KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Aleksandrov i Teodorin dnevnik

+55
leptirko82
lenabeograd
Niny
fmala
Ema78
Struzzo
MAAKKI
Vuchica
JocY
HappyGirl
Zoka83
BiKsi :)
SannI-AlL
maus
caci
pcelica
lilya
hany
SladZana
dacans
tuli
bobica83
Marija86
djole42
bubi80
key
Shizika
penelope
KoMetaK
Botox
nesalela
Tanja83
JAmajka
cicsa80
zoxa
nina :)
nena beba
bak
Mirjana
dr mali pariz
Orline
makababy
cufta
Milijana
gagax81
cici
dragana76ns
Masha UK
korpica
Simona
Sami
MARA
buby
plavaptica
missile
59 posters

Strana 10 od 29 Prethodni  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 19 ... 29  Sledeći

Ići dole

dnevnik - Aleksandrov i Teodorin dnevnik - Page 10 Empty Re: Aleksandrov i Teodorin dnevnik

Počalji od dr mali pariz 3/5/2013, 14:06

Skok da ljubim moje dušanke ! osmeh srce
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Aleksandrov i Teodorin dnevnik - Page 10 Empty Re: Aleksandrov i Teodorin dnevnik

Počalji od Tinche 3/5/2013, 14:27

Hej, evo nas!!!

Dobri smo, ruckimo, spavamo, vozikamo se...
Ja sam imala par dana turbulencije za pritiskom i otocima...sada sam bolje i nadam se da je to iza nas.

Evo par slicica jer debelica treba svaki cas da se probudi
Ljubimo vas!
[Only admins are allowed to see this image]
Tinche
Tinche

Broj poruka : 6399
Godina : 45
Location : bgd
Datum upisa : 08.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Aleksandrov i Teodorin dnevnik - Page 10 Empty Re: Aleksandrov i Teodorin dnevnik

Počalji od dr mali pariz 3/5/2013, 15:51

miris joj dovde osećam! srca
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Aleksandrov i Teodorin dnevnik - Page 10 Empty Re: Aleksandrov i Teodorin dnevnik

Počalji od Tinche 3/5/2013, 16:47

[Only admins are allowed to see this image]
Tinche
Tinche

Broj poruka : 6399
Godina : 45
Location : bgd
Datum upisa : 08.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Aleksandrov i Teodorin dnevnik - Page 10 Empty Re: Aleksandrov i Teodorin dnevnik

Počalji od djole42 3/5/2013, 16:58

Ajoj lepote al moram priznati da mi je najsladji Batica sa flajkom ,valjda zato što se tako udubio ...tako posvetio ...

Ljubim debelicu i Baticu i mamu i blentu koja prati situaciju Wink

djole42
djole42

Broj poruka : 6359
Godina : 52
Location : Nis
Datum upisa : 15.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Aleksandrov i Teodorin dnevnik - Page 10 Empty Re: Aleksandrov i Teodorin dnevnik

Počalji od caci 3/5/2013, 18:17

Medeni moji slatki najslagi love
A Batak bas je pravi veliki bata i seta i hrani seku osmeh srce
Tea angel naočare naočare naočare
caci
caci

Broj poruka : 4530
Godina : 42
Location : Tetovo,Macedonija
Datum upisa : 22.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Aleksandrov i Teodorin dnevnik - Page 10 Empty Re: Aleksandrov i Teodorin dnevnik

Počalji od cici 3/5/2013, 19:38

Medenko maleni osmeh srce
Cestitamo od srca sa malim zakasnjenjem love ljubav
Uhodavate se? ljub
likeit likeit likeit
cici
cici

Broj poruka : 2588
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 17.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Aleksandrov i Teodorin dnevnik - Page 10 Empty Re: Aleksandrov i Teodorin dnevnik

Počalji od cici 3/5/2013, 19:39

dr mali pariz ::miris joj dovde osećam! srca

slazem se sa Pari srca angel angel angel
cici
cici

Broj poruka : 2588
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 17.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Aleksandrov i Teodorin dnevnik - Page 10 Empty Re: Aleksandrov i Teodorin dnevnik

Počalji od pcelica 3/5/2013, 19:45

Predivni su, medenjaci maleni! Kakva je to ljubav srca
ljubav
pcelica
pcelica

Broj poruka : 282
Godina : 46
Location : Novi Sad
Datum upisa : 17.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Aleksandrov i Teodorin dnevnik - Page 10 Empty Re: Aleksandrov i Teodorin dnevnik

Počalji od SannI-AlL 3/5/2013, 22:44

srca srca love love srca srca
SannI-AlL
SannI-AlL

Broj poruka : 1531
Godina : 53
Datum upisa : 02.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Aleksandrov i Teodorin dnevnik - Page 10 Empty Re: Aleksandrov i Teodorin dnevnik

Počalji od Tinche 4/5/2013, 07:59

[Only admins are allowed to see this image]


macici moji voljeni [Only admins are allowed to see this image]
Tinche
Tinche

Broj poruka : 6399
Godina : 45
Location : bgd
Datum upisa : 08.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Aleksandrov i Teodorin dnevnik - Page 10 Empty Re: Aleksandrov i Teodorin dnevnik

Počalji od bubi80 4/5/2013, 08:01

Tinche sta reci!!!

Prelepo srca srca srca srca
bubi80
bubi80

Broj poruka : 521
Godina : 43
Datum upisa : 07.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Aleksandrov i Teodorin dnevnik - Page 10 Empty Re: Aleksandrov i Teodorin dnevnik

Počalji od missile 4/5/2013, 12:33

Mili moj drug BataK, kako voli svoju sestricu! Pozdrav anđelima! Ma predivno!
osmeh srce
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Aleksandrov i Teodorin dnevnik - Page 10 Empty Re: Aleksandrov i Teodorin dnevnik

Počalji od nesalela 4/5/2013, 13:39

Duše moje lepe....mile...nežne... Bata je divan bata i biće tako uvek, njegov osmeh je predivan kada drži i gleda seku a ona spava li spava...dunda dundava...Kako si ti Tinche, verujem da si se ušemila i da je sve mnogo lakše sa drugim detetom jer si ipak prošla već sve....Divni ste mi...ljubim vas...i volim...
srca
nesalela
nesalela

Broj poruka : 3879
Godina : 44
Location : Beograd
Datum upisa : 22.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Aleksandrov i Teodorin dnevnik - Page 10 Empty Re: Aleksandrov i Teodorin dnevnik

Počalji od Botox 6/5/2013, 08:07

divni su
batica je toliko mio i nezan, pun ljubavi... to se dalo i naslutiti da ce biti ovako pazljiv prema seki.... ne mogu ga drugacije ni zamisliti :)
a ti tince, sve vec stizes, prava zmajica :-*
Botox
Botox

Broj poruka : 4342
Godina : 38
Location : Novi Sad
Datum upisa : 10.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Aleksandrov i Teodorin dnevnik - Page 10 Empty Re: Aleksandrov i Teodorin dnevnik

Počalji od Tinche 6/5/2013, 08:10

Zdravo tete mile!!!

Hvala na divnim recima, bas prijate.

Mi smo dobro, sada smo dobro. Tj deca jesu sve vreme, ja nisam bila. Zavrsila dva puta u hitnoj. Bradikardija do 40...hipertenzija preko 160 gornji. Ima proteina u urinu, nema proteina...sumnja na postpartalnu preeklampsiju...koja ipak nije bila. Bogu hvala. Otoci....
Ne mozete ni da zamislite kako sam se osecala...oba puta me hitna odvozi, samu...mm ostaje kod kuce sa decom. Ta nemoc je uzasna, majke mi.

Zakljucak: sve je bilo posledica porodjaja koji je za moje telo bio cetvrta operacija...plus hormoni...plus hipotireoza (nju su krivili za bradikardije)...plus umor...plus.....plus...jbg.

Bitno je da je sada sve u redu samnom. I necu vise da mracim...


Cekam da se debelica probudi, bataK se vec igra i uziva.
Ljubim vas sve!


[Only admins are allowed to see this image]
Tinche
Tinche

Broj poruka : 6399
Godina : 45
Location : bgd
Datum upisa : 08.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Aleksandrov i Teodorin dnevnik - Page 10 Empty Re: Aleksandrov i Teodorin dnevnik

Počalji od Tinche 6/5/2013, 08:16

Bojana86 ::divni su
batica je toliko mio i nezan, pun ljubavi... to se dalo i naslutiti da ce biti ovako pazljiv prema seki.... ne mogu ga drugacije ni zamisliti :)
a ti tince, sve vec stizes, prava zmajica :-*


Hvala Bojana...i mi smo se odusevili koliko je divan. Kad god je vidi pita je "jesi lepo pavkala?" a nas pita "jel mogu da je pomazim po gavici, vidi kako je mekana...kao med je?"
Kad god sedne pored nje njegova ruka mora da je na njoj...na stomaku uglavnom...pa joj nesto prica, peva...a ova blentaca samo zvera okama. Boze dragi kako su glupavo-slatki tako kada se rode. Nemaju pojma guzice jedne...samo ih sika zanima! :)

A za ovo drugo...nisam zmaj...daleko od toga. Nista ne znaci sto imas snage kada ne slusas svoje telo...i ne odmaras dovoljno. Mozda mi se i ne bi sve izdesavalo da sam odmarala od prvih dana.
Tinche
Tinche

Broj poruka : 6399
Godina : 45
Location : bgd
Datum upisa : 08.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Aleksandrov i Teodorin dnevnik - Page 10 Empty Re: Aleksandrov i Teodorin dnevnik

Počalji od Botox 6/5/2013, 08:22

aaaa kakva fotka :) hihi
zecovi mali :)

tince cuvaj se i odmaraj, i mi zmajOvi imamo dusu, ljubim te puno :-*
zmaj si ti al moras nauciti i na sebe misliti i odmarati, telo ce ti biti zahvalno, a i deci trebamo takvi :-* ljubi andjele.. .
Botox
Botox

Broj poruka : 4342
Godina : 38
Location : Novi Sad
Datum upisa : 10.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Aleksandrov i Teodorin dnevnik - Page 10 Empty Re: Aleksandrov i Teodorin dnevnik

Počalji od BiKsi :) 6/5/2013, 12:27

Kakve divne slike, a tek Batak, koja je on duša nežnica mekanica! [Only admins are allowed to see this image]

A Tea, e ona je guzara jedna bebela mekana! [Only admins are allowed to see this image]

Pu, pu, pu, usrale vas kokoške! Very Happy [Only admins are allowed to see this image]
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Aleksandrov i Teodorin dnevnik - Page 10 Empty Re: Aleksandrov i Teodorin dnevnik

Počalji od missile 7/5/2013, 09:46

Tinche ::
Zavrsila dva puta u hitnoj. Bradikardija do 40...hipertenzija preko 160 gornji. Ima proteina u urinu, nema proteina...sumnja na postpartalnu preeklampsiju...koja ipak nije bila. Bogu hvala. Otoci....
Ne mozete ni da zamislite kako sam se osecala...oba puta me hitna odvozi, samu...mm ostaje kod kuce sa decom. Ta nemoc je uzasna, majke mi.

Zakljucak: sve je bilo posledica porodjaja koji je za moje telo bio cetvrta operacija...plus hormoni...plus hipotireoza (nju su krivili za bradikardije)...plus umor...plus.....plus...jbg.

Bitno je da je sada sve u redu samnom. I necu vise da mracim...

[Only admins are allowed to see this image]

Da, važno je da si sada dobro, i neka tako i ostane. Čuvaj se, odmaraj!

A BebaK, debelica, Teodora, baš se menja. Very Happy Mnogo ste mi lepi, i neću više da pričam iste priče, kad znate to dobro! yes

ljubav
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Aleksandrov i Teodorin dnevnik - Page 10 Empty Re: Aleksandrov i Teodorin dnevnik

Počalji od zoxa 7/5/2013, 09:57

Mila nisam znala za probleme.... Svako se svojom mukom zabavio...
Drago mi je da ste ok sad! Koliko mozes odmori.
Djecica su slatkice prave, Teica dundica a Bata, veliki bas, bas!
Pusice od nas! usne
zoxa
zoxa

Broj poruka : 2601
Godina : 48
Location : Prag
Datum upisa : 25.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Aleksandrov i Teodorin dnevnik - Page 10 Empty Re: Aleksandrov i Teodorin dnevnik

Počalji od maus 7/5/2013, 12:00

I ne mozes da zamislis koliko ja vas sve volim osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce

Gadan period je iza tebe, bilo je tesko...ali bitno je da je sve ok.

Ova fotka je PREDIVNA osmeh srce PRELEPA osmeh srce NEZNA osmeh srce PUNA LJUBAVI osmeh srce
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Aleksandrov i Teodorin dnevnik - Page 10 Empty Re: Aleksandrov i Teodorin dnevnik

Počalji od plavaptica 7/5/2013, 12:54

Brat i sestra osmeh srce smajli angel osmeh srce smajli angel ....prelepo. Divno kako je Bata odmah zavoleo i tako je nezan i pazljiv srca srca srca srca
Tinche nadam se da si sada dobro....samo lepo uspori i cuvaj se.
plavaptica
plavaptica

Broj poruka : 1463
Godina : 49
Datum upisa : 07.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Aleksandrov i Teodorin dnevnik - Page 10 Empty Re: Aleksandrov i Teodorin dnevnik

Počalji od Marija86 7/5/2013, 13:14

Jao kakvi su pcelice jedne..kako on lezi pored nje i pazi je,a ona spava kao andjelak neki osmeh srce
Marija86
Marija86

Broj poruka : 1794
Godina : 37
Datum upisa : 23.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Aleksandrov i Teodorin dnevnik - Page 10 Empty Re: Aleksandrov i Teodorin dnevnik

Počalji od Tinche 7/5/2013, 16:03

Danas bila na eho srca, sve ok. Prica zavrsena.


Elem, nikako da postavim snimak sa porodjaja. Pa koga zanima neka gleda. CR je u pitanju...i ne vidi se nista ruzno i gadno... Razz





i moram da postavim slicku delica stvari koje smo dobili od nase drage Parizanke. Hvala ti mila do neba na svemu...al na cipe odlepih nacisto!!!!
[Only admins are allowed to see this image]


Sto se tice ekipe kod kuce, dobri smo svi. Tei se malo sredila stolica, nije toliko cesta pa samim tim otisao i ojed koji je imala. Jede ko blesava...lepo spava za sad pu pu pu.
Batak je mnogo dobar. Puno mi "pomaze" oko bebe. Mada, i stvarno pomogne dosta. Baci svaku pelenu...doda sve i svasta...odmah javlja ako je cuje a ja nisam odreagovala. I sto mi je najdraze, ne reaguje na njen plac nocu.
Inace, sada upravo spava u svojoj kucici gore na krevetu. Igrao se danas, zaigrao i zaspao na igrackama! MM ga samo udobnije smestio...podmetnuo mu jastuk da ne lezi na tvrdom...izgleda da mu prija posto se vec tri sata ne budi! :)
Odoh rucak za zavrsim...posle setnja i tak...uzivamo!
Tinche
Tinche

Broj poruka : 6399
Godina : 45
Location : bgd
Datum upisa : 08.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Aleksandrov i Teodorin dnevnik - Page 10 Empty Re: Aleksandrov i Teodorin dnevnik

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 10 od 29 Prethodni  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 19 ... 29  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu