KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

+61
BiKsi :)
ivalina123
julija
ragaco
kockicaaa
Lyanna
fight&faith
Orline
pempy
vikica800
mikaca
dragana76ns
DMANA
HappyGirl
menora72
tulumba
REAANITA
ninica2
Mika
makimaki
Veca77
Niny
OKacica
nacKa
InNaturaVeritas
JocY
maruska
*Maki*
ica85
tolerantna
Bjanka
JecaPereca
darling_buds
jelena78
Erata
Ema78
hany
bak
vasilija1980
maus
Zoja79
makica84
3023456
medolino
Sačekuša
sareni leptir
lilins
sanib
brankamic
cekalica
Vuchica
rada78
dra00
grudva
Jejaaa
Gramatika
maza1972
karakaca
anjanja
shenon
korpica
65 posters

Strana 34 od 40 Prethodni  1 ... 18 ... 33, 34, 35 ... 40  Sledeći

Ići dole

Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 34 Empty Re: Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

Počalji od tulumba 25/1/2013, 17:46

Žvako,super što daju diferelin u Višegradskoj,ja ću morati sama da se bockam jer moram da radim... v
Koji doktor ti radi VTO i kako ti se čini državna klinika?
tulumba
tulumba

Broj poruka : 443
Godina : 44
Location : Beograd
Datum upisa : 18.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 34 Empty Re: Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

Počalji od hocukusurnecuzvaku 25/1/2013, 20:40

Ja sam na bolovanju,prezadovoljna sam svime Very Happy
hocukusurnecuzvaku
hocukusurnecuzvaku

Broj poruka : 1595
Godina : 41
Location : Beograd
Datum upisa : 03.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 34 Empty Re: Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

Počalji od karakaca 25/1/2013, 20:51

hocukusurnecuzvaku ::Ja sam na bolovanju,prezadovoljna sam svime Very Happy
Neka tako i ostane da budes zadovoljna sretan početak
karakaca
karakaca

Broj poruka : 777
Godina : 41
Datum upisa : 04.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 34 Empty Re: Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

Počalji od Gramatika 25/1/2013, 21:16

A svima vam od Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 34 0913 želim da posebno zadovoljne budete posle bete!
Gramatika
Gramatika

Broj poruka : 4085
Godina : 51
Datum upisa : 16.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 34 Empty Re: Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

Počalji od sareni leptir 26/1/2013, 19:33

cure ,danas sam cula da je jedna cura iz mog grada vracena sa komisije drugostepene ...navodno zbog slabe pokretljivosti spermica ,dali je to moguce da komisija uradi ? pa valjda zena zato odlazi na vto ....nas problem je oligospermija 2 ,pa me strah da nas ne vrate ,mada nam je ovo ko sto rekoh druga vto o trosku rzzo.dali nesto znate o tome ?
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 34 Empty Re: Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

Počalji od ragaco 26/1/2013, 20:11

Brbljiva,isto smo i mi prosli 2011-4% pokretnih u mestu,mada nam je i morfologija bila ocaj.Prosto,nemaju dovoljno materijala za rad.Teoretski da,ali prakticno-verovatno bismo im pokvarili statistiku.

ragaco

Broj poruka : 1821
Godina : 43
Location : Beograd
Datum upisa : 28.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 34 Empty Re: Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

Počalji od sareni leptir 26/1/2013, 20:16

uh,pa onda mi prolazimo -normalnih flora je oko 28 posto a pokretnih je oko 21 posto i slabo pokretnih 8 posto nepokretnih 46 posto .to je ukupno 75 posto ,a gde je ostataka do 100 posto ? kakav je ovo spermogram sto su nam dali ???
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 34 Empty Re: Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

Počalji od hany 26/1/2013, 20:28

affraid brbljiva jel jos nisi predala papire
hany
hany

Broj poruka : 2048
Datum upisa : 14.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 34 Empty Re: Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

Počalji od ragaco 26/1/2013, 20:29

Eh,to su izgleda neki extra progresivni,pa otisli u setnju!
Salim se malo draga,ne znam zaista gde li su ih izgubili.
Ali ovi sto su tu,dobri su za prolaz,ne brini!

ragaco

Broj poruka : 1821
Godina : 43
Location : Beograd
Datum upisa : 28.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 34 Empty Re: Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

Počalji od sareni leptir 26/1/2013, 20:32

hany :: affraid brbljiva jel jos nisi predala papire
draga moja ,ludim -ne pitaj...sve papire zavrsili i taman da predamo a ono nasa komisija kaze ,odradite opet ureaplazmu (posto sam imala ali broj tih bakteri .gde nije pisalo ni pozz ,ni negativ)..ja odradim ,a ono mikoplazma pozz ! !i do juce bila 20 dana na atibioticima,sl nedelje radim bris! ma izludecu ,nikako da se otkacim ovih bakterija.cas ja ,cas ovaj moj ....samo neznam koliko vazi uput za ( prvu )komisiju ( mesec dana ili tri )? ako neka zna ,nek mi da i taj odgovor... Crying or Very sad
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 34 Empty Re: Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

Počalji od hany 26/1/2013, 20:33

mislim da svi uputi vaze 6 meseci
hany
hany

Broj poruka : 2048
Datum upisa : 14.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 34 Empty Re: Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

Počalji od sareni leptir 26/1/2013, 20:35

ragaco ::Eh,to su izgleda neki extra progresivni,pa otisli u setnju!
Salim se malo draga,ne znam zaista gde li su ih izgubili.
Ali ovi sto su tu,dobri su za prolaz,ne brini!
uh hvala ragaco ! neki maler me potero od samog pocetka ovog prikupljanja papira,,,bolje mi je islo sa prvo vto .... Crying or Very sad
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 34 Empty Re: Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

Počalji od tulumba 27/1/2013, 11:17

Brbljiva,ko zna zašto je to dobro...I ja sam imala haos oko prikupljanja papira...Nikako nisam mogla da prikupim... Wink Pa onda čekanje komisija i pisma pa nikako da dođem na red,ali veruj mi sve to prođe brzo...
Ima li neka koja ide sada u Februaru na VTO u Višegradskoj kod profesora Tulića??? sreca
tulumba
tulumba

Broj poruka : 443
Godina : 44
Location : Beograd
Datum upisa : 18.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 34 Empty Re: Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

Počalji od sareni leptir 27/1/2013, 11:39

devojke jel vam je trebao bris uretre na komisiji ? nase komisije to ne traze ,a vidim da je vecina imala taj nalaz.....meni doktor nije dao taj uput, doktor No a nisam tj.nije ga mm radio ni tokom prve vto .. zbunjen
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 34 Empty Re: Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

Počalji od ragaco 27/1/2013, 11:44

Pa neka ga uradi,to je oko 500 din u privatnom labu,bojle da ga imate.Ovde u Bg traze na obe komisije.

ragaco

Broj poruka : 1821
Godina : 43
Location : Beograd
Datum upisa : 28.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 34 Empty Re: Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

Počalji od sareni leptir 27/1/2013, 11:48

ma uradice ga ,to da-bolje da imamo ,nego me strah da mi posle i taj bris (ako ne valja ) ne ukoci sve ostalo...ionako me vec ukocila mikoplazma ,kad nju sredim sada -taman ce da me ukoci bris uretre i sve u krug affraid ! ja cu cele godine samo to da radim tuga fd .....tesko meni...
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 34 Empty Re: Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

Počalji od karakaca 27/1/2013, 13:44

Brbliva opusti se i ne razmisljaj mnogo o tim bestijama, nas su vratili sa prvostepene jer nismo imali bris uretre neka tm uzme uput brzo se to zavrsava u drzavnim labaratorijam. A na drugostepenoj tamo gde ces da ides kad sam ja bila trebalo je svi brisevi su obavezni i za tebe i za njega plus i spermokultura ona ne pise u onom sto dobijamo u RZZO ali je obavezna.
karakaca
karakaca

Broj poruka : 777
Godina : 41
Datum upisa : 04.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 34 Empty Re: Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

Počalji od sareni leptir 27/1/2013, 14:01

a zamisli moja drugarica je prosla tu istu tvoju i moju dr komisiju bez spermokulture! uradice naravno i bris uretre ,a za spermokult-to vec znam..uradjena je ...kako da ne razmisljam,kad mi je oduzela par meseci,inace samo nju jos cekam! od kad bih vec predala ,,uzas Sad
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 34 Empty Re: Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

Počalji od dragana76ns 27/1/2013, 14:02

Brbljiva, kada si vadila hormone....zeno zastraice ti i oni.

Moj savet je kupi irigator i tantum rosu prasak, ispiraj se vaginalno i kupi ginoflor to je vaginalni probiotik...stavljaj 6 dana i onda idi na bris. Jbt od toliko antibiotika ne moze ni da ti bude sve cisto...znas sta oni rade u organizmu. Kad ti predas papire, obecavam bice zurka na forumu Very Happy
dragana76ns
dragana76ns

Broj poruka : 4182
Godina : 47
Location : Novi Sad
Datum upisa : 12.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 34 Empty Re: Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

Počalji od sareni leptir 27/1/2013, 14:18

nece ,hormone sam vadila 17 decembra ...ma spremna sam da platim privatno i za jedan dan ponovim anlaize koje su istekle,ali nisu nijedna za sada istekle ,jer su sve radjene u decembru osim toksoplazme koja je u septembru radjena....sa nicim nemam problema (za 2 titra mi je povecan prolaktin samo ,al kazu da je to normalno -ipak je blizu granice ),osim sa ovim bakterijama ! uzas.ma imam i irigator ,koristila sam proslu vto tantum rosu-sada nisam nista ,osim makmiror vaginalete ,visirena i dovicina .inace terapiju mi salje doktor koji drzi priv ordin u n sadu,koji mi je davno i pomogao oko toga.ispirem se zalfijom,neki put nevenom,kantarionom...uzela laktogin probiotik i hlamyciin sirup ,evo vec 15i dan( i ja i mm koristimo sirup).u ponedeljak radim bris,a mm ce u utorak da samo ponovi (posto e njegov zadnji nalaz bio ok,samo se ceka sada moj nalaz).proveravacemo se do procesa stalno,samo vise da se otkacimo ovih bestija ...on pije obican probiotik,posle ture konjske od 1GR sumameda(1 dan),500 mg sumameda ( dr dan)pauza 2 dana -pa opet isto ( 1gram,pa 500mg ).to su bas bas jake doze,e saad ako posle ovoga opet bude imao i u brisu uretre nesto...ja zaista neznam kuda dalje onda .izvinjavam se na duzini poruke ,ali sam htela da va objasnim-mozda se nadje neko ko ce nam pomoci... Crying or Very sad
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 34 Empty Re: Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

Počalji od hany 27/1/2013, 15:42

dragana76ns ::Brbljiva, kada si vadila hormone....zeno zastraice ti i oni.

Moj savet je kupi irigator i tantum rosu prasak, ispiraj se vaginalno i kupi ginoflor to je vaginalni probiotik...stavljaj 6 dana i onda idi na bris. Jbt od toliko antibiotika ne moze ni da ti bude sve cisto...znas sta oni rade u organizmu. Kad ti predas papire, obecavam bice zurka na forumu Very Happy


U za zurku, Brbljiva nikako da preda papire, i privatnike su ukljucili a ona jos ceka :), kreni da predas papire i videces kako ce se sve srediti
hany
hany

Broj poruka : 2048
Datum upisa : 14.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 34 Empty Re: Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

Počalji od sareni leptir 27/1/2013, 15:54

supeeeer!bice zurkaaa
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 34 Empty Re: Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

Počalji od karakaca 27/1/2013, 16:35

Brbljiva pa za duzinu prikupljanja papira i nije ti mnogo ja sam prosle godine u januaru krenula a zavrsila u junu kad sam predala za prvostepenu pa onda u junu se kod mm vratila ureoplazma nju resi pojavi se u brisu uretre streptokoke, pa kandida u septembru sve kako treba i taman su nas pozvali na drugostepenu i mi smo briseve ponavljali zbog ureoplazme ali smo predali.
Bice zurka na kutku sigurno kad predas ja vec prikupila nekoliko nalaza nemoj da predam pre tebe Wink mada meni fsh opet povisen 12, pa cu da ponovim opet.
karakaca
karakaca

Broj poruka : 777
Godina : 41
Datum upisa : 04.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 34 Empty Re: Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

Počalji od sareni leptir 27/1/2013, 16:38

pa kako da predam ako mi mikoplazma nije dobra ??? sta da radim ,kad nema leka ....a pravo da ti kazem ,stah me tih bakterija i nedaj boze ( spontanog ).......daleko bilo...bolje ja da se pomucim da ih iskorenim dobro,nego ovo mi se bas oduzi aman ! Sleep
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 34 Empty Re: Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

Počalji od karakaca 28/1/2013, 09:43

http://www.b92.net/zdravlje/vesti.php?yyyy=2012&mm=01&nav_id=573941
Bravo za Paraćin kad bi se svi gradovi ugledali na pojedne i dali parovima treću šansu
karakaca
karakaca

Broj poruka : 777
Godina : 41
Datum upisa : 04.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 34 Empty Re: Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 34 od 40 Prethodni  1 ... 18 ... 33, 34, 35 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu