KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

LOLIPOP-i njeno malo sunce koje je ispod srca grije

+83
bulevarka
SannI-AlL
jaca*caca
Niny
agata
Ema78
SladZana
penelope
cicsa80
MARA
hany
saska1
zoxa
Tinche
Sofka
beta
catherine290505
fenix
nesalela
Dacaa
Mali Princ
red
viktorija
Mirjana
Tanja83
ciklama
bobica83
seka 35
maki79
Deni
cici
LaFolie
Mrvica
menora72
beka80
nacKa
snedra
makababy
bebko
sanjicica
Kamilica
KoMetaK
tuli
dra00
brinbili
Vuchica
veki1
rada78
gagax81
anak
bak
laKole
key
mijaki
*AIDA*
noja
missile
djole42
maus
Marija86
Shizika
Simona
lilya
MAAKKI
dragmilk
Gramatika
korpica
cufta
ninica2
lena
Sneza
Orline
Milijana
saška
BiKsi :)
Struzzo
heart84
dr mali pariz
racili
dragana76ns
JocY
medolino
lolipop
87 posters

Strana 25 od 36 Prethodni  1 ... 14 ... 24, 25, 26 ... 30 ... 36  Sledeći

Ići dole

LOLIPOP-i njeno malo sunce koje je ispod srca grije - Page 25 Empty Re: LOLIPOP-i njeno malo sunce koje je ispod srca grije

Počalji od MAAKKI 26/10/2012, 19:10

Loli neka je to sve iza tebe, sada uzivaj u svojoj trudnoci, a da ste porasli jeste masala smajli angel
MAAKKI
MAAKKI

Broj poruka : 4783
Godina : 56
Location : ravnica
Datum upisa : 08.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

LOLIPOP-i njeno malo sunce koje je ispod srca grije - Page 25 Empty Re: LOLIPOP-i njeno malo sunce koje je ispod srca grije

Počalji od djole42 26/10/2012, 19:15

Loliću mila ,uzivaj sa svojim sunny
Meni je pojas divan ali dal je onaj pravi ...ne znam .

Ljubim vas !
djole42
djole42

Broj poruka : 6359
Godina : 53
Location : Nis
Datum upisa : 15.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

LOLIPOP-i njeno malo sunce koje je ispod srca grije - Page 25 Empty Re: LOLIPOP-i njeno malo sunce koje je ispod srca grije

Počalji od bak 26/10/2012, 19:37

Loliskica moja srca i njeno sunny

Koliko znam zene su kupovale pojas onaj sto se kaci cickom u apotekama. Javice ti se vec
A ovaj je super sladak yes
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

LOLIPOP-i njeno malo sunce koje je ispod srca grije - Page 25 Empty Re: LOLIPOP-i njeno malo sunce koje je ispod srca grije

Počalji od korpica 26/10/2012, 20:03

Loli,samo kad je sve u redu i da ste ti i tvoje sunce dobro ljubav
ja neznam da li je pojas pravi,ali mi se bas svidja,jako simpatican
korpica
korpica

Broj poruka : 2143
Godina : 42
Datum upisa : 30.01.2012

Nazad na vrh Ići dole

LOLIPOP-i njeno malo sunce koje je ispod srca grije - Page 25 Empty Re: LOLIPOP-i njeno malo sunce koje je ispod srca grije

Počalji od mijaki 26/10/2012, 22:50

ljubac za sunasce sunny

mijaki

Broj poruka : 2537
Location : Beograd
Datum upisa : 25.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

LOLIPOP-i njeno malo sunce koje je ispod srca grije - Page 25 Empty Re: LOLIPOP-i njeno malo sunce koje je ispod srca grije

Počalji od Shizika 26/10/2012, 23:02

Heeej, javila se ti nama! grljenje Mogu zamisliti kako si se bila prepala za tragove krvi na uloshku, ali to je sad sve sanirano. Sunashce mamino obazrivo, javlja se da te umiri.
Super shto se smanjuje hematom i izdize placenta, vremenom ce biti sve bolje i bolje. yes
Ja nisam nosila kaish nego asovke sa nekim ugradjenim ojachanjem podno stomaka. Taj tvoj pojas je mnogo simpatichan ali mi ne djeluje kao da daje dovoljnu potporu (excuse my rvacki), mislim da ti treba vishe neshto u stilu ovog http://www.nctshop.co.uk/Carriwell-Support-Band-White/productinfo/1184/. Javi ako ne mozesh pronaci odgovarajuci, a vidish na netu shta ti treba pa ti mogu poslati?
Ljubim tebe i stidljivo sunny
ljubav
Shizika
Shizika

Broj poruka : 5408
Godina : 54
Datum upisa : 14.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

LOLIPOP-i njeno malo sunce koje je ispod srca grije - Page 25 Empty Re: LOLIPOP-i njeno malo sunce koje je ispod srca grije

Počalji od cici 27/10/2012, 14:13

ljubac za tebe i sunny
ja sam dobila pojas iz jedna, pa me nigde nije zuljao.imao e samo traku ispod stomaka i oko ledja taman gde treba da pridrzi evo linka :
taj sam ja imalahttp://www.mditrade.rs/mdizatrudnice.html

prezadovoljan sam njime. osmeh srce
cici
cici

Broj poruka : 2588
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 17.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

LOLIPOP-i njeno malo sunce koje je ispod srca grije - Page 25 Empty Re: LOLIPOP-i njeno malo sunce koje je ispod srca grije

Počalji od KoMetaK 27/10/2012, 15:59

Lolic, draga moja, drago mi je da si se javila, da je krvarenje stalo i da taj glupi hematom polako nestaje, a jos draza su mi ta sutiranja tvoje dugonoge Danice osmeh srce osmeh srce Bogami stomacic ti bas lepo porastao i zaokruglio se osmeh srce Ljubim jakoooo! ljubav
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

LOLIPOP-i njeno malo sunce koje je ispod srca grije - Page 25 Empty Re: LOLIPOP-i njeno malo sunce koje je ispod srca grije

Počalji od saska1 27/10/2012, 21:04

Loli super da ste sada dobro ti i sunny i baš ste fino porasli usne ljubav ljubav ljubav
saska1
saska1

Broj poruka : 2530
Datum upisa : 04.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

LOLIPOP-i njeno malo sunce koje je ispod srca grije - Page 25 Empty Re: LOLIPOP-i njeno malo sunce koje je ispod srca grije

Počalji od Gramatika 27/10/2012, 21:57

MAAKKI ::Loli neka je to sve iza tebe, sada uzivaj u svojoj trudnoci, a da ste porasli jeste masala LOLIPOP-i njeno malo sunce koje je ispod srca grije - Page 25 196545

LOLIPOP-i njeno malo sunce koje je ispod srca grije - Page 25 11031 LOLIPOP-i njeno malo sunce koje je ispod srca grije - Page 25 582639
Gramatika
Gramatika

Broj poruka : 4085
Godina : 51
Datum upisa : 16.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

LOLIPOP-i njeno malo sunce koje je ispod srca grije - Page 25 Empty Re: LOLIPOP-i njeno malo sunce koje je ispod srca grije

Počalji od Mirjana 27/10/2012, 22:48

Tek sad skontah da su na linku koji sam ostavila cene samo u dinarima. Hajde, javi adresu pa ćemo ti poslati. usne
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 48
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

LOLIPOP-i njeno malo sunce koje je ispod srca grije - Page 25 Empty Re: LOLIPOP-i njeno malo sunce koje je ispod srca grije

Počalji od bobica83 27/10/2012, 22:53

Ljubim puno sunasce i njegovu mamu. Samo vi nama uzivaj te i budite dobri!
ljubav
bobica83
bobica83

Broj poruka : 2140
Godina : 40
Location : zemun
Datum upisa : 15.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

LOLIPOP-i njeno malo sunce koje je ispod srca grije - Page 25 Empty Re: LOLIPOP-i njeno malo sunce koje je ispod srca grije

Počalji od Milijana 28/10/2012, 08:19

Loliska, tako mi je drago sto ste dobro, sto uzivate i rastete osmeh srce
Ja sam nosila ovaj sto je Mira stavila link i bio mi je stvarno super, ali ne znam gde ga ima u Bosni. ZNam da je Lena kupovala direktno od njih, zvala ih i oni joj poslali. Mozda ti mogu reci gde ima u Bosni.
http://www.farlin.rs/

Milijana

Broj poruka : 5167
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

LOLIPOP-i njeno malo sunce koje je ispod srca grije - Page 25 Empty Re: LOLIPOP-i njeno malo sunce koje je ispod srca grije

Počalji od medolino 28/10/2012, 09:03

Lolic ja tek sada vidim da si nam se javila osmeh srce
Prvo da vas ljubim u vasu kucicu i vase sunce najsjajnije ljubav
Zao mi je sto si sve ovo morala da prezivis ali neka sve ruzno ostane iza vas i da sada uzivate u lepom periodu sa vasom bebicom koja se javlja mamici i lupka u stomak srca1
Vidim jedete monte lol! mmmmmmm,to je bas ukusno,zar ne? Very Happy

Sto se tice pojasa ja ti savetujem Farlinov,kupila sam ga pre neki dan i zaista je jako dobar,on se lepi na cicak i i bas drzi lepo stomak! Ja sam nasla u NS u apoteci ali imas i u Bg pa ti mogu poslati postom,dala ti je Milijana link Very Happy

Ljubimo vas mnogo i uzivajte poljubac poljubac poljubac
medolino
medolino

Broj poruka : 2604
Godina : 36
Datum upisa : 26.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

LOLIPOP-i njeno malo sunce koje je ispod srca grije - Page 25 Empty Re: LOLIPOP-i njeno malo sunce koje je ispod srca grije

Počalji od dr mali pariz 29/10/2012, 10:06

Loli, samo kad ste dobro i kad ste se malo pridigli. I dalje ne forsiraj sebe,a pojas nosi samo kad setas...nemoj u kuci , pogotovu kad lezis, da usporavas njime cirkulaciju.
Pojas sto je Siz postavila je meni bar...samo dekor bio. Ipak smo mi, nas dve, velike cice, i stomak moj je bio bas veliki,a verujem da ce i tvoj, stoga taj nista nece raditi.
Ja sam koristila Farlin, mislim da je Mili posdtavila sajt,a kupila u apoteci. Verujem da se i kod vas moze u apoteci naci.
Ljubim vas!
p.s. pojas koji nosis-mini suknjica, skroz je simpa Very Happy
LOLIPOP-i njeno malo sunce koje je ispod srca grije - Page 25 275568 LOLIPOP-i njeno malo sunce koje je ispod srca grije - Page 25 275568
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

LOLIPOP-i njeno malo sunce koje je ispod srca grije - Page 25 Empty Re: LOLIPOP-i njeno malo sunce koje je ispod srca grije

Počalji od BiKsi :) 29/10/2012, 19:52

Kakvo ste vi porasli, pu, pu, pu, usrale vas koke! Super što se hematom povlači, više je dosadan, nek ode skroz! Ljubim vas puno, i mazim Sunce, a oko pojasa se nič ne razumem!
LOLIPOP-i njeno malo sunce koje je ispod srca grije - Page 25 196545
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

LOLIPOP-i njeno malo sunce koje je ispod srca grije - Page 25 Empty Re: LOLIPOP-i njeno malo sunce koje je ispod srca grije

Počalji od medolino 1/11/2012, 11:27

Svratih da vas ljubnem onako socno i jako poljubac poljubac
medolino
medolino

Broj poruka : 2604
Godina : 36
Datum upisa : 26.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

LOLIPOP-i njeno malo sunce koje je ispod srca grije - Page 25 Empty Re: LOLIPOP-i njeno malo sunce koje je ispod srca grije

Počalji od Mirjana 1/11/2012, 11:44

Juhu sunašce ff
Kako ste? Jeste li se snašli za pojas?
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 48
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

LOLIPOP-i njeno malo sunce koje je ispod srca grije - Page 25 Empty Re: LOLIPOP-i njeno malo sunce koje je ispod srca grije

Počalji od Mrvica 1/11/2012, 16:29

Lolic, kucica je sve veca i veca, za tvog malog vrtiguza prava ljuljaska. lol!
Tako mi je drago sto konacno mozes da se opustis i uzivas u svojoj trudnoci. Krajnje je vreme yes
A pojas preporucujem ovaj sto je Pari rekla a Mili negde postavila link, taj je bas super. A tebi je to bitno.
Mrvica
Mrvica

Broj poruka : 3108
Godina : 43
Datum upisa : 04.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

LOLIPOP-i njeno malo sunce koje je ispod srca grije - Page 25 Empty Re: LOLIPOP-i njeno malo sunce koje je ispod srca grije

Počalji od missile 1/11/2012, 23:46

Loli, samo svratih da pošaljem poljupce tebi i sunašcetu, čuvaj se, uživaj u trudnoći!
osmeh srce
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

LOLIPOP-i njeno malo sunce koje je ispod srca grije - Page 25 Empty Re: LOLIPOP-i njeno malo sunce koje je ispod srca grije

Počalji od Deni 5/11/2012, 17:17

Loliska ,

jedva sam cekala da se javis. Cuvaj vrtiguza, volite se, komunicirajte :)

Ljubim vas!
Deni
Deni

Broj poruka : 1741
Godina : 45
Datum upisa : 08.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

LOLIPOP-i njeno malo sunce koje je ispod srca grije - Page 25 Empty Re: LOLIPOP-i njeno malo sunce koje je ispod srca grije

Počalji od lolipop 9/11/2012, 18:07

Veče drage naše, znam da sam obećala da ćemo se češće pisati, no nekako ipak moram još ležati. Išli smo na kontrolu, hematom je i dalje tu, ali je sada hvala bogu 2,2 cm. U principu se resorbuje za nekih 10-tak dana 1,5-2cm. Sledeća kontrola nam je oko 26.11., kada su nam i standardna mjerenja.
No međutim, posteljica je i dalje nisko, pa moram ležati, dobili smo samo pola sata šetnje dnevno, po ravnom, naravno uz pojas, i po povratku kući odmah na bok u horizontalu. Tako da šetnju čuvamo kada mi doguste bolovi u kukovima. Ja se u principu uopšte ne osjećam fizički loše, jedino strepnja koja me obuzima ne da mi mira. Ne volim kada sam sama, a ima trenutaka kada i jesam, pa iako traju maksimalno pola sata, za mene je to mnogo..
Hvala vam mnogo od srca na ponudama za nabavku pojasa, ali mi je stigao i prije nego li sam stigla da se ulogujem na kutak, moja malena ovčica Cicsa ga je pronašla za 24 sata, i poslala, kako ona to sa sveg srca kaže "Sve za Sunašce". Ali vam se zahvaljujem još jednom od srca na bezuslovnim ponudama pomoći.
Moram vam se još jednom svima izvinuti jer zaista nisam u mogućnosti ispratiti sve vaše dnevnike jer nemam laptop, nego onu fiksnu krdžu za koju se mora sjesti, ne mogu da ispratim šta mi rade druga Sunašca i Zvjezdice našeg Kutka, ne mogu da ispratim šta mi rade i do kog koraka su mi stigle saborke u novim akcijama, ali znate da sam svim srcem i dušom sa vama, radujem se svakom osmjehu naših Anđelaka, radujem se svakoj novoj velikoj beti, pupastom stomaku, i znate da sam uz vas.
Ja uživam u svakom lupkanju svoga Sunašca, obično žuraju pravi oko 21 sat navečer i tada nas dvoje razmjenjujemo nježnosti, padjelimo ih i sa tajom koji sa strepnjom spusti ruku na stomak jer se plaši da ne povrijedi Sunašce, pa onda sa osmjehom gleda i uživa kako ja i Sunašce uživamo.
Jedini problem imamo trenutno što više ne mogu mnogo da ležim na leđima, jer tada imam otežano disanje, lupkanje srca, pa se i ne zadržavam mnogo na leđima.
Znate da vas mnogo volim i mislim na vas, ljubimo vas puno Sunce i ja usne
lolipop
lolipop

Broj poruka : 4146
Godina : 45
Location : Sarajevo
Datum upisa : 15.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

LOLIPOP-i njeno malo sunce koje je ispod srca grije - Page 25 Empty Re: LOLIPOP-i njeno malo sunce koje je ispod srca grije

Počalji od mijaki 9/11/2012, 18:24

...rasplaka me loli... srca
cuvaj sunce, saljemo ti veliki poljubac Ana i ja usne

mijaki

Broj poruka : 2537
Location : Beograd
Datum upisa : 25.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

LOLIPOP-i njeno malo sunce koje je ispod srca grije - Page 25 Empty Re: LOLIPOP-i njeno malo sunce koje je ispod srca grije

Počalji od Tanja83 9/11/2012, 19:06

Lolicu moj lepi,ljubimo mi tebe i tvoje sunny

Uzivaj i odmaraj uz svoje dugocekano sunny

Divni ste srca srca srca osmeh srce osmeh srce
Tanja83
Tanja83

Broj poruka : 1272
Godina : 41
Location : Beograd
Datum upisa : 01.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

LOLIPOP-i njeno malo sunce koje je ispod srca grije - Page 25 Empty Re: LOLIPOP-i njeno malo sunce koje je ispod srca grije

Počalji od MAAKKI 9/11/2012, 20:20

Loli uzivajte u mazenju smajli angel osmeh srce
MAAKKI
MAAKKI

Broj poruka : 4783
Godina : 56
Location : ravnica
Datum upisa : 08.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

LOLIPOP-i njeno malo sunce koje je ispod srca grije - Page 25 Empty Re: LOLIPOP-i njeno malo sunce koje je ispod srca grije

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 25 od 36 Prethodni  1 ... 14 ... 24, 25, 26 ... 30 ... 36  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu