KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

+73
caci
Nensy85
tisa
Simona
hany
ninica2
HappyGirl
bokica
laKole
Sneza
Sofka
dragana76ns
buby
cicsa80
dragmilk
megica-pegica67
OKacica
SannI-AlL
Struzzo
JocY
bobica83
missile
key
penelope
Milijana
Mirjana
noja
Niny
kasia
dr mali pariz
lilya
djole42
Marija86
LaFolie
Jejaaa
dra00
MAAKKI
saska1
Mali Princ
Tinche
Akijeva
BiKsi :)
agata
cufta
MARA
veki1
bak
bebko
Vuchica
anak
Gramatika
M.
maus
jagodica
shenon
Mrvica
zoxa
Jelica
Shizika
malaplava
mijaki
heart84
Ema78
Botox
sanjicica
Orline
MIRKA85
nina :)
stefi :*
KoMetaK
maki79
medolino
lilly13
77 posters

Strana 30 od 40 Prethodni  1 ... 16 ... 29, 30, 31 ... 35 ... 40  Sledeći

Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 30 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Akijeva 21/10/2012, 00:14

Hvala Grama, evo rasplakala si me svojim lepiim željama i ljubim Klaru u glavicu od tebe jednom osmeh srce
Akijeva
Akijeva

Broj poruka : 241
Godina : 44
Datum upisa : 19.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 30 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Gramatika 21/10/2012, 00:16

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 30 543728
Gramatika
Gramatika

Broj poruka : 4085
Godina : 51
Datum upisa : 16.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 30 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Tinche 21/10/2012, 09:40

mijaki ::Jelice ti ocigledno nemas kucnog ljubimca Wink
ja moram da stanem u odbranu pasa, jer od psa ne moze da se dobije toxoplazma (nisu prenosioci) kao ni druge bolesti, pogotovu od ovih nasih kucnih - vakcinisanih, redovno ciscenih itsl....To sto pas ima osetljiv stomak, i druzenje sa njim ni na koji nacin nece ugroziti trudnocu...
Odbaciti ljubimca je surovo, pogotovu ako je bespotrebno, a u ovom slucaju to jeste!
Potpuno druga stvar jeste podela obaveza sa muzem, e tu se slazemo, ali to Emica mora da pritegne muzica....
ljubac




Potpisujem u potpunosti! Celu trudnocu sam provela uz dva nemacka ovcara...kao i bata ceo svoj zivot do sada...uz njih je i prohodao. Kucni i dvorisni ljubimci ako se redovno ciste od parazita i vakcinisu ne pradstavljaju nikakvu pretnju za odrastanje deteta. Naprotiv...naucice mnooogo toga korisnog.

orline ::Samo da vas pozdravim. Dobro smo, njuskamo se mazimo i ljubimo, jedino mleka nema pa ga hrane deuge tete, kod mame vuce samo na prazno, hehe. Mozda nesto i bude jos ne odustajemo.
Videh da se Vladeta rodio dan posle mog sina, jeeeeeeee. Cestiiiiitaaaam. Mogu samo slova da ponavljam jer kuckam sa fona i gprs- a, i nema smajlija, ko je probao zna koja je muka, haha.

Toliko zasad. Ako ne pozutimo kuci cemo u utorak, a ako treba i duze necu praviti problem, koliko god treba treba.

Orlicu nas, samo kad si nam se javila!!! Doci ce mlekce...a i da ne dodje...nece dusa gladna biti. Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 30 275568

Ema78 ::Samo sam na brzinu procitala i moram da stanem u odbranu zivotinja...ukoliko je trudnica i pre trudnoce bila u kontaktu sa zivotinama, nema apsolutno ni jednog razloga sto ne bi i dalje brinula o istim. Za trudnocu je problem toksoplazmoza, i to samo ako trudnica u toku trudnoce prvi put doje u kontakt sa njom. Cak i kada se porodim, nemam nameru da poklonim nekom pse, jer smatram da je za psihofizicki razvoj deteta dobro da ima psa. Jedino sto me izludjuje sto se mm po tom pitanju ponasa kao materina maza,ali izbiu mu te lutke iz glave, vec sam pocela OPERACIJA MAMA...Jelice, hvala sto brines, meni samo treba da nocu ne ustajem, a za sve ostalo imamo ratnu opermu ko isterivaci duhova.
A mm ce dobiti i pisano objasnjenje ako treba, upozorenje, pa ima i radikalnih mera ali o tom potom.


Ema, sve si sama rekla...naoruzaj se stpljenjem i bokserskim rukavicama pa u napad i odbranu od muzica koga mrzi da ustaje. Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 30 157192
A da kucu naucis da budi samo njega??? Wink
Tinche
Tinche

Broj poruka : 6399
Godina : 45
Location : bgd
Datum upisa : 08.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 30 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od mijaki 21/10/2012, 11:59

dobar jutar, da, da, sada sam ustala pa vi vidite....a i Ana je pajkila, pa nam je bas bilo lepo...
Danas slavimo 6 godina braka!!! Ja zapela da me vodi u Vapiano, ovaj novi, a on nece, kaze, moram da lezim....Bice vidim proslava uz podgrejan rucak od juce.... Wink kako god, prelepih 6 godina iza nas, a nadam se najmanje jos 50 ispred nas....

Tinche, dala si Emici super ideju, tako npr, moj pas nece sa mojim bratom napolje, jednostavno nece....igra se sa njim kod kuce, ulazi u njegovu sobu kada ovaj nije tu, ali napolje u setnju nece....tako ti nauci kucu da nocu ganja tm, a da ti pajkis Wink

orliska i bokica se javile srca orliska, navijam da krene mlekce radost
akijeva, ljubi nam drugaricu Klaru usne

jedno pitanjce, stigao mi je nalaz urina, pored komentara za dosta sluzi pise da ima dosta soli urata...(ostalo ok, bakterija malo....) pa dok u sredu ne pitam cika doktora, zna li neko koliko je to ozbiljno? ima li neka tarapija, msm ono vise vode, manje vode...caj ili tako nesto....odoh da googlam....

ljubim vas sve....


mijaki

Broj poruka : 2537
Location : Beograd
Datum upisa : 25.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 30 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Botox 21/10/2012, 12:14

navatala sad sestru iz.laktarijuma, ispipala me, imamo mleka, za.nekih sat , sat i.po cemo.prvi put nacediti zajedno mom bebcu obrok <3
Botox
Botox

Broj poruka : 4342
Godina : 38
Location : Novi Sad
Datum upisa : 10.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 30 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Botox 21/10/2012, 12:14

navatala sad sestru iz.laktarijuma, ispipala me, imamo mleka, za.nekih sat , sat i.po cemo.prvi put nacediti zajedno mom bebcu obrok <3
Botox
Botox

Broj poruka : 4342
Godina : 38
Location : Novi Sad
Datum upisa : 10.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 30 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od KoMetaK 21/10/2012, 12:24

Akijeva, Klara je prelepa beba! srca ljubav
Bokice, samo jos malkice i bices sa sinom, verujem da se ovog perioda neces ni secai za koji dan, kad postanete nerazdvojni. ljubav

Orlicu, za mleko, za tvog Jevremka! igracice igracice igracice igracice NEgo, jel dobio ime ili je jos pod radnim nazivom? Wink ljubav

Mijaki, srecna vam godisnjica braka, pa bar jos 70 da proslavite zajedno! osmeh srce
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 30 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Tinche 21/10/2012, 12:46

Bojana86 ::navatala sad sestru iz.laktarijuma, ispipala me, imamo mleka, za.nekih sat , sat i.po cemo.prvi put nacediti zajedno mom bebcu obrok <3


Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Osecaj je jedinstven Boko!
Tinche
Tinche

Broj poruka : 6399
Godina : 45
Location : bgd
Datum upisa : 08.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 30 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od sanjicica 21/10/2012, 14:28

igra Kako nam je Vladeta sladak pu pu pu pu pu ,lepi nas bebac smajli angel
Mama Bojance ma vas dvoje ste super ,jaki i slatki igra
sanjicica
sanjicica

Broj poruka : 507
Location : Beograd
Datum upisa : 27.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 30 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od BiKsi :) 21/10/2012, 14:34

Akijeva, Klara je Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 30 576626 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 30 21831
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 30 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od medolino 21/10/2012, 15:16

Akijeva,Klara je malena princezica srca1 Ljubim vas ljubav ljubav

Bojance,uzivaj uz Vladetu i pomazi ga i za nas usne usne

Orlic,nam se javila,navijamo da mleko sto pre nadodje i mama nahrani svog filozofa kojem jos uvek ne znamo ime d d d d d

Ostale trudnaje i mamice i bebice sve vas poljubac moji fudbaleri i ja
medolino
medolino

Broj poruka : 2604
Godina : 36
Datum upisa : 26.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 30 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od shenon 21/10/2012, 16:19

Da se pohvalimo mi danas bili i u Kiki i u Aksi, 4 sata hodanja, crkla sam!
Komodu kupili (obicnu) a kuma ce dasku za povijanje. Inace u Kiki je snizenje pravih beby komoda sa pultovima ali nama preveliko i neprakticno.
U aksi kupili nesto garderobice i jos koju sitnicu za mamu....
Kolevka gotova (moji narucili pletenu) i sad samo da nadjemo dusek.
Al smo srecni Very Happy
Usput, neki nas izgrdili da smo poranili i da treba da cekamo termin, tj. da tata ode sve da kupi a mama samo napravi spisak, ali ko ce da izdrzi Wink
A vidim i spisak, jos samo 2 tete ispred nas affraid
shenon
shenon

Broj poruka : 448
Datum upisa : 16.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 30 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od shenon 21/10/2012, 16:21

Akijeva,

Klara je predivna, bas kao i njeno ime!
shenon
shenon

Broj poruka : 448
Datum upisa : 16.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 30 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od mijaki 21/10/2012, 17:36

shenon, ne obaziri se na babske price da ne treba ranije kupovati, mene to mnogo nervira....ali meni niko nista ne sme ni da kaze....
krenula si na vreme, ako ne i malko okasnila...
sposobnost obilaska vise mesta sa baby opremom se progresivno smanjuje sa trajanjem trudnoce....i onda covek ode na jedno mesto i sve kupi, a mozda je bilo lepse i jeftinije na drugom mestu....
neka ste lepo pazarili, osecaj je jedinstven...a vidi na FB, ima mnogo stranica na kojima moze da se naruci povoljno garderoba i donese ti kurirska sluzba kuci....
ljubimo vas


mijaki

Broj poruka : 2537
Location : Beograd
Datum upisa : 25.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 30 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Botox 21/10/2012, 18:12

danas je vladeta dva puta ruckao moj kolostrum :) jej :)
spava kao bubica, spokojno, pile moje....

inace zene , imam psiholosku blokadu sa odlaskom na veliku nuzdu, kako ste vi to obavile posle porodjaja, ne mogu ovde, em wc ko na buskoj stanici em se plasim zbog sava, a osecam da cu da eksplodiram....
Botox
Botox

Broj poruka : 4342
Godina : 38
Location : Novi Sad
Datum upisa : 10.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 30 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Vuchica 21/10/2012, 18:22

Bojana, joj, joj...2 days old! a momak pravi!
Ima on da rucka samo tako!

Vuchica
Vuchica

Broj poruka : 3208
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 09.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 30 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od lilly13 21/10/2012, 18:23

shenon ::Usput, neki nas izgrdili da smo poranili i da treba da cekamo termin, tj. da tata ode sve da kupi a mama samo napravi spisak, ali ko ce da izdrzi Wink
A vidim i spisak, jos samo 2 tete ispred nas affraid

i mi smo tek sad sad poručili komodu i madrac koji će stići za 15 dana, odjeću smo donijeli juče i sad ću da pregledam šta ima. Ja isto razmišljam da sam možda malo zakasnila.
Čak sam noćas i sanjala da su krenule kontrakcije, jer me sinoć stomak nešto zatezao, a ja nisam ništa spremila affraid (noćna mora) a kontrola mi tek sutra i zamisli moje frke u snu  b Vjerovatno je i to što je Bojana rodila ranije uticalo na takav moj san.
Tako da pusti druge šta pričaju i sredi i spremi sve kako tebi odgovara.

lilly13
lilly13

Broj poruka : 1504
Godina : 42
Location : Banja Luka
Datum upisa : 29.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 30 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od cicsa80 21/10/2012, 18:33

Pozdravcici za nase male drugare Vladetu i Klaru. ff ff Mame, bebe su vam lutkice.
cicsa80
cicsa80

Broj poruka : 2716
Godina : 44
Location : Novi Sad
Datum upisa : 23.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 30 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od cicsa80 21/10/2012, 18:34

Da, Mijaki srecna godisnjica. Setila sam se danas tebe kad je Lepi Brka na RTS-u pravio nesto cvet
cicsa80
cicsa80

Broj poruka : 2716
Godina : 44
Location : Novi Sad
Datum upisa : 23.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 30 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od dr mali pariz 21/10/2012, 18:53

Akijeva, Klara je bombonic!! Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 30 275568 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 30 196545
Orle, samo ga ti postavljaj na sisu! Nisam ni ja imala prva 3 dana, tek 4. dan krenulo. Ali je dohranom hranjen...
Boki, avatar i ticker Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 30 612963
Nemam savet, jer sam ja na carski, pa 3 dana infuzije,i 4. dan,ili 3. vise se i ne secam, klizmu su nam radili, a posle toga tek kod kuce sam imala stolicu. psih. barijera iz istih razloga kao i ti-ne konaca, vec higijene.
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 30 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od shenon 21/10/2012, 19:11

Mijaki i Lily,
u pravu ste, zaista je tesko hodati pred kraj i tacno je da je Bojana uticala da stalno razmisljam sta ako sutra krene a ja nemam nista spremno,

Boki, avatar je love , vec rucka pilence malo !
shenon
shenon

Broj poruka : 448
Datum upisa : 16.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 30 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Botox 21/10/2012, 20:41

cure, obavih ja i TO :-D
setih se da mi mama spakovala glicerinske cepice, stavila jedan i za deset minuta nestadose sve moje psiholoske barijere :-D haos, trcala sam u wc :-D
preporucujem od srca glicerinske cepice kAo obavezan dodatak spisku za porodiliste.... :-D
pored jedno litre asepsola koje je takodje pametno poneti :)

inace, mlekce mi jos nije krenulo, vec samo malo tog kolostruma i oci mi ispadaju dok ja to rucno nacedim ali , svaka kap mu znaci, tako mi rekose, pa... cedim i cutim i cekam da dodje i to mleko onako pravo, da se ne zlopatim, sise ce mi ujutru biti modre :-D cak se i vodom nalivam zbog mleka pa trckam na pis pis na deset minuta hehe, a mleka tek koji mililitar....
Botox
Botox

Broj poruka : 4342
Godina : 38
Location : Novi Sad
Datum upisa : 10.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 30 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od dr mali pariz 21/10/2012, 20:46

Neka si TO obavila, stvarno zna da bude muka ziva.
Zao mi sto moras da muchis dude, jer ne mozes njega da stavis na dojku,on bi bio najbolja stimulacija da krene, no, situacija nalaze , te opusteno, krenuce vec...ja sam kod kuce popila neke 3 kesice hipovog caja za dojilje...majko mila,al mi krete mleko od njega...il mu bilo vreme, ili caj stvarno pomaze, tek da najavim.
Bojana, meni su u posetu i bozu donosili, i od nje krece mleko. Sva sreca pa ga volim,samo ne smes mnogo odjednom, vec po malo pijuckati.
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 30 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Botox 21/10/2012, 21:11

hvala za info, javicu da mi sutra donese bozu.... :-*
pa kazu mi zene da se opustim, uglavnom treci, cetvrti dan nadodje lepo....
Botox
Botox

Broj poruka : 4342
Godina : 38
Location : Novi Sad
Datum upisa : 10.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 30 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od dr mali pariz 21/10/2012, 21:13

naravno mladenka, nema razloga za brigu, od sad samo uzivaj!
A ja cu te u kujni zameniti dok se ne osvestis lol!
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 30 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 30 od 40 Prethodni  1 ... 16 ... 29, 30, 31 ... 35 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu