KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mali Pariz- Zvezde su medju nama :)

+68
Sami
shenon
plavaptica
maja76
anak
makababy
Masha UK
bebko
gagax81
viktorija
HappyGirl
Sofka
lolipop
senka
Gala
dragmilk
dra00
Clara17
catherine290505
mijaki
zoxa
Gramatika
Mali Princ
nacKa
caci
Pakki
SannI-AlL
mamajednogprinca
Botox
brinbili
Tinche
MAAKKI
missile
Xena
Struzzo
Marija86
Milijana
Shizika
*AIDA*
nesalela
lena
Mrvica
Simona
nina :)
MARA
djole42
Nefertari
maki79
dragana76ns
bobica83
Vuchica
bak
cufta
Orline
buby
korpica
KoMetaK
key
kasia
Sneza
maus
ninica2
cici
JocY
medolino
LaFolie
lilya
Tanja83
72 posters

Strana 22 od 40 Prethodni  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 31 ... 40  Sledeći

Ići dole

Mali - Mali Pariz- Zvezde su medju nama :) - Page 22 Empty Re: Mali Pariz- Zvezde su medju nama :)

Počalji od dra00 18/10/2012, 20:01

dr mali pariz ::Mama i cerka u nabavci Very Happy
[Only admins are allowed to see this image]
Ivona je uzivala u kenguru ,pa je vrlo brzo i zaspala Very Happy [Only admins are allowed to see this image]

PREDIVNO !!!!!
dra00
dra00

Broj poruka : 1309
Godina : 46
Datum upisa : 01.11.2011

Nazad na vrh Ići dole

Mali - Mali Pariz- Zvezde su medju nama :) - Page 22 Empty Re: Mali Pariz- Zvezde su medju nama :)

Počalji od dr mali pariz 18/10/2012, 20:03

Dra, sestro slatka, gde si ti 100 g.! [Only admins are allowed to see this image]
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Mali - Mali Pariz- Zvezde su medju nama :) - Page 22 Empty Re: Mali Pariz- Zvezde su medju nama :)

Počalji od dra00 18/10/2012, 20:05

Tu sam , i svaki put vidim lepe vesti ili ovakve slike koje me odusevljavaju. Ljubim tebe i zvezdice ljubav ljubav ljubav
dra00
dra00

Broj poruka : 1309
Godina : 46
Datum upisa : 01.11.2011

Nazad na vrh Ići dole

Mali - Mali Pariz- Zvezde su medju nama :) - Page 22 Empty Re: Mali Pariz- Zvezde su medju nama :)

Počalji od dr mali pariz 18/10/2012, 20:09

[Only admins are allowed to see this image]
Draga, hvala. Cuvaj se, i pisi kako si,pa i na p.p.
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Mali - Mali Pariz- Zvezde su medju nama :) - Page 22 Empty Re: Mali Pariz- Zvezde su medju nama :)

Počalji od djole42 18/10/2012, 20:27

Meni bambija ,pročitala onaj veiki post .....
Šta reći ....majčino srce kad se otvori .......samo se bezuslovna ljubav moze naći ...
Zvezdice su sad baš bebani pravi i nije što su "naši " ali savršeni su !
c
djole42
djole42

Broj poruka : 6359
Godina : 53
Location : Nis
Datum upisa : 15.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Mali - Mali Pariz- Zvezde su medju nama :) - Page 22 Empty Re: Mali Pariz- Zvezde su medju nama :)

Počalji od bebko 18/10/2012, 23:35

Evo mene ,najzad, u vašem dnevniku Very Happy
Nije me bilo dugo na Kutku a kada sam došla,nisam želela da se upičem dok ne pročitam sve od prve strane Very Happy jer ne želim da propustim neešto iz vašeg odrastanja osmeh srce

Prvo da poželim mami srećno otvaranje roditeljskog dnevnika
i da ove strane puni samo ljubavlju i srećom [Only admins are allowed to see this link]

Čitala sam o vašim prvim devetkama,videla predivne tortice za dobrodočlicu...
Prvu suzu pustila kod Vozića Very Happy Šetala sa vama prvu šetnju na maminu i tatinu 8.godišnjicu i popila malo Prosecco Wink .Videla kako spavate sa tatom Very Happy i Duletov prvi osip.Smejala se mami mački koja ćapi jedno pa na rame pa ćapi drugo pa na rame i tako svo troje na terasu Very Happy (i sada se smejem).
Čitala o maminom provodu na svadbi Very Happy ,oduševila se Ivonom koja pokušava u mamu da se zavuče i definitivno pala na Ducijev osmeh srca
A tek kada sam ugledala slike sa zelenom pozadinom sreca
Plakala zajedno sa mamom dok vas gleda kako spavate i priseća se borbe,borbe a sada je bogata jer ima vas.Radovala se sa vama vašoj vrteški Very Happy i ljubila vas slatke kao manekene smajli angel smajli angel oduševila Ivoninim haljinicama kada je mama rešila da ne stvara više zabunu ko je ko Laughing kao i to da Duci hoće samo najskuplju hranu Laughing
I na kraju napravila pravi potop kada sam došla do vašeg trećeg mesendančića Rolling Eyes

[Only admins are allowed to see this link]
bebko
bebko

Broj poruka : 3844
Godina : 49
Location : KiM
Datum upisa : 05.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Mali - Mali Pariz- Zvezde su medju nama :) - Page 22 Empty Re: Mali Pariz- Zvezde su medju nama :)

Počalji od buby 19/10/2012, 08:17

...ahhah...bebko..rasplaka i mene...sta li ces tek kod parizanke izazvati Rolling Eyes
buby
buby

Broj poruka : 4093
Godina : 45
Datum upisa : 19.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Mali - Mali Pariz- Zvezde su medju nama :) - Page 22 Empty Re: Mali Pariz- Zvezde su medju nama :)

Počalji od cicsa80 19/10/2012, 18:13

E Bebko.... srca
cicsa80
cicsa80

Broj poruka : 2716
Godina : 44
Location : Novi Sad
Datum upisa : 23.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Mali - Mali Pariz- Zvezde su medju nama :) - Page 22 Empty Re: Mali Pariz- Zvezde su medju nama :)

Počalji od Tinche 19/10/2012, 19:51

Bebko... [Only admins are allowed to see this image]

Dezdice, velike i male [Only admins are allowed to see this image]
Tinche
Tinche

Broj poruka : 6399
Godina : 45
Location : bgd
Datum upisa : 08.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Mali - Mali Pariz- Zvezde su medju nama :) - Page 22 Empty Re: Mali Pariz- Zvezde su medju nama :)

Počalji od dr mali pariz 20/10/2012, 12:00

[Only admins are allowed to see this image]
Ova srcana zavesa je zapravo ono sto sam osetila dok sam citala tvoj post, draga Bebko!Nisam se rasplakala, naravno,ali sam se osecala posebno, jer si nas bas tako dozivela. Nisam se rasplakala, ali mi jeste srce titralo dok sam te citala. Dace Bog, draga moja, dace vam blagoslov da i vi osecate ovu ljubav koju ja prenosim na str.Sigurna sam!
Drage tete, juce sam bila kod doce zbog visednevnog bola u desnom uhu. Dobijem uput za ORL,koji ni ne znam hocu li stici da ga iskoristim...Dr po mojoj reakciji na njenpregled, ceni da je u pitanju spoljasnji usni kanal,ali nic nije htela da mi da bez misljenja spec.
Sva mi je strasljiva ova moja dr....
No, mi taj "izlazak"iskoristimo da i Ducija odvedemo kod njihove dr, a zbog njegovog vishednevnog slabog ruckanja.
Posto Ivona klopa duplo vise od brata, on mi je dosao prilicno lagan, i verovala sam da od poslednjeg pregleda nista nije napredovao. deluje mi zdrav,pa se pitam sta treba da radim.
Prvo smo ga tamo izmerili, i Duci je juce imao 5290 gr, sto je pola kg vise u odnosu na posl.merenje od pre 17 dana.
Dr kaze da je to sasvim solidno, i da nista ne brinem. Da ne izigravam cirkuzanta kad treba dohranu da mu dajem, a ako hoce da sisa, nek sisa, sve je o.k.
Dobro je, mislila sam da mozda treba neke suplemente da dodajem ishrani...
No, zaboravih dr da pitam o zelenim njihovim kakama...
pa pitam vas,drage mame i one koje imate pojam o tome...
Ovako, vec nekoliko dana oboje, prvo ona,ali i odmah i on,imaju kaku zelene boje.To ustvari traje od onda otkad stolicu imaju 1x do 2x dnevno. Ranije su kakali posle svakog obroka,nekad i cesce...sad je ovako. da li je do toga, jer:
nisu gladni, nisu bolesni, pod virusom...ja nisam jela zeleno...jedu razlicitu dohranu, da bih rekla da je do toga...
Pojim ih odom i dajem caja-komorac.
Sta moze da bude?
da li im treba neki probiotik, sta vec?
Mi cemo svakako 25. da pitamo dr,ali ako imate savet, pisite.
Thanks!
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Mali - Mali Pariz- Zvezde su medju nama :) - Page 22 Empty Re: Mali Pariz- Zvezde su medju nama :)

Počalji od KoMetaK 20/10/2012, 12:06

Bebko, da citamo i tebe kao i Pari dogodine ovako!! yes
Ljubac za medeljake i mamu! ljubav
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Mali - Mali Pariz- Zvezde su medju nama :) - Page 22 Empty Re: Mali Pariz- Zvezde su medju nama :)

Počalji od KoMetaK 20/10/2012, 12:09

Poslah post koji min posle tebe, pa ne videh tvoj.
Nemam prakticnog iskustva, ali koliko se secam iz skole, zelena kaka moze da bude jer su gladni. A vidim da super napreduju, pa mi je onda cudno sto je tako. Rolling Eyes Javice se vec neka iskusna mama, sigurno, da vas ja ne dovodim u konfuziju.
ljubav
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Mali - Mali Pariz- Zvezde su medju nama :) - Page 22 Empty Re: Mali Pariz- Zvezde su medju nama :)

Počalji od key 21/10/2012, 14:45

Srecan vam treci mesecdancic,sa malim zakasnjenjem... Embarassed mnogo su slatki oboje,prelepi!slicni,a opet drugaciji.Dusan je pravi smeker,a Ivona nezna princeza...kako su vec porasli...
moji su imali zelene stolice negde u decembru(to je sa neka 4 meseca)pa nekoliko dana posle takvih stolica je krenuo proliv sa 5-6 stolica dnevno.bili smo kod dr.i ona je rekla da im sazreva digestivni trakt i da su zelene stolice,a kasnije i taj proliv posledica toga.od terapije su imali samo probiotik,onaj probiokid imuno,koji su im davali i na Institutu.
srca srca srca
key
key

Broj poruka : 1448
Godina : 46
Location : beograd
Datum upisa : 10.07.2008

Nazad na vrh Ići dole

Mali - Mali Pariz- Zvezde su medju nama :) - Page 22 Empty Re: Mali Pariz- Zvezde su medju nama :)

Počalji od dr mali pariz 21/10/2012, 18:07

Key, mnogo ti hvala na iskustvu!
Tako sam i ja nesto mislila ...da je posledica "sazrevanja", i da bi trebao probiotik. Videcemo sta ce dr reci.
malo slicica skorasnjih
[Only admins are allowed to see this image]
i evo jedne malopredjasnje slike u reci:
Decu smo stavili jedno pored drugog na bracni krevet, muz se brije, a ja u dr. sobi, na kompu, pa njima dosadno...
Upalim radio S, pesma
SVE JE LAKO KAD SI MLAD!
dodjem i odigram im ispred njih...hahahaha, Duci me gleda , oci ne skida s mene, tj. tacno u oci, sa nasmejanim okama, i rukama kao da prati pokrete mojih ruku, a ona ...ona samo treperi i nogama i rukama da je uzmem, navikla da sa njom cesce plesem lol!
Evo oboje placu jer im nisam na ocima....odoh.
Ljubim!
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Mali - Mali Pariz- Zvezde su medju nama :) - Page 22 Empty Re: Mali Pariz- Zvezde su medju nama :)

Počalji od cicsa80 21/10/2012, 18:18

Mala, tako je nama mama pevala, igrala, citala....svasta radila bas kao i ti njima i bez obzira sto smo bili mali, "gupavi i nista nismo znali"...verujem da smo znali samo tako. Uzivancija..... Divni su!!! smajli angel smajli angel
cicsa80
cicsa80

Broj poruka : 2716
Godina : 44
Location : Novi Sad
Datum upisa : 23.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Mali - Mali Pariz- Zvezde su medju nama :) - Page 22 Empty Re: Mali Pariz- Zvezde su medju nama :)

Počalji od Tinche 21/10/2012, 19:04

Dezdice dezdaste...bez brige za kaku, probiotik resava stvar.

Prelepi ste svo troje...i tatina ruka. Nekako mi fali njegov potiljak na slikama! Rolling Eyes lol!

Mama, sijas!!!
Tinche
Tinche

Broj poruka : 6399
Godina : 45
Location : bgd
Datum upisa : 08.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Mali - Mali Pariz- Zvezde su medju nama :) - Page 22 Empty Re: Mali Pariz- Zvezde su medju nama :)

Počalji od dr mali pariz 21/10/2012, 19:07

lol!
Tino, Tino, moj kakao kremu!! [Only admins are allowed to see this image]
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Mali - Mali Pariz- Zvezde su medju nama :) - Page 22 Empty Re: Mali Pariz- Zvezde su medju nama :)

Počalji od Tinche 21/10/2012, 19:09

Andjeli moji...sve ste mi blize! [Only admins are allowed to see this image]
Tinche
Tinche

Broj poruka : 6399
Godina : 45
Location : bgd
Datum upisa : 08.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Mali - Mali Pariz- Zvezde su medju nama :) - Page 22 Empty Re: Mali Pariz- Zvezde su medju nama :)

Počalji od buby 21/10/2012, 19:58

...i dunja je u tom periodu imala jedno par dana zelenu kaku cak imam i klip gde ivanu govorim da je kaka zelena i da znam da to znaci da je gladana...a ona debela jela pa samo pucalo..da bih i ja eto kasnije shvatila da je to normalno...tako da...ljubim ja vas puno...i normalno je da pitas...brines za sve sto ti nije "uobicajeno"..ivona je med...bas je picanis...svidjaju mi se kolica i mogu misliti koliko se "napunis" energijom kad tako ponosna prosetas parizom...ihhh pa ko vam ne bi pozavideo...gradite ove divne dane,uzivajte!!! love
buby
buby

Broj poruka : 4093
Godina : 45
Datum upisa : 19.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Mali - Mali Pariz- Zvezde su medju nama :) - Page 22 Empty Re: Mali Pariz- Zvezde su medju nama :)

Počalji od Masha UK 21/10/2012, 22:48

Cestitam draga nasa od srca...svasta sam nesto lepo propustila...dobro dosla u carobni svet mama blizanaca...

osmeh srce
Masha UK
Masha UK

Broj poruka : 657
Location : Great Britain
Datum upisa : 03.06.2009

Nazad na vrh Ići dole

Mali - Mali Pariz- Zvezde su medju nama :) - Page 22 Empty Re: Mali Pariz- Zvezde su medju nama :)

Počalji od missile 21/10/2012, 23:46

Pariz, hvala na sličicama. Iv, pa mama zgodna ko zmaj, kako god da je stala, pa momčina mala Duci, sjajni ste! Mogu da zamislim kako su se radovali dok si im pevala i plesala!

U kaku se ne razumem, na žalost moju, ali uho mora da pogleda orl-doca sa onom tubicom. Gledaj da nađeš vremena, da ne ode na srednje uho, imam iskustva. Kad jednom zezneš srednje uho uvek je posle osetljivo, s tim se ja uvek borim.

Ljubim vas takve vesele i lepe!
osmeh srce
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Mali - Mali Pariz- Zvezde su medju nama :) - Page 22 Empty Re: Mali Pariz- Zvezde su medju nama :)

Počalji od maus 22/10/2012, 11:42

Gledam slike, cas Iv cas tebe pored kolica, pa Ducija...opet se vratim na Iv...i sve tako u krug i zaboravih sta sam htela napisati...od silne lepote ostadoh nema Very Happy Samo osmeh na licu i puno srce od miline i radosti.

Zene vec sve rekle za kaku.

Kako je danas uvo? Nadam se da ne boli vise, jer mi je taj bol poznat. Jednom me je bolelo uvo i bukvalno sam plakala od bola, bilo je neizdrzivo.

Duse mile ja vas mnogo volim ljubav
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Mali - Mali Pariz- Zvezde su medju nama :) - Page 22 Empty Re: Mali Pariz- Zvezde su medju nama :)

Počalji od caci 22/10/2012, 18:23

Duse mile i slatke nemogu da vas se nagledam naočare naočare
Nadam se da je uvo bolje ,secam se kad je Markic imao tri meseca i koliko je plako od uva No
zagrljaj zagrljaj poljubac poljubac
caci
caci

Broj poruka : 4530
Godina : 43
Location : Tetovo,Macedonija
Datum upisa : 22.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Mali - Mali Pariz- Zvezde su medju nama :) - Page 22 Empty Re: Mali Pariz- Zvezde su medju nama :)

Počalji od BiKsi :) 22/10/2012, 21:45

Joj medova medenih sladjanih, joj što vam nisam bližeeeeeeeeeee! [Only admins are allowed to see this image]
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Mali - Mali Pariz- Zvezde su medju nama :) - Page 22 Empty Re: Mali Pariz- Zvezde su medju nama :)

Počalji od medolino 23/10/2012, 12:16

Sta reci,pravi mali umiljati andjelcici osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce
Ljubim vas tako lepe ljubav ljubav ljubav
Blizi se krstenje,jedva cekam izvestaj i slicice nasih zvezdica srca1 srca1
medolino
medolino

Broj poruka : 2604
Godina : 37
Datum upisa : 26.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Mali - Mali Pariz- Zvezde su medju nama :) - Page 22 Empty Re: Mali Pariz- Zvezde su medju nama :)

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 22 od 40 Prethodni  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 31 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu