KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

+62
ciklama
red
medolino
LaFolie
Xena
Tanja83
Dacaa
daxi011
Nefertari
Milijana
Sneza
penelope
maki79
Struzzo
natalija
Jelica
SENCI
anak
rada78
Vuchica
sareni leptir
seka 35
makababy
MAAKKI
lilly13
bak
Shizika
bobica83
lolipop
noja
djole42
pegaz
key
dragmilk
KoMetaK
racili
lilya
cicsa80
lena
MIRKA85
Akijeva
bebko
shenon
*AIDA*
saška
Mrvica
grudva
darija79
heart84
tuli
BiKsi :)
Marija86
maus
cufta
Mirjana
stefi :*
Botox
Orline
dr mali pariz
jagodica
mijaki
Mali Princ
66 posters

Strana 39 od 40 Prethodni  1 ... 21 ... 38, 39, 40  Sledeći

Ići dole

dnevnik - Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 39 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od MIRKA85 4/7/2012, 13:32

jagodice pa ti i ja smo u istom periodu trudnoce!!!
I ja imam probadanja,ali cesce kad sam malo duze na nogama.Mozda zato sto sam dva meseca samo lezala,ali dr mi je rekla da sada mogu normalno da se ponasam mada ja i dalje dosta lezim ali cim dva sata nisam u krevetu boli me donji stomak ili me probada po malo.Meni je eksperni u sredu uf,ko ce docekati!!!
E da obicno kad setam i kad me tako probada curne mi neki zuckast sekret,nema nikakvog mirisa a i ne osetim ga uopste,nista me ne pecka i ne svrbi.Moracu to sve preneti dr pa da vidimo trebaju li se uraditi neki brisevi.
MIRKA85
MIRKA85

Broj poruka : 374
Godina : 39
Datum upisa : 18.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 39 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od bebko 4/7/2012, 14:57

Mal nema te nešto danas?
Ko je danas bio u goste zvezdicama? Very Happy
osmeh srce osmeh srce
bebko
bebko

Broj poruka : 3844
Godina : 49
Location : KiM
Datum upisa : 05.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 39 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od darija79 4/7/2012, 15:12

samo da vas d kako provodite vreme po ovoj vrucini? meni je uzasno dosadno.
Ako se neka od vas razume u tripl neka malo virne na toj temi,prezivela sam i to.Doca kaze da je ok.
darija79
darija79

Broj poruka : 474
Godina : 44
Location : Vojvodina
Datum upisa : 28.12.2011

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 39 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Clara17 4/7/2012, 15:45

stefi,odmenjska voda ti je odlicna za urinarne infekcije,pa kupite i samo se nalivaj,ima ti to da sredis cas posla sa vodom brusnicomi panklavom,i samo opusteno,sve ce biti OK

Clara17

Broj poruka : 34
Datum upisa : 09.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 39 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od stefi :* 4/7/2012, 15:48

hvala Clara,gde se kupuje ta voda? jel u marketima ili?
stefi :*
stefi :*

Broj poruka : 553
Datum upisa : 16.03.2012

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 39 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od dr mali pariz 4/7/2012, 15:57

Stefi, izvini sestro, a l ovaj posl. post, ko s Marsa da si pala Laughing
ne ljuti se, ali me baš nasmeja sa tim-gde se kupuje flaširana voda?
Konkretno Odmenjsku imaš u Rodi, nekad i Idei.
Čudno mi da imaš strepto fecalis u urinu...
moguće i greška da bude, no, nemoj paničiti mnogo, uostalom uvek se sa dr-om možeš čuti,i on ti objasniti da li je i koliko opasno. Mislim da si neki kritičan period što se toga tiče, pregurala. Popiješ terapiju, i biće o.k.
Ako piješ vodu iz česme...moj savet je da je odneseš u Zavod i prekontrolišeš.
Claro dnevnik - Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 39 275568
Bebko dnevnik - Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 39 275568, tu sam ja. Danas sam imala posetu, moje školske...a dr je ,pa mi je davala info o tome koje je tamo babice za mene angažovala.
Darija, ako doca kaže da je dobar, čemu preispitivanje? Videla sam nalaz,ali da ne pišem jer se stvarno ne razumem...verujem da je dobar
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 39 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od noja 4/7/2012, 17:16

trudnaje samo da vas toplo pozzzzz love
pari sl nedelje upoznavanje smajli angel
napolju je plus 50 c

mi izla posle 20 h sa Andreom i uglavnom smo pored Dunava mene i nju komarci nediraju zato im je mm poslasttica sve mu noge u ranama
Very Happy Very Happy Very Happy
noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 45
Location : tamo gde Dunav teče
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 39 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od noja 4/7/2012, 17:55

jel neko cuo za fenixi njenu srecicu i bokicu lepoticu srca1
noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 45
Location : tamo gde Dunav teče
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 39 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od anak 4/7/2012, 18:45

good job za drugaricu koja je angažovala babice radost
Trudne lepotice, vreli pozdravi navijacica
anak
anak

Broj poruka : 3404
Godina : 52
Location : BiH, Srbija, Hrvatska
Datum upisa : 12.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 39 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od stefi :* 4/7/2012, 18:54

Pari jeste tako deluje,ali ja nikad cula za tu vodu pa sam cisto ono pitala info,lako tebi sad kad si pregurala,verujem da te je svojevremeno plasilo i tebe sve i svasta Shocked ... nije strepto,nego enterococus f.,one se u stvari nalaze u stolici pa kad se brises tako ih preneses.ma ne pijem s cesme pijem s aparata i rosu iskljucivo.hvala u svakom sluc. naoruzah se terapijom... usne
stefi :*
stefi :*

Broj poruka : 553
Datum upisa : 16.03.2012

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 39 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Orline 4/7/2012, 19:31

Stefi, i ja sam odmenjsku tražila svojevremeno u okolnim radnjama, ali se teško nadje. Ja sam posle pila Prolom. A ti vidi onda u Rodiću, kako ti reče pariz.

Meni dosta bilo plandovanja i opuštanja Rolling Eyes
Prokrvarila sam danas popodne. Ništa puno, za dnevni uložak i posle stalo, ali sam se presekla pošteno. Već sam i zaboravila virkanje u toalet papir, jer nema ništa od neke 14-te nedelje. Popila vanredni Utrogestan i Mg, i zakazala u devet UZ. Jbg. Teši me što nemam neke bolove, i što osećam Švrću. Ajd...pišem kad se vratim.
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 39 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od dragmilk 4/7/2012, 19:37

Orline, drzim palceve. Stres je to veliki cvet
dragmilk
dragmilk

Broj poruka : 1292
Godina : 49
Location : Bivsi praznik, bivse republike
Datum upisa : 31.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 39 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od dr mali pariz 4/7/2012, 20:02

stefi :* ::Pari jeste tako deluje,ali ja nikad cula za tu vodu pa sam cisto ono pitala info,lako tebi sad kad si pregurala,verujem da te je svojevremeno plasilo i tebe sve i svasta Shocked ... nije strepto,nego enterococus f.,one se u stvari nalaze u stolici pa kad se brises tako ih preneses.ma ne pijem s cesme pijem s aparata i rosu iskljucivo.hvala u svakom sluc. naoruzah se terapijom... dnevnik - Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 39 582639
dnevnik - Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 39 582639 ne se srdiš draga, i ja se našalih, ne primaj srcu. inače, znam da se nalazi i u stolici,ali neretko kod lošeg vodovoda zna da bude i u vodi, češće u selu,ali ne znam gde živiš,zato sam to spomenula.
Da, meni je uvek lako bilo, upravu si dnevnik - Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 39 582639
Orle, pa u čemu si se preforsirala? Čuvaj se , draga. Biće sve uredu , ali eto, stvarno se čuvaj. dnevnik - Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 39 582639
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 39 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od nacKa 4/7/2012, 20:08


Orli samo bez panike cmoka
znaš sve druže moj srca1
biće sve dobro, verujem u tebe i Švrću, kao i prvog dana yes
javi se čim budeš u prilici, i čuvaj se
nacKa
nacKa

Broj poruka : 401
Godina : 50
Datum upisa : 13.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 39 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od sanjicica 4/7/2012, 20:58

Orle naravno da ce sve biti ok videces i da jeste sve ok yes
sanjicica
sanjicica

Broj poruka : 507
Location : Beograd
Datum upisa : 27.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 39 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od medolino 4/7/2012, 21:14

Orlic,da nisi dizala nesto ili se preforsirala?
Ja verujem da je sve u redu i mislim na tebe i svrcu yes

Mirka85 i Jagodice sledece nedelje ekspertni,neka je sa srecom srca1
Ostale okruglice sve vas ljubim ljubav
medolino
medolino

Broj poruka : 2604
Godina : 36
Datum upisa : 26.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 39 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od stefi :* 4/7/2012, 21:46

Pari kakvi ljutis draga,nisam ja ta,cenim iskrenost osmeh srce nego valjda ta zabrinutost. Da da u selu sam ali imamo onu la fantana na aparatu a i rosu svakodnevno. Nasla sam odmenjsku Wink
Ori pa sta li to sad bi? Kazem ja nema opustanja,ali ako beka mrda ne brini ne mora da znaci da je s te strane...cekamo tvoj izvestaj Rolling Eyes
stefi :*
stefi :*

Broj poruka : 553
Datum upisa : 16.03.2012

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 39 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Orline 4/7/2012, 22:12

Evo me, sve OK sa Švrćom Very Happy
Onaj prokleti cervikalni polip Mad Al neka ga, bar znam da nije iznutra. Porastao od prošli put i onako nabubreo, crven, crko dabogda.

Smirilo je mene što se bebac javlja, ali bem li ga, više ne znaš da li da se javiš kad nešto nije kako treba ili ne. Ali bolje deset puta da odem bzvz nego jednom da ne odem kad treba. A taman sam mislila da ću sastaviti više od meseca za kontrolu Razz
Sutra kontrola u labu.

A nisam se preforsirala, čak ovih dana ćumuram u kući zbog vrućine. Izgleda da mi je više prijalo dok sam skitala lol!

Cure, hvala puno dnevnik - Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 39 692299
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 39 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Akijeva 4/7/2012, 22:17

Orline, a jesu ti i pre videli taj polip, mislim da to nema veze s trudnoćom, tj. nikako ne može da utiče... Ne se brigaj ljubav
Akijeva
Akijeva

Broj poruka : 241
Godina : 44
Datum upisa : 19.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 39 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od mijaki 4/7/2012, 22:21

orline, j mu misa i polipu...
samo da ste ti i svrca dobro, zagolicaj ga za teta Mijaki Very Happy


mijaki

Broj poruka : 2537
Location : Beograd
Datum upisa : 25.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 39 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Orline 4/7/2012, 22:22

Jesu, jesu. Još ga primetio prof VV na ET-u, ali bio baš mali. Pa kad sam krvarila obilno u prvom trimestru nisu znali dal je od njega jer je porastao na 3cm ili hematoma, sa svih strana curkalo. Samo što se sve smirilo poslednja dva meseca a i polip se bio smanjio sasvim.

U principu ti polipi ne smetaju trudnoći, sem ako im peteljka nije preduboko u cerviksu, pa ga dilatira neželjeno. I ne diraju se, sem ako baš jako puno krvare, onda ih nešto spržuckaju, a odstranjuju se u slučaju nužde. Tako meni objasnili.

Hoću mijaki dnevnik - Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 39 275568
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 39 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od stefi :* 4/7/2012, 22:32

Super ori,kud se stvori bas tu..ti si nedelju dana za mnom idemo dalje lol!
stefi :*
stefi :*

Broj poruka : 553
Datum upisa : 16.03.2012

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 39 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od mijaki 4/7/2012, 22:35

veceras ni daska vetra, ni da pirne...

jos citavih 11 dana do UZ....i to onog 4D, da lepo vidim princezu kako se mrducka i rasteze...
princezin tata svaki dan kada dodje kuci ljubi stomacic i prica svojoj devojcici, a kada ga pitam a sta ces ako je dr pogresio, pa bude deckic, on tuzno kaze ''pa volecemo i njega, da je ziv i zdrav''....
ja verujem da je ipak princeza, da mi vrati sve gluposti koje sam ja pravila mojoj mami...
eto, toliko filozofije za veceras...
lepo pajkite

mijaki

Broj poruka : 2537
Location : Beograd
Datum upisa : 25.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 39 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Nefertari 4/7/2012, 22:42

evo mene padobranca da pozdravim pupe pupave i da priupitam koja sledeca ide da upozna svoje bepce?
Nefertari
Nefertari

Broj poruka : 3133
Godina : 40
Location : Istocna Srbija
Datum upisa : 04.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 39 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Struzzo 4/7/2012, 22:49

Au, Ori, pa on još tu.... c

I ja sam imala cervikalni polip...uklonila ga, pa ga valjda neće biti više...mada, vidiš kakve su to prokletinje... Rolling Eyes

Mijaki...biće curica....ide mi uz tebe... Very Happy

svima... osmeh srce ljubav
Struzzo
Struzzo

Broj poruka : 7041
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 27.09.2008

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 39 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 39 od 40 Prethodni  1 ... 21 ... 38, 39, 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu