KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Crvena jutra u februaru

+32
Mrvica
Kamilica
JAmajka
SladZana
dacans
missile
Botox
Tinche
hany
maus
LaFolie
Orline
zoxa
vašar
MAAKKI
korpica
KoMetaK
Dacaa
Bjanka
caci
cicsa80
dr mali pariz
plavaptica
bak
cufta
lilya
Simona
Milijana
Mirjana
BiKsi :)
Ema78
Sofka
36 posters

Strana 13 od 16 Prethodni  1 ... 8 ... 12, 13, 14, 15, 16  Sledeći

Ići dole

Crvena jutra u februaru - Page 13 Empty Re: Crvena jutra u februaru

Počalji od hany 27/2/2013, 09:31

maus rekose mi da nije za povisene samo za nize moracu ja da trazim nekog drugog :)
hany
hany

Broj poruka : 2048
Datum upisa : 14.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Crvena jutra u februaru - Page 13 Empty Re: Crvena jutra u februaru

Počalji od Tinche 27/2/2013, 09:41

Jutro jutra!!!

Mima postrojava za medalju..i dalje. Mimica moja, hvala na kafici...i ljubi mi Anci.

Simona, kakve divne vesti...bas se radujem! Cim sam videla novi avatar shvatila sam da je to Vilenjakova seka! :)

Mili, srecno na poslu danas, javi se ako stignes! Svakako veceras utisci!

Miss, ima li guzve u busu? Wink

Bata se ne zali vise da ga boli. Dusic moj...a mene zaboli samo kad se setim...
Danas krecim hodnik...isprljali smo ga kada smo cipelanik montirali...eto meni radosti!!! Pocecu i po komsiluku da mlatim cetkom! Wink


Odoh nesic da smutim, nemam bananice...samo med.

Ljubac svima!


Tinche
Tinche

Broj poruka : 6399
Godina : 45
Location : bgd
Datum upisa : 08.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Crvena jutra u februaru - Page 13 Empty Re: Crvena jutra u februaru

Počalji od missile 27/2/2013, 09:43

maus ::
Bebko nema te , ljubim i grlim.


Eto telepatije! Mišica baš danas prozva Bebka koje nema već neko vreme da nam svrati ovde, i sad provalih da je Bebku danas divan dan! v
(Mišice, ima nas, ih, koliko hoćeš!" Mnogo mi se to sviđa! Wink )

P.S. VEEEELIKI poljupčići za Anu, Pipi i BataKa! ljubav ljubav ljubav
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Crvena jutra u februaru - Page 13 Empty Re: Crvena jutra u februaru

Počalji od Tinche 27/2/2013, 09:47

missile ::P.S. VEEEELIKI poljupčići za Anu, Pipi i BataKa! Crvena jutra u februaru - Page 13 543728 Crvena jutra u februaru - Page 13 543728 Crvena jutra u februaru - Page 13 543728


Crvena jutra u februaru - Page 13 196545 Crvena jutra u februaru - Page 13 196545 Crvena jutra u februaru - Page 13 196545Divni stvore jedan...hvala mila! Crvena jutra u februaru - Page 13 75087
Tinche
Tinche

Broj poruka : 6399
Godina : 45
Location : bgd
Datum upisa : 08.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Crvena jutra u februaru - Page 13 Empty Re: Crvena jutra u februaru

Počalji od Botox 27/2/2013, 09:48

o bre, bem mu misa, kud procita kako se batak udario....
misic mali....
ja da sad napravim spagu, tacno bi se raspala....
Botox
Botox

Broj poruka : 4342
Godina : 38
Location : Novi Sad
Datum upisa : 10.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Crvena jutra u februaru - Page 13 Empty Re: Crvena jutra u februaru

Počalji od Sofka 27/2/2013, 10:09

Dobro jutro zene osmeh srce od mene dorucak pa begam u akciju d

Crvena jutra u februaru - Page 13 Foto0475b

cveće
Sofka
Sofka

Broj poruka : 1494
Godina : 52
Datum upisa : 09.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Crvena jutra u februaru - Page 13 Empty Re: Crvena jutra u februaru

Počalji od missile 27/2/2013, 10:15

Sofka, razmazićeš nas s klopicom!!! lol!
poljubac
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Crvena jutra u februaru - Page 13 Empty Re: Crvena jutra u februaru

Počalji od dacans 27/2/2013, 10:18

Ćao cureTCi moji..hvala na svemu, svim rečima i razmišljanjima...obavila sve razgovore u vrtiću..od gazdarice, svih vaspitača ipedagoga..elelm ispada da je sve izmislila..tog dana u ponedeljak nije se ni videla sa dotičnim vaspitačem jer on ove nedelje radi međusmenu, gazdarica garantuje da je ne bi udario ni pod kakvim uslovima i okolnostima..ali kaže da on spada u strožeije vaspitače što starijoj deci(predškolcima) dobro dođe ali da ga se svi mali generalno boje, jer ponekad podine ton i kad su oni tu..stalno ga opominje da pronadje drugi način u momentima kad su oni tu..on isto kaže da ne postoji ni razlog ni mogućnost da je udari, bilo mi ga žao..vidi se da mu je bilo neprijatno što uopšte pričamo o tome..kaže da nema plave makaze(ali su naše kući plave)..ja njega zaista gotivim izato mi je sve teže i palo..ona inače i kad ostane sa njim ujutru tih sat vremena , ima tu i druge dece, često se zaigra sa njime, dodeli mu i po koji osmeh i on to meni uvek ponosno kaže kad dođem po nju..znam da sam ih i ja videla par puta kako se samo njih dvoje bas lepo igraju..ali i tad kad kažem 'kako je on dobar',ona kaže ne volim ga..sve u svemu pričala sam i sa pedagogom i ona je mišljenja da je njoj teško palo razdvajanje od nas posle zimovanja..pa je pokušala na ovaj način, ja znam da je ona sličnu krizu imala i posle NG praznika ali nije bilo ni blizu ovakvo plakanje, grcanje i gušenje u suzama..to je ono što me je rascepalo te noći..juče je bila ekstra u vrtiću, ekstra kod kuće..sinoć zaspala bz bilo kakve priče i suze..i jutros isto tako..ode nasmejana sa svojom lutkom u vrtić..tako da sam izgleda digla paniku više nego sto treba ali nisam umela drugačije da reagujem..a i gazdarica mi je rekla da sam odlično uradila što sam joj odmah javila pa je ona dok nismo došli po Minu već sa svima obavila razgovor i svi smo zajedno kad smo došli..rekla mi je da uvek treba da prijavim bilo kakvu njenu promenu u odnosu na vrtić...sada sam daleko mirnija i srećnija, a baš sam se bila potresla..sad sam na poslu..radim još sutra a onda daće Bog u petak via Zg Very Happy
Mili draga ja isto nisam mogla da dočekam 8. januar i povratak na posao posle 3 godine i mesec dana..a sad uzivam više i u deci i u mm i u sebi, iako je fizički najčešće neizdrživo dočekati na nogama veče..SREĆAN POVRATAK draga Very Happy
Bojanče frizura je čista desetka...stoji ti prva liga..i ne bih ja tu ništa dirala više Very Happy lol!
Ljubac i stisak svim ostalim devojkama a posebno stisci i ljupci idu našem sve brojnijem podmlatku kutka d zagrljaj
dacans
dacans

Broj poruka : 926
Godina : 50
Location : Novi Sad
Datum upisa : 25.05.2012

Nazad na vrh Ići dole

Crvena jutra u februaru - Page 13 Empty Re: Crvena jutra u februaru

Počalji od dacans 27/2/2013, 10:22

Sofka divan doručak--ja moj već samlela.. Mad
Batak dragi nadam se da više ništa ne boli...bem mu miša i tetu spremalicu ...ljubim te sto puta a i mamu sa sekom mrvicom usne usne
dacans
dacans

Broj poruka : 926
Godina : 50
Location : Novi Sad
Datum upisa : 25.05.2012

Nazad na vrh Ići dole

Crvena jutra u februaru - Page 13 Empty Re: Crvena jutra u februaru

Počalji od SladZana 27/2/2013, 10:32

Sofka domacice nasa hvala Very Happy

Bataku saljem poljubac

Daco, milo mi je da si se smirila i da je sve ok Very Happy
SladZana
SladZana

Broj poruka : 2915
Godina : 40
Datum upisa : 23.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Crvena jutra u februaru - Page 13 Empty Re: Crvena jutra u februaru

Počalji od zoxa 27/2/2013, 10:46

Djevojke hvala, bebe ribe rijesene, eno ih u tegli, mrvice prave.
Ciklama mi je pisala, njm je akvarista.

Tino ljubi batuuu!!!!
Sofka, fino, sad sam i já gladna!
Bojana super friz, nekad dávno sam imala slican.
Daco, strasno, drago mi je da ipak nije bilo fizickog obracuna.
Simona bravo za vilu!!!!

Misice kako své zapamtis i svimaaa napises po koju, zapisujes sa straně?
Odlicna si zeno u svakom slucaju!!!!
Pozdrav veliki!!!!
zoxa
zoxa

Broj poruka : 2601
Godina : 48
Location : Prag
Datum upisa : 25.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

Crvena jutra u februaru - Page 13 Empty Re: Crvena jutra u februaru

Počalji od bak 27/2/2013, 11:17

Dan Jutra!

Maus :queen queen

Zoxa, divno za bebe ribice yes Krenuo vas podmladak srca

Mili, srecno na poslu!

Simona, videh tamo za nova usvajanja i bas mi je drago yes

O Batak, udario svog misonju No Dobro da je proslo osmeh srce

Ljubim vas, nesto sam kao ovo vreme, hvata me neizdrz, hocu sve i hocu odmah a nema i ne moze No Al dobro, da ne sirim ovu kisu dalje

Za vikend planiram lek za sve, veliko spremanje i presdjivanje sobnog cveca yes Odmah ima da mi bude dobro, bar 5 dana lol!

ljubim! osmeh srce
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Crvena jutra u februaru - Page 13 Empty Re: Crvena jutra u februaru

Počalji od Simona 27/2/2013, 11:32

Devojke hvala vam d

Ja propustim neke strane pa i zbivanja...

Tek sad vidim da je Bata pao, vraćala sam se nekoliko strana unazad, duša mala zagrljaj Kakva neodgovornost od tih što peru pod c

Daco,
i tvoju sam priču tek sad pročitala... Nije mi jasno da li je reč o privatnom ili državnom vrtiću. Prvo sam mislila da je reč o državnom vrtiću ali onda vidim da pominješ neku gazdaricu pa mi zato nije jasno. Ja kad sam slušala priču moje kume o državnom vrtiću to me je učvrstilo u stavu da Vilenjak ide u privatni. Udaraju decu, drmusaju, drže ih mokre, deru se na njih... Ne sve, neka vaspitačica, ali dovoljna je jedna takva ludača... Ono što je ona meni ispričala je za moje pojmove horor. Najcrnje što ta moja kuma i njen bivši muž imaju jako dobre plate i mogli su da izdvoje za privatni vrtić ali nisu hteli, ne prepoznaju to kao nešto strašno kako ja vidim... Ako je privatni vrtić ja bih dete odmah ispisala i upisala u drugi, kakvi crni razgovori i pregovori... A ako je državni ja bih intervenisala kod direktora, inspekcija, a tom vaspitaču kad bi došla, zapamtio bi me... Mislim nisam u toj situaciji pa možda mogu da pričam, ali mislim da nasilje prema deci nije dozvoljeno i da bi imala puno pravo da im napravim skandal ako se oni skandalozno ponašaju... Problem je što roditelji ćute i trpe, kao ta moja kuma, i sami ne vide da je to strašno za decu, možda ih i sami vaspitavaju batinama pa što ne bi malo i u vrtiću v

Marija,
nemamo još roditeljski, mislim ima za Vilenjaka ali Vila je daleko od toga, tek smo na zajedničkim dnevnicima usvajanja a kad ozbiljnije krenemo otvoriću joj dnevnik usvajanja, stići ćemo valjda jednog dana i do drugog roditeljskog. Za dnevnike usvajanja mislim da imaju pristup sve registrovane korisnice.

Simona
Simona

Broj poruka : 8349
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 14.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Crvena jutra u februaru - Page 13 Empty Re: Crvena jutra u februaru

Počalji od hany 27/2/2013, 11:45

Tinche ::Jutro jutra!!!

Mima postrojava za medalju..i dalje. Mimica moja, hvala na kafici...i ljubi mi Anci.

Simona, kakve divne vesti...bas se radujem! Cim sam videla novi avatar shvatila sam da je to Vilenjakova seka! :)

Mili, srecno na poslu danas, javi se ako stignes! Svakako veceras utisci!

Miss, ima li guzve u busu? Wink

Bata se ne zali vise da ga boli. Dusic moj...a mene zaboli samo kad se setim...
Danas krecim hodnik...isprljali smo ga kada smo cipelanik montirali...eto meni radosti!!! Pocecu i po komsiluku da mlatim cetkom! Wink


Odoh nesic da smutim, nemam bananice...samo med.

Ljubac svima!



Tinche planirala sam da krecim u maju ali mogu da pomerim :)
hany
hany

Broj poruka : 2048
Datum upisa : 14.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Crvena jutra u februaru - Page 13 Empty Re: Crvena jutra u februaru

Počalji od missile 27/2/2013, 11:52

bak ::Ljubim vas, nesto sam kao ovo vreme, hvata me neizdrz, hocu sve i hocu odmah a nema i ne moze No Al dobro, da ne sirim ovu kisu dalje

Ne moraš da širiš, ja se i bez toga isto tako osećam. I nemoć (u bilo kom smislu) me izluđuje! Jedva se hendlujem da budem ok. No Čekam to proleće i to što treba da se desi da krenem više sa bocama, a februar - nikad duži!!!!! affraid


Zoxa, kod tebe baš bebićetno, gde god da se okreneš! osmeh srce Nek je sa srećom i tvojoj bebici i bebama-ribama, ako bude mogućnosti, vući ćeš ti mene za nos! yes Ako ne, onda u mislima! Wink lol! ljubav
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Crvena jutra u februaru - Page 13 Empty Re: Crvena jutra u februaru

Počalji od zoxa 27/2/2013, 12:01

missile ::

Zoxa, kod tebe baš bebićetno, gde god da se okreneš! osmeh srce Nek je sa srećom i tvojoj bebici i bebama-ribama, ako bude mogućnosti, vući ćeš ti mene za nos! yes Ako ne, onda u mislima! Wink lol! ljubav
Vec vucemmmm i tebe a i ostale drugarice!!!!!
Tebe uzivo, vec vidim!!!!
zoxa
zoxa

Broj poruka : 2601
Godina : 48
Location : Prag
Datum upisa : 25.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

Crvena jutra u februaru - Page 13 Empty Re: Crvena jutra u februaru

Počalji od cufta 27/2/2013, 12:33

Vila nam dolazi JEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE Simce, je#es slamnatu kosu, stize 'cera! Odlicno, i avatar je super, i ja sam odmah pomislila da stize devojcica.
Ema, lek koji pominjes je iy grupe NSAID i ni po cemu mnogome se ne razlikuje od Paracetamola (Panadon(L), Febricet, Eferalgan), Ibuprofena (Brufena) i milion njih na trzistu. I oni kao grpa lekova imaju svoje moguce nezeljene efekte, ali na njih ne mislimo, ni kadaih mi pijemo, ni kada ih dajemo deci, a ni zivotinjama. Ni iti tvojim pacijentima ne govoris da se yagledaju i da ih ukucani paye kada popiju tabletu za zubobolju. Ne izmisljaj tu gluposti i uzivaj sa psom.
Maus nas preispituje, radi...... ostali na poslu.
Mene unisti virus. Lucija noceas bolje, a ja se raspadoh. Yvar[ih prvi deo posla i do]oh kuci. Popih Brufen (ne yagledam se Very Happy ) i isdem u krevet dok ne krenem poo L.
Daco, sve je super ispalo sa vrticem. te devojcice i vnjihove bubice......
cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Crvena jutra u februaru - Page 13 Empty Re: Crvena jutra u februaru

Počalji od SladZana 27/2/2013, 13:48

Simona, super bar to mogu da pratim nisam znala, mislila sam da je sve zakljucano, nisam provjerila Very Happy
SladZana
SladZana

Broj poruka : 2915
Godina : 40
Datum upisa : 23.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Crvena jutra u februaru - Page 13 Empty Re: Crvena jutra u februaru

Počalji od Milijana 27/2/2013, 14:19

Masem...nista ne radim, samo idem po kancelarijama:)
Do svoje jos nisam stigla!

Milijana

Broj poruka : 5167
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Crvena jutra u februaru - Page 13 Empty Re: Crvena jutra u februaru

Počalji od Orline 27/2/2013, 15:34

Milijana, kraljice queen
Srećan povratak lol!

Zoxo, obdanište u najavi Crvena jutra u februaru - Page 13 275568 I ja prvi put čujem da je neko dobio prinove u akvarijumu. Sjajni ste.

Maus, šta si bona sanjala, ja sanjah da sam bila u Čileu noćas, u Santjagu (nisam ni znala da znam koji mu je glavni grad, posle proverila jeste) Shocked Razz Možda si bila sa mnom Laughing

Simona divan avatar Crvena jutra u februaru - Page 13 490909 I još divnija odluka
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Crvena jutra u februaru - Page 13 Empty Re: Crvena jutra u februaru

Počalji od caci 27/2/2013, 16:12

Zene da vas ljubnem ovako izdaleka ljubav
Da javim da je Markicu punooo bolje...maus hvalati na onom sirupu od pomorangi ....mislim da nam je puno pomogao...jos samo da nam se apetit malo vrati.
Ali zato ja sam u totalnom haosu. Juce zavrsila na hinu zbog T koja je bila 39,6 C. Uzasno mi je bilo lose i sad mi je lose. Cekam da dog mm pa idemo ponovo do Dr.
Vestica jos nije stigla i to me dodatno brine
caci
caci

Broj poruka : 4530
Godina : 42
Location : Tetovo,Macedonija
Datum upisa : 22.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Crvena jutra u februaru - Page 13 Empty Re: Crvena jutra u februaru

Počalji od SladZana 27/2/2013, 16:42

Caci draga poljubac bas te nesto spopalo opako, javi sta je bilo kod dr.
A sta mislis daodes do gin, kad ti bude bolje? Beta?
SladZana
SladZana

Broj poruka : 2915
Godina : 40
Datum upisa : 23.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Crvena jutra u februaru - Page 13 Empty Re: Crvena jutra u februaru

Počalji od lilya 27/2/2013, 17:06

missile ::
bak ::Ljubim vas, nesto sam kao ovo vreme, hvata me neizdrz, hocu sve i hocu odmah a nema i ne moze No Al dobro, da ne sirim ovu kisu dalje

Ne moraš da širiš, ja se i bez toga isto tako osećam. I nemoć (u bilo kom smislu) me izluđuje! Jedva se hendlujem da budem ok. No Čekam to proleće i to što treba da se desi da krenem više sa bocama, a februar - nikad duži!!!!! affraid

Bak, Miss, poptuno vas razumem zagrljaj

Caci, da sto pre budes bolje ljubav

Ostalo sam zaboravila Embarassed
lilya
lilya

Broj poruka : 4742
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 07.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Crvena jutra u februaru - Page 13 Empty Re: Crvena jutra u februaru

Počalji od Sofka 27/2/2013, 19:16

U povratku iz grada, snimih ovu haljinu u izlogu likeit vec su poceli sa letnjom kolekcijom radost za cenu ne pitajte Razz
Crvena jutra u februaru - Page 13 Foto0524l
Sofka
Sofka

Broj poruka : 1494
Godina : 52
Datum upisa : 09.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Crvena jutra u februaru - Page 13 Empty Re: Crvena jutra u februaru

Počalji od cufta 27/2/2013, 20:05

Sofkaaaaa, divna je i ona i šešir.
Caci ženo, drži se. Kad ti opisa sebe, ja sebi onda izgledam kao da mi ništa nije. A da nisi usput trudna sa Lucijom?! To bi bilo do ja*a.
a gde je Nina ovde. Danima je nema a piše po drugim delovima foruma.
cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Crvena jutra u februaru - Page 13 Empty Re: Crvena jutra u februaru

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 13 od 16 Prethodni  1 ... 8 ... 12, 13, 14, 15, 16  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu