KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Aleksandrov i Teodorin dnevnik

+55
leptirko82
lenabeograd
Niny
fmala
Ema78
Struzzo
MAAKKI
Vuchica
JocY
HappyGirl
Zoka83
BiKsi :)
SannI-AlL
maus
caci
pcelica
lilya
hany
SladZana
dacans
tuli
bobica83
Marija86
djole42
bubi80
key
Shizika
penelope
KoMetaK
Botox
nesalela
Tanja83
JAmajka
cicsa80
zoxa
nina :)
nena beba
bak
Mirjana
dr mali pariz
Orline
makababy
cufta
Milijana
gagax81
cici
dragana76ns
Masha UK
korpica
Simona
Sami
MARA
buby
plavaptica
missile
59 posters

Strana 6 od 29 Prethodni  1 ... 5, 6, 7 ... 17 ... 29  Sledeći

Ići dole

dnevnik - Aleksandrov i Teodorin dnevnik - Page 6 Empty Re: Aleksandrov i Teodorin dnevnik

Počalji od Tinche 4/3/2013, 20:15

Uuuuu, pocela sam cim je on poceo da besni i da nece da "saslusa" da nesto ne moze i zasto to ne moze.

Od tada sam mu pricala zasto nesto nije lepo da radi...znam da me nije razumeo sa godinu i nesto...ali je naucio da mora da me slusa...i poslusa. Jer je definitivno vec tada znao sta znaci "ne" iako nije znao zasto. I znao da je uradi suprotno od tog "ne".
Od samog pocetka je bilo prisutno ono decije "mama mi nesto ne dozvoljava, mama me ne voli" primetim po tome kako se rastuzi...
I zato sam mu od pocetka govorila i "mama tebe voli...ali to sto radis nije lepo i necu ti dozvoliti da se tako ponasas"

Tek od pre par meseci je poceo da stvarno shvata sta to znaci...ali se navikao na te recenice i prihvatio svoju "tesku" sudbinu da neke stvari kod nas nece ici. Razz


E, da, i ja non stop pricam sa njim. Sve sto me pita objasnim mu...cak i ono sto me ne pita. Iako znam da razume 10% od toga...ja pricam i brbljam. I onda, nakon par meseci...samo to nesto sto sam pricala nekako ispliva iz njega...sazri u njemu...on sam spomene i prihvati.
Tinche
Tinche

Broj poruka : 6399
Godina : 45
Location : bgd
Datum upisa : 08.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Aleksandrov i Teodorin dnevnik - Page 6 Empty Re: Aleksandrov i Teodorin dnevnik

Počalji od dr mali pariz 4/3/2013, 20:43

šta je Zmaje, kog blizanca planiraš u -kaznu-? Very Happy
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Aleksandrov i Teodorin dnevnik - Page 6 Empty Re: Aleksandrov i Teodorin dnevnik

Počalji od Tinche 4/3/2013, 21:06

Oba, za svaki slucaj!!! lol! lol! lol! lol!
Tinche
Tinche

Broj poruka : 6399
Godina : 45
Location : bgd
Datum upisa : 08.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Aleksandrov i Teodorin dnevnik - Page 6 Empty Re: Aleksandrov i Teodorin dnevnik

Počalji od Tanja83 5/3/2013, 18:14

dr mali pariz ::šta je Zmaje, kog blizanca planiraš u -kaznu-? Very Happy

Tinche ::Oba, za svaki slucaj!!! lol! lol! lol! lol!


E bas to,sto da razmisljam ko je kriv!? Ovako obojicu strpam u kaznu i mirna Backa lol! lol! lol!
Tanja83
Tanja83

Broj poruka : 1272
Godina : 41
Location : Beograd
Datum upisa : 01.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Aleksandrov i Teodorin dnevnik - Page 6 Empty Re: Aleksandrov i Teodorin dnevnik

Počalji od dr mali pariz 5/3/2013, 21:13

Mata moj je dobar,on ne pravi gluposti.. Very Happy
Skok do Batice za ljubac za laku noć! osmeh srce
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Aleksandrov i Teodorin dnevnik - Page 6 Empty Re: Aleksandrov i Teodorin dnevnik

Počalji od Tinche 6/3/2013, 07:35

Tanja83 ::


E bas to,sto da razmisljam ko je kriv!? Ovako obojicu strpam u kaznu i mirna Backa lol! lol! lol!


Ovo je jako dobar fazon...moja mama je znala tako "ne zanima me ko je kriv, braca ste...dogovorite se! ako pravite sr... obojca u kaznu!" da vidis kako su se, u ovom slucaju brati i sestra, jako brzo snalazili i bili dobri. Nije im se isplatilo da se tuzakaju.

dr mali pariz ::
Skok do Batice za ljubac za laku noć! [Only admins are allowed to see this image]


Hvala andjeli moji voljeni! [Only admins are allowed to see this image]
Tinche
Tinche

Broj poruka : 6399
Godina : 45
Location : bgd
Datum upisa : 08.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Aleksandrov i Teodorin dnevnik - Page 6 Empty Re: Aleksandrov i Teodorin dnevnik

Počalji od maus 8/3/2013, 10:33

love usne Grlim , ljubim, cmacem, udisem, mirisem, mazim......
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Aleksandrov i Teodorin dnevnik - Page 6 Empty Re: Aleksandrov i Teodorin dnevnik

Počalji od Tinche 8/3/2013, 15:20

Danas smo bili u Kamicku! :)


[Only admins are allowed to see this image]
Tinche
Tinche

Broj poruka : 6399
Godina : 45
Location : bgd
Datum upisa : 08.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Aleksandrov i Teodorin dnevnik - Page 6 Empty Re: Aleksandrov i Teodorin dnevnik

Počalji od BiKsi :) 8/3/2013, 16:02

Guzica jedna medena okata! [Only admins are allowed to see this image]
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Aleksandrov i Teodorin dnevnik - Page 6 Empty Re: Aleksandrov i Teodorin dnevnik

Počalji od plavaptica 8/3/2013, 18:32

Secer mali, smesko jedan, presladak je osmeh srce
Pazljivo sam procitala ceo post, Bata je mnogo dobro i pametno dete.
Jos uvek ne znam nista o kaznama, al ovo mi se svidja, primenicu kada dojde vreme Laughing
plavaptica
plavaptica

Broj poruka : 1463
Godina : 49
Datum upisa : 07.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Aleksandrov i Teodorin dnevnik - Page 6 Empty Re: Aleksandrov i Teodorin dnevnik

Počalji od cufta 8/3/2013, 18:43

Ti si stvarno jedan fenomenalan i lep decko!
cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Aleksandrov i Teodorin dnevnik - Page 6 Empty Re: Aleksandrov i Teodorin dnevnik

Počalji od caci 8/3/2013, 18:53

Lepota jedna angel
naočare naočare naočare
caci
caci

Broj poruka : 4530
Godina : 42
Location : Tetovo,Macedonija
Datum upisa : 22.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Aleksandrov i Teodorin dnevnik - Page 6 Empty Re: Aleksandrov i Teodorin dnevnik

Počalji od nesalela 11/3/2013, 12:14

Tinche ::[Only admins are allowed to see this image]

Pravi veliki dečko.... kako rastu kao iz vode....ali i dalje su upečatljive krupne oči tvoje Tinche... Njegove oči su tako nežne i mile, tj. njegov pogled...da ne znam kako ga šalješ u kaznu... :-))) šalim se, znam,znam to su mali banditi pa mora malo i "oštro"....Gledam slike na FB, vidim krevetić, belugu, stomačić, batino maženje i pričanje seki....uživate drugari, sitno brojite i eto vam uskoro pojačanje....ja vas mnogo volim i vi ste mi posebni na ovom forumu....i još po neki....a oni znaju koji su....Ljubim vas i grlim jako...
osmeh srce love
nesalela
nesalela

Broj poruka : 3879
Godina : 44
Location : Beograd
Datum upisa : 22.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Aleksandrov i Teodorin dnevnik - Page 6 Empty Re: Aleksandrov i Teodorin dnevnik

Počalji od missile 11/3/2013, 13:19

Tinche ::
E, da, i ja non stop pricam sa njim. Sve sto me pita objasnim mu...cak i ono sto me ne pita. Iako znam da razume 10% od toga...ja pricam i brbljam. I onda, nakon par meseci...samo to nesto sto sam pricala nekako ispliva iz njega...sazri u njemu...on sam spomene i prihvati.
To sam baš primetila na onom prednovogodišnjem druženju, zato sam i pisala da si rođena da budeš mama- sa koliko strpljenja i ljubavi ti njega učiš i vaspitavaš, sve na meru, po mojim nekim shvatanjima. Samo što ja mislim da on skoro sve razume.

Tinche ::
[Only admins are allowed to see this image]
Raste svaki dan sve više! Kako uživa!!!!! love

Pre par dana sam zapalila neku svećicu u čaši, i desilo mi se pec-pec. Onda sam se setila kako me je BataK učio kad je pec-pec, a kad nije (Tinče nije čula, pričala sa Hepi). zagrljaj

ljubav ljubav ljubav
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Aleksandrov i Teodorin dnevnik - Page 6 Empty Re: Aleksandrov i Teodorin dnevnik

Počalji od Tinche 11/3/2013, 14:13

nesalela ::ja vas mnogo volim i vi ste mi posebni na ovom forumu....i još po neki....a oni znaju koji su....Ljubim vas i grlim jako... [Only admins are allowed to see this image]


I ti si nama, Leluska, posebna! Volimo te puuuuno!!!! [Only admins are allowed to see this image]
Tinche
Tinche

Broj poruka : 6399
Godina : 45
Location : bgd
Datum upisa : 08.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Aleksandrov i Teodorin dnevnik - Page 6 Empty Re: Aleksandrov i Teodorin dnevnik

Počalji od Tinche 11/3/2013, 14:15

Miss, i ti ces biti takva mamaK i to uskoro...cak i bolja od mene...

A do tada si dobrodosla kod nas na duvanje
lol! kad god pozelis...da ti Batak objasni jos jednom...
Wink


[Only admins are allowed to see this image]
Tinche
Tinche

Broj poruka : 6399
Godina : 45
Location : bgd
Datum upisa : 08.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Aleksandrov i Teodorin dnevnik - Page 6 Empty Re: Aleksandrov i Teodorin dnevnik

Počalji od Tinche 11/3/2013, 17:52

Gotova slogi glavica!
[Only admins are allowed to see this image]

btw, neka mi neko kaze kako ide ta pesmica za crtanje cica glise ili koga vec.
Tinche
Tinche

Broj poruka : 6399
Godina : 45
Location : bgd
Datum upisa : 08.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Aleksandrov i Teodorin dnevnik - Page 6 Empty Re: Aleksandrov i Teodorin dnevnik

Počalji od maus 12/3/2013, 10:14

Tinche ::Danas smo bili u Kamicku! :)


[Only admins are allowed to see this image]

MEDU MOJ SLATKI osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce
Tino tako je izrastao i promenio se od novembra meseca osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce Deckonja pravi osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce

Tacka tacka tackica
crta crta crtica
i gotova glavica.
Vrat kao sat
trup kao cup
ruke su mu tanke
noge k`o u sanke
usi k`o u misa
i gotov Cika Glisa

Vi ste moje duse mirisne voljene love
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Aleksandrov i Teodorin dnevnik - Page 6 Empty Re: Aleksandrov i Teodorin dnevnik

Počalji od nena beba 12/3/2013, 16:56

Evo za bataka pesmica a za mamu [Only admins are allowed to see this link]
nena beba
nena beba

Broj poruka : 4697
Location : BGD
Datum upisa : 08.04.2009

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Aleksandrov i Teodorin dnevnik - Page 6 Empty Re: Aleksandrov i Teodorin dnevnik

Počalji od cicsa80 12/3/2013, 20:09

Ja znam "dodatak":tacka, tacka, tackica, na grudima znackica, na znackici pise evo cica Glise. To je kad ga budete modirali aksesorajzom Wink
cicsa80
cicsa80

Broj poruka : 2716
Godina : 44
Location : Novi Sad
Datum upisa : 23.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Aleksandrov i Teodorin dnevnik - Page 6 Empty Re: Aleksandrov i Teodorin dnevnik

Počalji od Mirjana 12/3/2013, 20:25

Tinche ::Danas smo bili u Kamicku! :)


[Only admins are allowed to see this image]
On je prelep i pravi je šmeker! lol!
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 47
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Aleksandrov i Teodorin dnevnik - Page 6 Empty Re: Aleksandrov i Teodorin dnevnik

Počalji od dr mali pariz 12/3/2013, 21:39

osmeh srce BataK,prelep si,i patike su skroz po tvojoj meri!!
Obožavam te,al ti to već znaš...kao i to da nije na odmet svaki dan ti reći osmeh srce
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Aleksandrov i Teodorin dnevnik - Page 6 Empty Re: Aleksandrov i Teodorin dnevnik

Počalji od Orline 13/3/2013, 13:22

O, bato, sunce moje, kako si porastao [Only admins are allowed to see this image] Jakna mi se mnogo svidja, volim narandžastu Very Happy

Tačka tačka tačkica
crta crta crtica
i gotova glavica.
Vrat kao sat
trup kao ćup
ruke su mu tanke
noge kao slamke
uši k`o u miša
i gotov Čika Gliša

Moja je ova varijanta Very Happy
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Aleksandrov i Teodorin dnevnik - Page 6 Empty Re: Aleksandrov i Teodorin dnevnik

Počalji od maus 13/3/2013, 21:39

Batica ce dobiti seku
Batica ce dobiti seku
Batica ce dobiti seku sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Aleksandrov i Teodorin dnevnik - Page 6 Empty Re: Aleksandrov i Teodorin dnevnik

Počalji od Tinche 15/3/2013, 21:33

A: "mama, nista ne brini, sve je ok! Ja imam ideju!"


I jos nesto da ubelezim: danas je bila prva "igra" izmedju Bate i njegove seke.
Teodora, kao i bata dok je u stomaku bio, kada pritisnem jedan deo stomaka ona pocne bas tu da lupka i to bas jako! Zato je bata bio nemoguc da se uhvati na ctg-u, stalno se svadjao sa elektrodom.
Elem, posle popodnevne dremke se batak, kako i obicno, sluzio mojim stomakom umesto jasuka i gledao tv. Prca je pocela da ga sutira (il sta vec) on pomeri glavicu a ona ga prati sa tim sutiranjem...
Bata je poceo da se cepa od smeha, pa je poceo da menja mesta da vidi da li ce ga beba pratiti...sav odusevljen sto je danas dobio reakciju, a ne samo da svi o bebi pricamo!
Eto njihove prve komunikacije...a ja zamalo da se upiskim od smeha!

lol!
Tinche
Tinche

Broj poruka : 6399
Godina : 45
Location : bgd
Datum upisa : 08.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Aleksandrov i Teodorin dnevnik - Page 6 Empty Re: Aleksandrov i Teodorin dnevnik

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 6 od 29 Prethodni  1 ... 5, 6, 7 ... 17 ... 29  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu