KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Darkfield metoda-žive kapi krvi

+5
KoMetaK
BiKsi :)
Orline
dr mali pariz
anak
9 posters

Strana 2 od 2 Prethodni  1, 2

Ići dole

Darkfield metoda-žive kapi krvi - Page 2 Empty Re: Darkfield metoda-žive kapi krvi

Počalji od Gramatika 18/7/2012, 10:55

anak ::Mi bili na kontroli Very Happy
Žena je čudo. Za mesec dana je uspela da "nabilda"mm muža, prezadovoljni smo rezultatima. I laboratorijsti nalazi i brisevi sve potvrđuju. Darkfield metoda-žive kapi krvi - Page 2 561840 Darkfield metoda-žive kapi krvi - Page 2 47111 Darkfield metoda-žive kapi krvi - Page 2 47111 . Nastavljamo terapiju do aspiracije, znači do sledeće nedelje i to je to. Darkfield metoda-žive kapi krvi - Page 2 612963 .
Onda mi je ostavila par vitaminčića za Darkfield metoda-žive kapi krvi - Page 2 523476 , i mm ponešto za njegove probleme Rolling Eyes

Divno, divno! Mnogo mi je drago! sunny
Gramatika
Gramatika

Broj poruka : 4085
Godina : 51
Datum upisa : 16.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Darkfield metoda-žive kapi krvi - Page 2 Empty Re: Darkfield metoda-žive kapi krvi

Počalji od Ema78 20/7/2014, 09:31

Da malo ozivimo temu...

Zbog raznoranih problema koji su nas zadesili u poslednje vreme, krenuli smo sa ispitivanjima sta to nije u redu.Posto ja uglavnom kombinujem alternativne i konvencionalne nacine dijagnostike i lecenja, krenuli smo svi na analizu zive kapi krvi.
Mene je mucio umor, i svi moji nalazi su u redu, sem krvne slike, gde sam po svim parametrima vrlo anemicna. Nalaz  mm je identican i sto se tice konvencionalne analize i darfild metode, a ono sto nas je oboje sokiralo to je Petrova ks.

Njega smo testirali po savetu logopeda i Iz insituta za eksperimentalnu fonetiku i patologiju govora. Tamo sam ga odvela jer ima godinu dana i jos nije progovorio, a nadlezni pedijatar smatra da je sve u redu. I, tras... u krvi ima dosta kandide, koja je mogla da osteti centar za govor. To se u obicnim analizama nije pokazalo.

Inace , analizu smo radili u Kalivita centru, tj kod dr Tijane  Antin Pavlovic. Ona je sasvim ok, prijatna, pazljiva i profesionalna. Ok, preporuci ona preparate Kalivite, to je taj sistem, ali niko nas ne tera da ih kupimo i koristimo...ja sam prva protiv suplemanata kada je organizam bez tegoba , i pre sam za adekvatnu ishranu, ali u nekim situacijama  ipak treba malo pogurati stvari. KOnkretno, anemija kod mene tesko da ce da se izleci sama od sebe, pa preparati gvozdja i vitamina  imaju smisla. Sto se tice Petra, videcemo, jer je mali za vecinu preparata...

Sto se tice cene, mislim da je regularna cena 2500 din, a za nas je bila  1500 din posto smo dosli preko Instituta.

Generalno, ova metoda,po meni, moze da ukaze na mnogobrojne probleme, ali samo uz adektatvno tumacenje i  kao dopuna konvencionalnim analizama.
Ema78
Ema78

Broj poruka : 4233
Location : Beograd, Srbija
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Strana 2 od 2 Prethodni  1, 2

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu