KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

LOLIPOP-i njeno malo sunce koje je ispod srca grije

+83
bulevarka
SannI-AlL
jaca*caca
Niny
agata
Ema78
SladZana
penelope
cicsa80
MARA
hany
saska1
zoxa
Tinche
Sofka
beta
catherine290505
fenix
nesalela
Dacaa
Mali Princ
red
viktorija
Mirjana
Tanja83
ciklama
bobica83
seka 35
maki79
Deni
cici
LaFolie
Mrvica
menora72
beka80
nacKa
snedra
makababy
bebko
sanjicica
Kamilica
KoMetaK
tuli
dra00
brinbili
Vuchica
veki1
rada78
gagax81
anak
bak
laKole
key
mijaki
*AIDA*
noja
missile
djole42
maus
Marija86
Shizika
Simona
lilya
MAAKKI
dragmilk
Gramatika
korpica
cufta
ninica2
lena
Sneza
Orline
Milijana
saška
BiKsi :)
Struzzo
heart84
dr mali pariz
racili
dragana76ns
JocY
medolino
lolipop
87 posters

Strana 9 od 36 Prethodni  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 22 ... 36  Sledeći

Ići dole

LOLIPOP-i njeno malo sunce koje je ispod srca grije - Page 9 Empty Re: LOLIPOP-i njeno malo sunce koje je ispod srca grije

Počalji od JocY 20/7/2012, 12:45

Loli izvestaj prosto odise ljubavlju i vidi se da ces biti dobra Mama yes
Ljubim tvoje sunny i buckastu Mamicu
JocY
JocY

Broj poruka : 2090
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 20.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

LOLIPOP-i njeno malo sunce koje je ispod srca grije - Page 9 Empty Re: LOLIPOP-i njeno malo sunce koje je ispod srca grije

Počalji od lena 20/7/2012, 12:46

Loliska moja, divan izvestaj sa UZ!!!!!!!!!!!!!!!! Samo ti nama lepo napreduj!!!!!!!!!!! LOLIPOP-i njeno malo sunce koje je ispod srca grije - Page 9 196545 LOLIPOP-i njeno malo sunce koje je ispod srca grije - Page 9 196545 LOLIPOP-i njeno malo sunce koje je ispod srca grije - Page 9 196545

Ja sam imala priraslice, kao posledicu operacije mioma (2008. god.), cela trbusna duplja ih je bila puna (to se videlo tek prilikom CR, naravno)..... stalno su me mucili neki "bolovi" i, najvise, pritisak dole..... Eto, nisam zbog njih mogla da se krecem previse ali, to nam je sto nam je, nista opasno ali umelo je da mi smeta....... Bas kako ti rece dr, cuti i trpi!!!!!!! Very Happy Very Happy Very Happy
lena
lena

Broj poruka : 4087
Godina : 53
Location : Beograd
Datum upisa : 18.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

LOLIPOP-i njeno malo sunce koje je ispod srca grije - Page 9 Empty Re: LOLIPOP-i njeno malo sunce koje je ispod srca grije

Počalji od lilya 20/7/2012, 12:48

lolipop ::Lilya, jel ti znaš da te mnogo lolimo sunny i ja? Ti si divna, i želim da se što prije radujemo i tvojim izvještajima sa virkanja ljubav

srca srca srca srca srca srca Ljubi vas oboje tetka Lilya u tih 36.5mm, evo ovako poljubci poljubci poljubci poljubci poljubci
Predivan, predivan izvestaj sreca
lilya
lilya

Broj poruka : 4742
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 07.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

LOLIPOP-i njeno malo sunce koje je ispod srca grije - Page 9 Empty Re: LOLIPOP-i njeno malo sunce koje je ispod srca grije

Počalji od maus 20/7/2012, 12:52

oooooooooo tetkino sunny od 3,6 cm koje sija najsjanije na svetu sunny sunny sunny sunny sunny sunny sunny sunny sunny sunny sunny sunny sunny sunny sunny sunny sunny sunny sunny sunny sunny sunny sunny sunny sunny sunny sunny sunny sunny sunny sunny sunny sunny sunny sunny sunny sunny sunny sunny
Kakav izvestaj draga moja Loli. Uzivaj, smej se radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

LOLIPOP-i njeno malo sunce koje je ispod srca grije - Page 9 Empty Re: LOLIPOP-i njeno malo sunce koje je ispod srca grije

Počalji od lolipop 20/7/2012, 12:54

Hvala drage moje, i mi vas ljubimo ljubav

lena ::

Ja sam imala priraslice, kao posledicu operacije mioma (2008. god.), cela trbusna duplja ih je bila puna (to se videlo tek prilikom CR, naravno)..... stalno su me mucili neki "bolovi" i, najvise, pritisak dole..... Eto, nisam zbog njih mogla da se krecem previse ali, to nam je sto nam je, nista opasno ali umelo je da mi smeta....... Bas kako ti rece dr, cuti i trpi!!!!!!! Very Happy Very Happy Very Happy

Ja sam znala da su moje priraslice tu, odavno, ali se nisam nadala da će mi smetati mnogo. Baš tako kao kod tebe, pritisak na dole, i taj neki bol sa desne strane skoro do desne prepone, naročito kada sjedam, zbog čega sam se ponajviše bila prepala. A doca reče, džaba mora tako, jer se sve sada unutra širi i vrši pritisak na njih, i zbog toga bole. Vjeruj da osjetim kada se gasovi kroz crijeva pretumbaju preko njih. Jeli i tebi tako? Ma svjesna sam ja da zbog straha, i neznanja taj bol malo uvećam. Pa sam se jutros sjetila da je Shizika nekom savjetovala da kad se uspaniči od tih boluckanja sveže za prst gumicu, zategne i pukne se po prstima, pa da onda vidi koji je bol jači. Tako ću i ja Very Happy , pa će mi vjerovatno biti lakše lol!
lolipop
lolipop

Broj poruka : 4146
Godina : 45
Location : Sarajevo
Datum upisa : 15.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

LOLIPOP-i njeno malo sunce koje je ispod srca grije - Page 9 Empty Re: LOLIPOP-i njeno malo sunce koje je ispod srca grije

Počalji od lolipop 20/7/2012, 12:58

maus ::

E duso, prolazimo kroz Sarajevo, evo reci cu ti tacno i satnicu oko 2 ujutru 4. avgusta. Mislicu na tebe dok budem vozila kroz divan grad, pevacu Sarajevo ljubavi moja i slacu poljupce na sve strane za tebe.

Mima a jel možete jedan dan ranije da krenete, ili da jedan dan odmor produžite, i u 2 kad budete u Sarajevu navratite kod nas na spavanjac, lijepo se odmorite, naspavate, sutra dan provedete samnom, sunny i Peđom, klopamo ćevapćiće i burek, idemo na V.Bosne, i Bembašu, grlimo se ljubimo, i mazuljamo čitav dan, i onda vas mi navečer, opet kad zahladi pustimo da idete kući?
lolipop
lolipop

Broj poruka : 4146
Godina : 45
Location : Sarajevo
Datum upisa : 15.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

LOLIPOP-i njeno malo sunce koje je ispod srca grije - Page 9 Empty Re: LOLIPOP-i njeno malo sunce koje je ispod srca grije

Počalji od missile 20/7/2012, 14:42

Loli, drago mi je opet čitam lep izveštaj! Very Happy Najvažnije je da ste ti i tvoje sunny dobro, a priraslice- ne znam ništa o tome Embarassed Bar ne smetaju.
Ljubac za Sunašce i tebe! cmoka
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

LOLIPOP-i njeno malo sunce koje je ispod srca grije - Page 9 Empty Re: LOLIPOP-i njeno malo sunce koje je ispod srca grije

Počalji od Gramatika 20/7/2012, 14:54

Loli, posle ovog izveštaja samo mogu da reagujem kao moja jedniopogodišnja rođaka Dunja kad je nešto očara iz mesta: -Ijaaaoooo! sunny LOLIPOP-i njeno malo sunce koje je ispod srca grije - Page 9 690119
Gramatika
Gramatika

Broj poruka : 4085
Godina : 51
Datum upisa : 16.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

LOLIPOP-i njeno malo sunce koje je ispod srca grije - Page 9 Empty Re: LOLIPOP-i njeno malo sunce koje je ispod srca grije

Počalji od medolino 20/7/2012, 16:24

O Lolicu moj, slika je fantasticna,tvoje sunce poraslo,sve je savrseno,jupi! love
Eh,te priraslice,nisam znala da mogu da prave problem,ja znam da ih imam od operacije slepog creva i bas me boli sa desne strane,bas onako kako si ti,Loliska opisala..znaci to je to..da cutim i trpim Very Happy

Ljubim tebe i tvoje najsjajnije sunce sunny ljubav ljubav
medolino
medolino

Broj poruka : 2604
Godina : 36
Datum upisa : 26.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

LOLIPOP-i njeno malo sunce koje je ispod srca grije - Page 9 Empty Re: LOLIPOP-i njeno malo sunce koje je ispod srca grije

Počalji od Mrvica 20/7/2012, 17:06

Lolic, ja iscitah tvoj izvestaj u jednom dahu, koliko ljubavi prema tako malom bicu, nemam reči
Mrvica
Mrvica

Broj poruka : 3108
Godina : 43
Datum upisa : 04.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

LOLIPOP-i njeno malo sunce koje je ispod srca grije - Page 9 Empty Re: LOLIPOP-i njeno malo sunce koje je ispod srca grije

Počalji od BiKsi :) 20/7/2012, 17:39

Ej, htedoh pisati o tome kako imamo obaveza, pa oko dolaska, al onda me zaslepilo ovo tvoje SUNCE i na tikeru i na sličici, ma sva sam se raznežila! Ej, divno mi napredujete, pu, pu, pu, usrale vas kokoške i samo nek tako bude! A za dr, šta te briga, nek on to odradi što bolje, a onda da se više i ne vidite! LJubim i tebe i SUNCE i Vatru, nemoj da mi ga diraš! On je ipak samo muškarac, a od njih se ne može baš sve očekivati, navikli smo valjda na to! LOLIPOP-i njeno malo sunce koje je ispod srca grije - Page 9 275568 LOLIPOP-i njeno malo sunce koje je ispod srca grije - Page 9 275568 LOLIPOP-i njeno malo sunce koje je ispod srca grije - Page 9 275568 LOLIPOP-i njeno malo sunce koje je ispod srca grije - Page 9 275568 LOLIPOP-i njeno malo sunce koje je ispod srca grije - Page 9 275568 LOLIPOP-i njeno malo sunce koje je ispod srca grije - Page 9 275568 LOLIPOP-i njeno malo sunce koje je ispod srca grije - Page 9 275568 LOLIPOP-i njeno malo sunce koje je ispod srca grije - Page 9 275568 LOLIPOP-i njeno malo sunce koje je ispod srca grije - Page 9 275568 LOLIPOP-i njeno malo sunce koje je ispod srca grije - Page 9 275568 LOLIPOP-i njeno malo sunce koje je ispod srca grije - Page 9 275568 LOLIPOP-i njeno malo sunce koje je ispod srca grije - Page 9 275568 LOLIPOP-i njeno malo sunce koje je ispod srca grije - Page 9 275568 LOLIPOP-i njeno malo sunce koje je ispod srca grije - Page 9 275568 LOLIPOP-i njeno malo sunce koje je ispod srca grije - Page 9 21831 LOLIPOP-i njeno malo sunce koje je ispod srca grije - Page 9 21831 LOLIPOP-i njeno malo sunce koje je ispod srca grije - Page 9 21831 LOLIPOP-i njeno malo sunce koje je ispod srca grije - Page 9 21831 LOLIPOP-i njeno malo sunce koje je ispod srca grije - Page 9 21831 LOLIPOP-i njeno malo sunce koje je ispod srca grije - Page 9 21831 LOLIPOP-i njeno malo sunce koje je ispod srca grije - Page 9 21831 LOLIPOP-i njeno malo sunce koje je ispod srca grije - Page 9 21831 LOLIPOP-i njeno malo sunce koje je ispod srca grije - Page 9 21831 LOLIPOP-i njeno malo sunce koje je ispod srca grije - Page 9 21831 LOLIPOP-i njeno malo sunce koje je ispod srca grije - Page 9 21831 LOLIPOP-i njeno malo sunce koje je ispod srca grije - Page 9 21831 LOLIPOP-i njeno malo sunce koje je ispod srca grije - Page 9 21831

P.S. Prošle godine, a u avgustu, kad dolaziste kod nas, setih se, i vidi sad, ma najvolim to da uporedjujem! DIVNOOOOOOOO! Ak razumeš šta htedoh reći! lol!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

LOLIPOP-i njeno malo sunce koje je ispod srca grije - Page 9 Empty Re: LOLIPOP-i njeno malo sunce koje je ispod srca grije

Počalji od lolipop 20/7/2012, 17:53

Biksi :) ::
P.S. Prošle godine, a u avgustu, kad dolaziste kod nas, setih se, i vidi sad, ma najvolim to da uporedjujem! DIVNOOOOOOOO! Ak razumeš šta htedoh reći! lol!

Znam šta si htjela reći, znam u kakvom stanju bih, baš tada padah u depresiju, sva u raznoraznim ispitivanjima, planovima, razočarana raznoraznim testovima koji ne pokazaše ništa, trudila se da se vratim spontanom životu po svaku cijenu, a danas, danas srećna žena,srećna buduća majka! Što i tebi dušo od srca što prije želim!
I zaista je moje sunny moja suza jedina, godine sam potrošila isčekujući da mi se javi prvo trocifrenom betom, i to su bile gorke suze, znaš kakve, osjetila si ih i na sopstvenoj koži. A danas ih puštam od sreće kad svoje sunny od 3,5 cm vidim na UZ kako mi maše ručicama i nožicama, samo mi sada izvuče suze radosnice. E te suze želim i tebi uskoro!

Znam da imate planove, ali nemojte da nas izostavite ovo ljeto, ako ne možete u julu Laughing , dođite sada vi kod nas u avgustu, da ove godine maziš mene i sunašce. A i čekam zemljani lonac da kuvam Coletov suljpa. Mi vas jedva čekamo.

P.S. A ovaj moj Vatra, ili je poludio ili me zaj....va, možeš misliti danima komentarišemo kako je ova godina prestupna, a lijepa i plodna, jer je pola grada trudno, a mm cjenjeni me pita "uopšte ne kontam kako vi znate da je godina prestupna" mislim, šta reći a ne zaplakati lol!
lolipop
lolipop

Broj poruka : 4146
Godina : 45
Location : Sarajevo
Datum upisa : 15.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

LOLIPOP-i njeno malo sunce koje je ispod srca grije - Page 9 Empty Re: LOLIPOP-i njeno malo sunce koje je ispod srca grije

Počalji od BiKsi :) 20/7/2012, 18:00

Idi bre, pa on ti je celodevna šetajuća smejurija! Pa zamisli da te ne zasmejava, pa smorila bi se čoveče! Daj ja se slatko ismejah za prestupnu godinu, baš je kralj!

U julu nema šanse, verovatno Laughing, no s Coletom se nikad ne zna, ni početkom avgusta, al zato od sredine mi već počinje mirisati pasulj iz zemljanog lonca čak iz Sarajeva! Ej, ma ima da te stisnem i da pomazim Sunce, ne zvalla se ja Biksi, u najskorije vreme!Nećemo vas zaobići, Bože zdravlja uskoro se družimo! LOLIPOP-i njeno malo sunce koje je ispod srca grije - Page 9 275568
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

LOLIPOP-i njeno malo sunce koje je ispod srca grije - Page 9 Empty Re: LOLIPOP-i njeno malo sunce koje je ispod srca grije

Počalji od lolipop 20/7/2012, 18:03

Okić dokić, čekamo vas, mada sam ja već debeljku rekla da dolazite, i rekla da će to vjerovatno biti vikend, pa on sad pred svaki pita "jel ovaj vikend dolaze?", mislim da se i on druženja sa Coletom uželio. Svejedno kad dolazite, mi vas s nestrpljenjem čekamo.

Ljubimo te sunny i ja
lolipop
lolipop

Broj poruka : 4146
Godina : 45
Location : Sarajevo
Datum upisa : 15.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

LOLIPOP-i njeno malo sunce koje je ispod srca grije - Page 9 Empty Re: LOLIPOP-i njeno malo sunce koje je ispod srca grije

Počalji od BiKsi :) 20/7/2012, 18:09

Coke radi ovaj mesec u Kosjeriću, i ne znam da li će biti vikend, pre kad on bude slobodan, da ja uzmem dva dana, no javljam, opustite se, nećemo banuti tek onako, jer ne znamo adresu! LOLIPOP-i njeno malo sunce koje je ispod srca grije - Page 9 11031 lol!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

LOLIPOP-i njeno malo sunce koje je ispod srca grije - Page 9 Empty Re: LOLIPOP-i njeno malo sunce koje je ispod srca grije

Počalji od korpica 20/7/2012, 19:22

Loli divan izvestaj sa uz srca srca srca srca srca srca
Drago mi je da je sve dobro,neka tako i ostane do kraja trudnoce.
Bices divna majka,s kojom ljubavlju je napisan svaki tvoj post o sunny tvom malom osmeh srce osmeh srce
ljubav ljubav
korpica
korpica

Broj poruka : 2143
Godina : 42
Datum upisa : 30.01.2012

Nazad na vrh Ići dole

LOLIPOP-i njeno malo sunce koje je ispod srca grije - Page 9 Empty Re: LOLIPOP-i njeno malo sunce koje je ispod srca grije

Počalji od MAAKKI 20/7/2012, 23:13

Loli divan izvestaj samo vi napredujte i rastite, puno ljubavi je tu prisutno i neka je srca srca srca srca srca
MAAKKI
MAAKKI

Broj poruka : 4783
Godina : 56
Location : ravnica
Datum upisa : 08.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

LOLIPOP-i njeno malo sunce koje je ispod srca grije - Page 9 Empty Re: LOLIPOP-i njeno malo sunce koje je ispod srca grije

Počalji od maki79 21/7/2012, 10:41

Liliska izvestaj je predivan a tek sunasce od 36mm koje sija svom silinom. SVaka cast za dobre rezultate crp i urinokulture neka tako i ubuduce ostane. Mazite se volite se a mi vas ljubuckamo i zeljno iscekujemo vase sledece virkanje.
maki79
maki79

Broj poruka : 1879
Godina : 45
Location : Beograd
Datum upisa : 15.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

LOLIPOP-i njeno malo sunce koje je ispod srca grije - Page 9 Empty Re: LOLIPOP-i njeno malo sunce koje je ispod srca grije

Počalji od djole42 21/7/2012, 17:29

Ljubi Djole sunny
djole42
djole42

Broj poruka : 6359
Godina : 53
Location : Nis
Datum upisa : 15.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

LOLIPOP-i njeno malo sunce koje je ispod srca grije - Page 9 Empty Re: LOLIPOP-i njeno malo sunce koje je ispod srca grije

Počalji od Shizika 21/7/2012, 22:56

Lolipop, ticker ti je prekrasan, bljeshti sunny , izmamljuje osmijehe. Very Happy
Rastite, rastite love
I da mi dobro povuchesh Biksi za nos, i prije i poslije pasulja!
Shizika
Shizika

Broj poruka : 5408
Godina : 54
Datum upisa : 14.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

LOLIPOP-i njeno malo sunce koje je ispod srca grije - Page 9 Empty Re: LOLIPOP-i njeno malo sunce koje je ispod srca grije

Počalji od lolipop 21/7/2012, 23:02

Hvala djevojke što ste na našim stranama, i što ih uljepšavate.

Djole i mi tebe puno ljubimo, i naravski vučemo za nos, i prašimo prašimo c

Shizika ::Lolipop, ticker ti je prekrasan, bljeshti sunny , izmamljuje osmijehe. Very Happy
Rastite, rastite love
I da mi dobro povuchesh Biksi za nos, i prije i poslije pasulja!

lol! Ja bih povukla jako prije pasulja, poslije ne bih, ko zna kakvu bi uzročno-posljedičnu reakciju pasulj izazvao na izduvni otvor, kad joj ja zatvorim usisni lol! Pusti, sve ću ja to odraditi prije suljpa, što je sigurno, sigurno lol!

Ljubičanstvene moje, ljubimo vas mnogo, i lolimo sunny i ja
lolipop
lolipop

Broj poruka : 4146
Godina : 45
Location : Sarajevo
Datum upisa : 15.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

LOLIPOP-i njeno malo sunce koje je ispod srca grije - Page 9 Empty Re: LOLIPOP-i njeno malo sunce koje je ispod srca grije

Počalji od Shizika 21/7/2012, 23:16

Uozbilji se! Vuci je na otvorenom, stojish ispred nje, nishta ti nece biti! Laughing
Ehhh, bash sam te se pozeljela ali znam da odmarash (chitaj: spavash). Neka, nek' prolaze ovi dani i sedmice pa cemo se kasnije nachavrljati, samo ti nama pazi stomachic. srca trudnica srca
Shizika
Shizika

Broj poruka : 5408
Godina : 54
Datum upisa : 14.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

LOLIPOP-i njeno malo sunce koje je ispod srca grije - Page 9 Empty Re: LOLIPOP-i njeno malo sunce koje je ispod srca grije

Počalji od KoMetaK 22/7/2012, 00:48

Ljubim te u najveca i najsjajnija 3 cm!!! osmeh srce sreca
I mene vuci, ali pre pasulja, ako je moguce! lol! lol!
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

LOLIPOP-i njeno malo sunce koje je ispod srca grije - Page 9 Empty Re: LOLIPOP-i njeno malo sunce koje je ispod srca grije

Počalji od Orline 22/7/2012, 13:18

Vidi, vidi, kakav izveštaj, kakvi osmesi...Joj ljubavi, majko mila LOLIPOP-i njeno malo sunce koje je ispod srca grije - Page 9 275568

Ljubim ja tebe u svaki milimetar, jesi čuo, sunce malo sunny

A skontah pada i neki zajednički pasulj lol!
Sjajne ste cure Very Happy
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

LOLIPOP-i njeno malo sunce koje je ispod srca grije - Page 9 Empty Re: LOLIPOP-i njeno malo sunce koje je ispod srca grije

Počalji od BiKsi :) 22/7/2012, 14:04

Vidim ja zezanje na sve strane!

A da vam kažem da ću koliko u petak biti povučena za nos od naše Lolićke, nja nja nja nja nja! Very Happy Naredni vikend, tj. već u petak se družimo sa našim Lolićima! LOLIPOP-i njeno malo sunce koje je ispod srca grije - Page 9 612963 LOLIPOP-i njeno malo sunce koje je ispod srca grije - Page 9 612963 LOLIPOP-i njeno malo sunce koje je ispod srca grije - Page 9 612963 A za posle pasulja, ma i tad će da me vuče za nos, pazite kad vam ja kažem! LOLIPOP-i njeno malo sunce koje je ispod srca grije - Page 9 11031
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

LOLIPOP-i njeno malo sunce koje je ispod srca grije - Page 9 Empty Re: LOLIPOP-i njeno malo sunce koje je ispod srca grije

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 9 od 36 Prethodni  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 22 ... 36  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu