KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mina i Andrej...nas citav svet

+29
Shizika
medolino
cufta
hany
MARA
bubi80
pcelica
caci
Nefertari
KoMetaK
Tanja83
maus
makababy
Tinche
korpica
cici
BiKsi :)
Orline
missile
SannI-AlL
Simona
nina :)
ninica2
Mirjana
plavaptica
dr mali pariz
Milijana
dragana76ns
dacans
33 posters

Strana 7 od 8 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sledeći

Ići dole

Mina i Andrej...nas citav svet - Page 7 Empty Re: Mina i Andrej...nas citav svet

Počalji od dragana76ns 10/8/2013, 17:16

Samo da ljubnem indijance osmeh srce osmeh srce osmeh srce 
Mina je andjeooooooooooooooooo
dragana76ns
dragana76ns

Broj poruka : 4182
Godina : 47
Location : Novi Sad
Datum upisa : 12.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Mina i Andrej...nas citav svet - Page 7 Empty Re: Mina i Andrej...nas citav svet

Počalji od KoMetaK 11/8/2013, 11:58

I ja da ljubnem indijance! I moju mezimicu i naseg momka! Laughing Razz Razz 
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Mina i Andrej...nas citav svet - Page 7 Empty Re: Mina i Andrej...nas citav svet

Počalji od pcelica 14/8/2013, 16:22

Daco mila, potpuno razumem kako vam je...
Od srca vam zelim da sto pre ozdravite, izadjete iz bolnice i uzivate kod svoje kuce! Mina je bolje? Ljubimo puno medene drugare a tebi saljemo puno energije da izdrzis.
ljubav
pcelica
pcelica

Broj poruka : 282
Godina : 46
Location : Novi Sad
Datum upisa : 17.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Mina i Andrej...nas citav svet - Page 7 Empty Re: Mina i Andrej...nas citav svet

Počalji od caci 14/8/2013, 16:27

Drugari ...ja se nadam da ste vec bolje i da cete kuci brzo.
ljubav ljubav ljubav ljubav  da nam brzo ozdravite
caci
caci

Broj poruka : 4530
Godina : 42
Location : Tetovo,Macedonija
Datum upisa : 22.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Mina i Andrej...nas citav svet - Page 7 Empty Re: Mina i Andrej...nas citav svet

Počalji od dragana76ns 22/8/2013, 15:33

Hej pa nema vas....kako su decica?
Daj neku slicicu, sta skrtaris mama Daco Wink 
cveće cveće cveće
dragana76ns
dragana76ns

Broj poruka : 4182
Godina : 47
Location : Novi Sad
Datum upisa : 12.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Mina i Andrej...nas citav svet - Page 7 Empty Re: Mina i Andrej...nas citav svet

Počalji od Mirjana 22/8/2013, 17:19

Indijanci, i ja vas ljubuckam i željno čekam izveštaj i slike osmeh srce 
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 47
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Mina i Andrej...nas citav svet - Page 7 Empty Re: Mina i Andrej...nas citav svet

Počalji od bubi80 25/8/2013, 14:40

Samo da ljubnemo drugare mile!

Nadamo se da ste dobro sada!

ljubav ljubav
bubi80
bubi80

Broj poruka : 521
Godina : 43
Datum upisa : 07.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Mina i Andrej...nas citav svet - Page 7 Empty Re: Mina i Andrej...nas citav svet

Počalji od maus 3/9/2013, 09:37

Indijanci, ljubi vas jedna skvo:D 
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Mina i Andrej...nas citav svet - Page 7 Empty Re: Mina i Andrej...nas citav svet

Počalji od Orline 13/9/2013, 22:44

Ljubim i ja indijance, a posebno Andreja. I da vidja bolnicu od sad samo kad ode kod tate ili mame na dežurstvo, hehe.
Duše male, nekako mi porasli od kako si prvi put okačila njihove slike Very Happy 
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Mina i Andrej...nas citav svet - Page 7 Empty Re: Mina i Andrej...nas citav svet

Počalji od Mirjana 9/10/2013, 18:03

Ova mama baš zabušava Rolling Eyes 
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 47
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Mina i Andrej...nas citav svet - Page 7 Empty Re: Mina i Andrej...nas citav svet

Počalji od JAmajka 11/10/2013, 01:22


Mirjana ::Ova mama baš zabušava Rolling Eyes 
U pravu si,Mirka.I ja svratih da vidim nove sličice lepih novosađana...b b b b 
JAmajka
JAmajka

Broj poruka : 1906
Location : BG
Datum upisa : 25.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Mina i Andrej...nas citav svet - Page 7 Empty Re: Mina i Andrej...nas citav svet

Počalji od Tinche 11/10/2013, 08:12

Daaaaacccccooooo!? zbunjen b b 
Tinche
Tinche

Broj poruka : 6399
Godina : 45
Location : bgd
Datum upisa : 08.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Mina i Andrej...nas citav svet - Page 7 Empty Re: Mina i Andrej...nas citav svet

Počalji od maus 14/10/2013, 20:47

Zabusant na kub!
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Mina i Andrej...nas citav svet - Page 7 Empty Re: Mina i Andrej...nas citav svet

Počalji od dacans 16/10/2013, 12:58

Evo javljam se...ff ff ff 
Prvo malo da se stidim:oops: Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed 
A sad da napisem da rastemo ko iz vode..letos smo bili na moru, pa na Zlatiboru, tamo ljubnuli skakutavo trudno pilence, koje je Mini poklonilo sminku, andreju pecaljku i ribe..ali su deca to sve zamenila..videcete veceras kad stavim sliku ( OBECAVAM) kako je Andrej lep kad je nasminkan:lol!: lol! lol! lol! 
Od 1. avgusta su u vrticu, Mina nije ni dana izostala..a andrej jeste u avgustu dok smo bili u bolnici i dva dana kad je razbio glavu..Oboje su super u vrticu, u razlicitim grupama, Andrej potpuno nezavistan od nje sto mi je posebno drago, jer ona toliko vodi racuna o njemu da me to nekad izludjuje..u igraonicama se stalno vraca da ga podize, gura pomaze..ja je teram da ide svojim putem sa svojim drugarima..a ona srce krene par koraka pa se okrene gleda Andreja i onda se vrati da mu pomogne..mami je tad srce kao PLANINA ali sa druge strane zao mi jer imam utisak da je to opterecuje i sputava..mada vaspitacica mi kaze da tako u vrticu brine i o svojoj najboljoj drugarici..i o bratu naravno..kaze da je kao mama njihova...moja lepota..Krenula je na engleski, kazu da joj ide odlicno, i obozava da ide..a i na balet..ta profesorka mi se jos nije izjasnila:lol!: lol! lol! lol! iskreno uop[te mi ne lici na balerinu
A njihov odnos je sve divniji..pored toga sto stalno vodi racuna o njemu..ona ako ustane pre njega ujutru..odmah trazi da se i on budi, kaze pozelela ga..ide pa ga budi..stisne mu stopalo u svoje sake pa ga ljubi, pa mu uzme ruku pa je ljubi..ma to vredi svo bogatstvo ovog sveta:aa5: srca srca srca srca srca ..ako on ustane ranije..on ni ne pita za nju nego grabi njene igracke da se sa njima igra:aa15: sreca sreca ..Mina je sve razumnija..provala ima mnogo..ne mogu da pamtim , ne stizem da zapisujem..i zao mi ali tako je..pocela je da uci Andreja engleski..cujem ja pre neki dan u sobi> Andrej vidi ovo je jabuka, u stvari to ti je epl:aa76:  b  b  b ..kazi Andrej epl..i onda on ponavlja..piss zivi..E sad malo o njemu..on je nevi]ena prznica i ljutko..bogami dobar glumac u najavi..on cesce krece da tuce i cupa Minu za kosu a ona sirota ne zna da se brani..i onda ulecem ja sa pricom.Andrej ne smes to sestri da radis..nju treba samo da mazis mazis mazis..i sad je provalio..krene da je udari..a ja viknem Andrej i pokazem kaziprst..na sta on spusti ruku na Minu i kaze mazi, mazi:aa76:  b  b ..pre neki dan ja parkirala kola, otvaram vrata da ga izvadim iz sedalice a on izuo starku..i ja krenem..Ma sta si to radio, jel sme to da se radi..a on gleda mene i krene da miluje svoje stopalo i da vice mazi, mazi:aa69: v v v 
Inace kad se svadjaju prsti sve..on nju najcesce vuce za kosu, ona njega gura..ali i tih situacija je sve manje:aa78: f f isve vise uzivaju u zajednickoj igri:aa68: d d 
Eto probah s brda s dola da napisem koju..volela bih da mogu da se setim koje Minine provale..ali nesto stao mozak..e da setih se pre neki dan..naime u poslednje vreme je sretala puno nasih trudnica..i stalno je biula fascinirana stomacima..i bebama koje plivaju u velikim stomacima..nakon toga je sve babe redom pitala jel imaju bebe u stomaku:aa69: v v a vrhunac je bio pre neki dan kad mi je sela u krilo..okrenuta licem ka meni..i gleda u moje grudi i kaze..Mama kolike su ti sise velike, kao da ces roditi bebu:aa76:  b v v v c c c 
Stavljam slike veceras..OBECAVAM SVECANO..ima da vam dosadim
dacans
dacans

Broj poruka : 926
Godina : 50
Location : Novi Sad
Datum upisa : 25.05.2012

Nazad na vrh Ići dole

Mina i Andrej...nas citav svet - Page 7 Empty Re: Mina i Andrej...nas citav svet

Počalji od dacans 16/10/2013, 13:11

Kad je Andrej razbio glavu..par dana imao flaster preko rane..i kupim ja njih jedan dan iz skolice, a flaster poceo da se odlepljuje..i kazem ja njima u kolima, kad tata dodje sa dezurstva skinuce taj flaster i pogledati ranu..a Mina meni " Pa dobro mama, valjda si i ti neka doktorica"Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes ...e tako ko ce kome ako ne svoj svome
U Kometinom dnevniku sam pisala..kad smo se Mina i ja nasle u kaficu sa Metom i njm i njegovim roditeljima..onda su David i njegov otac pokusali da je odobrovolje i razmeksaju i svasta su radili..uspelo im je jer im je podelila osmehe i poljupce na kraju...ali kad smo otisli kuci..kaze ona meni " one cike su kao deca, samo su lupali o sto i duvali u flase"lol! lol! affraid lol! affraid a ona bitna, velika i ozbiljna..eto setih se jos toga..i da Andrej je toliki ljutko..da kad mu nesto kazem da uradi..on najcesce kaze NEEECU i tri puta minimum udari nogom o pod:roll: Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes 
sta cu ja sa tim jarcem malim i lavicom..ima da se pusi samo:lol!: lol! lol! 
dacans
dacans

Broj poruka : 926
Godina : 50
Location : Novi Sad
Datum upisa : 25.05.2012

Nazad na vrh Ići dole

Mina i Andrej...nas citav svet - Page 7 Empty Re: Mina i Andrej...nas citav svet

Počalji od KoMetaK 16/10/2013, 16:59

Oooo, najzad i mama napisala nesto u dnevniku Wink lol! 
Smirice se i ANdrej, verujem, jos je mali, ali ce ga Mina smiriti i svojom ljubavlju i ponasanjem "pripitomiti". Ipak decaci imaju vise energije i svoju ljubav cini mi se pokazuju vise cupanjem, udaranjem, nego devojcice. Bravo za Minu, neznu lavicu velikog srca!!!osmeh srce osmeh srce osmeh srce 
Ja ih obozavam, samo mi je zao sto je Mina stidljivko, a mi nikad nemamo dovoljno vremena da se druzimo na duze, pa nikako da docekam da se opusti. Ono kod vas dok sam docekala i ona se opustila, zaspa na lazy bag-u! lol! lol! 

Ljubim vas puuuno! love 
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Mina i Andrej...nas citav svet - Page 7 Empty Re: Mina i Andrej...nas citav svet

Počalji od bak 16/10/2013, 19:11

Divni indijanci srca srca srca srca 
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Mina i Andrej...nas citav svet - Page 7 Empty Re: Mina i Andrej...nas citav svet

Počalji od Tinche 16/10/2013, 19:30

Mama Daco, stvarno te dugo nije bilo, ali vredelo je cekati. Duse malene...andjeli nestasni

...mazi mazi mazi... svoju nogicu, hihihihi, glupander!

A ona me podseca na Baticu naseg, kako vodi racuna o mladjem bati. Tako i Aleksandar budi Teicu...mazi je, gnjavi...nekad joj sedne na glavu al dobro, Boze moj...nista nije savrseno!lol! 
Tinche
Tinche

Broj poruka : 6399
Godina : 45
Location : bgd
Datum upisa : 08.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Mina i Andrej...nas citav svet - Page 7 Empty Re: Mina i Andrej...nas citav svet

Počalji od Tinche 16/10/2013, 19:30

A slike??? Daj slike bre! Razz
Tinche
Tinche

Broj poruka : 6399
Godina : 45
Location : bgd
Datum upisa : 08.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Mina i Andrej...nas citav svet - Page 7 Empty Re: Mina i Andrej...nas citav svet

Počalji od dacans 16/10/2013, 20:30

Proslava rodjusa u krugu porodice
[Only admins are allowed to see this image]



Proslava sa drugarima
[Only admins are allowed to see this image]

dacans
dacans

Broj poruka : 926
Godina : 50
Location : Novi Sad
Datum upisa : 25.05.2012

Nazad na vrh Ići dole

Mina i Andrej...nas citav svet - Page 7 Empty Re: Mina i Andrej...nas citav svet

Počalji od bak 16/10/2013, 20:36

Divne slike! Divna devojka srca srca srca 

Al Andrej na prvoj slici lol! Boli ga uvo king 
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Mina i Andrej...nas citav svet - Page 7 Empty Re: Mina i Andrej...nas citav svet

Počalji od dacans 16/10/2013, 21:23

More
[Only admins are allowed to see this image]

dacans
dacans

Broj poruka : 926
Godina : 50
Location : Novi Sad
Datum upisa : 25.05.2012

Nazad na vrh Ići dole

Mina i Andrej...nas citav svet - Page 7 Empty Re: Mina i Andrej...nas citav svet

Počalji od dacans 16/10/2013, 21:26

A sad malo Zlatibor...prvo Mecavnik
[Only admins are allowed to see this image]

dacans
dacans

Broj poruka : 926
Godina : 50
Location : Novi Sad
Datum upisa : 25.05.2012

Nazad na vrh Ići dole

Mina i Andrej...nas citav svet - Page 7 Empty Re: Mina i Andrej...nas citav svet

Počalji od dacans 16/10/2013, 21:39

igrarije na Zlatiboru
[Only admins are allowed to see this image]

dacans
dacans

Broj poruka : 926
Godina : 50
Location : Novi Sad
Datum upisa : 25.05.2012

Nazad na vrh Ići dole

Mina i Andrej...nas citav svet - Page 7 Empty Re: Mina i Andrej...nas citav svet

Počalji od caci 16/10/2013, 21:44

Daco deca tu si slatka i medena naočare naočare 
Andrej je presladak a Mina nemam reči   naočare naočare naočare 
Vratih se na prvu sliku kad procitah bak i padoh od smeha  b  b  b  stvarno je king 
Odusevila sam se citajuci kako Mina pazi na svoga brata to se zove ljubav srca srca 
A Andrej ,ko da citam o Markicu, decaci lol! 
U svakom slucaju jako je interesantno i veselo kod vas osmeh srce 
poljubac poljubac 
caci
caci

Broj poruka : 4530
Godina : 42
Location : Tetovo,Macedonija
Datum upisa : 22.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Mina i Andrej...nas citav svet - Page 7 Empty Re: Mina i Andrej...nas citav svet

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 7 od 8 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu