KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

+71
Marija86
Xena
agata
misica
bokica
Likoli
tuli
nesalela
maja76
Sneza
daxi011
Nefertari
JocY
pegaz
Mirjana
Zoka83
MIRKA85
veki1
bak
Tanja83
missile
zoxa
twinsi
Dacaa
korpica
jagodica
lilya
Gramatika
bobica83
darija79
shenon
KoMetaK
krol
seka 35
Struzzo
lilly13
dra00
MAAKKI
natalija
maki79
Mali Princ
dragmilk
Akijeva
cici
cufta
racili
saška
stefi :*
rada78
Jelica
heart84
maus
Clara17
lena
nacKa
Orline
hany
SannI-AlL
Mrvica
anak
lolipop
BiKsi :)
mijaki
djole42
bebko
Shizika
medolino
Vuchica
Botox
dr mali pariz
noja
75 posters

Strana 16 od 40 Prethodni  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 28 ... 40  Sledeći

Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 16 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Struzzo 14/7/2012, 17:56

lena ::Pariz, javljaj se!!! Od danas na svaki sat da se upisujes!!! Wink Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 16 212587


Vala da znaš.... queen  b
Struzzo
Struzzo

Broj poruka : 7041
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 27.09.2008

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 16 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od dr mali pariz 14/7/2012, 18:13

stefi :* ::ok pari,zaboravila si tackicu,pa me to bunilo..cestitke...
nego sta ti cekas?heh... Razz
e, da, upravu si, zato sam te zbunila. Hvala na čestitki, da ne kažem čestici-iako je po najnovijem pravopisu i to dozvoljeno Rolling Eyes
šta čekam? Šta ti čekaš Razz
ja svoj termin... Wink
Struzzo ::
lena ::Pariz, javljaj se!!! Od danas na svaki sat da se upisujes!!! Wink Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 16 212587


Vala da znaš.... queen Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 16 404938
e vala bašvala, samo što neću, hahahahaha...
rekoh ja vama da se polako odjavljujem sa foruma, i da se privikavate na to.
Bojana, vredna bila danas, i danas joj bio nekako skroz suncem okupan dan,a ? Very Happy ah ta ćaska sa ljudima sa pijace...zna da godi, naravno, samo nikad se niko od nas ne seti njih da pita kako izdržavaju po ovoj vrućini...imaju li pomoć...
Šizo, šta ti mila nije jasno? Meni jeste jasno da si ti ateista, ali Or'o svako malo prikazuje onaj spisak, pa si videla koji datum je bio u opticaju-po našoj želji.
Dakle, u ponedeljak idemo na UZ kad ćemo se def. dogovoriti. Da termin nisam prešišala i ticker vam govori, čuješ li ti Georgino lol!
Danas sam uživala u društvu sestre, uglavnom. Posle mi se jelo nešto slatko, pa sam od onoga šta ima u kući skarabudžila nešto.
Inače, ne rekoh vam , sinoć posle 22h obiše stan do nas...jedan CDROM-narkoman,prvo je na anša vrata zazvonio, tražeći izvesnog NN, muž ga posl'o dalje, i on ova naša vajna vrata kakva su po zgradi novoj, a koja se mogu jačim k..em otvoriti, razvalio lagano i izneo komši neke stvari. Sve za 5 min. obavio...
ali... video obezbeđenje...mali grad Laughing danas je debil uhvaćen, hvala Bogu, a ja sve ubeđenija da vrata pod hitac menjamo!
Eto, malo sam se osetila nesigurno, nisam se preterano uplašila,ali me brine što se svako ko malo više popuši umisli da može, pa ne preza...
Uživajte , drage moje u vikendu Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 16 275568
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 16 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od stefi :* 14/7/2012, 18:25

ocigledno je da me pogresno tumacite...Pari samo sam se htela nasaliti da smanjim ironiju,pa naravno da cekas termin,ali si najavljivala cr jos za praznik,pa zato sam pitala..
boko sve je jasno napisano ne vidim sta je konfuzno,da bas je i mene potresla vest,svi imamo strah od toga u podsvesti...daleko bilo
no nebitno los dan..ja vam se cure stvarno izvinjavam
stefi :*
stefi :*

Broj poruka : 553
Datum upisa : 16.03.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 16 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od dr mali pariz 14/7/2012, 18:28

Draga, i ja sam se sa tobom tako našalila Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 16 639820ne srdi se.
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 16 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od stefi :* 14/7/2012, 18:32

ma ne srdim se..ne mogu bas da provalim kad si iskrena kad se salis Rolling Eyes pa se uplasim da nisi ljuta... Razz cvet
stefi :*
stefi :*

Broj poruka : 553
Datum upisa : 16.03.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 16 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od dr mali pariz 14/7/2012, 18:35

Jbš ga, zato i stavljam smajliće koje i ti stavljaš...da bi skapirala da se zajebajem! Wink
kad sam ljuta...bljujem vatru lol!
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 16 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Orline 14/7/2012, 20:45

De ste, trudnice i njihova podrška Very Happy

Pariz, mnogo mi se dopao tvoj predjašni post, čini mi se od juče. kako se organizam sam priprema za porodjaj. Vraćaju se stvari u normalu, višak vode odlazi, baš mi to sve dobro zvuči Very Happy
Neka bebica što duže sa tobom, kad ti već ne smetaju. Ne bih da preterujem ali za sedam dana je i znak lava, hahaha, možda od majke lavice hoće deca da budu lavići Wink
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 16 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Struzzo 14/7/2012, 20:52

orline ::Ne bih da preterujem ali za sedam dana je i znak lava, hahaha, možda od majke lavice hoće deca da budu lavići Wink

I ja sam to pomislila... lol!
Struzzo
Struzzo

Broj poruka : 7041
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 27.09.2008

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 16 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Orline 14/7/2012, 21:03

Wink Pa da...kao da će tebi biti dosadno sa tvojim malim horoskopskim znakom Very Happy, negde pročitah
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 16 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Struzzo 14/7/2012, 21:08

orline ::Wink Pa da...kao da će tebi biti dosadno sa tvojim malim horoskopskim znakom Very Happy, negde pročitah

Još pitaš..... lol!
Neka, gde energija vrca, meni prija...mada, podseti me na ovo kad vam se budem žalila... Laughing
Struzzo
Struzzo

Broj poruka : 7041
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 27.09.2008

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 16 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od mijaki 14/7/2012, 21:11

parizanko, samo lagano, ja navijam da budu lavici, nekako mi je to bas lep znak osmeh srce
od ponedeljka ce i zahladjenje, pa ce se valjda lakse disati...

meni je danas bas bilo lose, valjda smo mm i ja po ovoj vrucinstini isli kod svekija na rucak, pa se upalili...jos ja vozim, a auto crn, a ja ne palim klimu....ma uzas...jedva sam nekako dosla sebi...

jos samo dva puta spavam i odoh na UZ, juupiiiiiiiiiiiiiii
a i nadam se da ce princeza i sutra ujutru da se protegne, ljube je mama i tata...

mijaki

Broj poruka : 2537
Location : Beograd
Datum upisa : 25.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 16 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Zoka83 14/7/2012, 22:48

mijaki ::parizanko, samo lagano, ja navijam da budu lavici, nekako mi je to bas lep znak osmeh srce

Hvala Mijaki lol! osmeh srce
Ja svratih zbog Parizanke najvise... Kontam, da se nesto desilo, garant bi mi javila telefonom, al' ko ce ga znati. Ja sam tokom trudnoce mislila da cu se toliko izmoriti nakon porodjaja i da cu samo muzu i mojima javiti i odmah zaspati, ali cvrc! Nisam ispustala mobilni satima, adrenalin opicio i nikako da pusti Very Happy
Sta da kazem osim i da ja navijam za lavice... zamisli da ti deca lice na mene  b sestro slatka

Trudnjace, ljubim vas!
Zoka83
Zoka83

Broj poruka : 2261
Godina : 40
Location : Novi Sad
Datum upisa : 29.10.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 16 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od lena 15/7/2012, 10:02

dr mali pariz :: Dakle, u ponedeljak idemo na UZ kad ćemo se def. dogovoriti.

Ali sad definitvno!!! Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 16 805311 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 16 805311 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 16 805311 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 16 404938 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 16 404938 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 16 404938lol! lol! lol! Dusane i Ivona, nestrpljiva sam da vas vidim!!!!!!!!!!!!!!!!!
lena
lena

Broj poruka : 4087
Godina : 53
Location : Beograd
Datum upisa : 18.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 16 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Shizika 15/7/2012, 10:18

dr mali pariz ::Šizo, šta ti mila nije jasno? Meni jeste jasno da si ti ateista, ali Or'o svako malo prikazuje onaj spisak, pa si videla koji datum je bio u opticaju-po našoj želji.
Dakle, u ponedeljak idemo na UZ kad ćemo se def. dogovoriti.
Pa bash to! Laughing U petak pored tvog imena stoji datum od chetvrtka, a svetac neznam kad je. U petak radila cio dan, raspisaste se na dnevniku, nemam vremena sve prochitati, mislim da sam neshto propstila.
Znam da nisi ticker preshishala ali ipak su blizanci. Mislila sam da cete pozuriti chim se napuni 37 sedmica. Vi struchnjaci se fino dogovarate ali Ivona i Dushan se isto mogu dogovoriti, i to ne tebi iza ledja vec pod nosom! Laughing
Jel' stiglo to zahladjenje, da lakshe prodju preostali dani?
ljubav
Shizika
Shizika

Broj poruka : 5408
Godina : 54
Datum upisa : 14.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 16 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Botox 15/7/2012, 11:56

ima pari da ceka jos koji dan da beke krenu napolje :)
mozda sada kada zahladni malo....
gledam neke druge trudnice kojima je bio termin u ovoj prvoj polovini jula, sve ali sve do jedne su ga prenele, naravno jedna beba u pitanju, ali zanimljivo....
i onda mi tako palo na pamet da mozda to ima neke veze, vrucina nenormalna, nas organizam nije navikao na to, mozda signalizira nasem sistemu da beke zadrzi sto duze kod mame, da ne izlaze po onom paklu <3 verujem da ima u tome nesto....
Botox
Botox

Broj poruka : 4342
Godina : 38
Location : Novi Sad
Datum upisa : 10.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 16 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od KoMetaK 15/7/2012, 12:01

Pari, neka je sa srecom 39. nedelja!! Very Happy Guras ga ti muski Wink Cekamo sutra i UZ i da vidimo kad je upoznavanje Very Happy
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 16 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od SannI-AlL 15/7/2012, 12:59

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 16 1043973wqej3yk0u9Pari,Mala moja, jedva čekam tvoj UZ.E,mi tetke smo baš nestrpljive Wink Laughing
Trudničice cveće cveće cveće
SannI-AlL
SannI-AlL

Broj poruka : 1531
Godina : 53
Datum upisa : 02.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 16 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od cici 15/7/2012, 13:12

Pari znam da ti je tesko, ali neka lavici ipak sacekaju da se ova normalan temperatura ustali ako hoce naravno ako ne, mi ih sa nestrpljnjem ocekujemo osmeh srce osmeh srce Pari dvostruka mama likeit
cici
cici

Broj poruka : 2588
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 17.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 16 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od noja 15/7/2012, 13:54


Tete navijaju i cekaju Very Happy
noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 45
Location : tamo gde Dunav teče
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 16 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od medolino 15/7/2012, 13:57

Pari,nema te danas? Cekamo da se javis i da nam kazes kako stoje stveri danas? lol!
Sutra UZ i dogovor! osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce
medolino
medolino

Broj poruka : 2604
Godina : 36
Datum upisa : 26.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 16 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mirjana 15/7/2012, 17:29

Svratih da se odjavim Laughing
Sutra se PO TERMINU porađam, pa se setih da možda nisam napisala da sam na dan CR, u predporođajnoj sali, dobila trudove-najjače kako rekoše oni koji su gledali šare na mom CTG-u!
Dakle, to je bio taj dan, ovako ili onako!
Iskreno, ja mislim da me je steglo svaki put kad i onu do mene...jako mi je bilo teško to gledati. Čak sam i plakala gledajući sve te cure, a bila je prava gužva tog dana.
Ja i Bambić smo dobro. Danas nema grčeva, hvala Bogu! Malo sam povela računa o ishrani. Izbacila sam mnoge stvari, kupila kafu bez kofeina, itd.
On trenutno spava u tatinom naručju, a ja odmaram.
Kod nas je fino osvežilo.
Budi te mi dobre i srećne, sve vas stiskam d
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 48
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 16 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mirjana 15/7/2012, 17:30

Ih...edit, edit
Budite mi dobre....
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 48
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 16 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od dr mali pariz 15/7/2012, 17:43

Sanny-All ::Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 16 1043973wqej3yk0u9Pari,Mala moja, jedva čekam tvoj UZ.E,mi tetke smo baš nestrpljive Wink Laughing
Laughing prilično.
Divne sličice Sanny moja!!
Evo i ovde da se zapljunem lol!
Eeeeee moje žene, znate koliko sam čekala ja ovakvu trudnoću...koliko dugo maštala o njoj...koliko dugo me bolelo bez nje...sve je to jako dugo trajalo...
i sad, kako joj se bliži završetak, iako znam da ću otpočeti poglavlje sasvim novijeg, ispunjenijeg , zrelijeg i nadsve srećnijeg perioda, meni se sad i ne rastaje sa stomakom i paketićem u njemu.
Da, da...neka ih , drago mi je da nisu pobegle ranije davši mi na znanje da im kućica nije prijala. Hrane me ovim svojim migoljenjem, sada već zrelim.Uživam naprosto u tome, i znam da me razumete.
S druge strane, i ja vašu nestrpljivost razumem. Iako nekad malo smori, ipak vas razumem, jer sam i ja isto tako čekala željno vašu decu i onda sasvim nove izveštaje.
Znam da ću insistirati sutra na dogovoru,ali verujem da me ni on ne bi produžio na 40. nedelju.
I noćas sam sanjala porođaj...ali samo pred porođaj, deo sa anesteziologom. Ma da vam ne pričam detalje sna, uporediću sa onim kad trčite, ali nikako ne možete punom snagom, ili hoćete da viknete,ali nema glasa...
Mogu vam reći i to da mi je i podsvest poprilično spremna. San mi to poručuje, ali i dalje, kad pomislim na gurku do operacione, zelene maske, tu pećinsku hladnoću, njihovu uzmuvanost, kao da nisam tu, kao da se ne radi o meni...tad me i malo strah. Ali ovaj put nisam sama, i nemam pravo na strah, jer bića koja nosim pod svojim srcem su definitivno jača od mene.
A datum...lav ili rak...svim silama ću se potruditi da budu mamini račići.
Iako je tetkino Cuce jedanočigledan lav, i dosta meni dragih osoba, ipak...
ipak ovoj Jarčini zadrtoj biće potrebni mamini račići, moje duše, moji anđeli,i ja njihov čuvar.
Da, Orle, vidiš li kako se priroda pobrine polako za sve?
Zato i napisah, jer se ne sećam da sam igde sličan post pročitala,a često nas intrigira baš taj sam kraj trudnoće.
Pišemo se, cure moje. Možda još koji put na ovim stranama , večeras...ako ne, svakako sutra posle UZ.
Uživajte!
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 16 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od pegaz 15/7/2012, 17:53

Ovde samo da vas d
pegaz
pegaz

Broj poruka : 694
Datum upisa : 27.12.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 16 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od BiKsi :) 15/7/2012, 19:50

Onesvestih se čitajući 20 strana koje ste ispisale za samo 7 dana koliko se ne mogadoh priključiti Kutku! I šta sad da vam kažem, odakle mi snaga! lol!

Vidim da ste manje više, ali više više Very Happy dobro!

Pari, divan stomak, deluje baš moćno! Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 16 561840 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 16 275568

Krol, nek vam trudnoća bude potpuno bezbrižna, baš me tvoj post dirnuo! Uživajte sada i sa mamom i sa punicom, joj, pa vama će tek sad biti zanimljivo s njihovim savetima i komentarima! Laughing No važno da je veselo!

Videh da su izveštaji sa UZ-a super, testovi super, da ima novih trudnica na spisku, što mi milo! Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 16 612963

Ko treba da odmara, nek odmara, ko vileni, nek ne prestaje, ja vam želim svima lagane i fine trudničke dane!

Treba sad nastaviti čitati ostale poruke, a već sam žestoko ošamućena! Ajd, ostajte mi zdrave i uzbrdo brze! lol!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 16 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 16 od 40 Prethodni  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 28 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu