KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa

+70
OKacica
nina :)
dragmilk
pegaz
Mirjana
Tanja83
Malina
Bekanicaa
Milijana
ninica2
MAAKKI
Simona
missile
ananana
Xena
korpica
maus
jagodica
cicsa80
dra00
ragaco
KoMetaK
maruska
Jelica
SannI-AlL
veki1
medolino
Dionisia
ivi
laKole
menora72
nacKa
Gramatika
3023456
bebko
daxi011
Erata
lilly13
anela
mijaki
ciklama
LaFolie
saška
bridget jones
Struzzo
noja
jelena78
BiKsi :)
anak
tisa
beka80
senka
djole42
JocY
Deni
dragana76ns
dr mali pariz
Orline
lolipop
maza1972
makica84
bebica mala
lilya
maki79
heart84
red
Vuchica
cekalica
bak
grudva
74 posters

Strana 22 od 40 Prethodni  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 31 ... 40  Sledeći

Ići dole

VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa - Page 22 Empty Re: VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa

Počalji od LaFolie 13/8/2012, 22:44

lilya ::Zene, da li mene.utisak vara ili su nas prirodnjaci zaista nesto poterali?
Sad me Orli na koracima podstakla da razmisljam na tu temu. Ima li neko nekakvo objasnjenje zbog cega bi mogli malo vise da nas poteraju? Meni su dve stvari pale na pamet, ali nisam sigurna da li sam u pravu.
Jedna je da si opusteniji jer ne ides na sve ili nista zato sto znas da mozes pokusati i sledeceg meseca. Mada cene je sve sem prava sitnica Rolling Eyes
A druga da je ipak vecina stvari na svom mestu i nije poremeceno stimulacijom npr endo itd.
Na znam, mozda i lupetam, ali ako neko ima ideju bilo bi dobro da je cujemo yes

meni se cini da se skroz razdrndam hormonima: krvna slika, imunitet, koza, jetra, ma sve Rolling Eyes
zato mislim da su prirodnjaci zakon, ali ako su ciklusi redovni....
LaFolie
LaFolie

Broj poruka : 3412
Datum upisa : 20.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa - Page 22 Empty Re: VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa

Počalji od bak 13/8/2012, 23:04

Iskreno, mislim da je statistika cudo Rolling Eyes Vise zena pokusava, vise uspeva, matematika je jasna lol!

Ja mislim da ce prirodnjaci i kod mene biti bingo, bas imam osecaj za filing Razz

Meni, subjektivno, stimulacija nesto i ne smeta, ali izgleda da smeta mom organizmu Rolling Eyes

samo mi se cini da su mi ciklusi anovulatorni od spontanog, mada nisam proveravala, ja to onako, po sistemu ziga-ne ziga

bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa - Page 22 Empty Re: VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa

Počalji od saška 14/8/2012, 16:29

Gramatika čestitam baš si me obradovala srećno sunny
Anak navijam za veliku betu roda roda roda roda

saška

Broj poruka : 309
Location : Republika Srpska
Datum upisa : 06.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa - Page 22 Empty Re: VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa

Počalji od Orline 15/8/2012, 15:15

Anak, još pet-šest dana, jel tako?

Gramatika, kako se ti osećaš?
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa - Page 22 Empty Re: VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa

Počalji od Gramatika 15/8/2012, 18:26

Devojke, mašem!
Nekako me baš smorilo ležanje. Pojavilo mi se neko braonkasto mrljanje u vreme kada treba da krene ciklus, pa mi dr rekla da mirujem. Mislim da će to biti ok, čekam uz krajem meseca. VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa - Page 22 21831
Gramatika
Gramatika

Broj poruka : 4085
Godina : 51
Datum upisa : 16.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa - Page 22 Empty Re: VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa

Počalji od BiKsi :) 15/8/2012, 21:19

Bićeš ok, naraFski, samo miruj! Joj što bi meni prijalo neko izležavanje, ne mora ni trudničko, neg samo da plandujem! Ja sam izgleda od retkih, nekad bih se izležavala danonoćno! Embarassed
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa - Page 22 Empty Re: VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa

Počalji od anak 15/8/2012, 22:33

No Meni je ležanje najveća kazna. Ja bih samo da šetam i da sam vani. To mi je nešto najdraže. Da putujem, upoznajem nove ljude... To je za mene odmor.
Prvu nedelju sam lako pregurala. Bila je Olimpijada, nabavila sam novu satelitsku, pročitala par knjiga... Nisam ni primijetila da ležim. Ali zato od jučer bilo je, što bi rekla naša drugarica, " ili izić' ili mret ". Prošetala sam malo oko zgrade a onda sa kolegama sa posla otišla na kafu. Bilo mi je baš super.
Svi simptomi koje imam ukazuju napoznate simptome PMS-a ( moje lične ). Od svih me najviše muči probavava.
Još 4 dana. b

Gramatika UZ će pokazati da je sve u redu.

Devojke, ja sam mnogo vagala pre nego smo se odlučili na prirodne cikluse bez ikakve stimulacije. Mislim da su manje štetni za naše zdravlje a i možemo ih češće raditi. Mislim da bi ko se upušta u VTO prvo trebao probagi 2-3 prirodna.
anak
anak

Broj poruka : 3404
Godina : 52
Location : BiH, Srbija, Hrvatska
Datum upisa : 12.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa - Page 22 Empty Re: VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa

Počalji od LaFolie 15/8/2012, 22:42

ja bih samo na prirodnjake isla da imam redovne cikluse Sad Dobila 15.juna pa 12. avgusta Sad
LaFolie
LaFolie

Broj poruka : 3412
Datum upisa : 20.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa - Page 22 Empty Re: VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa

Počalji od anak 16/8/2012, 09:23

La Folie, mislim da to nema veze, oni traže, "pravi ciklus, prave folikule" u tvom slučaju više folikula as as as
Cure, ja sam baš nešto....pesimistična ovaj put. Grudi mi počinju splašnjavat, s
pava mi se....to su moji PMS simptomi No
Ali dobro, već sam isplanirala sledeći Wink
anak
anak

Broj poruka : 3404
Godina : 52
Location : BiH, Srbija, Hrvatska
Datum upisa : 12.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa - Page 22 Empty Re: VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa

Počalji od laKole 16/8/2012, 10:59

anak, navijam da te osjećaj ipak vara!
cvet
laKole
laKole

Broj poruka : 1553
Datum upisa : 16.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa - Page 22 Empty Re: VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa

Počalji od lilly13 16/8/2012, 11:45

Anak, nemoj još odustajti. Tako je i Gramatika mislila pa vidi bete .
Držim fige da i kod tebe prođe isto tako
cmoka
lilly13
lilly13

Broj poruka : 1504
Godina : 42
Location : Banja Luka
Datum upisa : 29.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa - Page 22 Empty Re: VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa

Počalji od Gramatika 16/8/2012, 11:49

Anak, ja sam imala baš SVE svoje simptome PMS-a. Do toga da me svrbi ekcem koji imam, i koji svrbi samo pred ciklus. I splasnule su mi grudi na neko vreme... Kada sam išla da radim betu, bila sam izgubljena, nisam ni zanla šta mislim...
Znači, simptomi nemaju veze sa ciklusom!
Gramatika
Gramatika

Broj poruka : 4085
Godina : 51
Datum upisa : 16.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa - Page 22 Empty Re: VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa

Počalji od LaFolie 16/8/2012, 11:58

Gramatika ::
Znači, simptomi nemaju veze sa ciklusom!

as trudnica
LaFolie
LaFolie

Broj poruka : 3412
Datum upisa : 20.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa - Page 22 Empty Re: VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa

Počalji od medolino 16/8/2012, 12:53

Anak,ne posustaj pred finale! Svaku od nas je mucilo isto pitanje...Vidis nasu Gramatiku isto je tako govorila pa je sada trudnica! Very Happy Zato ja navijam za tebe i da te za koji dan posaljemo na one debele stranice!! igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice

Gramatika,miruj,bice to sve ok, jos malo pa ces videti svoju bebicu na UZ osmeh srce

Ljubac za sve ljubav
medolino
medolino

Broj poruka : 2604
Godina : 36
Datum upisa : 26.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa - Page 22 Empty Re: VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa

Počalji od bak 16/8/2012, 13:26

AnaK, iskreno se nadam da su to u stvari simptomi trudnoce, a znas i sama, isti su kao pms osmeh srce

LaFolie, nema veze sto nemas redovne cikluse, ides na svakih par dana na uz pa uhvate ovulaciju, nekome je 12 dan, nekome 16 a nekome 28! Ne znaci da je manje kvalitetna jc
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa - Page 22 Empty Re: VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa

Počalji od SannI-AlL 16/8/2012, 13:53

Anak love ,da mogu ja bih ti sad stvorila 20.08. i betu bar iznad 200,8 , onda nek se dupla školski i da dogodine pLinceza obuče svoju haljinicu.Ali, ne mere.
Ti dani iščekivanja su ubistveni za naš nervni sistem (moj je dobrano okrnjen poodavno,okrnjili ga loši ljudi,a ja im dozvolila Mad Rolling Eyes ),lov simptoma i nesimptoma,od oduševljenja do letargije i depresije,čak.
Zato sam ja da me lepo uspavaju na aspiraciji,pa probude kad je beta,pa ako je sve ok,opet uspavljivanje sve do posle porođaja.Treba to izdržati,a godine i godine borbe uništiše nam sve živce.
Razumem sve i tu sam da hrabrim i bodrim i iz sve snage navijam za debelu Beturinu.A sad da se razmašem Wink
radost igracice radost radost radost igracice radost radost igracice radost igracice radost igracice radost igracice
b b b b b b b b b b b b b
vv vv vv vv vv vv vv vv vv
konfete konfete konfete konfete konfete konfete konfete konfete konfete konfete
bravo bravo bravo bravo bravo bravo bravo bravo
navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2
navijacica navijacica navijacica navijacica navijacica navijacica navijacica navijacica navijacica navijacica navijacica
cveće cveće cveće cveće cveće cveće cveće
srca srca srca srca srca srca srca srca
SannI-AlL
SannI-AlL

Broj poruka : 1531
Godina : 53
Datum upisa : 02.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa - Page 22 Empty Re: VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa

Počalji od LaFolie 16/8/2012, 14:17

bak ::=Ne znaci da je manje kvalitetna jc

e ovo nisam znala cvet
LaFolie
LaFolie

Broj poruka : 3412
Datum upisa : 20.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa - Page 22 Empty Re: VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa

Počalji od Orline 16/8/2012, 14:22

Anak, ja samo da zaprašim malo, jer je ovo najteži period. A da pravila nema- nema Very Happy
VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa - Page 22 517798 VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa - Page 22 517798 VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa - Page 22 517798 VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa - Page 22 517798
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa - Page 22 Empty Re: VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa

Počalji od anak 16/8/2012, 17:48

Drage moje ljubav ljubav bilo bi baš lepo..... smajli angel
Neko veče gledala na sat.snimak Cecinog koncerta u Guči. Kad iziđoše trubači, krv proradi, ja skoči i mrtva-ladna otplesa pesmu. Mm čovek večerao, zagrcnu se i samo Rolling Eyes . Kaže on ne bi baš smela da "mešam", a ja se rasplakala 10 min.posle No kao žao mi Cece što ju je Arkan tukao.... v Plakala sam dobrih 20 min. Kaže mm- ako ovo nije trudnoća....Mislim stvarno sam plakala radi toga razloga v
Sanny, od kada ja mislim da predložim taj "patent" za uspavljivanje Wink
Mislim da većinu moje nervoze pravi loša probava, koju inače imam, ali sad već prelazi u patološko stanje Embarassed Crying or Very sad
Ovako zatvorena sam kao lav u kavezu.....Ceo dan je bilo prevruće i jedva sam čekala da mm dođe sa posla da ga umolim da prošetamo. I sad kad je došao-nevreme-pa stvarno Mad
anak
anak

Broj poruka : 3404
Godina : 52
Location : BiH, Srbija, Hrvatska
Datum upisa : 12.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa - Page 22 Empty Re: VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa

Počalji od bak 16/8/2012, 18:42

Ana da je tesko, tesko je Rolling Eyes A ti mi mirisesssssss Wink
kad radis betu? Meni se bas oteglo cekanje tvoje bete Embarassed
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa - Page 22 Empty Re: VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa

Počalji od LaFolie 16/8/2012, 21:34

Anak ako nisi trudna.... Very Happy Jesi 100% Very Happy
LaFolie
LaFolie

Broj poruka : 3412
Datum upisa : 20.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa - Page 22 Empty Re: VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa

Počalji od heart84 16/8/2012, 22:00

Anak meni to sve mirise na trudnica izdrzi jos malo draga bice to jedna velika beta srcasti poljupci srcasti poljupci srcasti poljupci srcasti poljupci
heart84
heart84

Broj poruka : 3091
Godina : 39
Location : Beograd
Datum upisa : 31.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa - Page 22 Empty Re: VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa

Počalji od KoMetaK 16/8/2012, 23:42

Anak, mirises duso i meni sreca Nego, ako ne budes imala razlog za plakanje sutra, kazi, da ti smislimo neki Wink lol! Znam da nam u tvom stanju ne treba mnogo. Wink igracice igracice igracice igracice igracice igracice
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa - Page 22 Empty Re: VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa

Počalji od medolino 17/8/2012, 10:45

Anak,mirise,mirise,mirise na trudnicu yes yes
Kako si danas,uzivaj i mazi stomacic, jos tri dana do veselih vesti beta
Ljubim te poljubac
medolino
medolino

Broj poruka : 2604
Godina : 36
Datum upisa : 26.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa - Page 22 Empty Re: VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa

Počalji od daxi011 17/8/2012, 12:41

Anak stvarno si sou srcasti poljupci Bice to sve ok

Mene nema par dana i ovde ludilo sizenje EXTRA navijači2

ljubim vas srca
daxi011
daxi011

Broj poruka : 831
Datum upisa : 13.06.2011

Nazad na vrh Ići dole

VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa - Page 22 Empty Re: VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 22 od 40 Prethodni  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 31 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu