KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mali Pariz- Zvezde su medju nama :)

+60
maja76
*AIDA*
JocY
mijaki
dr mali pariz
Tanja83
SannI-AlL
maus
missile
SladZana
cicsa80
Shizika
dragana76ns
hany
viktorija
lolipop
pcelica
bubi80
catherine290505
nesalela
Marija86
buby
gagax81
Orline
key
Zoka83
tuli
Nefertari
heart84
dra00
cici
penelope
dacans
Mrvica
ninica2
Sofka
zoxa
djole42
Struzzo
MAAKKI
Vuchica
korpica
caci
maki79
lilya
Gramatika
MARA
nina :)
LaFolie
Botox
cufta
Milijana
JAmajka
BiKsi :)
Simona
makababy
Tinche
bak
plavaptica
KoMetaK
64 posters

Strana 34 od 35 Prethodni  1 ... 18 ... 33, 34, 35  Sledeći

Ići dole

Mali - Mali Pariz- Zvezde su medju nama :) - Page 34 Empty Re: Mali Pariz- Zvezde su medju nama :)

Počalji od mijaki 16/7/2013, 20:57

Drage zvezdice i mama sunce, u radosti proslavite divan dan!!!
da ste zivi i zdravi i da uvek cinite mamu ponosnom...
Vole vas Ana i teta Mijaki

mijaki

Broj poruka : 2537
Location : Beograd
Datum upisa : 25.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Mali - Mali Pariz- Zvezde su medju nama :) - Page 34 Empty Re: Mali Pariz- Zvezde su medju nama :)

Počalji od BiKsi :) 16/7/2013, 22:01

Stižem do netaaaaa!

Drugari, srećan vam prvi rodjendan, sve nek bude bezbrižno, lepršavo, lako u vašim životima! Da uvek budete zdravi, srećni, voljeni, a roditeljima na ponos!

I meni ste danas na pameti ceo dan, i razmišljam kako se provodite, kako će izgledati pevanje pesmice, duvanje svećica, druženje i igranjac! Susret sa kutanjkama, uh, ma sve, nekako mi kez sa lica ne silazi!

Ljubim vas punoooooooo, pelcerčići moji mili!srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca 
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Mali - Mali Pariz- Zvezde su medju nama :) - Page 34 Empty Re: Mali Pariz- Zvezde su medju nama :)

Počalji od MAAKKI 16/7/2013, 22:03

Zvezdice srecan vam prvi rodjendan, jos puno da ih proslavite, a mami i tati samo radost da donosite konfete konfete konfete konfete konfete konfete konfete 
MAAKKI
MAAKKI

Broj poruka : 4783
Godina : 56
Location : ravnica
Datum upisa : 08.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Mali - Mali Pariz- Zvezde su medju nama :) - Page 34 Empty Re: Mali Pariz- Zvezde su medju nama :)

Počalji od Clara17 16/7/2013, 22:12

SRECAN PRVI RODJENDAN DRUGARI!
DA ste nam zivi,zdravi,voljeni...da celog zivota svojim roditeljima pruzate srecu,ljubav,ma sve najlepse kao i do sad-ljubimo vas puuuuunooooooo:aa5: srca srca srca srca radost radost radost srca srca srca srca srca

Clara17

Broj poruka : 34
Datum upisa : 09.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Mali - Mali Pariz- Zvezde su medju nama :) - Page 34 Empty Re: Mali Pariz- Zvezde su medju nama :)

Počalji od heart84 16/7/2013, 22:24

[Only admins are allowed to see this image]
heart84
heart84

Broj poruka : 3091
Godina : 39
Location : Beograd
Datum upisa : 31.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Mali - Mali Pariz- Zvezde su medju nama :) - Page 34 Empty Re: Mali Pariz- Zvezde su medju nama :)

Počalji od maus 16/7/2013, 22:41

Stigleeeeeeeeeee!!!! Bilo je divno, divno divno!!!!

Ana i ja smo dosle tacno u 18h. Tina je vec dojezdila sa baticom i Celulitom Teom.
Malo zatim prijehale su i Tanja sa Matejom i Noletom i Happy.

Zvezdice sijaju, a kako bi drugacije.
Ivona dusa nas je docekala sa pesmom na usnama. I sa sve rukama u vazduhu i kao pucketa prstima i AAAAAAAAAAAAAA AAAAAAAAAAAAAAA bez prestanka hahahahahahaha lik nevidjeni majke mi. A haljince...taja izabrao, ma divota, videcete. I snalica u kosi ali se malo nakrivila ali savrseno stoji. Devojcica lepotica. Uhvatih je na brzaka i iscmakah je i ispevah se sa njom. Moram prizanti, mnoooogo bolje peva od mene. No nisam se dala, a neeee te sam i ja pevala da svi cuju.
Dusan momcina, FRAJER u kosuljici i bermudama, frizura sredjena, spic napred...ma haos. Smeker, ima ONAJ pogled. Devojke ce padati u nesvest, no, tako im je kako im je. Strapacira, nema mira. I tak se nas dvoje malo setalii trazili tortu, ali Dusanu je sve tata I Ana i casa ...ma sve. Sasvim jednostavno i savrseno. Kako je zivot lep.
Mama parizanka...eh...kako da vam opisem... kako da vam kazem...zena ma nemam reci za nju.
Ja tebe mala zaista volim i ti si jedna divna dusa, divan prijatelj, divan roditelj...ma divna divna divna...
Tata Velja blista, srecan nasmejan... i kako ne bi, kada ima tri blaga pored sebe.

Idemo dalje. Malo da ogovaramo goste:P to mi je omiljeni deo hahahahaha

Tina, joj moram nju prvo hahahaha. Uhvatila se onog slona sto se za 20 dindzi ljulja napred - nazad i ne da nikome. Zagrlila ga za surlu i ne pusta. Do IZJEDANJA torte je se ponasala kao da je normalna ali kada stupise torte na snagu nastade otimacina. Preskakala je preko dece, preko stola... Oce od svake torte po ogromno parce. Srecom deca dobise pre toga po svoj deo inace bilo bi suza.
Batica momak, nismo se bas nesto slagali u pocetku, ali dobih na kraju poljubac. A i osmeh. utatatata Lepotanko pravi. Nije se dao gnjaviti ali zato
CELULITAAAAAAAAA zene, ti pregibi, ta salca, ti bobazi...sve je pufnasto i mesnato. K`o najsladja i najmasnija slaninica. Ona prosarana! Spopadala sam dete samo tako. Mislim da me je dobro zapamtila. Guzica! I presvukla sam je, nije bilo kake ali se napiskila ki prava.

Tanja zvana zeena zmaj oma je raspodelila. Meni Nole koji je nemirniji, a Happy Mata koji je dobrica. U jednom trernutku je ostala bez stakla na naocarima. Nisam sigurna ko je napravio stetu:lol!: Mislim i mora biti zmaj pored njih dvojice.
Nole...sad ga ima sad ga nema, ali bukvalno. On ima motor u guzici definitivno. Lepo smo se slagali , ponekd se malo posvadjali ali na kraju je sve bilo ok.
Mata me nije zarezivao 2%. Njega je Happy cuvala dok je Tanja klopala. Oni su meni potuno isti, samo sto Nole je zvrk, a Mata pola zvrka:D 

Happy dusa nasa. I ona se ponasala kao da je normalna:D sve vreme. Uspela sam da sa njom prozborim koju dok sam se davila cevapima i zalivala kokakolom.

Puna sam utisaka. Bas mi je bilo lepo. Jeste bilo kratko,proletelo je 3 sata. Do kuce sam pevala sve decije pesmice. Ana nije spavala vec je sa mnom pevala.

Mala, Veljo, hvala vam na divno provedenoj veceri.
Sad cu da okacim slike. Ima ih samo nekoliko. Jbg baKterije se istrosile.

maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Mali - Mali Pariz- Zvezde su medju nama :) - Page 34 Empty Re: Mali Pariz- Zvezde su medju nama :)

Počalji od key 16/7/2013, 22:59

SRECAN PRVI RODJENDAN,DRUGARI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!srca srca srca srca srca srca 
key
key

Broj poruka : 1448
Godina : 45
Location : beograd
Datum upisa : 10.07.2008

Nazad na vrh Ići dole

Mali - Mali Pariz- Zvezde su medju nama :) - Page 34 Empty Re: Mali Pariz- Zvezde su medju nama :)

Počalji od hany 16/7/2013, 23:08

zvezdice nase medene ,sretan vam rodjendanko, sve najlepse love love 
hany
hany

Broj poruka : 2048
Datum upisa : 14.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Mali - Mali Pariz- Zvezde su medju nama :) - Page 34 Empty Re: Mali Pariz- Zvezde su medju nama :)

Počalji od maus 16/7/2013, 23:12

[Only admins are allowed to see this image]


Ima jos...
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Mali - Mali Pariz- Zvezde su medju nama :) - Page 34 Empty Re: Mali Pariz- Zvezde su medju nama :)

Počalji od hany 16/7/2013, 23:16

jao sto ste slatkiiiiiii, daj maus jos slika
hany
hany

Broj poruka : 2048
Datum upisa : 14.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Mali - Mali Pariz- Zvezde su medju nama :) - Page 34 Empty Re: Mali Pariz- Zvezde su medju nama :)

Počalji od maus 16/7/2013, 23:27

[Only admins are allowed to see this image]
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Mali - Mali Pariz- Zvezde su medju nama :) - Page 34 Empty Re: Mali Pariz- Zvezde su medju nama :)

Počalji od heart84 16/7/2013, 23:32

 Jao sto Ivona ima lepu haljinicu nemam reči  
A gde nam je ponosna mama Very Happy 
heart84
heart84

Broj poruka : 3091
Godina : 39
Location : Beograd
Datum upisa : 31.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Mali - Mali Pariz- Zvezde su medju nama :) - Page 34 Empty Re: Mali Pariz- Zvezde su medju nama :)

Počalji od Tinche 16/7/2013, 23:36

Uh...utisci utisci...a i sta dodati nakon Miminog raporta???lol!

Mozda koju sliku??? Naravno...ali ce mi za to trebati obe ruke...trenutno debela rucka...Batak podmiren, gleda Rudolfa na 24k.  Wink

Bilo nam je prelepo!!! I sve je savrseno bilo. Mala, svaka cast na organizaciji...i stiklama!!!!
Volim vaaaassss!!!!

Tinche
Tinche

Broj poruka : 6399
Godina : 45
Location : bgd
Datum upisa : 08.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Mali - Mali Pariz- Zvezde su medju nama :) - Page 34 Empty Re: Mali Pariz- Zvezde su medju nama :)

Počalji od dr mali pariz 17/7/2013, 00:13

Žene moje-sila ste sve do jedne!!Čitala sam dana želje,nisam imala vremena za komentare,na neke sam i suze pustila....
A sad se iscepah Miminom postu...Ženo ako si ti normalna-eto-tu me seci Wink
Ko pita gde sam?
eto me na štiklama-vide se none i parče crvene haljine-molim vas -da ne bi bilo razočaranja-ne postavljajte me u GRO GRO planu Wink hahahahaja...
noge nemam-i ne trebaju mi više.
Tino,,prva je stigla, Zmaje,Mima,Happy-da vas nema-
morala bih vas izmisliti!! i ništa prozborile nismo, a tol‘ke emocije stigle da razmenimo.
Hvala vam do beskraja!
Sad više snage ni za ovo kuckanje nemam-slike sutra-kad šibnem Tini.
Danas sam bila...slobodna sam reći- najsrećnija žena i mama na svetu!!
p.s. Happy,tvoja čestitka me pukla skroz-metak u srce baš!
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Mali - Mali Pariz- Zvezde su medju nama :) - Page 34 Empty Re: Mali Pariz- Zvezde su medju nama :)

Počalji od HappyGirl 17/7/2013, 00:27

Drage moje,
ne znam šta je drugima bilo u glavi ( iako su se svi što kaže mišica ponašali normalno :)) ali u mojoj glavi je bilo baš posebno šareno.
Mila naša Parižanka, zgodna, skupocenog osmeha i neodoljivog pogleda u crvenoj haljini, a koja bi druga boja bila, kada je ljubav, život i radost u pitanju. A ovde se radilo o njenoj ljubavi, životu i radosti, o Ivoni i Dušanu.
Dušan mamin sin, sve ima na mamu sem onoga što imaju sve tate lol! Šarmer, bistrog pogleda i izuzetne lepote. Obučen perfektno.
Ivona,savršena! Već sada je jasno da će tata zbog njene mile prirode i neuobičajeno produhovljene lepote biti na velikim mukama. Biće tu mnogo kavaljera... Tu je Dušan, on će biti njena zaštita i straža taman koliko treba.  Zamišljam kako će je ponosno gledati u prelepoj  haljini koju će opet tata birati (kao što je izabrao i ovu i bio nepogrešiv, jer je haljina apsolutno savršeno pristajala uz nju) i predati izabraniku njenog srca. Možda vama zvuči daleko ali kao da gledam to i spokojno i srećno zahvaljujem Bogu na mudrosti i strpljenju koju je Maloj i Velji dao da odgaje svoju decu.
A tata nasmejan, gostoljubiv, ispunjen. A kako i ne bi bio... Hvala Vam prijatelji moji na ovom pozivu, od ovog večerašnjeg druženja ću dugo udisati radost i sreću. Bilo je baš kako ja volim. Uživala sam u svemu!
Posebno drago i zanimljivo mi je bilo što sam upoznala Parižankinu mamu. Razgovarale smo i  sve je jasno... divna majka, divna ćerka.
A sada malo o ostatku Kutanjske porodice. Bilo mi je teško da se opredelim gde ću pre.
Ana, već devojčica, lepa i pametna. Ipak je njoj mama Maus. Kao da smo joj juče menjali pelene. I moja mila Maus, nesebična duša, izvajana, koja mi je donela poklon-med. Hvala ti! Slatko i zdravo neka i tebi u životu bude kao i meni tvoj med što je. Popričasmo kratko, kako da stigneš deca jurcaju...Ali jedan trenutak mi je bio poseban,predivan. Maus kleči i namešta sandale Ani. Anina i glava od Maus su sada jedna do druge. Ana dodiruje maminu kosu i kaže: Mama baš si lepa. Maus je pogleda, nežno zahvali i doda i ti si prelepa.
Kakav dijalog! Kakva nadahnjujuća muzika za moje uši!
Tanja, jedno predivno stvorenje. Otvoreno, iskreno, nasmejano, direktno, društveno...Melem za dušu. Više je brinula o meni nego o bilo kome drugom.Nije htela novac da delimo za benzin, nije htela da platim putarinu, nije htela da autobusom idem do kuće nego i pored dvoje dece odvezla me do kuće. Hvala ti dušo, neka ti Bog vrati stostruko za dobrotu! I da, najlepše od svega dala mi je Matu na čuvanje što nije bio neki problem ali kada bi Noleta čuvala priznajem da sam ga izgubila barem 3 puta. Ja pogledam a njega nema. A jednom je nestao i maus i meni. Našla sam ga napolju na kraju dvorišta :) a bili smo unutra :)Oni su neverovatni. Potpuno različiti i neodoljivi. Predivni!
Šta da kažem za Tinče. U prelepoj haljini, savršene kose i crta lica, nasmejana. Gledam je i vidim dobrotu, energiju...Njena ćerka, njen anđeo, me je dočekala prva u igraonici.Ti neodoljivi obrazi, savršenstvo bez mane...i moja sreća. A Bata, on me je poljubio. Jeste izmamila sam na kvarno taj poljubac, ali došla sam do cilja. Šećer šećerasti. Šmekerčina!

Ipak, želela bi da zabeležim još jedan trenutak sa rođendana. A on se tiče Dušana i mene.  Meni je neizbrisivo zapisan u srcu ali želim da se pohvalim vama. Znam sebično je I pomalo se i stidim ali jače je od mene.
Nemam običaj da decu uzimam,diram, ljubim ili ih gnjavim dok ne dobijem dozvolu za to od same dece ili roditelja. Od Tanje i Tinche sam dobila dozvolu i bila sam srećna, meni to mnogo znači. Dušan, naš slavljenik, je mene sam izabrao. Dok ga je držala Parižankina mama on je sam ispružio ruke i tražio da ide kod mene. Odmah sam ga uzela, kao ptica grabljivica koja je dočekala svoj trenutak. I tako smo se nas dvoje šetkali i igrali i on nije hteo da me pusti. Hoda, vuče plavu loptu tri puta veću od njega ali moju ruku ne ispušta. Jednog trenutka Veljina mama, u najboljoj nameri, kaže ma samo vi njega pustite, nemojte da vas maltretira. Kažem ja njoj ali ne držim ja njega nego on mene. Neće da me pusti. Odvojim ja ruku iz njegove a on neda, odmah se okreće i hvata me za ruku. Ona žena u čudu, kaže vidi ti ovo. Posle nekog vremena isto ali Dušan ne pušta. Ona se baš čudila. A ja srećna, jer je slavljenik izabrao da deo svog slavljeničkog vremena provede uz mene.

I ja sam sada zahvalna Bogu na ovom danu i vremenu koje mi je milostivo dao da budem sa vama drage moje Kutanjke i sa vašim porodom.

I ja sam sada srećna, potpuno!
Mala, HVALA OD srcalove

P.S. Torte su bile nemam reči
HappyGirl
HappyGirl

Broj poruka : 13681
Location : Uvek na oblacima :)
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Mali - Mali Pariz- Zvezde su medju nama :) - Page 34 Empty Re: Mali Pariz- Zvezde su medju nama :)

Počalji od Shizika 17/7/2013, 00:59

Sretan rodjendan Zvezdicama!
Neka su stalno izvor srece svojim roditeljima, neka su uvijek okruzheni ljubavlju kao i dosad.
bb d d srce x bb d 
Ivoni zbilja odlichno pristaje haljinica, a i Duci je pravi dasa u svojoj cool kombinaciji. Divno ih je vidit kako se sami animiraju.
Super su slichice, prshti radost na sve strane, vidim odrasli su pod jakim utiscima. likeit 
osmeh srce osmeh srce 
Shizika
Shizika

Broj poruka : 5408
Godina : 54
Datum upisa : 14.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Mali - Mali Pariz- Zvezde su medju nama :) - Page 34 Empty Re: Mali Pariz- Zvezde su medju nama :)

Počalji od KoMetaK 17/7/2013, 01:05

Joooj, kako su vam dobre slidze, a to je samo zato sto svi sijate neverovatno! srca srca srca srca srca srca 
SLavlejnici su bas porasli u poslednjih mesec dana i bas se nekako uozbiljili! Dule, sav ozbiljan u kosuljici i pantalonicama, med! osmeh srce Iv, medenica, u prelepoj haljinici, sva na visini zadatka! VIdeh na jednoj slici kako sarmira Bataka! Bice tu nesto! osmeh srce
Batak, elegantan, dosao kod curice na rodjendan! osmeh srce Teica, ozbiljna mekanica, cini mi se da je samo iz ruke u ruke isla! osmeh srce I da, mnogo joj je lep stajling Wink Anci obukla novu haljinicu, koju mi je pokazivala u LO prosli put. Med, sladji od meda koji pravi njen deda! osmeh srce Noleta i Mate nema nigde, bas ne na ovim slikama, sigurno su bili u akciji! lol! 
Jedva ceka mda vidim mamin stajling!
Hvala ti draga jos jednom za pelcer! Hocu bas ovakve! A posto se tvoji pelceri primaju, nadam se da cu se radovati za mesec dana! yes 
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 50
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Mali - Mali Pariz- Zvezde su medju nama :) - Page 34 Empty Re: Mali Pariz- Zvezde su medju nama :)

Počalji od BiKsi :) 17/7/2013, 08:07

srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca 

Kakvi izveštaji! Kakve slike! Ja se istopih! Ivonina šnala u kosi i haljinica damska, prelepo! Dule šmeca, vidiš ti kako on već sada zna da izabere, kad je Hepicu maznuo!  Nole uhvatio šmugu, Mata mačak, BataK deluje mnogo starije, i zrelije na slifi, a celulitara se dala gnjaviti! Ana velika devojka sa kikicama, srce milo! Drago mi je da vam je svima bilo tako lepo i da su deca bila na visini zadatka!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Mali - Mali Pariz- Zvezde su medju nama :) - Page 34 Empty Re: Mali Pariz- Zvezde su medju nama :)

Počalji od missile 17/7/2013, 08:42

Sjajni ste! Svi! Al ne videh na slikama Mišicu, a ni Parižanku!!!!!
Ivona - oduševljena sam!!! Svaka čast za haljinicu, ali bez Iv onakve predivne, ne bi ni haljinica vredela.
Dušan i Aleksandar - prelepi!!!!
Moram da dodam da mi je Ana, iako u pozadini, odmah privukla pažnju onim svojim prefinjenim držanjem, a na sve to i haljinica i super frizurica!!!!

Svaka čast na provodu, neka tako lepo bude svake godine!!!!

osmeh srce
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Mali - Mali Pariz- Zvezde su medju nama :) - Page 34 Empty Re: Mali Pariz- Zvezde su medju nama :)

Počalji od maus 17/7/2013, 09:42

Miss sa`ces nas videti, samo kad Tina okaci slike.

Ja jos pod jucerasnjim utiskom, osmeh mi ne silazi sa lica.Bilo bi divno da se tako druzimo za rodjendane, bilo bi divno...
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Mali - Mali Pariz- Zvezde su medju nama :) - Page 34 Empty Re: Mali Pariz- Zvezde su medju nama :)

Počalji od lilya 17/7/2013, 09:54

Nemam vremna glavu da dignem, ali sam juce bila tesko koncetrisana na posao. Malo, malo pa pomislim na vas i kako se divno provodite i koliko je emocija prisutno u toj igranonici medju vama i napune mi se oci suzama srca srca srca srca srca srca 
Jbg, placipipi, nema meni pomoci Very Happy

dr mali pariz ::Žene moje-sila ste sve do jedne!!Čitala sam dana želje,nisam imala vremena za komentare,na neke sam i suze pustila....
A sad se iscepah Miminom postu...Ženo ako si ti normalna-eto-tu me seci Wink
Ko pita gde sam?
eto me na štiklama-vide se none i parče crvene haljine-molim vas -da ne bi bilo razočaranja-ne postavljajte me u GRO GRO planu ;)hahahahaja...
noge nemam-i ne trebaju mi više.
Tino,,prva je stigla, Zmaje,Mima,Happy-da vas nema-
morala bih vas izmisliti!! i ništa prozborile nismo, a tol‘ke emocije stigle da razmenimo.
Hvala vam do beskraja!
Sad više snage ni za ovo kuckanje nemam-slike sutra-kad šibnem Tini.
Danas sam bila...slobodna sam reći- najsrećnija žena i mama na svetu!!
p.s. Happy,tvoja čestitka me pukla skroz-metak u srce baš!

Evo je ta crobna recenica kojoj sam se nadala da ces je napisati i koju se nadam da cu sama jednog dana napisati.
Sve je bilo savrseno: Ivonina haljina, Duletova frizura, deca prelepa, vi prelepe (ali stvarno) i sto je jos vaznije srecne i zracite bas, bas.

Jedva cekam ostatak slika yes

Sreca pa nema vise vremena, ko zna sta bih jos pisala i lupetala ovde lol!
lilya
lilya

Broj poruka : 4742
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 07.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Mali - Mali Pariz- Zvezde su medju nama :) - Page 34 Empty Re: Mali Pariz- Zvezde su medju nama :)

Počalji od Tinche 17/7/2013, 10:25

Hehehehe, i ja sam sva ovakva Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy  jos uvek!!!
Boze dragi kako nam je lepo bilo!!!

Evo slicica sa mog aparata i telefona, nisam puno slikala. Cekamo najponosniju mamu da sredi slike i utiske...cim mi posalje postavljam i njih. osmeh srce

Iv, dusa u prelepom aljincetu, gleda Batu a bata kuka za zeton...on bi da se voooozi!!!

[Only admins are allowed to see this image]

Poljubac za slavljenicu
[Only admins are allowed to see this image]

M: a Bato mooooolim teeeeee daj meni da se vozim maaaaloooooo!
A: nenenenenene :))))

[Only admins are allowed to see this image]

Duplo cmakanje...dobro se drzao! :)
[Only admins are allowed to see this image]

Mima place zbog slona...Batice, stipso! Razz
[Only admins are allowed to see this image]

Slavljenik uziva sa dekom
[Only admins are allowed to see this image]

Debelica uziva u paznji
[Only admins are allowed to see this image]

Rodjendanski udah!
[Only admins are allowed to see this image]

Duse u tonu! :)))
[Only admins are allowed to see this image]

Poljubac za slavljenika
[Only admins are allowed to see this image]

Onda je Happy razmenila jedno 500 din za zetone i napunila Bati dzepove...mislim da se ukupno bar sat vremena vozao...a slon se pregrejao! lol! lol!  hvala teta Happy!!! osmeh srce osmeh srce osmeh srce 
[Only admins are allowed to see this image]

Jos malo dusa, i baka u akciji punjena Dusanove tibe :)
[Only admins are allowed to see this image]

Poplavelo mi dete od stiskanja...Mima Mima... Razz
[Only admins are allowed to see this image]

Torteeeeeee, fenomenalne torte...Mala, cekam recept za zalivenu! :))))) i da, pojela je sve do poslednjeg zalogaja!!! lol! 
[Only admins are allowed to see this image]

Hihihihih otimacina!
[Only admins are allowed to see this image]

Batak, Mata i Nole napali cevape!
[Only admins are allowed to see this image]

Mima i ja malo normalne malo nenormalne...hahaha! Pucenje nas drzi jos od 3. Novembra...samo slilikoni fale!!!
[Only admins are allowed to see this image]
Tinche
Tinche

Broj poruka : 6399
Godina : 45
Location : bgd
Datum upisa : 08.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Mali - Mali Pariz- Zvezde su medju nama :) - Page 34 Empty Re: Mali Pariz- Zvezde su medju nama :)

Počalji od maus 17/7/2013, 10:52

E jes vala, isplakala sam se zbog slonica:cry: Nije vredelo nic ama nic. Bata seo i ne namerava da sidje.
Joj Tino gle natpis iznad nasih glava na poslednjoj slici NUZNI IZLAZ To mora da vazi za nas dve hahahahaha U stvari okaceno zbog lujki poput nas dve.
Da daaaaaaaaa recept za zalivenu tortu, mada je i bela bila odlicna. Obe je mala pravila, fantasticne su. I divno ukrasene. Reformu sam isto probala, onu vocnu, jbg nije bilo gde da stane.
Celulita od juce rostiljska debela kobasica iscmakana za sve tete koje su to trazile od mene.
Iv i Dusan isto, slavljenici maleni. Divni sjajni:12a: osmeh srce osmeh srce 
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Mali - Mali Pariz- Zvezde su medju nama :) - Page 34 Empty Re: Mali Pariz- Zvezde su medju nama :)

Počalji od Orline 17/7/2013, 10:57

Ne kasnim puno. Srećan rođendan najsjajnijim zvezdama parižanskim smajli angel smajli angel 
Neka ih sreća prati gde god kroče. Ljubavi i vetra u ledja će imati na pretek, već to znamo odavno.

Šta reći a ne ponoviti osmeh srce Prelepe slike, fantastično druženje. Vidim da je mama blistala. NIšta manje nismo ni očekivali. Jednom zvezde slave prvi rodjendan.
Neka vam je srećno od sada pa navek. Duše naše osmeh srce osmeh srce 

Puno mi je srce kad vas gledam
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Mali - Mali Pariz- Zvezde su medju nama :) - Page 34 Empty Re: Mali Pariz- Zvezde su medju nama :)

Počalji od missile 17/7/2013, 11:29

Ajoj, što ste lepe!!!
Pariz, kakva haljina! sestro slatka
Mišica sa zvezdicama Kutka, mnogo su dobre slike!!!!!
Nole i Mata su još medeniji sa ovim kratkim kosicama!!! Kakvi momci!!!
Batica, med medeni!
Mišica i Ana kao drugarice!
Tinče, blistaš! Još si lepša nego dok si nosila Teu, i to značajno!!!
Parižanka, kako je to lepa žena, ne treba komentar. Svaka čast, da su ti Zvezdice takve divne i dobre uvek!!!! Kad već godinica!!!!
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Mali - Mali Pariz- Zvezde su medju nama :) - Page 34 Empty Re: Mali Pariz- Zvezde su medju nama :)

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 34 od 35 Prethodni  1 ... 18 ... 33, 34, 35  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu