KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Klub 38+

+63
Vuchica
fight&faith
Simona
JocY
InNaturaVeritas
agata
Niny
jaca*caca
Annie
barbyy
saska1
Malina
ivi
ninica2
lilly13
zvoncica36
Anavi
cufta
laKole
ananana
SannI-AlL
sareni leptir
ciklama
bobica83
Xena
menora72
dra00
bebko
Kamilica
MAAKKI
Deni
beka80
Sofka
cicsa80
Gramatika
dragana76ns
Sneza
maus
bak
noja
KoMetaK
lena
saška
maki79
medolino
Botox
missile
dragmilk
korpica
bebica mala
LaFolie
heart84
lolipop
Orline
BiKsi :)
anak
mijaki
tuli
lilya
dr mali pariz
djole42
Struzzo
Mirjana
67 posters

Strana 22 od 40 Prethodni  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 31 ... 40  Sledeći

Ići dole

Klub 38+ - Page 22 Empty Re: Klub 38+

Počalji od Orline 14/9/2012, 11:36

Naca je čak otvorila posebnu temu jer je imala strašnih problema za dobijanje uputa. Golgotu je prošla u istočnoj Srbiji.
https://kutak.forumotion.com/t2206-problemi-prilikom-zakazivanja-i-dobijanja-uputa
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 22 Empty Re: Klub 38+

Počalji od cicsa80 14/9/2012, 12:06

Sanny, da li ti mozes dobiti uput za KCV u NS? Mislim da ce ti Miticka bez problema dati da radis trombofilije. Ja ni jednu trudnocu, pa sam je gledala i skoro zapovednicki rekla da moram uraditi te analize jer ne mogu sebi priustit takav "luksuz" da cekam da li ce ili nece uspeti i da se pitam da li sam ili nisam vanzemaljac Wink Samo ti zagrizi i ne daj se. Ja sam se danas nasvadjala i naobjasnjavala posteno, ali se sad bas lepo osecam, ispraznila sam se na njima Very Happy i plakala tamo od besa. Mamlazi jedni.
Orle 47 dana sunny
cicsa80
cicsa80

Broj poruka : 2716
Godina : 44
Location : Novi Sad
Datum upisa : 23.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 22 Empty Re: Klub 38+

Počalji od SannI-AlL 14/9/2012, 12:37

Hvala devojke na podršci i razumevanju love .
Cicsa,draga, ne, ne mogu da dobijem uput za KCV,ne mogu da dobijem uput ni za gde i ni kod koga affraid fd
Meni je Trninićka avgusta dala spisak analiza i br. telefona gde radi Mitićka i ja sam sad u ponedeljak uspela (Napokon) da ih dobijem tel. i da zakažem za 20.09., ali pošto nemam uput neću ni ići u KCV,nego tamo gde i kada ja to odlučim.Takođe sam zakazala i na genetici,ali i to otpada.A sve to sam unapred zakazivala,jer sam slušala moju dr koja je rekla da se dugo čeka na termin,pa da mi uput ne propadne(ha,ha-ironija).
No,danas je novi dan i idemo dalje.Već se bavim nekim prevođenjima otpus. lista na engleski (živeo Krstaricin rečnik! davno se išlo u školu , i pozaboravljalo se što šta),juče stigla i knjigica "s mađarskim u svet" x g ,pa možete da predpostavite naše sledeće korake d igra igracice
Dragmilk srcasti poljupci
LaFolie,a da mi zajedno Wink angažujemo neku TV ekipu,pa kad obiću PA,nek' produže na sever do ZR.Ima da imaju materijala,iha affraid yes .lJubac za te ljubav
Missile i to što kažeš ni za peruniku Very Happy srcasti poljupci
Orline,hvala za link.Kada budem skupila snage da čitam o golgoti...A ti i Švrle napredujete.Lepo,lepo i polako.Sve u svoje vreme.Ljubac najveći za vas srca
Cicsa poljubci poljubci
Klube cveće cveće cveće
SannI-AlL
SannI-AlL

Broj poruka : 1531
Godina : 53
Datum upisa : 02.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 22 Empty Re: Klub 38+

Počalji od cicsa80 14/9/2012, 12:44

Ej Sanny evo opet mene, daviteljke lol! Ako sam dobro razumela: ti si dr pokazala to sto ti je Trninicka napisala i ona je voljna da ti pise ali komisija ne da dalje? Jesi i njima to pokazala? Necu vise smarati jer ti se Evropa smesi Wink
cicsa80
cicsa80

Broj poruka : 2716
Godina : 44
Location : Novi Sad
Datum upisa : 23.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 22 Empty Re: Klub 38+

Počalji od djole42 14/9/2012, 12:51

Di ste Klubašice Very Happy

Ja ne htedoh pisati o našem zdravstvu jer mi je više muka al kad krenuste ,evo i moje priče....

Trebalo je da uradim histeroskopiju ...otišla po uput za konsultacije ,moja dr.na bolovanju ...primi me neki krelac (odavno trebao biti penzioner) i kaze :" A zašto bi mi servisirali LE kliniku i radili vam histero....nek urade oni "
Kazem ja ,oće oni al to "boli " 300e a sam toga ne servisirate njih ,već mene ,koja redovno plaćam doprinose.....
Ne htede on meni da da uput pa ja lepo kod zaštitnika ,pa malKo dignem frku ...i dobih uput ....
Odem u bilnicu....naravno da se je neko iz DZ čuo sa dotičnim dr.kom i on mene lepo odbije za histeroskopiju ,navodeći da nema nikakvih indikacija (polip,miom.....) i da mogu odraditi na svoj zahtev i naravno platiti .....
Opet zaštitnik prava pacijenata.....ali dr. je u pravu.....nema indikacija za histero...VTO nije indikacija za preporučenu intervenciju......i tako.....

U četvrtak idem za LE na UZ pa ću videti sa dr.Nebojšom da li da uopšte radim histero ili ne .....
djole42
djole42

Broj poruka : 6359
Godina : 52
Location : Nis
Datum upisa : 15.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 22 Empty Re: Klub 38+

Počalji od cicsa80 14/9/2012, 12:58

Cula sam mnooooogo opaku psovku od drugara al je ogavna pa necu ovde ali to je c c c c c c c
cicsa80
cicsa80

Broj poruka : 2716
Godina : 44
Location : Novi Sad
Datum upisa : 23.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 22 Empty Re: Klub 38+

Počalji od LaFolie 14/9/2012, 13:12

djole39 ::
Kazem ja ,oće oni al to "boli " 300e a sam toga ne servisirate njih ,već mene ,koja redovno plaćam doprinose.....
.

 b  b  b
LaFolie
LaFolie

Broj poruka : 3412
Datum upisa : 20.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 22 Empty Re: Klub 38+

Počalji od Orline 14/9/2012, 13:24

Joj, djole, ne mogu da verujem. Shocked
Nemam reči...Sram ih bilo. Indikacija je i sterilitet, pobogu, može da bude i endometrit koji se ne vidi, ovako.
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 22 Empty Re: Klub 38+

Počalji od SannI-AlL 14/9/2012, 13:36

cicsa80 ::Ej Sanny evo opet mene, daviteljke lol! Ako sam dobro razumela: ti si dr pokazala to sto ti je Trninicka napisala i ona je voljna da ti pise ali komisija ne da dalje? Jesi i njima to pokazala? Necu vise smarati jer ti se Evropa smesi Wink
Nisam ja ništa napamet,nego njen izveštaj u kojem piše šta se traži i poseban papir sa spisakom analiza ,takođe dat od strane dr Trninić.To sam i ostavila kod šefa komisije(kopiju) i on mi je uzeo br.mobilnog i javio mi da ne mere.Razmišljala sam ja i o zaštitniku prava građana i o,ali ne mogu....nemam ja više vremena,Europe calling Wink lol! .Ne daviš me i ne smaraš,samo nastavi tako sestro Wink Razz
Jbt Đole,sve mi se čini da ako mi dr bude tražio histeroskopiju (zadnju radila januara 2011) da ću i ja da se servisiram negde private.Koji kreteni!Dokle više!
Srećno ti bilo u LE i ajde da se dogovorimo da dogodine u inat svima i svemu prošetamo centralom sa našim bebama. osmeh srce osmeh srce
SannI-AlL
SannI-AlL

Broj poruka : 1531
Godina : 53
Datum upisa : 02.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 22 Empty Re: Klub 38+

Počalji od Struzzo 14/9/2012, 13:37

Nažalost, ljudske gluposti i bezobrazluka u ovoj zemljici napretek...

Zato sam ja sve živo radila privatno...ali ni tad mi često nije bilo zagarantovano da je usluga vredna tih para...

Cure, da li neka od vas zna šta je sa nekim našim drugaricama kao što je Nikki, Adriatika, naša druga iz Švedske (stao mi mozak, ne mogu da se setim nicka) i još mnoge druge.....
Struzzo
Struzzo

Broj poruka : 7041
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 27.09.2008

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 22 Empty Re: Klub 38+

Počalji od LaFolie 14/9/2012, 13:37

da napravimo i mi neki PRAJD 7. oktobra? Very Happy
LaFolie
LaFolie

Broj poruka : 3412
Datum upisa : 20.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 22 Empty Re: Klub 38+

Počalji od Orline 14/9/2012, 13:48

I ja sam se pitala za nikki, pre nekog vremena. Adriatika je uletela na Jutra pre nekih mesec dana, i opet je nema. A čini mi se da misliš na filippu, jel tako. Nje nema odavno. Ima ih još, stao mi mozak, ali nas je bilo na ovom klubu mnogo više ranije. Volela bih i ja da se jave.
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 22 Empty Re: Klub 38+

Počalji od Orline 14/9/2012, 13:54

Sads am se setila...Sofka, čupava, 7 patuljaka, eliana...bilo je još sigurno, ali ne dopire mozak dalje trenutno. Možda ih prizovemo ovako Very Happy
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 22 Empty Re: Klub 38+

Počalji od missile 14/9/2012, 13:57

Ja još nisam spremna da pričam o našem zdravstvu, nemam živaca No

Lafe, prajd- može!
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 22 Empty Re: Klub 38+

Počalji od Struzzo 14/9/2012, 13:58

Da, Filippa.... Very Happy Eto, vidiš, ipak ti fercera mozak....bolje nego meni Laughing ....

Evo ja, umesto: 1. da pravim ručak, 2. spavam/odmorim kad mi spava dete 3. pošaljem neke mailove 4. završim knjigu koju čitam 5 meseci....itd, itd....ja se zakucala ovde, skuvala i kafu pre toga....i tako....voledem vas.... lol!
Struzzo
Struzzo

Broj poruka : 7041
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 27.09.2008

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 22 Empty Re: Klub 38+

Počalji od missile 14/9/2012, 14:05

Struzzo ::Da, Filippa.... Very Happy Eto, vidiš, ipak ti fercera mozak....bolje nego meni Laughing ....

Evo ja, umesto: 1. da pravim ručak, 2. spavam/odmorim kad mi spava dete 3. pošaljem neke mailove 4. završim knjigu koju čitam 5 meseci....itd, itd....ja se zakucala ovde, skuvala i kafu pre toga....i tako....voledem vas.... lol!

poljubci
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 22 Empty Re: Klub 38+

Počalji od djole42 14/9/2012, 16:12

cicsa80 ::Cula sam mnooooogo opaku psovku od drugara al je ogavna pa necu ovde ali to je c c c c c c c
Baš je c

orline ::Joj, djole, ne mogu da verujem. Shocked
Nemam reči...Sram ih bilo. Indikacija je i sterilitet, pobogu, može da bude i endometrit koji se ne vidi, ovako.
Probala ja da objasnim ali.....turili me na crnu listu lol! zapamtili me da se uvek nešto raspravljam i borim za svoja prava ....brinem se već gde ću se poradjati lol! lol! lol!

Sanny-All ::
Jbt Đole,sve mi se čini da ako mi dr bude tražio histeroskopiju (zadnju radila januara 2011) da ću i ja da se servisiram negde private.Koji kreteni!Dokle više!
Srećno ti bilo u LE i ajde da se dogovorimo da dogodine u inat svima i svemu prošetamo centralom sa našim bebama. osmeh srce osmeh srce
Ma ja se već spremam da se popnem na krov ginekologije i pozovem neku lokalnu TV stanicu il mozda PINK-nego za njih nemam odgovarajuću garderobu lol! lol! lol!
Struzzo ::Nažalost, ljudske gluposti i bezobrazluka u ovoj zemljici napretek...

Zato sam ja sve živo radila privatno...ali ni tad mi često nije bilo zagarantovano da je usluga vredna tih para...

Cure, da li neka od vas zna šta je sa nekim našim drugaricama kao što je Nikki, Adriatika, naša druga iz Švedske (stao mi mozak, ne mogu da se setim nicka) i još mnoge druge.....

I ja tako radila privatno sve.....ali sad me ubi ova suša ....eurodrvo mi loše rodilo lol! lol! lol!

LaFolie ::da napravimo i mi neki PRAJD 7. oktobra? Very Happy
queen

orline ::Sads am se setila...Sofka, čupava, 7 patuljaka, eliana...bilo je još sigurno, ali ne dopire mozak dalje trenutno. Možda ih prizovemo ovako Very Happy

Mozda nas čituckaju negde iz prikrajka mazeći stomačiće !

Struzzo ::

Evo ja, umesto: 1. da pravim ručak, 2. spavam/odmorim kad mi spava dete 3. pošaljem neke mailove 4. završim knjigu koju čitam 5 meseci....itd, itd....ja se zakucala ovde, skuvala i kafu pre toga....i tako....voledem vas.... lol!

Tako i ja sem ovog pod 2 ,ali i to će se već rešiti Very Happy


Ljubim sve !
djole42
djole42

Broj poruka : 6359
Godina : 52
Location : Nis
Datum upisa : 15.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 22 Empty Re: Klub 38+

Počalji od anak 14/9/2012, 17:57

Bože, Bože, Mad svugde ista banda
anak
anak

Broj poruka : 3404
Godina : 52
Location : BiH, Srbija, Hrvatska
Datum upisa : 12.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 22 Empty Re: Klub 38+

Počalji od Sofka 14/9/2012, 19:37

Ko rece Sofka iznenađenje lol!
Sofka
Sofka

Broj poruka : 1494
Godina : 52
Datum upisa : 09.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 22 Empty Re: Klub 38+

Počalji od KoMetaK 14/9/2012, 21:55

Sofka ::Ko rece Sofka iznenađenje lol!
Ja, ali ti ne odgovaras na sms Rolling Eyes Di si zeno? Jesi li jos u nasim krajevima?

Djole, Sunny, pa to bre treba pobiti ili prijaviti!!! c c v v Mada, ni privatnici nisu garancija da te ne zaHebu, ja nisam htela da se petljam sa drzavnim (doduse, nisam ni mogla jer nemam knjizicu), pa me drase uzduz i popreko! c v
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 22 Empty Re: Klub 38+

Počalji od Gramatika 14/9/2012, 21:58

Klube, samo da vam mahnem i poželim sreću! Klub 38+ - Page 22 21831
Gramatika
Gramatika

Broj poruka : 4085
Godina : 51
Datum upisa : 16.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 22 Empty Re: Klub 38+

Počalji od mijaki 14/9/2012, 21:59

ja iscitah ovo za upute i ostadoh bez teksta??? affraid No
strasno, sta vise reci!

mijaki

Broj poruka : 2537
Location : Beograd
Datum upisa : 25.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 22 Empty Re: Klub 38+

Počalji od Shizika 14/9/2012, 22:08

djole39 ::
Probala ja da objasnim ali.....turili me na crnu listu lol! zapamtili me da se uvek nešto raspravljam i borim za svoja prava ....brinem se već gde ću se poradjati lol! lol! lol!
 b  b  b
I ja vas zato volEDem, jer vas duh ne napushta! cmoka
Nemam vremena sve da pratim i chitam, povirim i nemam vremena da pishem, ali mislim na vas drugarice drage i navijam od srca.
smiledraw
Shizika
Shizika

Broj poruka : 5408
Godina : 54
Datum upisa : 14.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 22 Empty Re: Klub 38+

Počalji od Sofka 15/9/2012, 17:09

Gde ste cure sreca

Evo i mene posle 100 dana lol! da li ima toliko nemam pojma ali ima puno bas..

Vrnuh se sa odmora i jos uvek nisam dosla sebi h a poslovi i obaveze samo pristizu..lelee..najgore je kad se vratis pa ne znas sta ces pre sestro slatka

Meto draga nisam vise u Srbiji, izvini sto ti se onda nisam javila, bila sam na planinarenju i bez telefona...ali sam posle malo citala desavanja ovde..
zao mi je sto ti nije uspelo v nemam reci utehe osim da se mora dalje sto i sama znas ff grlim te ljubav zao mi je sto se nismo uspele videti, nadam se neki drugi put radost

Upoznah nasu Parisku i Kamilicu, dve divne devojke smajli angel smajli angel kad dodjem malo sebi i uhvatim vise vremena, saljem detaljni izvestaj mojih avantura po Srbiji lol!

Vidim ovde malo zatajilo.. Rolling Eyes

Odoh malo da citam propusteno , cmoka svima poljubci poljubci poljubci
Sofka
Sofka

Broj poruka : 1494
Godina : 52
Datum upisa : 09.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 22 Empty Re: Klub 38+

Počalji od dr mali pariz 15/9/2012, 17:41

Sofka ::Ko rece Sofka Klub 38+ - Page 22 27220 lol!
Klub 38+ - Page 22 21831
dusa nasa!
Gde si Sofke, queen. Vratila se tica svome gnezdu,a?
Samo da te ljubimo i kazemo ti jos jednom da nam je bilo diiiivno sa tobom,a fotke su vec bile postavljane Very Happy
Sanny, otkud sad taj avatar,i Draganica ga ima,a? Ili sam odlepitis totalni Rolling Eyes
O zdravstvu...ma o drzavi nam dragoj nista ne pricajte...ja ni ne znam da li sam neki hormon u drzavnoj radila, a tek o trombofilijama da ne pricam...
Ljubac Klubasinke! Klub 38+ - Page 22 275568
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 22 Empty Re: Klub 38+

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 22 od 40 Prethodni  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 31 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu