KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Aleksandrov i Teodorin dnevnik

+55
leptirko82
lenabeograd
Niny
fmala
Ema78
Struzzo
MAAKKI
Vuchica
JocY
HappyGirl
Zoka83
BiKsi :)
SannI-AlL
maus
caci
pcelica
lilya
hany
SladZana
dacans
tuli
bobica83
Marija86
djole42
bubi80
key
Shizika
penelope
KoMetaK
Botox
nesalela
Tanja83
JAmajka
cicsa80
zoxa
nina :)
nena beba
bak
Mirjana
dr mali pariz
Orline
makababy
cufta
Milijana
gagax81
cici
dragana76ns
Masha UK
korpica
Simona
Sami
MARA
buby
plavaptica
missile
59 posters

Strana 20 od 29 Prethodni  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 24 ... 29  Sledeći

Ići dole

dnevnik - Aleksandrov i Teodorin dnevnik - Page 20 Empty Re: Aleksandrov i Teodorin dnevnik

Počalji od KoMetaK 11/8/2013, 22:41

Samo da vas ljubim puuuuno! Seceri, medovi, lucici! ljubav ljubav 
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Aleksandrov i Teodorin dnevnik - Page 20 Empty Re: Aleksandrov i Teodorin dnevnik

Počalji od cufta 12/8/2013, 11:40

Srećaaan rooođiiiiš sa malim zakašnjenjem sreca sreca sreca 

Kako mi BataK sada izgleda veeelikiiii ....stižu godine......

Ni meni njih dvoje ne liče. Nekako mi BataK na tatu a Princeza na tebe

Meni je taj Čatež raj za dušu i telo...ima da vam budeeee...... do j.j.!

cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Aleksandrov i Teodorin dnevnik - Page 20 Empty Re: Aleksandrov i Teodorin dnevnik

Počalji od Tinche 12/8/2013, 15:17

Cuftice, to mi svi kazu! Jedva cekam. Iako se meni cini da je cetiri dana malo...dosta njih mi kaze da je bas taman...dosadi posle. Ne znam kako nekome bazen moze da dosadi al dobro... :)

Tinche
Tinche

Broj poruka : 6399
Godina : 45
Location : bgd
Datum upisa : 08.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Aleksandrov i Teodorin dnevnik - Page 20 Empty Re: Aleksandrov i Teodorin dnevnik

Počalji od MAAKKI 14/8/2013, 14:46

Joj kako su slatki, a Bata je bas porastao poljubac 
MAAKKI
MAAKKI

Broj poruka : 4783
Godina : 56
Location : ravnica
Datum upisa : 08.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Aleksandrov i Teodorin dnevnik - Page 20 Empty Re: Aleksandrov i Teodorin dnevnik

Počalji od caci 14/8/2013, 15:20

Jaooo lepote jedne slatke preslatke...kako bih vas samo ljubilaaaaa,mazila,stipkala zagrljaj zagrljaj 
caci
caci

Broj poruka : 4530
Godina : 42
Location : Tetovo,Macedonija
Datum upisa : 22.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Aleksandrov i Teodorin dnevnik - Page 20 Empty Re: Aleksandrov i Teodorin dnevnik

Počalji od dragana76ns 23/8/2013, 07:56

Da ljubnem ove dve duse mile i krofnaste ljubav 
Jel uzivate u Slo? Jedva cekam slicke osmeh srce 
dragana76ns
dragana76ns

Broj poruka : 4182
Godina : 47
Location : Novi Sad
Datum upisa : 12.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Aleksandrov i Teodorin dnevnik - Page 20 Empty Re: Aleksandrov i Teodorin dnevnik

Počalji od dr mali pariz 23/8/2013, 16:26

Draganice, idu u sept.
Tejka, mila, nek ti je nazdravlje prva kašičica!!srca srca srca srca 
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Aleksandrov i Teodorin dnevnik - Page 20 Empty Re: Aleksandrov i Teodorin dnevnik

Počalji od Tinche 23/8/2013, 17:37

Tu smo jos uvek... :)))))

Hvala ti draga teta Gago! srca srca srca



U nedelju smo bili u Arandjelovcu u akva parku...bilo je fenomenalno! Batak je bas bas uzivao. Nije izlazio iz vode sem da pojede sendvic...krompirice i da dremne. Jako se malo ustrucavao na pocetku, i to samo dok se prvi put ne spusti niz neku vratolomiju...posle je svuda jurcao sam. Dovoljno mu je bilo da vidi da ga neko od nas ceka dole i juriiisss!!!!
Teica je bila presrecna sto je oko nje sve sareno...a ponasala se kao da je kod kuce sto se tice jela i spavanja. Zahvalna je do bola...mogla bi na mesec sa oboma sama, nije problem.
Tako smo juce na bum i kod fizijatra otisli. Bati se nogice i dalje sve vise ispravljaju...i samo tako da nastavimo sa vezbicama i aktivnostima. A debelica koja voli da uziva je malo lenja...pa npr ne otvara dovoljno sakice kada je na stomaku i oslanja se na ruke....i zato imamo vezbice da radimo. Kontrola za dva meseca. Inace nam je dr divna...tako blaga i nezna prema bebama...Tea se odusevila i smejala se sve vreme dok je ova gnjavila i prevrtala...cak je u jednom momentu morala da pauzira sa pregledom da saceka da debelica prestane da se cepa...jer je bila sva zgrcena od odusevljenja. Stokica moja. Prosto je obozavamo svi u kuci...igracka ziva. Uvek jedva cekamo da se probudi.

Juce sam joj dala da proba kasicu...hipp pirinac...naravno jede ko matora vec...nema tu problema kod nje...samo da je tibica puna i da se nesto mulja po ustima. Ne secam se da li sam napisala da je pre jedno mesec dana bata dao Teici parce, povece, banane...ja se isekla da se ne ugusi...ali njoj nije smetalo...jedva joj izvadih iz usta.

Da pribelezim par batinih bisera pa da postavim i koju slicicu.

A: Teice, pogledaj me, slusaj me dobro! Pogledaj me u oci! Moras da budes dobra, i da porastes velika, i ja da porastem veliki pa mama i tata da se smanje.
Teeeeiceee, kako si slatka, ja tebe obozavam....a sad idem da gledam sportakusa.

A: Mamak, kad dodjemo kuci da skupimo igracke. Ako ne skupimo tata ce kad dodje da kaze "jaooo, kakav nered!" A mi cemo da skupimo i ti ces da operes sudove pa ce tata da kaze "jaooo kako je lepo, bili ste vredni".
A Teica ce da spava a ti i ja cemo da gledamo na kameri kad ja cujem motor da tata dodje, onda ce tata biti tu...



Sou je, sav u nekim planovima i ozbiljnim zadacima...i uvek zna sta hoce.


[Only admins are allowed to see this image]


i napokon mi je stiglo ovo:
[Only admins are allowed to see this image] osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce

ljubimo vas!!!!!srca 
Tinche
Tinche

Broj poruka : 6399
Godina : 45
Location : bgd
Datum upisa : 08.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Aleksandrov i Teodorin dnevnik - Page 20 Empty Re: Aleksandrov i Teodorin dnevnik

Počalji od zoxa 23/8/2013, 17:47

Jojj slatkisi slatki!!!
Bravo za kasicu, Teica je prava dobrica!
Dobar provod vam zelim u SI!
zoxa
zoxa

Broj poruka : 2601
Godina : 48
Location : Prag
Datum upisa : 25.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Aleksandrov i Teodorin dnevnik - Page 20 Empty Re: Aleksandrov i Teodorin dnevnik

Počalji od bubi80 23/8/2013, 18:25

Bravo za Teicu-dobricu i Baticu pametnicu!

Kako su diiiiivni! srca srca srca 

Uzivajte! Ljubimo vas! poljubac
bubi80
bubi80

Broj poruka : 521
Godina : 43
Datum upisa : 07.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Aleksandrov i Teodorin dnevnik - Page 20 Empty Re: Aleksandrov i Teodorin dnevnik

Počalji od KoMetaK 24/8/2013, 11:31

MEni si ti TInce mama-idol! Stvarno! Kad vidim kako je secerko Batica miran, pametan i razuman iako je decak, pitam se kako si ga vaspitavala i divim ti se!
A seka, medenica i mirnica, rucka, spavka i smeje se! Milina!

Uzivaj u svojoj predivnoj decici i lepo se provedite u Sloveniji! Very Happy Very Happy 
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Aleksandrov i Teodorin dnevnik - Page 20 Empty Re: Aleksandrov i Teodorin dnevnik

Počalji od Tinche 26/8/2013, 14:59

Hvala vam drage moje!!! :)))))


Danas smo bili na uz kukova, obostrano nalaz Ia, zrno okostavanja se vidi...nema potrebe vise na kontrole da dolazi...siroki smo skinuli jos sa mesec dana.
Sme da sedi kada bude sama mogla iz polusedeceg da se digne u sedeci...toliko.


Eto, vreme leti...Teica ima vec puna cetiri meseca.


Danas smo bili kod moje kume...znate je iz price od ranije. Ima Saru koja je nedelju dana mladja od Teice...i okruglo 2 kg laksa. Smesne su ko bioskop:
[Only admins are allowed to see this image]
Tinche
Tinche

Broj poruka : 6399
Godina : 45
Location : bgd
Datum upisa : 08.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Aleksandrov i Teodorin dnevnik - Page 20 Empty Re: Aleksandrov i Teodorin dnevnik

Počalji od dr mali pariz 26/8/2013, 23:19

hahahha,kakve guzice jedne...
Tejka, nemoj srce da ti te pafis ko tange dođu Wink
Kuma se veovatno i dosta lakša rodila.
Tejka,vravo za kukiće,srce milo!!
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Aleksandrov i Teodorin dnevnik - Page 20 Empty Re: Aleksandrov i Teodorin dnevnik

Počalji od KoMetaK 26/8/2013, 23:50

Joooj kako su meeeedene!!! GUzice male, za 20-30 godina ce i one pricati kako su drugarice od pelena, kao njihove mame! srca srca 
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Aleksandrov i Teodorin dnevnik - Page 20 Empty Re: Aleksandrov i Teodorin dnevnik

Počalji od hany 26/8/2013, 23:55

slatkisi jedni mali, mogle bi da reklamiraju pelene srcasti poljupci 
hany
hany

Broj poruka : 2048
Datum upisa : 14.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Aleksandrov i Teodorin dnevnik - Page 20 Empty Re: Aleksandrov i Teodorin dnevnik

Počalji od bak 27/8/2013, 09:47

kakve preslatke guzice srca 
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Aleksandrov i Teodorin dnevnik - Page 20 Empty Re: Aleksandrov i Teodorin dnevnik

Počalji od missile 28/8/2013, 14:33

Joj kakve lepotice Tea i Sara!!!! likeit

ljubav
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Aleksandrov i Teodorin dnevnik - Page 20 Empty Re: Aleksandrov i Teodorin dnevnik

Počalji od MAAKKI 1/9/2013, 20:01

Milina jedna doci ovde i gledati slike, divno sto su ti decica takva, verujem da uzivas sa njima svaki momenat, a guze su hit srca srca srca srca srca srca srca 
MAAKKI
MAAKKI

Broj poruka : 4783
Godina : 56
Location : ravnica
Datum upisa : 08.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Aleksandrov i Teodorin dnevnik - Page 20 Empty Re: Aleksandrov i Teodorin dnevnik

Počalji od BiKsi :) 3/9/2013, 00:03

4 meseca guza napunila, mašala! A guze smejavice, ona i Sara, šećeri!

Ljubac za Baticu dobricu i ljubac u butkicu guzicu Teodorinu, a jedan ljubac i za maman!smajli angel smajli angel 
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Aleksandrov i Teodorin dnevnik - Page 20 Empty Re: Aleksandrov i Teodorin dnevnik

Počalji od maus 3/9/2013, 09:02

Ooooooo kakvih li butkica ovde ima:aa69: v v v v Teica je nase mezimce i beba za stipkanje, cmakanje, grickanje,njuskanje...
Batica je uzivao u carima akvaparka...ludilo. Koji on osmeh ima...yes yes yes 
Tince jedva cekam da vas vidim i da vas sve u kompletu istiskam.
Uzivajte u Sloveniji.

Ljubim vas i grlim:aa42: usne 
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Aleksandrov i Teodorin dnevnik - Page 20 Empty Re: Aleksandrov i Teodorin dnevnik

Počalji od SladZana 5/9/2013, 09:53

Topim se i od slika i od BataKovih planova osmeh srce 
SladZana
SladZana

Broj poruka : 2915
Godina : 40
Datum upisa : 23.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Aleksandrov i Teodorin dnevnik - Page 20 Empty Re: Aleksandrov i Teodorin dnevnik

Počalji od Tinche 11/9/2013, 16:51

Zdravo tete mile!

Evo utisaka iz Slovenije.
Terme Catez su fantasticne!!! Prava radost za decu i mame! Sve je bilo prepuno trudnica, beba, mama sa sikama spremnim za dojenje...tatama koji menjaju pelene. Kolicima na sve strane sa bekanama koje spavaju dok se mama i tata igraju sa starijim malisanom u bazenu pored. Ma milina jedna. E, da, bio je i poneki penzos...al i oni mu dodju ko deca. Wink


Hotel Toplice, savrsen, bazeni savrseni, tobogani fenomenalni...higijena besprekorna svuda. Hrana...uhhhh...ne komentarisem hranu. Njamiiiiiiii :)))))



Isli bi tamo svaki vikend da je vise parica...sta da vam kazem.

Nismo izlazili iz vode sem da jedemo i da spavamo. Bata se skroz opustio. Spustao se sam niz velike tobogane...i to mm ga samo isprati do stepenica, on se popne, saceka svoj red...pusti dete koje se spustalo ispred njega da sse bucne u bazen...i to isprati sve lepo pogledom da li je izaslo iz tobogana...pa se tek on onda namesti za juris. te na guzi, te na ledjma, pa na stomaku...unapred, unazad...svejedno. Tata ga ceka dole i to je sigurica. I mislim da mu falilo jos dva dana da nauci da pliva.

Sve je prelepo sredjeno i oko hotela. U stvari to su tri hotela koja su jako blizu. I nekako izmedju njih su smestene obe termalne rivijere, letnja i zimska. Tj otvorena i zatvorena. Otvorena je mnogo veca i ima strasnije tobogane ko voli...ali kada imas malu decu ili ti smeta sunce ili je posle vec malo hladnjikavo jer duva neki vetric. U zimskoj rivijeri je temp vazduha 31 a vode 32 stepena. Banja brava. :) Ne brines za suncobrane...sunce...vetar...bubice i osice...samo uzivas.

Poneli smo transportne krevetice i za bataka i za debelicu...tako da su i tata i mama uzivali. Ujutro smo se svi gnjavili na ogromnom bracnom.
Isplati se stvarno...idemo opet sigurno, nadam se da cemo moci sto se parica tice jos jednom pre mora...tamo negde u martu.

Da dodam koju slicku pa da prekopiram i na putovanjima. Jos cu jednu temu dodati tamo...Manastir Pustinja, u Pocuti kod Valjeva. Dusu odmorim tamo.

batakov omiljeni...prvog dana sa tajom

[Only admins are allowed to see this image]

debelica uziva u kolicima...i smeje se svima koji prolaze..
[Only admins are allowed to see this image]

mamina roze gusenica
[Only admins are allowed to see this image]

poljubac za dobro jutro p.s. krevetici su zakon.
[Only admins are allowed to see this image]

parkic ispred hotela a u pozadini se vidi ulaz u zatvorenu termalnu rivijeru, koja je u produzetku naseg hotela.
[Only admins are allowed to see this image]

e ovo je slikano bukvalno suprotno od gornje slke. zaboravila sam da pitam sta je to...al je mnogo lepo ocuvano spolja...
[Only admins are allowed to see this image]

slow river (po meni smor zivi...ja radije idem na tobogane i oderem guzicu)
[Only admins are allowed to see this image]

guzica spremna za kupanjac

[Only admins are allowed to see this image]

deo za penzose...a masazeri fantazija :)

[Only admins are allowed to see this image]

svi na gomili Wink
[Only admins are allowed to see this image]

batakov omiljeni tobogan...unutra su stepenice...a bucnes se napolje u bazen koji je i unutra i napolju...pa samo plivas kroz neke gumene tracice, kao zavesa, i opet si unutra...seljanka, znam... Wink)))
[Only admins are allowed to see this image]

evo ovde se vidi i taj ulaz tj prolaz a i bata kako letiiiiiii
[Only admins are allowed to see this image]

djuskanje sa decicom! imali su i super program za decu sa animatorima svako vece ispred (iza) hotela
[Only admins are allowed to see this image]

vk postavljam veceras! ljubimoooooooooo!!!!
Tinche
Tinche

Broj poruka : 6399
Godina : 45
Location : bgd
Datum upisa : 08.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Aleksandrov i Teodorin dnevnik - Page 20 Empty Re: Aleksandrov i Teodorin dnevnik

Počalji od KoMetaK 11/9/2013, 23:10

Tinche, iako vec videh slicice na FB-u i raspilavih se, ovde si mi komantarima docarala sve.
Kakva je ovo malena debelguza, samo se smeje i samo bih je stipala i ljubila u njene batake krofnaste!!!! osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce 
A Batica, vec momak, sam se spusta na toboganu, samo sto nije poceo da pliva! g g Medic je i on pravi sa osmehom od uva do uva!

Ti si moja mama idol! yes yes 
Rekoh da ti pisem da skoknete do nas da vas izgnjavimo kad ste blizu, pa ne stigoh od odlazaka lekariam i od gostiju Embarassed Embarassed Na prolce vas cekamo kad dodjete u Slo. yes 
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Aleksandrov i Teodorin dnevnik - Page 20 Empty Re: Aleksandrov i Teodorin dnevnik

Počalji od Tinche 11/9/2013, 23:13

Neka Kometice...bolje na prolece...vidis da bi nam sad peraja trebala do tebe i kod tebe!!!

lol! lol! lol! lol! lol! 

hvala draga na pozivu, rado cemo doci na gnjavazu! :*
Tinche
Tinche

Broj poruka : 6399
Godina : 45
Location : bgd
Datum upisa : 08.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Aleksandrov i Teodorin dnevnik - Page 20 Empty Re: Aleksandrov i Teodorin dnevnik

Počalji od maus 12/9/2013, 08:21

Tinche ::

guzica spremna za kupanjac

[Only admins are allowed to see this image]

Znam da si , dok si postavljala ovu sliku, mislila na meneeeeeeeeeeeeeeee zznaaaaaaaaaam
AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
ROSTILJSKA KOBAJAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
SLANINICA NAJMASNIJA
CELULITARAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
GUZICA SMRDLJIVA
More M`RS:D 

Morala sam sebi da DADNEM oduska...no, ovo nije nista kako sam samo sebi u bradu `sovala...ipak nije sve za forum, nazavacu te pa cu preko telefona svoje emocije pretociti u ...znas vec kako:D 

Drago mi je sto vam je bilo divno, nisam ni sumnjala.
Batak, neustrasivi moj mili decacic sve je stigao da proba i da luduje. Super sto se skroz oslobodio i skoro naucio da pliva. Do godine on i Ancika zajedno da luduju i plivaju:aa: yes yes 

Zajednicka fotka je prelepa i sa nestrpljenjem ocekujem vk.
Do tada vas sve u kompletu cmacem i grlim.

love 
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Aleksandrov i Teodorin dnevnik - Page 20 Empty Re: Aleksandrov i Teodorin dnevnik

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 20 od 29 Prethodni  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 24 ... 29  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu