KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hobi vas i vasih muzeva :)

+21
Star77
leptirko82
zvoncica36
Tangerine
buby
JAmajka
kockicaaa
Vecka
Ema78
Shizika
hany
bobica83
cufta
anak
lilya
Mirjana
bak
Dacaa
missile
Simona
noja
25 posters

Strana 2 od 2 Prethodni  1, 2

Ići dole

Hobi vas i vasih muzeva :) - Page 2 Empty Re: Hobi vas i vasih muzeva :)

Počalji od Vecka 8/11/2013, 01:23

Mm aktivno prati sport.
Moj hobi je skupljanje salveta, markica, secera, razglednica, klikera, figura iz kinder jaja, a sada sa sinom autica, slicica...
Takodje se bavim raznim rucnim radovima: strikam, heklam (lose), sijem, izradjujem nakit od raznih materijala, recikliram, obozavam da pravim torte i ukrasavam ih, crtam po zidovima (obozavam prolece i krecenje) radim dekupaz. Very Happy
sigurno sam nesto zaboravila. Very Happy

Vecka

Broj poruka : 1318
Location : Beograd
Datum upisa : 18.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Hobi vas i vasih muzeva :) - Page 2 Empty Re: Hobi vas i vasih muzeva :)

Počalji od kockicaaa 13/11/2013, 23:42

Vecka, svaka cast! A ja volim kaktuse...i imam ih bas puno....nadje se i po neki sukulent ali pre svega kaktusi Very Happy Very Happy Very Happy . A muz prati sport
kockicaaa
kockicaaa

Broj poruka : 201
Godina : 42
Location : Kragujevac
Datum upisa : 18.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Hobi vas i vasih muzeva :) - Page 2 Empty Re: Hobi vas i vasih muzeva :)

Počalji od JAmajka 14/11/2013, 01:07

Malo je reći da mm prati sport,on je opsednut sportom,klubovima,pojedincima,redovni posetilac utakmica i raznih sport.manifestacija.Drugi"hobi" mu je auto,licka ga,pere,polira,usisava,sedi u autu i sluša muziku(ispred zgrade),tepa mu...totalni ludak.

Ja volim da dekorišem prostor,stalno nešto premeštam(pa posle tražim),prepravljam,pomeram,farbam.Čitam časopise o uređenju enterijera,radim dekupaž.Leti uzgajam različite vrste cveća,na terasi i uživam u tome.Čitam sve.osim naučne fantastike,od stručne literature,beletristike,klasika,do knjiga za decu.
JAmajka
JAmajka

Broj poruka : 1906
Location : BG
Datum upisa : 25.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Hobi vas i vasih muzeva :) - Page 2 Empty Re: Hobi vas i vasih muzeva :)

Počalji od buby 14/11/2013, 09:49

jamajka ::.Drugi"hobi" mu je auto,licka ga,pere,polira,usisava,sedi u autu i sluša muziku(ispred zgrade),tepa mu...totalni ludak.

.
affraid 
a ja se za svog zabrinula samo zato sto ga perka...zagleda...briska...pere stakla onim merom za stakla ....znaci da se opustim Razz Razz Razz Razz 
buby
buby

Broj poruka : 4093
Godina : 45
Datum upisa : 19.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Hobi vas i vasih muzeva :) - Page 2 Empty Re: Hobi vas i vasih muzeva :)

Počalji od Tangerine 14/11/2013, 10:07

Muž se bavi sportom. I ja sam pre nego što sam počela da ostajem trudna. Otad zabušavam. Sad nemam hobi, a u životu sam nakupovala toliko knjiga (naravno, pola nisam pročitala) da bih komotno mogla da otvorim biblioteku ili fotokopirnicu. Je l' to hobi?

Sakupljala sam godinama toaletne sapune i srebrno prstenje.
Tangerine
Tangerine

Broj poruka : 354
Godina : 39
Datum upisa : 25.08.2012

Nazad na vrh Ići dole

Hobi vas i vasih muzeva :) - Page 2 Empty Re: Hobi vas i vasih muzeva :)

Počalji od zvoncica36 14/11/2013, 15:34

buby ::
jamajka ::.Drugi"hobi" mu je auto,licka ga,pere,polira,usisava,sedi u autu i sluša muziku(ispred zgrade),tepa mu...totalni ludak.

.
affraid 
a ja se za svog zabrinula samo zato sto ga perka...zagleda...briska...pere stakla onim merom za stakla ....znaci da se opustim Razz Razz Razz Razz 
Mm je isti kad su kola u pitanju.On je meni rekao kad dobijemo decu nema jela i pića u kolima.Kao Steva Žigon u seriji ''Priče iz majstorske radionice''.Mislim da je to kriza srednjih godina.

zvoncica36

Broj poruka : 2090
Datum upisa : 23.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Hobi vas i vasih muzeva :) - Page 2 Empty Re: Hobi vas i vasih muzeva :)

Počalji od leptirko82 14/11/2013, 15:37

Nas hobi je zajednicki. Imam zelju da u mom dvoristu zivi sto vise zivotinja. Ovu nasu ljubav nazivam hobijem, jer je hobi nesto cime se covek bavi iz ljubavi.
Mm obozava kuglanje, tako da mu i to dodje kao neki hobi.
leptirko82
leptirko82

Broj poruka : 2897
Godina : 42
Datum upisa : 30.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

Hobi vas i vasih muzeva :) - Page 2 Empty Re: Hobi vas i vasih muzeva :)

Počalji od Star77 23/5/2014, 23:25

Moj hobi su knjige, volim da setam i putujem...mm obozava da seta, a najveci hobi mu je rostilj, pivce, kotlic i dobro drustvo :)
Star77
Star77

Broj poruka : 980
Godina : 47
Location : BiH, Sarajevo
Datum upisa : 23.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Hobi vas i vasih muzeva :) - Page 2 Empty Re: Hobi vas i vasih muzeva :)

Počalji od mamadabudem 24/5/2014, 08:08

Mm obožava muziku i vinoooo, ili roštilj i pivo  Wink  Wink  a ja rolam po Adi, sakupljam magnetiće sa putovanja za frižider koje ili mi donesemo ili dobijam od prijatelja pošto znaju da sam fanatik... Laughing Laughing Laughing 
mamadabudem
mamadabudem

Broj poruka : 2253
Location : Beograd
Datum upisa : 12.02.2014

Nazad na vrh Ići dole

Hobi vas i vasih muzeva :) - Page 2 Empty Re: Hobi vas i vasih muzeva :)

Počalji od Blanka 30/8/2017, 11:12

Sad apsolutno vremena ni za sta, ali hobiji su nam slicni. S tim sto ih moj muz ima vise: planinarenje, paraglajding, speleologija... Ja veliki obozavatelj planine pa samim tim i planinarenja. Koliko oboje volimo ovaj sport dokazuje i nase vjencanje na vrhu najljepse crnogorske planine Durmitor. Jos koju godinu pa se vracamo svojim hobijima, ali u prosirenom sastavu sa bebe bebe bebe
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 43
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Hobi vas i vasih muzeva :) - Page 2 Empty Re: Hobi vas i vasih muzeva :)

Počalji od Bobac 30/8/2017, 22:15

Mamadabudem, bas lepo sto si osvezila ovu temu.

Mm i ja smo nekako slicni sto se tice hobija, valjda poceli da licimo jedno na drugo nakon doooosta godina provedenih zajedno - volimo da putujemo, i mi donosimo magnete sa putovanja, planinarimo i pesacimo, citamo knjige...ja jos uzgajam razno cvece i imam malu bastu sa povrcem.
Imamo malog zvrka od godinu dana, pa iako je sve prilagodjeno njemu, ipak nadjemo po malo vremena za hobije, a i njega tako ucimo da ih zavoli od malena.

Bobac

Broj poruka : 489
Datum upisa : 06.07.2014

Nazad na vrh Ići dole

Hobi vas i vasih muzeva :) - Page 2 Empty Re: Hobi vas i vasih muzeva :)

Počalji od BabyBear 18/11/2017, 00:54

Moj hobi je pevanje i to aktivno radim, tako da nekad kazem da mi je to drugi posao. A mom muzu je hobi pecanje I igranje igrica na kompu.
Dakle, sto se hobija tice blage veze jedno sa drugim nemamo. On cak nema ni sluha  lol!
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Hobi vas i vasih muzeva :) - Page 2 Empty Re: Hobi vas i vasih muzeva :)

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 2 od 2 Prethodni  1, 2

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu