KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DRAGANA76NS ***ODBROJAVANJE.....U SUSRET SRECI***

+95
hocukusurnecuzvaku
kockicaaa
bebica mala
Republica
neca73
LaFolie
twinsi
Ninche
Marie
lilly13
Sneza
Gral
nina :)
djole42
labradorka
zvoncica36
ragaco
JAmajka
Klarica
Simona
bobica83
Bebis
filipa.panko
Erata
Stenli
JocY
SoJa
Crvic
ivka
Zoka83
leptirko82
dr mali pariz
lelas
snedra
veki1
misic
fmala
Sofka
fight&faith
menora72
tuli
red
viktorija
key
Shizika
agata
SladZana
MARA
Milijana
dra00
pcelica
InNaturaVeritas
Botox
Vuchica
lolipop
laKole
nena beba
Orline
Tanja83
megica-pegica67
bubi80
cicsa80
medolino
Niny
caci
tetreb
zoxa
Struzzo
MAAKKI
noja
plavaptica
ivi
bak
gagax81
bibi.libi
Tinche
Mirjana
ninica2
brinbili
jaca*caca
maus
missile
SannI-AlL
lenabeograd
BiKsi :)
heart84
hany
bulevarka
dragmilk
Duska84
lilya
KoMetaK
saska1
dacans
dragana76ns
99 posters

Strana 29 od 44 Prethodni  1 ... 16 ... 28, 29, 30 ... 36 ... 44  Sledeći

Ići dole

DRAGANA76NS ***ODBROJAVANJE.....U SUSRET SRECI*** - Page 29 Empty Re: DRAGANA76NS ***ODBROJAVANJE.....U SUSRET SRECI***

Počalji od MAAKKI 25/9/2013, 19:40

srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca 
MAAKKI
MAAKKI

Broj poruka : 4783
Godina : 56
Location : ravnica
Datum upisa : 08.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

DRAGANA76NS ***ODBROJAVANJE.....U SUSRET SRECI*** - Page 29 Empty Re: DRAGANA76NS ***ODBROJAVANJE.....U SUSRET SRECI***

Počalji od SladZana 26/9/2013, 08:11

Mnogo ste mnogo zgodni trudnica trudnica ljubav ljubav 
SladZana
SladZana

Broj poruka : 2915
Godina : 40
Datum upisa : 23.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

DRAGANA76NS ***ODBROJAVANJE.....U SUSRET SRECI*** - Page 29 Empty Re: DRAGANA76NS ***ODBROJAVANJE.....U SUSRET SRECI***

Počalji od noja 26/9/2013, 11:30

Prelepi pokloni za prelepu decicu. Lepa i kolica
Lepe ste trudnice divneeeee
Ljub vas ♡♡
noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 45
Location : tamo gde Dunav teče
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

DRAGANA76NS ***ODBROJAVANJE.....U SUSRET SRECI*** - Page 29 Empty Re: DRAGANA76NS ***ODBROJAVANJE.....U SUSRET SRECI***

Počalji od Erata 26/9/2013, 11:57

Prelepe slike, blistave, sjajne trudnice i njihove zvezdice. Vas dve, a ukupno 5, joooooj, divota!!! A tek garderobica... za ovo se vredi boriti, baš dajete vetar u leđa. Draganice, stomak je VOW, ne da su se spakovali, miševi mali :**
Erata
Erata

Broj poruka : 2458
Datum upisa : 21.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

DRAGANA76NS ***ODBROJAVANJE.....U SUSRET SRECI*** - Page 29 Empty Re: DRAGANA76NS ***ODBROJAVANJE.....U SUSRET SRECI***

Počalji od maus 26/9/2013, 14:23

eEj lepojka moja okrugla SITNOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO:aa15: sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca 
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

DRAGANA76NS ***ODBROJAVANJE.....U SUSRET SRECI*** - Page 29 Empty Re: DRAGANA76NS ***ODBROJAVANJE.....U SUSRET SRECI***

Počalji od bak 27/9/2013, 09:24

Lepa moja bas se priblizilo srca Jel te jos razvlace deca, ili su se malo smirili? Ljubim osmeh srce 
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

DRAGANA76NS ***ODBROJAVANJE.....U SUSRET SRECI*** - Page 29 Empty Re: DRAGANA76NS ***ODBROJAVANJE.....U SUSRET SRECI***

Počalji od KoMetaK 27/9/2013, 12:29

Ej draga, pa srecan ulazak u 9. mesec!!!! osmeh srce osmeh srce sreca Danas je sigurno, ako nije bio pre neki dan Wink 
Stvarno smo uzivali sa vama, videla si i sama da si nas jedva izbacila iz kuce! lol! Zakasnismo kod KOpitovicke koliko nam je bilo lepo! osmeh srce osmeh srce 
POsebno su se odusevili moji s&s i moras da mi posaljes opet adresu (pogubih negde papiric) hoce da ti posalju pismo zahvalnosti! lol! Matori i dokoni penzioneri. Wink Rolling Eyes Zaboravili su sto su im kolica smetala u voznji kad su vas upoznali. Very Happy Jos kad su se najeli specijaliteta i drmnuli alkohol, bili su jos srecniji! Laughing Laughing lol! 

Pisi kako si, kako podnosis poslednje dane trudnoce. Sve sto si spremila za klince je fenomenalno, ja sam dobila zelju da pocnem da kupujem, ali se uzdrzavam jos uvek! lol! lol! 

LJubim te puno u stomace i Sofku i Mitra! love 

KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

DRAGANA76NS ***ODBROJAVANJE.....U SUSRET SRECI*** - Page 29 Empty Re: DRAGANA76NS ***ODBROJAVANJE.....U SUSRET SRECI***

Počalji od filipa.panko 27/9/2013, 21:15

Kako ste lepe, blistate.

filipa.panko

Broj poruka : 199
Datum upisa : 07.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

DRAGANA76NS ***ODBROJAVANJE.....U SUSRET SRECI*** - Page 29 Empty Re: DRAGANA76NS ***ODBROJAVANJE.....U SUSRET SRECI***

Počalji od filipa.panko 27/9/2013, 21:15

Kako ste lepe, blistate.

filipa.panko

Broj poruka : 199
Datum upisa : 07.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

DRAGANA76NS ***ODBROJAVANJE.....U SUSRET SRECI*** - Page 29 Empty Re: DRAGANA76NS ***ODBROJAVANJE.....U SUSRET SRECI***

Počalji od ninica2 28/9/2013, 07:32

Draga moja srecan ti ulazak u deveti mesec,meni proletelo ovo vreme :-) Duse male napreduju bas lepo kod mamice,ppa ce biti bas za stipkanje i gnjavazu kad se rode :-) stvarcice,krevetici,kolica,aaa topim se jos kada se sve to popuni ,milina bre :-) ljubim te puno draga i mile pcelice :-*
ninica2
ninica2

Broj poruka : 1841
Godina : 44
Location : Novi Sad
Datum upisa : 26.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

DRAGANA76NS ***ODBROJAVANJE.....U SUSRET SRECI*** - Page 29 Empty Re: DRAGANA76NS ***ODBROJAVANJE.....U SUSRET SRECI***

Počalji od dragana76ns 28/9/2013, 11:24

Dobar dan drage zenice sunny 
Da se javimo malo....od jutros veeeeeeeliko spremanje, ja naravno fizicki neucestvujem jer niti sam u stanju niti smem. Juce me nesto secnuo stomak po levoj strani pa sve do dole...nesto novo i odmah trk na pregled za svaki slucaj. Radjen je ctg....puls ne pada ni do 140 a ni k od kontrakcija, hvala dragom Bogu molitva na UZ sve ok, dovoljno plodove vode (pise nesto jedan dzep 48 a drugi 57) posteljica II stepen zrelosti, verujem da je to ok cim nije nista rekla...protoci dobri, serklaz lepo drzi....na kraju rece da joj taj moj bol lici, kao da mi je Cuca nalegla na besiku i da ne izbacim sav urin i da se bol reflektuje ...nesto u tom smislu. Rece mi da lezim i da pijem caj onaj za trudnice nikako brusnicu jer izaziva kontrakcije. Juce sam bas digla sve nalaze, jer u utorak idem opet na suk profil...i sve je ok, opet da se pohvalim hemoglobin 125 igra nije takav bio ni pre trudnoce, jedino  mi pise da u urinu imam metilketona, a dr kaze da je to ili zbog povisenog  secera  (sto kod mene nije 4.5 je) ili da sam bila gladna.
Eto toliko od nas...nadam se da ce moje bebice izdrzati bar jos dve nedelje, ja svakako hocu, zelim i  moram...a mm stalno komentarise, valjda sto on ne moze da doceka...Sunce, nase bebice bas zele da nas upoznaju  Very Happy Very Happy Very Happy i onda on da njegovo neko ludo objasnjenje npr vidis kako ti se bol penje na gore, od zglobova u noznim prstima, preko kolena, ledja pa sve do zglobova na rukama...a u stomaku ide na dole Very Happy Very Happy Very Happy gde je on tu video logiku ali ajd'
Budite mi vesele drage moje....prasim sve one koje su u iscekivanju ove srece , ljubim svu decicu ovog naseg Kutka
i grlim sve zenice osmeh srce osmeh srce osmeh srce
dragana76ns
dragana76ns

Broj poruka : 4182
Godina : 47
Location : Novi Sad
Datum upisa : 12.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

DRAGANA76NS ***ODBROJAVANJE.....U SUSRET SRECI*** - Page 29 Empty Re: DRAGANA76NS ***ODBROJAVANJE.....U SUSRET SRECI***

Počalji od lelas 28/9/2013, 11:38

Dobro je Dragana da je sve ok i izdrzacete vi jos dve nedelje sigurno,samo odmaraj maksimalno.Sredice caj nelagodnost koja ti se javlja.Eto toliko,procitah poruku pa da napisem koju.Poljubac za tebe i pcelice batu i seku!ljubav 
lelas
lelas

Broj poruka : 1644
Datum upisa : 18.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

DRAGANA76NS ***ODBROJAVANJE.....U SUSRET SRECI*** - Page 29 Empty Re: DRAGANA76NS ***ODBROJAVANJE.....U SUSRET SRECI***

Počalji od BiKsi :) 28/9/2013, 11:42

Ma ostace oni unutra jos dve nedelje, navijam jako! A zmu nek se jos samo malo strpi! osmeh srce osmeh srce 

Ljubim i grlim jako!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

DRAGANA76NS ***ODBROJAVANJE.....U SUSRET SRECI*** - Page 29 Empty Re: DRAGANA76NS ***ODBROJAVANJE.....U SUSRET SRECI***

Počalji od leptirko82 28/9/2013, 11:50

Navijam i ja da medenjaci sacekaju jos dve nedelje do konacnog upoznavanja.
Draganice, kakav je taj osecaj kad znas da ces ih jos malko videti? Pisi, da se istopim citajuci!
Divno mi izgledas, blistas, stomace kao bombonica.
Ispricah mom Hercegovcu za tebe, a on, ma milion puta te pozdravio!
leptirko82
leptirko82

Broj poruka : 2897
Godina : 41
Datum upisa : 30.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

DRAGANA76NS ***ODBROJAVANJE.....U SUSRET SRECI*** - Page 29 Empty Re: DRAGANA76NS ***ODBROJAVANJE.....U SUSRET SRECI***

Počalji od dragana76ns 28/9/2013, 12:23

Aaaaa pa Leptirko, ta herc. veza je cudo...dovoljno je da si herc.i tretiran si kao rod rodjeni :))))
Ne znam sta bih ti rekla, kao da jos uvek nisam svesna a lepo mi kad pomislim da stizu....imam slike u glavi jos od pre postupka....molim se i zahvaljujem Bogu svako jutro i vece.....onda kad pogledam u krevetice, kolica....njihove stvarcice, zamisljam kako ce da izgledaju....naravno zelja mi je da budu zivi,zdravi a razmisljam da li ce biti slatki ili ne. Nisam bas od onih sto kazu, svaka beba je lepa...secam se kad se Rastko rodio, poslao mi zet sliku...a ja u soku, i sestra i zet mi lepi, on rodjen na CR nije namucen....a onako ruznjikav, a ja sad treba da kazem zetu kakav mi je v lakse mi bilo Duski da kazem, da mi nije lep sto je i ona potvrdila...uz recenicu, a sta cemo ...volecemo ga kad je nas srca srca srca  a eno ga sad momcina prava, kaki u nosu i sve vice bravoooooo. Jedva cekam da ga ljubnem bas ga se pozeleh.
Divno je Leptirko, zelim ti da sto pre dozivis ovo...i ti i sve ostale koje cekaju....lepo je kad pricam sa njima kad se vrte....mazim ih, kad preteraju sa lupkanjem onda ih grdim.....pustam im muziku, uzivam......Sve cu pisati kad ih rodim....
usne usne usne
dragana76ns
dragana76ns

Broj poruka : 4182
Godina : 47
Location : Novi Sad
Datum upisa : 12.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

DRAGANA76NS ***ODBROJAVANJE.....U SUSRET SRECI*** - Page 29 Empty Re: DRAGANA76NS ***ODBROJAVANJE.....U SUSRET SRECI***

Počalji od leptirko82 28/9/2013, 13:36

Dragana, divno je citati tvoje postove, a kamoli doziveti ih. Dace Bog da sto pre osetim isto. Ako me je ova borba necemu naucila, to je strpljenje.
Volim tu hercegovacku povezanost. Volim kako sam prihvacena u porodici, volim nasa okupljanja....
sad si me podsetila na rodjenje moje sestricine. Sestra se porodila C rezom. Poslala mi je poruku da me pita da li mi se svidja beba, a ja, onako izgubljena, jedino sam primetila da joj je kosica nekako masna i da ne mirisi....lol! lol! lol! 
Cim je stigla svojoj kuci, zamirisala je i bila je divna, debelica mala!
Prodje mi tih 10 godina kao san!!!
leptirko82
leptirko82

Broj poruka : 2897
Godina : 41
Datum upisa : 30.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

DRAGANA76NS ***ODBROJAVANJE.....U SUSRET SRECI*** - Page 29 Empty Re: DRAGANA76NS ***ODBROJAVANJE.....U SUSRET SRECI***

Počalji od bak 28/9/2013, 16:06

Jao Dragana srca srca u baricu se pretvorih
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

DRAGANA76NS ***ODBROJAVANJE.....U SUSRET SRECI*** - Page 29 Empty Re: DRAGANA76NS ***ODBROJAVANJE.....U SUSRET SRECI***

Počalji od SoJa 28/9/2013, 21:47

Dragana, uživam dok čitam tvoje postove, dok gledam tvoje slike... srca srca srca srca 
Grlim te jako, joj, sad bih skoknula do tebe da i ja pomazim te tvoje anđelčiće smajli angel smajli angel 

sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca 
zagrljaj ljubav

SoJa

Broj poruka : 2029
Godina : 47
Datum upisa : 02.08.2013

Nazad na vrh Ići dole

DRAGANA76NS ***ODBROJAVANJE.....U SUSRET SRECI*** - Page 29 Empty Re: DRAGANA76NS ***ODBROJAVANJE.....U SUSRET SRECI***

Počalji od SladZana 29/9/2013, 13:58

srca jos malo i pada druzenje. Cure su u pravu, uzivanje je citati vas dnevnik poljubac 
SladZana
SladZana

Broj poruka : 2915
Godina : 40
Datum upisa : 23.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

DRAGANA76NS ***ODBROJAVANJE.....U SUSRET SRECI*** - Page 29 Empty Re: DRAGANA76NS ***ODBROJAVANJE.....U SUSRET SRECI***

Počalji od lenabeograd 29/9/2013, 17:16

c  srcasti poljupci

lenabeograd

Broj poruka : 1921
Godina : 40
Location : Dusseldorf
Datum upisa : 26.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

DRAGANA76NS ***ODBROJAVANJE.....U SUSRET SRECI*** - Page 29 Empty Re: DRAGANA76NS ***ODBROJAVANJE.....U SUSRET SRECI***

Počalji od saska1 29/9/2013, 20:17

ljubav ljubav ljubav 
saska1
saska1

Broj poruka : 2530
Datum upisa : 04.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

DRAGANA76NS ***ODBROJAVANJE.....U SUSRET SRECI*** - Page 29 Empty Re: DRAGANA76NS ***ODBROJAVANJE.....U SUSRET SRECI***

Počalji od KoMetaK 30/9/2013, 01:32

Lepotuska moja, bice bebice ko lutkice, to se jos na onom UZ videlo, ne brigaj! Imaju i na koga! yes osmeh srce osmeh srce 
Privodi se kraju spremanje, a taja je nestpljivko! lol! lol! Posle ce da bezi kad pocnu da placu Wink Salim se, naravno! Znam da su vam ovi dani dugi u iscekivanju, ali verujem da ce proleteti i oni i da ce klinci izdrzati jos 2 nedelje. Very Happy 
LJubim vas svo cetvoro puuuno! love 
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

DRAGANA76NS ***ODBROJAVANJE.....U SUSRET SRECI*** - Page 29 Empty Re: DRAGANA76NS ***ODBROJAVANJE.....U SUSRET SRECI***

Počalji od dacans 30/9/2013, 10:02

Ti si moja kraljica...pa nego sta nego ce biti slatke i lepe...ali ne zato sto su sve bebe lepe (nisam ni ja taj tip)..nego stvarno imaju na koga..ti si meni prelepa ...a ja sam isto kao ti i pre moje prve trudnoce zamisljala svoju decu..i devojcicu sam zamislila bas kao sto Mina izgleda..ali sada..a kad se rodila..uopste nije bila ni nalik detetu koje sam zamisljala..ona bas nije bila od onih lepih beba...dok je sa Andrejom druga prica..negde u 6/7 mesecu trudnoce mi profa pokazao na pregledu njegov lik..ja gledam i gledam..i pitam jel on i vama lep ili samo meni..kaze profa..ne Danijela, ovo je pravo lepo bebce sa reklama.on je stvarno bio izvajan kad se rodio...i tako pisem ti ovo da te malo razonodim i nasmejem..jer kad nekom svom to sad pricam i kazem kako Mina nije bila lepa beba oni svi hoce da me pojedu..sve u svemu i tako "ne lepa" Mina mi je sada bas leeepa devojcica..nade poslednje umiru:aa76:  b  b v v v v v lol! lol! lol! lol! Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes 
dacans
dacans

Broj poruka : 926
Godina : 50
Location : Novi Sad
Datum upisa : 25.05.2012

Nazad na vrh Ići dole

DRAGANA76NS ***ODBROJAVANJE.....U SUSRET SRECI*** - Page 29 Empty Re: DRAGANA76NS ***ODBROJAVANJE.....U SUSRET SRECI***

Počalji od maus 30/9/2013, 10:49

Ljubim te i grlim i mislim na tebe:12a: radost srca sreca srca1 bebe bebe beba beba srce cvet love usne 
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

DRAGANA76NS ***ODBROJAVANJE.....U SUSRET SRECI*** - Page 29 Empty Re: DRAGANA76NS ***ODBROJAVANJE.....U SUSRET SRECI***

Počalji od ninica2 30/9/2013, 10:59

Kako ste mi ? Secam se da je ponedeljak oznacavao ulazak u novu nedelju,kanda se tu nesto promenilo ili nije :-) ljubim i grlim puuuno,mamu i pcelice :-*
ninica2
ninica2

Broj poruka : 1841
Godina : 44
Location : Novi Sad
Datum upisa : 26.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

DRAGANA76NS ***ODBROJAVANJE.....U SUSRET SRECI*** - Page 29 Empty Re: DRAGANA76NS ***ODBROJAVANJE.....U SUSRET SRECI***

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 29 od 44 Prethodni  1 ... 16 ... 28, 29, 30 ... 36 ... 44  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu