KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Torta za Prvi Rodjendanko <3 <3 <3

+11
Ema78
Mirjana
missile
MARA
mamajednogprinca
lena
agata
Simona
Milijana
nina :)
cici
15 posters

KUTAK :: BEBE :: Razno

Strana 2 od 2 Prethodni  1, 2

Ići dole

Torta za Prvi Rodjendanko <3 <3 <3 - Page 2 Empty Re: Torta za Prvi Rodjendanko <3 <3 <3

Počalji od cici 28/10/2012, 23:05

Ja licno volim rodjendan, slavicu mu ga dok ja budem ziva ako on bude hteo. Volela bih da sledeci pravimo u igronici ali otom potom. Ustavri sve naredne bih volela u igraonici da slavimo a polse mogu i u neko prostoru sa animatorom Bar od 5, 6 rodjendana kad znaju da se igraju i zabave.
Nina, deluju fantasticno ali jesu male slike.
Drago mi je da vam se svidjaju torte yes

Mirjana, mislim da nije ali opet kao da je znao da se smeje gostima i bude u centru paznje. Nije se upasio galame niti toliko ljudi. Doduse ja sam mu pricala kako ce to da izgleda, znas doci ce ti taj i taj, dobices poklone, narucili smo tortu, to i to ce biti od slanog, ova donasi ovu tortu itd bio je upoznat sa svime i kako je tekla organizacija Wink tako da to pitanje i ja sebi postavljam ali nemam konacan odgovor.

Simona, Srecan vam Rodjednanko love Igleda da mora tako, sledeci da bude po vasoj zelji tj da Vilenjak bira mesto i drustvo i naravno tortu likeit
cici
cici

Broj poruka : 2588
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 17.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Torta za Prvi Rodjendanko <3 <3 <3 - Page 2 Empty Re: Torta za Prvi Rodjendanko <3 <3 <3

Počalji od krol 10/3/2014, 10:52

Teodorin prvi rodjendan i krstenje...Mini,svjecica i cvjetici su ostali zivi taman koliko je trajalo vrijeme jedne fotografije  Very Happy 

Torta za Prvi Rodjendanko <3 <3 <3 - Page 2 1507004_10201403730390329_541638735_n
krol
krol

Broj poruka : 135
Datum upisa : 10.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Torta za Prvi Rodjendanko <3 <3 <3 - Page 2 Empty Re: Torta za Prvi Rodjendanko <3 <3 <3

Počalji od Orline 11/3/2014, 23:05

O lepote...Neka vam je živa i zdrava, lepa već jeste...itekako.
Kako vreme leti...Žvrljni nekad nešto...Imaš o čemu.
Srećno!!!
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Torta za Prvi Rodjendanko <3 <3 <3 - Page 2 Empty Re: Torta za Prvi Rodjendanko <3 <3 <3

Počalji od KoMetaK 3/6/2014, 13:28

Krol, videh te da si pisao, pa krenuh tragom tvojih postova... i dodjoh do ove lepote!!!!  naočare naočare naočare naočare Neka vam je ziva i zdrava Teodora! Prelepa je i tvoj avatar je predivan, caroban!!! Pisi nam cesce, od kad se rodila Teodora, ti se pogubio, dosao samo za 1. rodjendan! Znas da voliko kad nam pises! Kako je Teodora? Kako raste? Prica li? Zeza?  Very Happy 
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Torta za Prvi Rodjendanko <3 <3 <3 - Page 2 Empty Re: Torta za Prvi Rodjendanko <3 <3 <3

Počalji od BiKsi :) 3/6/2014, 13:52

Vidi ti Teodore lepotice! Divna joj je i torta za rodjus bila!

Što reče KometaK, piši nam krol, tvoj smisao za humor se sigurno nije izgubio rodjenjem deteta, verujem da tek sad imate još više provala, sa majkom i punicom!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Torta za Prvi Rodjendanko <3 <3 <3 - Page 2 Empty Re: Torta za Prvi Rodjendanko <3 <3 <3

Počalji od krol 3/6/2014, 22:39

Tu sam ja.Virnem tu i tamo samo da vidim jel mrdate.Slabo pisem.Ovde zajebani sefovi.Postrojili se ko ss-ovci ili narodna milicija pa nemoj to pisati ovde,nemoj ono pisati gore,dole,tamo ,vamo.Odmah po glavi dobijem.Dzaba vikati nemoj po glavi druze plavi.Nisu sture informacije i podaci gdje sta sve.Treba malo i sale.Nasmijati se u svoj muci.A ja dok nadjem gdje smijem pisati prodje me volja. Very Happy
Vise sad pokusavam ljudima pomoci konkretno.Proculo se kako su tamo neke dvije stare drtine dobile bebu pa kontaktiraju znani i neznani.Dajem sve od sebe ali uzima puno vremena.
Teodora je curetak,mezimica familije.16 mjeseci.Kada smo je odlucili dati u vrtic imao sam opsti strajk baba i tetaka.Bojkot i prijetnje sankcijama.Ni bombardovanje nije bilo iskljuceno kao opcija.Vijece je zasjedalo danima.Delegacija je dolazila triput dnevno...dok nisam popustio.Sad je kupim prljavu ko svinjce i sve bezobrazniju jer je sve dozvoljeno.
Savjet....radjajte prije 40. ako boga znate,spadosmo sa baglama ovako stari letajuci za njom.Lasom je uhvatiti ne mozes.Sa dusom se rastajem po parku.Pisacu poslije jos dok vidim reakciju urednistva.....da ne bude dzaba si krecio  Very Happy
krol
krol

Broj poruka : 135
Datum upisa : 10.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Torta za Prvi Rodjendanko <3 <3 <3 - Page 2 Empty Re: Torta za Prvi Rodjendanko <3 <3 <3

Počalji od BiKsi :) 3/6/2014, 23:17

E stvarno si car kako opisa sve! Ma neće te dirati uredništvo, šapnuću im preko veze da si ti ok :), samo uz ovo zakačiš i još jednu sliku torte i superica! :) Ima ona tema JUTRA u Kafanici, tu se okupljamo, pa se možeš i tu ponekad javiti, da vidimo kako izdržavaš, kako kondicija i tako to! LJubac za princezu!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Torta za Prvi Rodjendanko <3 <3 <3 - Page 2 Empty Re: Torta za Prvi Rodjendanko <3 <3 <3

Počalji od Ema78 4/6/2014, 00:58

Evo i mene na ovoj temi... Laughing 

Sutra je Petru 1. rodjendan, i toru mu je napravila moja maceha, i hvala joj na tome. Sa jedne strane, nema sanse da bih ja uspela, jer me dete ne pusta ni u wc, a sa druge, ona je to bas zelela, i torta je od srca pravljena. Ja sam napravila slanu tost tortu, pilecu salatu i sutra cu praviti punjena jaja...Malo meze, malo rostilj, malo sveza salata i za nas sasvim dovoljno.

A u subotu pravimo rodjendan u igraonici, za drugare i rodjake. Narucila sam tortu, tj 3... jedna rodjendanska, jedna vocna, da se nadje, a treca je poklon za mm, posto ove godine slavimo 10 godina veze. Takodje sam narucila slanise, kanapei i sl, jer se u BGD vrcamo u petak i nema sanse da bilo sta mesim. Jeste da ce kostati djavo i po, ali nema veze.

E sada, Petru ovo nista ne znaci... gotova ili domaca... ali,kada bude malo porastao, zajedno cemo  smisljati sta i kako za rodjendan.
Ema78
Ema78

Broj poruka : 4233
Location : Beograd, Srbija
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Torta za Prvi Rodjendanko <3 <3 <3 - Page 2 Empty Re: Torta za Prvi Rodjendanko <3 <3 <3

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 2 od 2 Prethodni  1, 2

Nazad na vrh

- Similar topics

KUTAK :: BEBE :: Razno

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu