KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+70
JecaPereca
Likoli
beta
breskva
darling_buds
anela
ciklama
nacKa
Simona
zoxa
Tanja83
Ema78
jaca*caca
noja
maus
Deni
menora72
Xena
ananana
maki79
Struzzo
Djordjee
bak
veki1
ninica2
cufta
mare41
dragana76ns
dr mali pariz
Erata
Annie
Dacaa
red
grudva
vasilija1980
lolipop
Mirjana
missile
korpica
Anavi
ahosame
cicsa80
Gramatika
SannI-AlL
KoMetaK
mijaki
saška
JocY
LaFolie
heart84
hany
bulevarka
BiKsi :)
ivi
pegaz
MAAKKI
maruska
anak
Jelica
dra00
sareni leptir
lilya
lilly13
Orline
medolino
bebica mala
Vuchica
djole42
daxi011
laKole
74 posters

Strana 23 od 40 Prethodni  1 ... 13 ... 22, 23, 24 ... 31 ... 40  Sledeći

Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 23 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od red 28/8/2012, 08:21

erato, meni je u prethodnom postupku anti milerov hormon bio desetog dana ciklusa, jer je moj ginekolog rekla da se on ne vadi kad i ostali hormoni... meni na komisiji nisu pravili nikakav problem...
za ovo drugo ne znam ...
Korak po korak na putu do bete + - Page 23 275568
red
red

Broj poruka : 255
Godina : 48
Datum upisa : 13.11.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 23 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Erata 28/8/2012, 08:51

Hvala Red Very Happy
Erata
Erata

Broj poruka : 2458
Datum upisa : 21.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 23 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od anela 28/8/2012, 09:39

erato ::Meta, pridruzujem se navijanju, ima ovog puta da bude sve za 5 osmeh srce

Devojke ipotrebna mi je pomoc.
Uskoro treba da predam papire u Nemanjinu. Ponovila bih AMH hormon, medjutim ne znam da li traze da bude radjen iskljucivo 2-4. dana ciklusa, kada i ostali hormoni?
Tacnije, da li mogu predati sve hormone radjene 2. dana ciklusa od pre 3 meseca, i AMH koji je radjen sada, ali ne 2-4 dc?
Drugo pitanje je da li uput za spermogram nosimo vec u Nemanjinu, ili se taj uput vadi kada nas pozove drugostepena komisija?

Erato,što se tiče hormona, možeš ih predati tako...
Nas su vratili iz Nemanjine zato što nismo imali upute, otprilike pre dve nedelje. Da ne biste prošli isto, uzmite sva tri uputa, uput za vto, za ultrazvuk i spermogram.
anela
anela

Broj poruka : 32
Godina : 49
Location : Beograd
Datum upisa : 23.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 23 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lilya 28/8/2012, 10:15

anela ::
erato ::Meta, pridruzujem se navijanju, ima ovog puta da bude sve za 5 osmeh srce

Devojke ipotrebna mi je pomoc.
Uskoro treba da predam papire u Nemanjinu. Ponovila bih AMH hormon, medjutim ne znam da li traze da bude radjen iskljucivo 2-4. dana ciklusa, kada i ostali hormoni?
Tacnije, da li mogu predati sve hormone radjene 2. dana ciklusa od pre 3 meseca, i AMH koji je radjen sada, ali ne 2-4 dc?
Drugo pitanje je da li uput za spermogram nosimo vec u Nemanjinu, ili se taj uput vadi kada nas pozove drugostepena komisija?

Erato,što se tiče hormona, možeš ih predati tako...
Nas su vratili iz Nemanjine zato što nismo imali upute, otprilike pre dve nedelje. Da ne biste prošli isto, uzmite sva tri uputa, uput za vto, za ultrazvuk i spermogram.

Ijaoj bre Anela, stvarno cepidlace... c Zar vam nisu samo rekli da dopunite dokumentaciju?

Erato, mislim da AMH moze da se radi bilo kog dana, ali ti oni kazu da radis sve zajedno kad se vec bockas da se ne bockas vise puta. Tako su makar meni objasnili.
lilya
lilya

Broj poruka : 4742
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 07.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 23 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ahosame 28/8/2012, 10:16

folikulometrija:
12. dan ciklusa folikul 13.5mm....16. dan ciklusa folikul 21.9mm...spontano, bez stimulacije!!! ginekolog rekao moze svakog trenutka da prsne..drzite mi pesnice!
ahosame
ahosame

Broj poruka : 389
Godina : 45
Location : Kragujevac
Datum upisa : 03.08.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 23 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Erata 28/8/2012, 10:37

Problem je sto moj dragi nema trenutno zdravstvenu knjizicu. Ceka da popise ugovor na poslu i da dobije knjizicu, zato pitam za uput za spermogram. Mora li to dati njegov lekar, ili moze moj ginekolog za oboje. Na sajtu RZZO pise njegov lekar, a ako budemo cekali tu knjizicu, prolazi vreme...
Uhhh samo problemi...
Erata
Erata

Broj poruka : 2458
Datum upisa : 21.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 23 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od anela 28/8/2012, 10:52

erato ::Problem je sto moj dragi nema trenutno zdravstvenu knjizicu. Ceka da popise ugovor na poslu i da dobije knjizicu, zato pitam za uput za spermogram. Mora li to dati njegov lekar, ili moze moj ginekolog za oboje. Na sajtu RZZO pise njegov lekar, a ako budemo cekali tu knjizicu, prolazi vreme...
Uhhh samo problemi...
Neverovatno, isti slučaj sa suprugom, promenio firmu pa smo čekali da se sve papirološki sredi. Uput za spermogram može dati samo njegov lekar, lekar opšte prakse. Mislim da je najpametnije da pozoveš Nemanjinu i da im objasniš situaciju. Nekoliko puta sam ih kontaktirala i bili su vrlo ljubazni. Pitaj ih da li uput za spermogram možeš doneti naknadno, onda kad budeš išla na drugostepenu...
anela
anela

Broj poruka : 32
Godina : 49
Location : Beograd
Datum upisa : 23.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 23 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od pegaz 28/8/2012, 10:57

ahosame ::folikulometrija:
12. dan ciklusa folikul 13.5mm....16. dan ciklusa folikul 21.9mm...spontano, bez stimulacije!!! ginekolog rekao moze svakog trenutka da prsne..drzite mi pesnice!
srećno... zagrljaj
pegaz
pegaz

Broj poruka : 694
Datum upisa : 27.12.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 23 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od LaFolie 28/8/2012, 11:03

ahosame ::folikulometrija:
12. dan ciklusa folikul 13.5mm....16. dan ciklusa folikul 21.9mm...spontano, bez stimulacije!!! ginekolog rekao moze svakog trenutka da prsne..drzite mi pesnice!

d d d drzim fige!!! zvuci odlicno!!
LaFolie
LaFolie

Broj poruka : 3412
Datum upisa : 20.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 23 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Erata 28/8/2012, 11:10

Ahosame, bacaj se na prirodne radove. Na jednom forumu sam procitala da je ginekolog devojci savetovao da nakon odnosa odleži 15-20 minuta na desnom boku. Kao tada je veća usisna moć jajovoda...Probajte, ne može da škodi! Very Happy
Erata
Erata

Broj poruka : 2458
Datum upisa : 21.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 23 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ahosame 28/8/2012, 11:19

erato ::Ahosame, bacaj se na prirodne radove. Na jednom forumu sam procitala da je ginekolog devojci savetovao da nakon odnosa odleži 15-20 minuta na desnom boku. Kao tada je veća usisna moć jajovoda...Probajte, ne može da škodi! Very Happy

hvala mnogo, trudimo se...:) lezim po pola sata sve u nadi da ce plivati u pravom smeru :) (ovo je fora iz "Maybe baby" kad Hugh Laurie konstatuje da mora da su mu spermici toliko tupavi da plivaju u suprotnom smeru, haha)
mnogo sam uzbudjena, pre par meseci su mi rekli da zbog jako niskog amh (0.13) prakticno su mi vrlo slabe sanse za zacece, i sad ovo...
znam da ne bih smela mnogo da letim, ali ne vredi, ne mogu da se obuzdam...
hvala mnogo na podrsci!!!
sve najbolje zelim
ahosame
ahosame

Broj poruka : 389
Godina : 45
Location : Kragujevac
Datum upisa : 03.08.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 23 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ahosame 28/8/2012, 11:20

pegaz ::
ahosame ::folikulometrija:
12. dan ciklusa folikul 13.5mm....16. dan ciklusa folikul 21.9mm...spontano, bez stimulacije!!! ginekolog rekao moze svakog trenutka da prsne..drzite mi pesnice!
srećno... zagrljaj


hvala mnogo zagrljaj
ahosame
ahosame

Broj poruka : 389
Godina : 45
Location : Kragujevac
Datum upisa : 03.08.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 23 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ahosame 28/8/2012, 11:23

LaFolie ::
ahosame ::folikulometrija:
12. dan ciklusa folikul 13.5mm....16. dan ciklusa folikul 21.9mm...spontano, bez stimulacije!!! ginekolog rekao moze svakog trenutka da prsne..drzite mi pesnice!

d d d drzim fige!!! zvuci odlicno!!

jooooj, hvala od srca, mnogo sam uzbudjena...potpuno neocekivano...narocito kad su mi ubili svaku nadu da ce biti moguce. Sad .. i sad ovo odjednom..i sve izgleda super i normalno i, i, i... uhhhhh....znam da to jos ne mora da znaci nista, ali zelim da verujem da ce sve biti u redu...mora da bude,jel da, jel da? radost igracice
nacisto sam odlepila... igra
ljubav
ahosame
ahosame

Broj poruka : 389
Godina : 45
Location : Kragujevac
Datum upisa : 03.08.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 23 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od noja 28/8/2012, 11:50

Drzimo fige za folikul!
I na levoj i na desnoj po 15 min ... Na levoj su bolji protoci Very Happy
Mogu i none u vis
roda
noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 45
Location : tamo gde Dunav teče
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 23 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Gramatika 28/8/2012, 11:51

ahosame ::folikulometrija:
12. dan ciklusa folikul 13.5mm....16. dan ciklusa folikul 21.9mm...spontano, bez stimulacije!!! ginekolog rekao moze svakog trenutka da prsne..drzite mi pesnice!

Korak po korak na putu do bete + - Page 23 38642
Gramatika
Gramatika

Broj poruka : 4085
Godina : 51
Datum upisa : 16.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 23 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ahosame 28/8/2012, 12:04

noja ::Drzimo fige za folikul!
I na levoj i na desnoj po 15 min ... Na levoj su bolji protoci Very Happy
Mogu i none u vis
roda

Hvala mnogo!!! Ma sve u vis, samo da uspe b vv d bb jumping konfete vođenje ljubavi mesečni radovi
ahosame
ahosame

Broj poruka : 389
Godina : 45
Location : Kragujevac
Datum upisa : 03.08.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 23 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ahosame 28/8/2012, 12:04

Gramatika ::
ahosame ::folikulometrija:
12. dan ciklusa folikul 13.5mm....16. dan ciklusa folikul 21.9mm...spontano, bez stimulacije!!! ginekolog rekao moze svakog trenutka da prsne..drzite mi pesnice!

Korak po korak na putu do bete + - Page 23 38642
hvala mnogo ljubav
ahosame
ahosame

Broj poruka : 389
Godina : 45
Location : Kragujevac
Datum upisa : 03.08.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 23 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Erata 28/8/2012, 12:48

Ma j... ih AMH. Bas me zanima koliko je zenama koje slucajno zatrudne taj AMH? Meni je 0.36, 10 mil. spermatozoida, pa sam zatrudnila nakon 3 meseca pokusavanja. Da nije bilo problema sa jajovodima, sada bih nunala bebu, a ne kopala po netu o VTO...
Nije to bas tako - jedan pokazatelj i eto ne mozes imati decu...Stvar je uvek malo kompleksnija i cesto neobjasnjiva.
Erata
Erata

Broj poruka : 2458
Datum upisa : 21.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 23 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Erata 28/8/2012, 12:49

Moli se ti Bogu. Bog nam daje decu, a lekari su tu da pomognu, a cesto i da odmnognu. Samo se ti seksi obuci i eto pozitivnog testa za 15 dana! Very Happy
Erata
Erata

Broj poruka : 2458
Datum upisa : 21.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 23 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ahosame 28/8/2012, 13:23

erato ::Moli se ti Bogu. Bog nam daje decu, a lekari su tu da pomognu, a cesto i da odmnognu. Samo se ti seksi obuci i eto pozitivnog testa za 15 dana! Very Happy

Hahaha..mislis...sexy obuci, ili sexy svuci? zbunjen sex poljubac vođenje ljubavi ..... sestro slatka


salu na stranu, u pravu si...sve je u Bozjim rukama... molitva
nadajmo se najboljem...a tebi mnogo hvala, divna si zaista.. c ...zelim ti samo najbolje... i da uspes u svojim namerama... napred scuro ljubav
ahosame
ahosame

Broj poruka : 389
Godina : 45
Location : Kragujevac
Datum upisa : 03.08.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 23 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Erata 28/8/2012, 14:31

Obuci se, pa se svuci. Moze i on da te svuce hehehe likeit
Samo sada hrabro u akciju, pred pucanje, na samo pucanje i after pucanja folikula i.....eto bebana, a moze bit bidne i dva! sreca
Hvala i tebi...uspecu, moram, opasno sam se nameracila da uspem! Very Happy
Uspecemo svi!!! bebe bebe beba igracice
Erata
Erata

Broj poruka : 2458
Datum upisa : 21.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 23 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Erata 28/8/2012, 14:39

Zene, imam malog sestrica koji je rodjen na moj rodjendan. Ima 2 godine i 4 meseca. To je tetkina dusa, obozavamo se! Kad sam operisana u decembru nakon vanmatericne, on me mazio, ljubio, pa gledao zavoje na stomaku, pa sve vice: beba, beba...
Posle je kapirao da nesto nije u redu. Inace, operisana sam opet pre 5 dana. Laparoskopija - zatvorili mi jajovod sa hidrosalpingsom i histeroskopija - pregledali sve, poslali uzorak na analizu i uklonili malu pregradu u materici. Preporucujem histeroskopiju pre VTO. Eto za tu pregradu nismo znali do sad...
I dodje meni moj mali decko juce i pitamo mi njega hoce li da mu mama rodi batu ili seku. On se misli i kaze batu! A hoce li da mu tetka rodi batu ili seku? A on ustane i kaze: Pokazi mi tetka! Ja mu pokazem zavoje, a on me ljubi i kaze: Ti tetka SAMO BEBU!!!
Srce malo, vidi da sam u problemu pa ko veli: nema veze da li je bato ili seka, samo nek je beba! osmeh srce
Erata
Erata

Broj poruka : 2458
Datum upisa : 21.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 23 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ahosame 28/8/2012, 17:07

erato ::Obuci se, pa se svuci. Moze i on da te svuce hehehe likeit
Samo sada hrabro u akciju, pred pucanje, na samo pucanje i after pucanja folikula i.....eto bebana, a moze bit bidne i dva! sreca
Hvala i tebi...uspecu, moram, opasno sam se nameracila da uspem! Very Happy
Uspecemo svi!!! bebe bebe beba igracice

ma u pravu si, nije vazno ko koga (mislim, svlaaaaaci.. Laughing ), samo da uspe...hahahhahha lol!
e, a za bebane ma samo nek nam dodju, nije vazno 1,2 il 3, samo da nam dodju... d
zelim ti sve naj i drzim fige!!!! g
pa da uskoro povracamo u du(j)etu... tapšanje roda trudnica trudnica roda
kiss cveće
ahosame
ahosame

Broj poruka : 389
Godina : 45
Location : Kragujevac
Datum upisa : 03.08.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 23 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od anak 28/8/2012, 17:30

Evo me malo Laughing nemojte reći mm. Wink Pusti me samo malo da sedim za stolom da kuckam i da ručam. Baš je smešan, ali nemam živaca još se sa njim objašnjavat da mogu da sedim. Odem na dnevnike iz prirodnih ciklusa, ali pratim sve. I navijam, naravno.
Meta, prekrasno love love love biće to min.blizanci, sigurna sam u tebe ovaj put. Zračiš i preko ekrana Very Happy yes
Pegaz slomih se tražeći gde je tvoja beta, videla sam da si kupila testić, znači bliži se. Navijam svim srcem queen
Bockalice, čekalice poljubci
anak
anak

Broj poruka : 3404
Godina : 52
Location : BiH, Srbija, Hrvatska
Datum upisa : 12.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 23 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od pegaz 28/8/2012, 18:41

Evo samo da vam osvežim pamćenje Very Happy
Dakle betu radim prekosutra... uh to je 16.dpt...
a što se tiče testa bio je neki "glup", ja ga radila 12.dpt i on mi nije pokazao drugu crticu, ja sam tad peglala neku majicu i stalno povirivala na tu karticu i onda u jednom momentu kad sam pogledala utripovala sam malu bledu crticu Shocked i zgrabim test dođem do prozora i vidim da sam ipak umislila i zato kažem da je bio glup test Rolling Eyes nije me to pogodilo mislim rano sam to ispitivala...
Uh tako sam umorna od čekanja i od svega ovog samo da prođe još ovo malo vremena

d
pegaz
pegaz

Broj poruka : 694
Datum upisa : 27.12.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 23 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 23 od 40 Prethodni  1 ... 13 ... 22, 23, 24 ... 31 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu