakaca i ostale divne djevojke d Ja se vratila mnogo opustenija iz setnje, vidjecemo za vikend sta ce se desiti Wink
Star77
Star77

Broj poruka : 980
Godina : 46
Location : BiH, Sarajevo
Datum upisa : 23.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 9 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 9 od 40 Prethodni  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 24 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu