KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Januarska jubilarna jutra

+33
Botox
Tinche
MARA
djole42
menora72
cicsa80
dragana76ns
anak
Orline
Mirjana
ninica2
saska1
senka
Simona
Gramatika
BiKsi :)
korpica
SladZana
MAAKKI
Milijana
cufta
Bjanka
nina :)
plavaptica
hany
JAmajka
dr mali pariz
lilya
Ema78
Tanja83
maus
KoMetaK
bak
37 posters

Strana 7 od 21 Prethodni  1 ... 6, 7, 8 ... 14 ... 21  Sledeći

Ići dole

Januarska jubilarna jutra - Page 7 Empty Re: Januarska jubilarna jutra

Počalji od hany 25/1/2013, 14:58

Mirjana ::Drage moje, mi smo na teritoriji Rasinskog okruga sreca
U BOsni je bilo suuuuuuper!
Ovde će biti još bolje!
Juče nam je izbio donji levi kec (zuba)!
Cvrčak se okreće, pokušava da puzi, stidi se Laughing , zavodi pogledom, jeo je teletinu i jagnjetinu, igrao se sa dedom non stop i produžio mu život, garant!
Nemam puno vremena za javljanje odavde, samo da vam kažem da vas sve volim i da nam nedostajete!
Bak, Mili, Ptičice, Ćufto i sve drage drugarice love d
Na slavi smo bili u šumadijskoj nošnji (kako i dolikuje sinu nevjeste srbijanke Laughing ) koju sam malo "apdejtovala" Laughing pa vam šaljem mog deliju da vidite kako je zgodan
Januarska jubilarna jutra - Page 7 P1200002


Medenko malli ,ali dobra fora u Bosni na slavi u sumadijskoj nosnji :)


Poslednji izmenio hany dana 25/1/2013, 17:10, izmenjeno ukupno 1 puta
hany
hany

Broj poruka : 2048
Datum upisa : 14.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Januarska jubilarna jutra - Page 7 Empty Re: Januarska jubilarna jutra

Počalji od bak 25/1/2013, 15:16

maus ::Bak postoji sansona da ET bude bas za tvoj rodjus

yes yes yes yes

Sta sve uradi s`rane zore zeno lepa! Svaka cast! Znaci torokanje bilo za sve pare i to si stigla, torokuso jedna, neka neka.


A tebe sto ogovarasmooooo lol! lol! lol!

Dozvah ja Mirjanu radost
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Januarska jubilarna jutra - Page 7 Empty Re: Januarska jubilarna jutra

Počalji od nina :) 25/1/2013, 15:21

pravi je dasa u nosnji
nina :)
nina :)

Broj poruka : 5182
Godina : 48
Datum upisa : 06.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Januarska jubilarna jutra - Page 7 Empty Re: Januarska jubilarna jutra

Počalji od Orline 25/1/2013, 16:41

plavaptica ::Cufta nadam se da ce vesti ipak biti dobre Januarska jubilarna jutra - Page 7 38642
Cvrle glavni dasa u Bosni, nisam ni sumnjala king
Bak, srecno u ponedeljak Januarska jubilarna jutra - Page 7 216281
Maus pravi pancerote, mmmm...ide na Mljet mmmmmm....uzivancija Januarska jubilarna jutra - Page 7 725654
Kod nas nista novo, lose vreme pa izludesmo u kuci Mad
Zene drage Januarska jubilarna jutra - Page 7 692299
De ste žeeeneee, mene malo malo pa nema lol!
Fala, 'tico za shortcut.
Bak, srećno, dušo moja, ispraznili se TD, mora neko i tamo, znam da ti ne bi, ali ja ti naredjujem lol!
Maus, i moja sestra isto pravila pancerote, a ja, viš, nisam nikad (i neću više nikad Laughing ) Zezam se, stvarno ih ne pravim, a da me pitaš što, ne bih znala kasti.

Ćufto, dal starim, ili nešto drugo, i ja sams e takvih ružnih vijesti naslušala u posednje vrijeme da sam baš bila čšljbćčcbn Rolling Eyes

Mirjana ::Drage moje, mi smo na teritoriji Rasinskog okruga Januarska jubilarna jutra - Page 7 11031
U BOsni je bilo suuuuuuper!
Ovde će biti još bolje!
Juče nam je izbio donji levi kec (zuba)!
Cvrčak se okreće, pokušava da puzi, stidi se Laughing , zavodi pogledom, jeo je teletinu i jagnjetinu, igrao se sa dedom non stop i produžio mu život, garant!
Nemam puno vremena za javljanje odavde, samo da vam kažem da vas sve volim i da nam nedostajete!
Bak, Mili, Ptičice, Ćufto i sve drage drugarice Januarska jubilarna jutra - Page 7 578491 Januarska jubilarna jutra - Page 7 692299
Na slavi smo bili u šumadijskoj nošnji (kako i dolikuje sinu nevjeste srbijanke Laughing ) koju sam malo "apdejtovala" Laughing pa vam šaljem mog deliju da vidite kako je zgodan
Januarska jubilarna jutra - Page 7 P1200002

Ama kakav šmeker, ljudi Januarska jubilarna jutra - Page 7 196545 Sad sam mm pokazala, reče svaka čast za tvojih ruku delo. I cvrleta i nošnju Wink
Patosirao Bosance, veliš...pa nije ni čudo.
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Januarska jubilarna jutra - Page 7 Empty Re: Januarska jubilarna jutra

Počalji od anak 25/1/2013, 16:53

Jao, Miro, pa on je........... love love love love love love love
anak
anak

Broj poruka : 3404
Godina : 52
Location : BiH, Srbija, Hrvatska
Datum upisa : 12.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Januarska jubilarna jutra - Page 7 Empty Re: Januarska jubilarna jutra

Počalji od lilya 25/1/2013, 17:09

Pa gde si bre Mirka, sto godina te nema.
A Cvrle... nemam reči sestro slatka
lilya
lilya

Broj poruka : 4742
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 07.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Januarska jubilarna jutra - Page 7 Empty Re: Januarska jubilarna jutra

Počalji od dragana76ns 25/1/2013, 17:46

Vece zeneee, vidim ovde uvek veselo, bas mi to treba.....bas sam neka bzvz...razvlacim se po krevetu citav dan, savladao umor i trema. Inace kafenisah danas sa jednom nasom lepom trudnicom i isto tako lepom, dragom i veselom cicom ( trudnicom tik samo sto nije) Wink

Bak Januarska jubilarna jutra - Page 7 745955Januarska jubilarna jutra - Page 7 745955Januarska jubilarna jutra - Page 7 745955za tvoju lepoticu

Misu, neki dan sam se iskidala kad sam citala tvoj blam...stvarno ti nema ravne, sampion u svemu. Ljubi klizacicu Ancicu

Lily...e kakav ti je onaj mali gazda,poraslo dete k'o iz vode Very Happy meden kao i Cvrle, samo da ih covek gnjavi.Cvrle, bas sam te se pozelela Januarska jubilarna jutra - Page 7 582639

A jel ste videli malog Savu (Jelicinog sina)....e kakav je medenjak Januarska jubilarna jutra - Page 7 779578

Januarska jubilarna jutra - Page 7 21831Senka, cestitam ti rodjenje sina...zivi, zdravi i veseli uvek bili Januarska jubilarna jutra - Page 7 21831

Meta plovi, sto po Kubi sto po poslu, svaka cast zence....a cujem da je godina tvoja, posebno april Very Happy

Korpice, nadam se da je vec bolje, zaj.... kateter i ja sam imala uzasne muke od njega, ali brzo i prodje.

ljubim svu nasu decicu i njihove majcice Januarska jubilarna jutra - Page 7 275568
dragana76ns
dragana76ns

Broj poruka : 4182
Godina : 47
Location : Novi Sad
Datum upisa : 12.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Januarska jubilarna jutra - Page 7 Empty Re: Januarska jubilarna jutra

Počalji od Milijana 25/1/2013, 18:12

Mirjana ::Drage moje, mi smo na teritoriji Rasinskog okruga sreca


radost radost radost radost radost radost radost radost radost
Neko ce da gnjavi deliju v

Milijana

Broj poruka : 5167
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Januarska jubilarna jutra - Page 7 Empty Re: Januarska jubilarna jutra

Počalji od SladZana 25/1/2013, 19:27

Vece drage dame Very Happy

Bak draga navijamo za ponedeljak u glas navijači2
Stala kisa napokon, krenuo sjeverni vjetar sve nosi pred sobom, ali ce bar da osusi f

Ema, napokon svi zajedno da uzivate,vrijeme je bilo radost pozzz od floka za tvoje dame

Miro, momak je pravi dasa u nosnji nemam reči

Ja sam uspjela i da odspavam i da odrzim koji cas, ali ogrebla sam se za rucak kod mame Very Happy

ljubav
SladZana
SladZana

Broj poruka : 2915
Godina : 40
Datum upisa : 23.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Januarska jubilarna jutra - Page 7 Empty Re: Januarska jubilarna jutra

Počalji od plavaptica 25/1/2013, 19:31

Cvrle seceru Januarska jubilarna jutra - Page 7 543728Miro, kako je on porastao za ovo kratko vreme Januarska jubilarna jutra - Page 7 934446
plavaptica
plavaptica

Broj poruka : 1463
Godina : 49
Datum upisa : 07.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Januarska jubilarna jutra - Page 7 Empty Re: Januarska jubilarna jutra

Počalji od cicsa80 25/1/2013, 19:49

bak ::
Izogovarala sam vas za sve pare  b love

Dobro je, da ne bude da si dzabe dolazila. lol! ljubav
Ljubim, pozdravljam, stiskam, sve redom... cveće
cicsa80
cicsa80

Broj poruka : 2716
Godina : 44
Location : Novi Sad
Datum upisa : 23.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Januarska jubilarna jutra - Page 7 Empty Re: Januarska jubilarna jutra

Počalji od BiKsi :) 25/1/2013, 20:03

Bakiša, navijam najjače što mogu! Januarska jubilarna jutra - Page 7 32796 Januarska jubilarna jutra - Page 7 32796 Januarska jubilarna jutra - Page 7 32796 Januarska jubilarna jutra - Page 7 32796 Januarska jubilarna jutra - Page 7 32796 Januarska jubilarna jutra - Page 7 32796 Januarska jubilarna jutra - Page 7 32796 Januarska jubilarna jutra - Page 7 32796 Januarska jubilarna jutra - Page 7 32796 Januarska jubilarna jutra - Page 7 32796 Januarska jubilarna jutra - Page 7 32796 Januarska jubilarna jutra - Page 7 32796 Januarska jubilarna jutra - Page 7 32796 Januarska jubilarna jutra - Page 7 32796 Januarska jubilarna jutra - Page 7 32796 Januarska jubilarna jutra - Page 7 32796 Januarska jubilarna jutra - Page 7 32796 Januarska jubilarna jutra - Page 7 32796 Januarska jubilarna jutra - Page 7 32796

I sutra ću kafu da vam kuvam, ne bi li nastavio sneg da pada! Januarska jubilarna jutra - Page 7 11031

Pre sat tek dodjoh s posla, dvoje od brata nam je tu, ostaju na spavanju, jedno se upravo zakačilo na moje rame i ispituje kome šaljem poruke. Drugo je na podu, sa Colom, valjaju se, rvu, igraju, maze, svašta oni rade.

Odo, sve vas stiskam! Nisam skontala ko je trudnica iz NS, a skontah da je Bakiša sedela sa Draganovićkom i ne znam sa kim još?!

Stisak za sve
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Januarska jubilarna jutra - Page 7 Empty Re: Januarska jubilarna jutra

Počalji od KoMetaK 25/1/2013, 20:18

Senka, neka ti je ziv i zdrav sin!! Cestitke od srca! srca srca Zaboravih te danas, sorry, nije namerno! Embarassed

Bakisa, neka je sa srecom u ponedeljak!!! igracice igracice igracice igracice igracice igracice

Dragance, znam sad koja je bila treca! lol! lol! Ako bude u pravu, dolazim u NS iz bilo kog dela sveta da donesem povojnicu! yes osmeh srce Nemoj da si lose, cekaju te mnogo lepi trenutci! yes yes

Mirka, tvoj mali srbin je pravi dasa! Bas se izduzio i uozbiljio! smajli angel osmeh srce A tvoj rad je genijalan! Svaka cast za doradu! yes
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Januarska jubilarna jutra - Page 7 Empty Re: Januarska jubilarna jutra

Počalji od Gramatika 25/1/2013, 20:33

Iščitah šta sam propustila, nešto i zapamtih, ali me je Cvrle osvojio Januarska jubilarna jutra - Page 7 11031 Januarska jubilarna jutra - Page 7 11031 Januarska jubilarna jutra - Page 7 11031 Januarska jubilarna jutra - Page 7 11031 Januarska jubilarna jutra - Page 7 11031
Gramatika
Gramatika

Broj poruka : 4085
Godina : 51
Datum upisa : 16.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Januarska jubilarna jutra - Page 7 Empty Re: Januarska jubilarna jutra

Počalji od bak 25/1/2013, 21:02

BiKsi :) ::Bakiša, navijam najjače što mogu!
I sutra ću kafu da vam kuvam, ne bi li nastavio sneg da pada! Januarska jubilarna jutra - Page 7 11031

Odo, sve vas stiskam! Nisam skontala ko je trudnica iz NS, a skontah da je Bakiša sedela sa Draganovićkom i ne znam sa kim još?!

Stisak za sve

Menora srca , ajd da se ne mucis da razmisljas lol!
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Januarska jubilarna jutra - Page 7 Empty Re: Januarska jubilarna jutra

Počalji od cufta 25/1/2013, 21:16

Sve se lepe stvari izdogadjale dok nisam bila sa vama. Lucija je opet (ovaj put slučajno) ali za tastaturu smrtonosno zalila komp sokom. Sve se ulepilo i sada kucam sa telefona.
Bak carice u ponedeljak je praznik. Ljubim tu jajnu ćeliju!!!
Nina, novi tikeri - bravo.
Mili, letovanje maju. Jednom sam to uradila i bila srećna celo leto i jesen. Odlična odluka.
Orao i Mirka nam se vratili.
Meta, ne reče, nakon pohvale direktora, koju dalje korist za sebe na tom poslu imaš.
Nedostaje mi kada dosta sati ne komuniciram sa vama.
Bikseto, a da vi otvorite vrtić?
cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Januarska jubilarna jutra - Page 7 Empty Re: Januarska jubilarna jutra

Počalji od dr mali pariz 25/1/2013, 21:48

Veče Jutra!
dosta ste ispisale...
jasno pamtim Utisak dana- u ponedeljak gdja i gdin ribari pecaju se da se ukrste. Bakiša,sa svom srećom u ponedeljak! Very Happy
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Januarska jubilarna jutra - Page 7 Empty Re: Januarska jubilarna jutra

Počalji od Milijana 25/1/2013, 22:21

Cufto, nece to biti letovanje, ne moze se kupati tada... idemo onako da nam DVP Wink a posle na leto regulare Laughing
Mi bili do Rode i ja se zalepila za neku jaknu nit mi treba nit je cena mala, al mnooogoooo bi volela da je imam Rolling Eyes Ma treba da se lecim v

Milijana

Broj poruka : 5167
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Januarska jubilarna jutra - Page 7 Empty Re: Januarska jubilarna jutra

Počalji od cufta 25/1/2013, 22:29

Ja našla razne neke nove teme na Kutku: torte, gde su....
Ma Mili, more je more, sa kupanjem ili bez. Vi znaci idete sa Maus na Mljet da kaparisete kuću. Ja sam tada u daaavno išla poslednjih 10 maja u Tursku. Tamo može da se kupa, ali Mljet je Mljet. Pazi samo kakvo ime ima. Dok ti godi ti kupuj i NE leči se.
cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Januarska jubilarna jutra - Page 7 Empty Re: Januarska jubilarna jutra

Počalji od plavaptica 25/1/2013, 23:33

https://kutak.forumotion.com/t297-torte, evo torti Very Happy
Sad me podsetiste mog rodjendana od pre dve godine koji je inace u junu, a tada je bio petak, pa smo negde u ranim jutarnjim satima, posle celonocnog proslavljanja istog, dosli na ideju da sednemo u auto i odemo do HN, okupamo se , svratimo do nekih ljudi koji su tada bili tamo i vratimo kuci taman do ponedeljka za posao. Eh, mladost,ludost sunny
plavaptica
plavaptica

Broj poruka : 1463
Godina : 49
Datum upisa : 07.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Januarska jubilarna jutra - Page 7 Empty Re: Januarska jubilarna jutra

Počalji od Tanja83 25/1/2013, 23:38

Vece Kutku Januarska jubilarna jutra - Page 7 338438

Vidim svi ste na broju,zadovoljna sam Very Happy

Mi danas setali celi dan,vreme,15 stepeni,milina.Bili do onog centa Taksim i zamalo nas opeljesili affraid.Ljudi moji mi smo bili u soku.Vlada nosio torbicu onako sa strane i u jednom trenutku vidimo da mu torbica visi affraid.Pogledamo i imamo sta i da vidimo,neko mu isekao po shavu jednu stranu rucke i ocekivao je da ce torbica sama spasti ali se zajebao. Piquadro je mislio na sve pa ima dodatno platno unutra i to je plackasa zajeb..o Shocked. A u torbici,pasosi,novac,kartice,telefon,ma milina,ovajdio bi se taj samo tako Januarska jubilarna jutra - Page 7 635297.E ovo mu je skola da deo novca i dokumenta ostavlja u hotelu.
Inace prezadovoljni smo hotelom,uslugom a ocarani Istanbulom. Ljubazan,kulturan narod,svi da ti pomognu,odgovore,ma super.Gledaju nas i prilaze jer imamo dve bebe(ko da imamo kengure a ne bebe Januarska jubilarna jutra - Page 7 404938),cudno im kazu Shocked kao i to sto imamo dupla kolica Shocked. Ubismo se od klope i baklava Januarska jubilarna jutra - Page 7 635297,ovo nije normalno zivota mi Januarska jubilarna jutra - Page 7 635297.Kad dodjemo u Bgd dijeta bato Januarska jubilarna jutra - Page 7 635297

Aj uzdravlje drage moje Januarska jubilarna jutra - Page 7 543728 Januarska jubilarna jutra - Page 7 543728



Milijana ::Cufto, nece to biti letovanje, ne moze se kupati tada... idemo onako da nam DVP Wink a posle na leto regulare Laughing
Mi bili do Rode i ja se zalepila za neku jaknu nit mi treba nit je cena mala, al mnooogoooo bi volela da je imam Rolling Eyes Ma treba da se lecim Januarska jubilarna jutra - Page 7 635297


Stvarno ne znam sta je ovde lose da bi se zacrvenelo Januarska jubilarna jutra - Page 7 510326. Mozda zavist Shocked? Uzas kakav smo narod Mad
Tanja83
Tanja83

Broj poruka : 1272
Godina : 41
Location : Beograd
Datum upisa : 01.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

Januarska jubilarna jutra - Page 7 Empty Re: Januarska jubilarna jutra

Počalji od SladZana 25/1/2013, 23:52

Drugari citav vase planove za ljeto. Mogu vam reci da mozete i krajem maja da otvorite sezonu kupanja, bar mi svake god uspijemo Very Happy
SladZana
SladZana

Broj poruka : 2915
Godina : 40
Datum upisa : 23.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Januarska jubilarna jutra - Page 7 Empty Re: Januarska jubilarna jutra

Počalji od hany 26/1/2013, 00:10

Tanja83 ::Vece Kutku Januarska jubilarna jutra - Page 7 338438

Vidim svi ste na broju,zadovoljna sam Very Happy

Mi danas setali celi dan,vreme,15 stepeni,milina.Bili do onog centa Taksim i zamalo nas opeljesili affraid.Ljudi moji mi smo bili u soku.Vlada nosio torbicu onako sa strane i u jednom trenutku vidimo da mu torbica visi affraid.Pogledamo i imamo sta i da vidimo,neko mu isekao po shavu jednu stranu rucke i ocekivao je da ce torbica sama spasti ali se zajebao. Piquadro je mislio na sve pa ima dodatno platno unutra i to je plackasa zajeb..o Shocked. A u torbici,pasosi,novac,kartice,telefon,ma milina,ovajdio bi se taj samo tako Januarska jubilarna jutra - Page 7 635297.E ovo mu je skola da deo novca i dokumenta ostavlja u hotelu.
Inace prezadovoljni smo hotelom,uslugom a ocarani Istanbulom. Ljubazan,kulturan narod,svi da ti pomognu,odgovore,ma super.Gledaju nas i prilaze jer imamo dve bebe(ko da imamo kengure a ne bebe Januarska jubilarna jutra - Page 7 404938),cudno im kazu Shocked kao i to sto imamo dupla kolica Shocked. Ubismo se od klope i baklava Januarska jubilarna jutra - Page 7 635297,ovo nije normalno zivota mi Januarska jubilarna jutra - Page 7 635297.Kad dodjemo u Bgd dijeta bato Januarska jubilarna jutra - Page 7 635297

Aj uzdravlje drage moje Januarska jubilarna jutra - Page 7 543728 Januarska jubilarna jutra - Page 7 543728



Milijana ::Cufto, nece to biti letovanje, ne moze se kupati tada... idemo onako da nam DVP Wink a posle na leto regulare Laughing
Mi bili do Rode i ja se zalepila za neku jaknu nit mi treba nit je cena mala, al mnooogoooo bi volela da je imam Rolling Eyes Ma treba da se lecim Januarska jubilarna jutra - Page 7 635297


Stvarno ne znam sta je ovde lose da bi se zacrvenelo Januarska jubilarna jutra - Page 7 510326. Mozda zavist Shocked? Uzas kakav smo narod Mad



ko bi rekao da se ne krade samo u Srbiji, da li je moguce da se cude kolicima za dvoje .... uzivajte i cuvajte torbe zagrljaj
hany
hany

Broj poruka : 2048
Datum upisa : 14.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Januarska jubilarna jutra - Page 7 Empty Re: Januarska jubilarna jutra

Počalji od Simona 26/1/2013, 07:17

Dobro jutro!

Vilenjak me je probudio u 4 i od tada ne spavam... affraid

Ništa pred očima ne vidim mada pročitah Tanjin post pa me je oraspoložila priča o Istanbulu (naravno ne i o pokušaju kradje)... Obožavam taj grad, predivan je osmeh srce Ja imam pregršt lepih uspomena odatle ali i jednu ružnu vezanu za nekog taksistu... A isto se mom prijatelju skoro desilo da ga opljačkaju i to u hotelu u Istanbulu, ni hoteli nisu sigurni sem sefova naravno... to zaista daje lošu sliku grada.

Hvala vam na pohvalama za moj ticker.

Nina,
tvoji tickeri su prelepi...

Kafu bih rado stavila ali ovako umorna ne mogu da razmišljam kako se te slike stavljaju... jedva naučih one sa kompa... pokušaću pa ako ne uspem skuvaće već neko...

Januarska jubilarna jutra - Page 7 15gv3t5
Simona
Simona

Broj poruka : 8349
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 14.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Januarska jubilarna jutra - Page 7 Empty Re: Januarska jubilarna jutra

Počalji od Tanja83 26/1/2013, 08:46

Jutro devojke Januarska jubilarna jutra - Page 7 338438

Evo da posluzim pravu tursku kafu,caj,malo slatkisa i odoh na dorucak Januarska jubilarna jutra - Page 7 561840

Uzivajte

Januarska jubilarna jutra - Page 7 Fjmhd4
Januarska jubilarna jutra - Page 7 29n8ef7
Januarska jubilarna jutra - Page 7 2mplpbc
Januarska jubilarna jutra - Page 7 Dh68ph
Januarska jubilarna jutra - Page 7 34fe6ao
Januarska jubilarna jutra - Page 7 2ptw208

Januarska jubilarna jutra - Page 7 288ytjq
Januarska jubilarna jutra - Page 7 2weceia
Januarska jubilarna jutra - Page 7 2weceia
Januarska jubilarna jutra - Page 7 301jbyr
Januarska jubilarna jutra - Page 7 5tu10
Januarska jubilarna jutra - Page 7 W60s1
Januarska jubilarna jutra - Page 7 Sg4r37
Januarska jubilarna jutra - Page 7 2q34qbq
Tanja83
Tanja83

Broj poruka : 1272
Godina : 41
Location : Beograd
Datum upisa : 01.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

Januarska jubilarna jutra - Page 7 Empty Re: Januarska jubilarna jutra

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 7 od 21 Prethodni  1 ... 6, 7, 8 ... 14 ... 21  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu