KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Januarska jubilarna jutra

+33
Botox
Tinche
MARA
djole42
menora72
cicsa80
dragana76ns
anak
Orline
Mirjana
ninica2
saska1
senka
Simona
Gramatika
BiKsi :)
korpica
SladZana
MAAKKI
Milijana
cufta
Bjanka
nina :)
plavaptica
hany
JAmajka
dr mali pariz
lilya
Ema78
Tanja83
maus
KoMetaK
bak
37 posters

Strana 19 od 21 Prethodni  1 ... 11 ... 18, 19, 20, 21  Sledeći

Ići dole

Januarska jubilarna jutra - Page 19 Empty Re: Januarska jubilarna jutra

Počalji od Milijana 31/1/2013, 09:40

Uuuu koliko kafe,
Lenci me ceka da se igramo sa Legom, a ja samo da calabrcnem nesto...
Kod nas tmurno i kisovito, MIlena spava, ovih dana sve nesto do 11-11:30, a Lence bolje, al ima slajma, cujem kad se zaplace.. pije brsljen od juce..
Za muske mi nista ne pricajte, moj i kad nema temperaturu, prica: Sad ce, samo sto nije, a letos, kad smo svi na moru imali 39,4, on je najvise kukao i krenuo da se oprasta, jer "40 niko preziveo nije" Mad Uh...
Biksi, tri bambija za tebe g g g
Maro, lepo se provedi u Sk radost
Bakisa, ti samo uzivaj osmeh srce
Bataka, Anu i Anu ljubim i odoh... vec krece nervoza Rolling Eyes
Uh, za malo da zaboravim, veceras gnjavim Cvrleta radost radost radost


Poslednji put izmenio Milijana dana 31/1/2013, 09:42, izmenio ukupno 2 puta

Milijana

Broj poruka : 5167
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Januarska jubilarna jutra - Page 19 Empty Re: Januarska jubilarna jutra

Počalji od Ema78 31/1/2013, 09:41

Ovde zurka od ranog jutra...onda nekima dobro jutro, nema dobar dan !!!
Ja nemam problem sa pamcenjem pinova, jer brojeve pamtim kao asociacije na nesto, ali imam problem sa lozinkama ...Doslo mi je da svuda stavim jednu te istu... najore mi je kada na poslu odbrisem istoriju, pa obrisem i lozinke za sluzbene naloge... v Skoro mi se to desilo, i onda sam otisla i kupila jedan mali rokovnik, promenila sve lozinke, i sve upisala...

A sto se tice virusa, bas gadno... Da deca ozdrave brzo... b

Ema78
Ema78

Broj poruka : 4233
Location : Beograd, Srbija
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Januarska jubilarna jutra - Page 19 Empty Re: Januarska jubilarna jutra

Počalji od Orline 31/1/2013, 09:47

Dobro jutro, sunny vas grijalo. Mnogo mi se svidja ta rečenica, moja baba je često koristila, a i sebe sve češće 'vatam, hahaha. Kad vidim da maus i BiKsi to napišu, sita se ismijem lol!

Što bi rekla pariz- utisak dana, kilavi bolesni muškarci Laughing

Isti slučaj. Kad se razmaše u samosažaljenju od bolesti, uvijek se sjetim onog crnog vica- tolko je jauko pa smo preklali baba da se ne pati Razz Laughing
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Januarska jubilarna jutra - Page 19 Empty Re: Januarska jubilarna jutra

Počalji od MARA 31/1/2013, 09:50

Zaboravila sam da zaprasim za Bak
roda roda roda roda roda
igracice igracice igracice igracice igracice

Mili blagis tebi kad spava do 11h,moji u 7 h na noge ko da su spavali 12 a ne8-9 h
MARA
MARA

Broj poruka : 5394
Godina : 36
Location : Vranje-------Serbia
Datum upisa : 01.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Januarska jubilarna jutra - Page 19 Empty Re: Januarska jubilarna jutra

Počalji od MARA 31/1/2013, 09:52

Orle tico ljubi Mihaila
MARA
MARA

Broj poruka : 5394
Godina : 36
Location : Vranje-------Serbia
Datum upisa : 01.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Januarska jubilarna jutra - Page 19 Empty Re: Januarska jubilarna jutra

Počalji od Orline 31/1/2013, 09:56

Tanja stigla, jedva čekam ostatak slika Very Happy
Videh biksi tvoje kolače tamo, mmmm...Evo ih jedem uz ove dve kafe, ne znam koju ću pre, mišicinu ili tinčetovu.
Ili možda da mi miss naruči jednu Laughing Ubih se od smeha za ćuftin komentar, tačno, i meni je to asocijacija iz starih vremena, kad avanzuješ naručiš kafe. Ja ih u kolektivu najčešće kuvam, a nekako stlano bila najmladja, pa mi nije padalo teško, bar neka beneficija za godine Laughing Lepo zvuči biti najmladji. Sad su se stvari izmenile, dok se vratim sa porodiljskog, kuvaće i meni Wink

Đolesku, dobro nam se vratila. Nema tog superlepka, ali ima mnogo ljubavi koja će da pomogne da zaceli rana. Jedan dio ti i ja šaljem virtuelno, a verujem i mnoge od nas.
Kad ste kod tih placeva, kuvaćete mi kafu na njima, jer Drinu obožavam

Deca ozdraviše, nadam se. Ljubite ih sve. Ja samo molim Boga da mene maši taj virus, zbog ove makanje, ali videh da Mariju nije. Baš mi žao šta ih je snašlo. Mrva mala, drago mi je da je bolje.

Javlja li se heart nekom, kako li je maleni Radivoje.
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Januarska jubilarna jutra - Page 19 Empty Re: Januarska jubilarna jutra

Počalji od Orline 31/1/2013, 09:57

Hoću, Maro, hvala, ene ga u krevecu, spavka.
Ide mu ćalac na put ovih dana, i kao da oseća, sav nešto ozbiljan, samo kad mu on uđe u vidokrug raširi osmeh i guče. Ljubav moja.
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Januarska jubilarna jutra - Page 19 Empty Re: Januarska jubilarna jutra

Počalji od Tanja83 31/1/2013, 10:13

BiKsi :) ::

Tanja, toliko sam se ismejala, da nemaš pojma! queen I dalje se smejeeeem! Prosto preskoči emine postove, da je menjaš ne možeš u ovim godinama! lol!

Bar sam nekog juce nasmejala lol!

BiKsi :) ::Tanja, Tanja, zacrveneše me što si mi smeha pružila, mangupi jedni. Laughing

Što se tiče pravila Foruma, nema vredjanja ni po kojoj osnovi, nema priče o politici, ne ispravljamo pravopisne greške, sem ako nam baš bodu oči! lol!

E sad, ne može nam svaka cura ovde prirasti za srce, što je sasvim ok, rekla bih. Isto kao i u privatnom, stvarnom Laughing, životu. Zato sam i dala predlog da Tanja preskoči čitanje Eminih postova, jer joj ne prijaju, i podižu joj pritisak.

Tako ti je to kada se druzis sa mnom lol!



Vidi ovako,meni Emini postovi ne podizu pritisak jer je ona nebitan lik za mene i ne moze da me iznervira niti podigne pritisak.Ja sam samo napisala ono sto sam pomislila i to je to. Kao sto ti napises kad se trljas sa tvojim Colom lol! Januarska jubilarna jutra - Page 19 404938ja tako napisala da Ema smara lol!

Sto se tice preskakanja njenih postovala-trebala bi onda pola foruma da preskacem jer je svuda ima i u sve se razume Rolling Eyes


Ovde ocigledno ima onih kojima ne smes nista da napises sto mislis jer im to smeta pa te odmah zacrvene. Iskreno,briga mene za minuse i pluseve,njihov problem ako su beskinjmenjaci i nemaju svoje misljenje vec se samo "smese" i vole da ih neko "tapse po ramenu" a ovamo ogovaraju "iza ledja" (u ovom slucaju na pp).


Jbt,ne mogu da razumem ni to sto zacrvenese zenu sto hoce da kupi jaknu a ne treba joj. Njene pare-njena stvar

Ma nekima ne vredi objasnjavati neke stvari,nazalost


Aj cure uzivajte u lepom danu
Tanja83
Tanja83

Broj poruka : 1272
Godina : 41
Location : Beograd
Datum upisa : 01.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

Januarska jubilarna jutra - Page 19 Empty Re: Januarska jubilarna jutra

Počalji od Milijana 31/1/2013, 10:19

Tanjo, ja i ne kupi jaknu zbog minusa lol!

Milijana

Broj poruka : 5167
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Januarska jubilarna jutra - Page 19 Empty Re: Januarska jubilarna jutra

Počalji od Orline 31/1/2013, 10:20

Tanja, Biksi, i mene ste nasmejale lol!
Temperament vam je Januarska jubilarna jutra - Page 19 11031 štonaumodrumovski

Aha, mili, sve ti verujem, ličiš mi na takvu ženu lol! Oš da ja dođem da ti je kupim Laughing
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Januarska jubilarna jutra - Page 19 Empty Re: Januarska jubilarna jutra

Počalji od maus 31/1/2013, 10:22

Milijana ::Tanjo, ja i ne kupi jaknu zbog minusa lol!
hahahahahaha Ma i sta ce ti. Stekaj pare za dobar auto.

maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Januarska jubilarna jutra - Page 19 Empty Re: Januarska jubilarna jutra

Počalji od Orline 31/1/2013, 10:25

Ema, što se tiče problema sa komšijom, pusti muža da to reševa. Poštedi sebe trudnu sekiracije. Što se tiče tog UZ-a, nemoj se sekirati, često doktori vide nešto što ne postoji, iz straha da ne previde stvarno bitnu stvar. A ti otidji što pre kod nekog drugog ako te to opterećuje
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Januarska jubilarna jutra - Page 19 Empty Re: Januarska jubilarna jutra

Počalji od Milijana 31/1/2013, 10:25

I to sto kazes Misu, kad uskocim u bolja kola, mogu i u kupaci da se vozim Laughing

Milijana

Broj poruka : 5167
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Januarska jubilarna jutra - Page 19 Empty Re: Januarska jubilarna jutra

Počalji od JAmajka 31/1/2013, 10:32

Dobro jutro!

Nasmejaste me za muškarce..,mm je totalno suprotan,zatvori se u sobu,leži i ćuti dok ne ozdravi.Za kukanje sam ja zadužena..,sreća da sam retko bolesna.

Bitno,da nam dečica budu bolje,sve ih ljubim,da brzo ozdrave.

Tanja,dobro došla kući,čekamo slike.

Bak,stiže podrška igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice

Đole zagrljaj
Maro,prava si vrednica.Odmaraj i uživaj u Skoplju.

Mili,cmokni Cvrleta i od mene.I tvoje dve lepotice.

Curice,sve do jedne vas poljubci .
JAmajka
JAmajka

Broj poruka : 1906
Location : BG
Datum upisa : 25.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Januarska jubilarna jutra - Page 19 Empty Re: Januarska jubilarna jutra

Počalji od Orline 31/1/2013, 10:34

Baaaak!!!!
Srecan rodjendan i beba u 'tomaku!

Januarska jubilarna jutra - Page 19 11031 Januarska jubilarna jutra - Page 19 11031 Januarska jubilarna jutra - Page 19 11031 Januarska jubilarna jutra - Page 19 11031 Januarska jubilarna jutra - Page 19 11031 Januarska jubilarna jutra - Page 19 11031 Januarska jubilarna jutra - Page 19 11031 Januarska jubilarna jutra - Page 19 11031 Januarska jubilarna jutra - Page 19 11031 Januarska jubilarna jutra - Page 19 11031 Januarska jubilarna jutra - Page 19 11031 Januarska jubilarna jutra - Page 19 11031 Januarska jubilarna jutra - Page 19 11031 Januarska jubilarna jutra - Page 19 11031 Januarska jubilarna jutra - Page 19 11031 Januarska jubilarna jutra - Page 19 11031 Januarska jubilarna jutra - Page 19 11031 Januarska jubilarna jutra - Page 19 11031 Januarska jubilarna jutra - Page 19 11031 Januarska jubilarna jutra - Page 19 11031 Januarska jubilarna jutra - Page 19 11031 Januarska jubilarna jutra - Page 19 11031 Januarska jubilarna jutra - Page 19 11031 Januarska jubilarna jutra - Page 19 11031


Poslednji izmenio Orline dana 31/1/2013, 10:43, izmenjeno ukupno 1 puta
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Januarska jubilarna jutra - Page 19 Empty Re: Januarska jubilarna jutra

Počalji od Orline 31/1/2013, 10:35

Baaaak!!!!
Srecan rodjendan i beba u 'tomaku!
Januarska jubilarna jutra - Page 19 11031 Januarska jubilarna jutra - Page 19 11031 Januarska jubilarna jutra - Page 19 11031 Januarska jubilarna jutra - Page 19 11031 Januarska jubilarna jutra - Page 19 11031 Januarska jubilarna jutra - Page 19 11031 Januarska jubilarna jutra - Page 19 11031 Januarska jubilarna jutra - Page 19 11031 Januarska jubilarna jutra - Page 19 11031 Januarska jubilarna jutra - Page 19 11031 Januarska jubilarna jutra - Page 19 11031 Januarska jubilarna jutra - Page 19 11031 Januarska jubilarna jutra - Page 19 11031 Januarska jubilarna jutra - Page 19 11031 Januarska jubilarna jutra - Page 19 11031 Januarska jubilarna jutra - Page 19 11031 Januarska jubilarna jutra - Page 19 11031 Januarska jubilarna jutra - Page 19 11031 Januarska jubilarna jutra - Page 19 11031 Januarska jubilarna jutra - Page 19 11031 Januarska jubilarna jutra - Page 19 11031 Januarska jubilarna jutra - Page 19 11031 Januarska jubilarna jutra - Page 19 11031 Januarska jubilarna jutra - Page 19 11031
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Januarska jubilarna jutra - Page 19 Empty Re: Januarska jubilarna jutra

Počalji od bak 31/1/2013, 10:48

Dan jutra!

Orle osmeh srce neka si nam ovde svratila osmeh srce Ljubi deliju

Pih bolesni muskarci Rolling Eyes

Ja jos u krevetu, ova dva dana necu na posao, bas mi prija Razz

Ljubim vas, hvala jos jednom na svim zeljama, rodama, srcima, navijacicama, plusevima i minusima osmeh srce
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Januarska jubilarna jutra - Page 19 Empty Re: Januarska jubilarna jutra

Počalji od korpica 31/1/2013, 10:58

Jutro vrednice jedne Very Happy
Ja dok dodjem do kompa,site se ispisete.
Hvala vam na kaficama,da ne bude previse,rasporedicu cu ih za ceo dan
Maro,Maus,da vam muzici sto pre ozdrave.Znam kako vam je,ni moj nije nista bolji kad se razboli.Gori od deteta,takav je i ovih dana,kao da se on operisao.Ranice kao nece da vidi.Tacnije,ne sme ali nece da prizna.Koji plasljivko  b
Lenka i Ana su nam bolje i to me bas raduje
Tinchi,da Batica sto pre ozdravi.Ako dobro razumeh,i on je prehladjen? Mad
Pariz,sto pre da nam ozdravite ti i muzic ljubav
O,Boze,sta je ovo,ceo post mi se vrti oko prehlada i virusa,imam utisak da skoro nije bilo ovako.Ovoliko prehladjenih,mada i ne cudi,sad ce februar a temperatura napolju,jos malo,pa prava prolecna,bar kod nas
Missile,dobro sam.Prehlade se cuvam koliko god je to moguce.bar dok je sve ovo jos sveze
Sutra planiram da se nadjem sa drugaricom iz srednje.Jako smo bliske bile i eto,nekako mojom krivicom prekinule kontakt.Skoro ponovo stupile i dok je u VA da se vidimo.Posle 10 godina!
Ne mogu da docekam
d puno sve
korpica
korpica

Broj poruka : 2143
Godina : 42
Datum upisa : 30.01.2012

Nazad na vrh Ići dole

Januarska jubilarna jutra - Page 19 Empty Re: Januarska jubilarna jutra

Počalji od cufta 31/1/2013, 12:19

Samo da znate da citajuci vasu zdravstvenu situaciju, ja odustah od Lucijine proslave rodjiša. Pomeriću za koju nedelju. Svi bolesni, a bojim se ovako rovita od boginja, ako dobije grip, dobiće i zapaljenje pluća. Njoj glavni dogadjaj u jaslicama će se odigrati. A to šta je meni lepo i gostima, to me baš boli uvo. Nije moj ni njihov rodjis.
Eto, koliko utičemo jedni na druge
Zeleno - crveno u desnoj strani ne koristim jer mislim da ljude baš i ne interesuje šta se meni svidja ili ne. Ako već imam neko mišljenje, onda i da ga napišem Very Happy
Maus, mislim da naše profesije i zanimanja nisu nikakva tajna. Toliko sve znamo jedni o drugima, zašto bi sada to bila tajna. Radim kao kardiolog u jednog od beogradskih bolnica.
Danas su izgleda svi sem muževa dobro. Mog sam naterala da ode u DZ da se vakciniše protiv gripa danas.
cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Januarska jubilarna jutra - Page 19 Empty Re: Januarska jubilarna jutra

Počalji od nina :) 31/1/2013, 12:23

ala ste od sinoc vec 4 strane ispisale otkad sam bila i sad nemogu sve da povatam

maus poznato mi zvuci kad su muski bolesni da sam 100 puta rekla da su gori nego deca kad su bolesna
kodnas napolju malo vetar duva jer smo isli da se prosetamo deci dosadilo da budu u kuci po ceo dan jer su naucili da budu napolju po ceo dan pa izadjemo po sat dva pre podne toliko i popodne da setamo nas troje i da se druzimo sa ostalim mamama i decom napolju malo.videcemo kakvo ce vreme biti do veceras jer svuda su javili kisu
sto se tice srvenila po forumu ni ja nevolim nikog da crvenim jer mi smo ovde razliciti svi po struci obrazovanju ali nas je svima ista muka spojila i volim da se druzim sa svima.znam da kazete da kod mene ima najvise gresaka u pisanju ali da neobracate paznju sto je meni drago jer ja kad kucam gledam u tastaturu a ne za monitor a kasnije nekontrolisem poruku koju pustim
maro lep provod ti zelim sutra u skoplju
nina :)
nina :)

Broj poruka : 5182
Godina : 48
Datum upisa : 06.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Januarska jubilarna jutra - Page 19 Empty Re: Januarska jubilarna jutra

Počalji od Bjanka 31/1/2013, 12:24

Pa Cufto draga ,moje srce je onda od prave osobe dobilo savet:))

Ja dajem plusice,minusice cuvam za sebe..Kao i svuda,osim kad ne moram, druzim se samo sa osobama koje mi prijaju,ostala zaobidjem..
Bjanka
Bjanka

Broj poruka : 480
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 13.07.2012

Nazad na vrh Ići dole

Januarska jubilarna jutra - Page 19 Empty Re: Januarska jubilarna jutra

Počalji od nina :) 31/1/2013, 12:26

korpice drago mi je da ti je bolje uzivaj malo sa drugaricom u druzenju posle toliko vremena
nina :)
nina :)

Broj poruka : 5182
Godina : 48
Datum upisa : 06.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Januarska jubilarna jutra - Page 19 Empty Re: Januarska jubilarna jutra

Počalji od missile 31/1/2013, 12:53

Ćufto, mislim da ti je pametna odluka za pomeranje proslave rođendančića. yes Najvažnije je Lucijino zdravlje, posle sve ostalo. ff
Bak, odmaraj, ima vremena za posao, tj biće vremena, za nekih par godina npr. Wink Navijam za tvoju mrvicu b
Korpice, super za druženje! igra
Bjanka, šta na kraju bi, nikako da te uhvatim ni za glavu, ni za rep! Rolling Eyes Sad si u JA, a kad stižeš kod nas na Cerak? b Svake subote kad krenem na Vidikovac na pijacu, pomislim da li si u blizini!!! yes
Kod nas na poslu samo neke tenzije, nervoze, svađe, ja ne skidam osmeh s lica i gledaju me ljudi kao s Marsa da sam pala. Jes jutros bila kiša, a po kiši ovde su SVI po pravilu nervozni, ali sunce granulo davno! Shocked Ih, kako bih njima ja podelila crvene kartone.... Laughing lol! lol!
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Januarska jubilarna jutra - Page 19 Empty Re: Januarska jubilarna jutra

Počalji od Ema78 31/1/2013, 13:01

E pa Cufto, moram da ti posaljem mm, ima probadanje u grudima kada god treba da se iznese djubre !
Ema78
Ema78

Broj poruka : 4233
Location : Beograd, Srbija
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Januarska jubilarna jutra - Page 19 Empty Re: Januarska jubilarna jutra

Počalji od Bjanka 31/1/2013, 13:18

Missile draga,i ja sam se radovala tom dzuskanju sa tobom ali jos uvek sam u Jagodini...Sutra dolazim da pogledam neki stan na Petlovom brdu,sto nije daleko od tebe,pa ako mi se posreci,onda brzo pada taj kofijanovic:))

Inace, Cerak zaobilazim:)) Bas ne zelim da ga sretnem ikad vise..

E bas lepo sto ima ko misli na mene:)
Bjanka
Bjanka

Broj poruka : 480
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 13.07.2012

Nazad na vrh Ići dole

Januarska jubilarna jutra - Page 19 Empty Re: Januarska jubilarna jutra

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 19 od 21 Prethodni  1 ... 11 ... 18, 19, 20, 21  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu